Jump to content

[Επισημο] Samsung Ativ S


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εισαι σε λαθος φορουμ φιλε, ανοιξε νεο θεμα στις επιλογες συσκευων

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4747879#post4747879

περιμένω με ενδιαφέρον την απάντησή σου....

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατι ρε παιδια καθε φορα που ερχεται μυνημα και παιξει ο ηχος ειδοποιησης μου βγαζει επιλογη για φωνητικες κλησεις και οτι και καλα δεν υποστηριζονται κλπ?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

τελικα βρηκα λυση στο προβλημα που περιεγραψα και ποιο πανω, ηταν ρυθμισεις στις φωνητικες εντολες.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα εκπληκτικο λογισμικο πλοηγησης για wp8 προστηθεται στο store http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/navitel/4aedd576-1797-4927-81e3-44d8079ac714 για εμας που δεν εχουμε ακομα το here drive ειναι οτι πρεπει, δωρεαν για ενα μηνα Edited by rec
Link to comment
Share on other sites

κανε την ερευνα σου για το ποιες εφαρμογες σου χρειαζονται και αν υπαρχουν, μπες στο wp8 store και ψαξε να δεις αν υπαρχουν. Αν παλι δεν σε ικανοποιησουν, υπαρχει το LG 4X HD στα 260 ευρω που θα σε καλυψει μια χαρα για τον επομενο χρονο

 

260E??? Που??? εγω κατω απο 349ε δεν το βρηκα πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο http://www.skroutz.gr

 

Α, ετσι πες:rolleyes: τηλεφωνο εγω προσωπικα δεν ξαναπαιρνω απο skroutzομαγαζα στον αιωνα τον απαντα... την πατησα μια φορα αγοραζοντας 2 συσκευες απο ενα παραγκομαγαζο (οπως αποδειχτηκε) ενα nokia και ενα sony-ericsson txt pro, τα οποια τελικα μετα απο ελεγχο στις αντιπροσωπειες τους το καθενα, ηταν ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ σε ισπανικο (!) τηλεφωνικο δικτυο, και δεν ηταν πληρως συμβατα με κανενα απο τα ελληνικα δικτυα!!! Προσωπικα, δεν ρισκαρω αγορα πανω απο 100ε απο skroutzομαγαζο... σιγουρα υπαρχουν και αξιολογα / αξιοπρεπη καταστηματα, αλλα... οποιος καει και στο χυλο, φυσαει και το γιοαυρτι!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καταστήματα με 500+ θετικές βαθμολογησεις των 4,5+ αστέρων. Το επόμενο μου κινητό θα ειναι σίγουρα από τετοιο καταστημα.

Ψιλοασχετο: Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε το ειχε στα 250 το Πλαίσιο (το οποίο έχει τις χειριστες κριτικες στο skroutz)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καταστήματα με 500+ θετικές βαθμολογησεις των 4,5+ αστέρων. Το επόμενο μου κινητό θα ειναι σίγουρα από τετοιο καταστημα.

Ψιλοασχετο: Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε το ειχε στα 250 το Πλαίσιο (το οποίο έχει τις χειριστες κριτικες στο skroutz)

 

Σε πληροφορω οτι -χωρις να σε αμφισβητω σε αυτα που λες- οτι το συγκεκριμενο παραγκομαγαζο ειχε απειρες θετικες κριτικες... οποτε, αυτο μονο ενα πραγμα μπορει να σημαινει: οι κριτικες ειναι... μαιμου!! Παντως, το ΠΛΑΙΣΙΟ σιγουρα δεν ειχε το LG OPTIMUS 4X με 250ε αυτο το σαββατοκυριακο... το ειχε και ακομα το εχει 349 μαζι με τους χαρτες... και για 100ε φθηνοτερα, παρηγγειλα το samsung ativ στα 250ε. Αυριο το παιρνω στα χερια μου, και ο θεος βοηθος!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την παρανόηση μου, δεν πρόσεξα οτι αναφεροσουν στο lg.

Κατα τ'αλλα με το καλό να παραλάβεις το Ativ σου και να μας κρατας ενημερους κι εσύ εμας τους υποψηφίους και αναποφασιστους αγοραστες :)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την παρανόηση μου, δεν πρόσεξα οτι αναφεροσουν στο lg.

Κατα τ'αλλα με το καλό να παραλάβεις το Ativ σου και να μας κρατας ενημερους κι εσύ εμας τους υποψηφίους και αναποφασιστους αγοραστες :)

 

εννοειται!!!:wink: ανυπομονω να το πιασω στα χερια μου!!!!:p:p

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καταστήματα με 500+ θετικές βαθμολογησεις των 4,5+ αστέρων. Το επόμενο μου κινητό θα ειναι σίγουρα από τετοιο καταστημα.

Ψιλοασχετο: Το σαββατοκύριακο που μας πέρασε το ειχε στα 250 το Πλαίσιο (το οποίο έχει τις χειριστες κριτικες στο skroutz)

 

Μάλλον αναφέρεσαι στα PUBLIC!!! Εγώ το παρήγγειλα από δαύτους την Κυριακή στα 250 ευρώ αλλά για κάποιον λόγο η παραγγελία μου δεν ολοκληρώθηκε... Όταν την Δευτέρα επικοινώνησα μαζί τους να μάθω τι έγινε μου είπαν ότι δεν έχει αλλάξει κάτι από τιμή και ότι μπορούμε να ολοκληρώσουμε την παραγγελία δια τηλεφώνου. Αυτό και έκανα. Όταν όμως μπήκα λίγο μετά στο site τους διαπίστωσα ότι η παραγγελία ολοκληρώθηκε με τιμή όχι 250 αλλά στην νέα προνομιακή τιμή των 399 ευρώ!!!! Ό,τι να ΄ναι!!!

