Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tivizen έχω βάλει και εγώ. Αθηνα πιάνει μια χαρά. Δεν πρέπει να κουνιεται γενικότερα, δηλαδή μέσα σε αυτοκίνητο μπορεί να μην πιάσει. Αν και εγώ μέσα στο αμάξι εδώ δει τηλεόραση κανονικα.

 

Είμαι πολύ ευχαριστημενος και αξίζει η αγορά του tivizen.

 

Για να πιάσει βέβαια λογικό είναι η περιοχή που είμαστε να έχει έρθει το ψηφιακό της digea. Αλλιως δεν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

 

Το είχα σε iPhone πολύ όμορφο πολύ τέλειο σαν κατασκευή αλλά καλύτερα να μάθεις που έχει την κεραία το τηλ γιατί το ιφονι 4 που την έχειστην άκρη δεν είχε σήμα και είχα πάρει μια πιο καινούργια στο ίδιο στυλ που σε εκείνο το σημείο είχε πλαστικό .φθηνή είναι αξίζει να δοκιμάσεις

Εγώ είχα αυτή τη μάρκα http://www.elementcase.com/mobile/default.aspx#C153

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Eχει βαλει καποιος δεκτη για ψηφιακη τηλεοραση? Εντυπωσεις?

 

εχω το icube tivizen nano (wifi). αρκετα ευχαριστημενος. παιζει ρολο βεβαια και η συσκευη που θα βλεπεις.

στο note2 παιζει καλα, στο galaxy tab 10.1 (p7500) ειχα προβλημα σπαστης κινησης αν και εστρωσε προσφατα, σε ενα 7αρι κινεζικο pipo s1 ειχα προβλημα με το software (δεν ετρεχε καν) αλλα με τα τελευταια updates παιζει και σε αυτο και στο pc παιζει μια χαρα σε γενια core2duo. βεβαια μερικες φορες βλεπω να χανετε ο συγχρονισμος ομιλιας με εικονα αλλα ειτε στρωνει απο μονο του ειτε με αλλαγη καναλιου.

και θα σου προτεινα αν εχεις σκοπο να παρεις να προτιμησεις wifi γιατι δεν θα σου τρωει μπαταρια οπως το pico, θα εχεις καλυτερη ληψη μιας και θα το τοποθετεις οπου θες κι εσυ με το κινητο θα εισαι οπου βολευεσε και θα το συνδεεις και το pc ειτε με καλωδιο usb ειτε ασυρματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το θελω να το εχω σε σταματημενο αυτοκινητο για καμμια ωριτσα,περιοχη Αρτεμιδα-Λουτσα,οποτε το wifi δεν θα δουλεψει καθοτι θελει πριζα!

 

Αυριο λεω να παρω λαπτοπακι με φηφιακο δεκτη pinnacle,λογικα αν εχει σημα θα δουλευει και το icube ετσι δεν ειναι;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Εγω το θελω να το εχω σε σταματημενο αυτοκινητο για καμμια ωριτσα,περιοχη Αρτεμιδα-Λουτσα,οποτε το wifi δεν θα δουλεψει καθοτι θελει πριζα!

 

Αυριο λεω να παρω λαπτοπακι με φηφιακο δεκτη pinnacle,λογικα αν εχει σημα θα δουλευει και το icube ετσι δεν ειναι;

 

ή δεν καταλαβαινω τι εννοεις ή καπου τα εχεις μπερδεψει αν απαντας σε εμενα. το μοντελο που αναφερομαι ειναι αυτο http://www.itsmart.gr/images/products/ICUB/0004/icube_Tivizen_nano_black.jpg

 

εχει ενσωματωμενη μπαταρια και μπορει να φορτιζεται ειτε στο σπιτι ειτε απο τον αναπτηρα του αυτοκινητου.

μηπως εσυ εχεις στο μυαλο σου αυτο ?

http://www.digitallife.gr/wp-content/uploads/2013/04/icube_Tivizen_iPlug.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είναι original και μάλλον δεν θα έχουν επάνω τα λογότυπα. Επισης δεν θα είναι το ίδιο καλο υλικό όπως η φλιπ. Θα το δοκίμαζα αν δεν είχα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι original και μάλλον δεν θα έχουν επάνω τα λογότυπα. Επισης δεν θα είναι το ίδιο καλο υλικό όπως η φλιπ. Θα το δοκίμαζα αν δεν είχα

 

Μπορεις να μου προτεινεις κατι αξιολογο σε flip cover?

Θελω να κανει δουλεια και σε περιπτωση πτωσης του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου προτεινεις κατι αξιολογο σε flip cover?

Θελω να κανει δουλεια και σε περιπτωση πτωσης του κινητου.

 

Δοκιμασμένο σε πτώση είναι το original flip. Ακριβό αλλα τέλεια εφαρμογή, original

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασμένο σε πτώση είναι το original flip. Ακριβό αλλα τέλεια εφαρμογή, original

 

Δηλαδη αυτο? http://www.skroutz.gr/s/3383593/Samsung-Flip-Cover-Dark-Silver-N7100-Galaxy-Note-II.html

Link to comment
Share on other sites

ή δεν καταλαβαινω τι εννοεις ή καπου τα εχεις μπερδεψει αν απαντας σε εμενα. το μοντελο που αναφερομαι ειναι αυτο http://www.itsmart.gr/images/products/ICUB/0004/icube_Tivizen_nano_black.jpg

 

εχει ενσωματωμενη μπαταρια και μπορει να φορτιζεται ειτε στο σπιτι ειτε απο τον αναπτηρα του αυτοκινητου.

