Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλλά θα έχει κι αυτό 5 ίντσες οθόνη

 

απο οτι λενε και τα αλλα παιδια ναι!!

βεβαια εμενα μου αρεσει περισσοτερο απο το αλλο

γνωμη μου!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η Sony μας αφησε γλυκοπικρη γευση απο την παρουσιασει των 2 μοντελων Z και ZL οπου στη Ευρωπαικη αγορα θα κυκλοφορησει μονο το Z με τις μεγαλυτερες διαστασεις και τον αδιαβροχο χαρακτηρα και οχι το ZL με τις πιο compact διαστασεις και την camera button:(:(

Θα κυκλοφορησει 1 Μαρτιου στη Vodafone στην Αγγλια πρωτα.

http://www.engadget.com/2013/01/08/phones-4u-sony-xperia-z-release-date/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

σχεδιαστικα μου αρεσε το ZL αλλα εστω και ετσι καλως να ορισει

μιας και ειμαι τρελος φανατικος SONY και θα ειναι το επομενο μου.

Ελπιζω να εχει μαζι με το Ζ και νουμερα μαζι μιας και ειχα

ολη την παλια σειρα του Ζ

Ζ1 - Ζ5 - Ζ7

Link to comment
Share on other sites

Xperia Z also includes Battery STAMINA Mode that can improve the standby time by four times or more* by automatically shutting down battery-draining apps whenever the screen is off and starting them up again when the screen is back on.

 

Μάλλον ακούσανε τα παράπονα για τη διάρκεια της μπαταρίας και το έφτιαξαν με αυτό. Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον feature και όσο διαβάζω το announcement η συσκευή μου μοιάζει όλο και πιο πλήρης!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Sony που δείχνει ότι το έχει ακόμα το θέμα με το premium design στις συσκευές της. Πανέμορφο! :)

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gWysHOjl95E]Xperia™ Z - The precision engineered Full HD smartphone from Sony. CES 2013 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Κριμα παντως που δεν κυκλοφορουν το ZL στην Ευρωπη, πιο μικρο πιο ωραιο

 

Δυστυχως ετσι φαινεται,θα πρεπει να κοιταξουμε εξωτερικο,μην ειναι σε καμια Γη του Πυρος κατω στη Παταγωνια βεβαια για να το βρουμε:lol:

Καροτο και μαστιγιο η Sony.

Θα την κανουμε ομως την προσπαθεια.

Οπως μου βγηκε η πιστη να βρω το 920 ετσι και με το Sony.

To εχει η μοιρα μου τελικα,αυτα που μου αρεσουν περισσοτερο να δινω αγωνα πραγματικα για να τα πιασω στα χερια μου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

μεχρι το καλοκαιρακι θα εχει πεσει και η τιμη του στα 350-400 ευρω.Ανυπομονω:D αν και ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου ποτε παλι sony θα δω αν θα αλλαξει στρατηγικη με τις αναβαθμισεις
Link to comment
Share on other sites

μεχρι το καλοκαιρακι θα εχει πεσει και η τιμη του στα 350-400 ευρω.Ανυπομονω:D αν και ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου ποτε παλι sony θα δω αν θα αλλαξει στρατηγικη με τις αναβαθμισεις

 

και μετα ξυπνησες!!

Link to comment
Share on other sites

οτι θα πεσει η τιμη σε αυτα τα επιπεδα

 

Μακάρι αλλά κι εγώ δεν το πολύ βλέπω. Εκτός κι αν βγάλει πολλά προβλήματα, ή πάει άπατο από πωλήσεις, ή σε κανα πενταμηνο βγάλει κι άλλο καινούργιο μοντέλο η Σονυ

Link to comment
Share on other sites

Το xperia s ειναι στα 350 περιπου.και είχε 600 όταν βγήκε τον Μάρτη αν θυμάμαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

εχουν περασει ηδη 10 μηνες και εχουν βγει και νεες ναυαρχιδες απο την εταιρια. Αλλα στην Ελλαδα η συσκευη αυτη παει καλα απο,τι βλεπω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχουν περασει ηδη 10 μηνες και εχουν βγει και νεες ναυαρχιδες απο την εταιρια. Αλλα στην Ελλαδα η συσκευη αυτη παει καλα απο,τι βλεπω.

 

Κι όσοι δεν πήραν από την προβληματική παρτίδα (κιτρινίλα στην οθόνη) είναι πολύ ευχάριστημενοι....

Link to comment
Share on other sites

εχουν περασει ηδη 10 μηνες και εχουν βγει και νεες ναυαρχιδες απο την εταιρια. Αλλα στην Ελλαδα η συσκευη αυτη παει καλα απο,τι βλεπω.

 

γι'αυτο λεω οτι το καλοκαιρι θα εχει πεσει η τιμη του.Και πιστευω οτι η sony θα εχει βγαλει και αλλες ναυαρχιδες μεχρι τοτε.Τo S στα 380 ηταν αν θυμαμαι καλα τον Ιουλιο γιατι το ζαχαρωνα απο τοτε παντως :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το S αν εξαιρεσουμε τις κιτρινιλες, ειναι τρομερη συσκευη. Αξια ναυαρχιδα της εταιριας και μεαρκετες πρωτοποριες.

Αν τα Z/ZL βγουν χωρις παιδικες ασθενειες τοτε πιστευω θα πανε πολυ καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...