 

Εννοείται ότι ακύρωσα την παραγγελία αφού τους ευχαρίστησα για την "εξυπηρέτηση"! Οι @@@@κες πέθαναν προ πολλού...

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστη εκπληξη σημερα, συνδεσα τα ακουστικα να δοκιμασω τον ηχο του, ενταξει επαθα πλακα το κινητο βγαζει απο τους ποιοτικοτερους ηχους που εχω ακουσει και εχω αλλαξει ΠΟΛΛΑ κινητα. Και ποιοτητα, και δυναμη και καθαροτατος ηχος. Εξαιρετικη δουλεια, παιζει να με εχει ενθουσιασει πιο πολυ απο ολα τα χαρακτηριστικα του.

 

Μάλλον αναφέρεσαι στα PUBLIC!!! Εγώ το παρήγγειλα από δαύτους την Κυριακή στα 250 ευρώ αλλά για κάποιον λόγο η παραγγελία μου δεν ολοκληρώθηκε... Όταν την Δευτέρα επικοινώνησα μαζί τους να μάθω τι έγινε μου είπαν ότι δεν έχει αλλάξει κάτι από τιμή και ότι μπορούμε να ολοκληρώσουμε την παραγγελία δια τηλεφώνου. Αυτό και έκανα. Όταν όμως μπήκα λίγο μετά στο site τους διαπίστωσα ότι η παραγγελία ολοκληρώθηκε με τιμή όχι 250 αλλά στην νέα προνομιακή τιμή των 399 ευρώ!!!! Ό,τι να ΄ναι!!!

 

Εννοείται ότι ακύρωσα την παραγγελία αφού τους ευχαρίστησα για την "εξυπηρέτηση"! Οι @@@@κες πέθαναν προ πολλού...

 

παρτο απο αλλου, μη μασας, εμπα σκρουτζ

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω μερικα πραγματακια!

1ον το gps της νοκια που εχει δωθει παιζει κανονικα και με δωρεαν πλοηγηση σε Ελλαδα?

2ον ισχυει και εδω οτι ισχυει με τα νοκια που για μηνυματα 160 χαρακτηρων πας ρυθμισεις->δικτυο+ (καπως ετσι) και επιλεγεις περιορισμενη υποστηριξη χαρακτηρων??

3ον απο αυτονομια ενα γενικο συμπερασμα ποιο ειναι?

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

2ον ισχυει και εδω οτι ισχυει με τα νοκια που για μηνυματα 160 χαρακτηρων πας ρυθμισεις->δικτυο+ (καπως ετσι) και επιλεγεις περιορισμενη υποστηριξη χαρακτηρων??

 

Δεν έχω το κινητό, αλλά η ερώτηση αυτή είναι ήδη απαντημένη λίγο πιο πάνω: το κινητό υποστηρίζει 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα. Ωστόσο υπάρχει app που κοστίζει 0,99 € που διορθώνει την κατάσταση ώστε να υποστηρίζει κανονικά 160 χαρακτήρες ανά sms.

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Το δωρεαν gpd της νοκια ακομα δεν ειναι για ελλαδα, για το δευτερο υπαρχει μια εφαρμογη που κοστιζει 1,5 ευρω και για το τριτο κοιτας σε μιαμιση μερα χαλαρα με κανονικη προς μετρια χρηση, αντεχει η μπαταρια .
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

πρώτη φορά στο forum. Απέκτησα κι εγώ το Ativs στην προσφορά. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος χρειάζομαι μια μικρή διευκρίνιση: site με java πως μπορούμε να ανοίξουμε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα δυνατο προγραμμα πλοηγησης εμφανιστηκε, μεχρι να αποφασισει η Νokia να δωσει το δικο της και στην Ελλαδα http://www.wpcentral.com/copilot-gps-available-windows-phone-8
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το nokia maps που μπορεις να κανεις την δουλεια σου αλλα δεν σου μιλαει για να στριψεις κλπ

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗ SMS γίνεται μόνο μέσω του πληκτρολογίου 29 γραμμάτων ή διαθέτει και το κλασσικό ταχύτατο αριθμητικό πληκτρολόγιο με 3 γράμματα ανά αριθμό όπως τα κλασικά κινητά?
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! νεος κατοχος! και πρωτη φορα σε windows phones:)μια χαρα φενεται το τηλεφωνο! πεταει! ο internet explorer παιδια δεν μπaινει full screen?γιατι τρωει αρκετα απο τη σελιδα! αλλοι broswers μπαινουν?σορρυ προκαταβολικα για το ζαλισμα που προβλεπεται! και κατι αλλο! βιντεο πως μπορουμε να βαλουμε στο κινητο?οπωε με android?drag and drop?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! νεος κατοχος! και πρωτη φορα σε windows phones:)μια χαρα φενεται το τηλεφωνο! πεταει! ο internet explorer παιδια δεν μπaινει full screen?γιατι τρωει αρκετα απο τη σελιδα! αλλοι broswers μπαινουν?σορρυ προκαταβολικα για το ζαλισμα που προβλεπεται! και κατι αλλο! βιντεο πως μπορουμε να βαλουμε στο κινητο?οπωε με android?drag and drop?

 

Φίλε μου για full screen browsing χρησιμοποίησε τον δωρεάν uc browser.:happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

πρώτη φορά στο forum. Απέκτησα κι εγώ το Ativs στην προσφορά. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος χρειάζομαι μια μικρή διευκρίνιση: site με java πως μπορούμε να ανοίξουμε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

παιδια κανεις; καμια γνωμη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...