μηπως εσυ εχεις στο μυαλο σου αυτο ?

http://www.digitallife.gr/wp-content/uploads/2013/04/icube_Tivizen_iPlug.jpg

 

Ναι αυτο ειχα! Ποσο το εχεις παρει?

Link to comment
Share on other sites

 

Αγόρασα 4 από ebay με περιπου 2.65 € τη μια με nfc chip. Μια χαρα ειναι...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/321191092719?var=510150464158&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Edited by ZorbaTheFreak
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 4 από ebay με περιπου 2.65 € τη μια με nfc chip. Μια χαρα ειναι...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/321191092719?var=510150464158&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

να υποθεσω δεν ειναι και τόσο δερμα το δερμα,ε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειχα! Ποσο το εχεις παρει?

 

το εχω αρκετους μηνες. δεν το ειχαν ελλαδα και το πηρα απο αμαζον uk 108 ευρω αν θυμαμαι καλα. τωρα εχει στο skroutz απο 89 ευρω

παντως ενημερωτικα υπαρχουν απο 2 εταιριες ιδιες συσκευες. elgato και icube. η διαφορα που ελεγαν τοτε που εψαχνα ηταν οτι της icube ειχε καλη υποστηριξη software.

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω δεν ειναι και τόσο δερμα το δερμα,ε?

 

Ειλικρινα δεν ξέρω... Δεν εχω δει γνήσια από κοντά... Μεχρις στιγμής παντως ειναι αψογες εμφανισιακα...

Επίσης δεν ξερω αν λειτουργει το nfc καθως δεν εχω κατι για να το δοκιμασω... Η διαφορα τιμης ομβς απο τη γνησια ειναι χαωδης...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να παρω 2η μπαταρια για το Note λογο ενος ταξιδιου που θα κανω και θα ειναι πολλες ωρες.

Τη βρηκα στο σκρουτζ 15-20 ευρω)

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι να παρω και kit για φορτιση(wall charger)?Αξιζει και για μελλοντικη χρηση περαν του ταξιδιου?

Η απλα μια μπαταρια?

Kαι αν ναι,να προτιμησω καποιο κινεζικο απο ebay η καποιον universal apo σκρουτζ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις αυτούς τους universal micro usb chargers με ενσωματωμένη μπαταρία, τότε ποτέ τους φορτίσεις στο σπίτι ή στο αυτοκίνητο και οι οποίοι όταν σου αδειάσει η μπαταρία της συσκευής, τους κουμπωνεις και γεμίζουν την μπαταρία της συσκευής από την δική τους μπαταρία;;; Κάπου το είχα δει, δεν έχω link αλλά ψάχτο.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κάρτα μνήμης κάνει για το NOTE2 ? http://www.skroutz.gr/s/2856361/Samsung-microSDXC-Pro-64GB-Class-10.html?keyphrase=samsung+microsdxc+64

(SAMSUNG microSDXC 64GB Class 10)

Edited by fpap71

0. HTC HD2

1. APPLE iPHONE 6S Plus 64Gb

2. SAMSUNG GALAXY S9+

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν ξέρω... Δεν εχω δει γνήσια από κοντά... Μεχρις στιγμής παντως ειναι αψογες εμφανισιακα...

Επίσης δεν ξερω αν λειτουργει το nfc καθως δεν εχω κατι για να το δοκιμασω... Η διαφορα τιμης ομβς απο τη γνησια ειναι χαωδης...

 

καλά η τιμή προφανώς και είναι εξαιρετική πόσο μάλλον όταν κάνεις την συγκριση με τα αυθεντικά αξεσουάρ.

απλά με έψησε πολύ να το κοιτάξω ως δώρο και δεν θέλω να φαίνεται η τιμή του στην ποιότητά του.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα απο το Public την S-View Cover σε λευκο για το Note 3.. Ειναι παρα πολυ ωραια και λειτουργει αψογα η μπροστινη οθονη. Επισης στο πλαι προεξεχει λιγο για να προστατευει το bezel του κινητου απο φθορα ή σε ενδεχομενη πτωση. Το υλικο ειναι το ιδιο με αυτο του back cover στο κινητο, δηλαδη textured plastic που δινει την αισθηση του δερματος..

Πολυ καλη αλλα οπως αναμενοταν πανακριβη 65 ευρω!! :X:X

 

 

p.s Η παντοφλιτσα bonus :p

Link to comment
Share on other sites

καλά η τιμή προφανώς και είναι εξαιρετική πόσο μάλλον όταν κάνεις την συγκριση με τα αυθεντικά αξεσουάρ.

απλά με έψησε πολύ να το κοιτάξω ως δώρο και δεν θέλω να φαίνεται η τιμή του στην ποιότητά του.

 

Πιστευω οτι μονο καποιος ΠΟΛΥ εμπειρος θα βρει κατι αρνητικο...

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα απο το Public την S-View Cover σε λευκο για το Note 3.. Ειναι παρα πολυ ωραια και λειτουργει αψογα η μπροστινη οθονη. Επισης στο πλαι προεξεχει λιγο για να προστατευει το bezel του κινητου απο φθορα ή σε ενδεχομενη πτωση. Το υλικο ειναι το ιδιο με αυτο του back cover στο κινητο, δηλαδη textured plastic που δινει την αισθηση του δερματος..

Πολυ καλη αλλα οπως αναμενοταν πανακριβη 65 ευρω!! :X:X

 

 

p.s Η παντοφλιτσα bonus :p

 

Μεγιες πολύ ωραία μακάρι να έβγαινε και για το 2....

Link to comment
Share on other sites

Μεγιες πολύ ωραία μακάρι να έβγαινε και για το 2....

 

Ευχαριστω ωραια ειναι ναι, αλλα πανακριβη.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...