Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα αναβάθμιση πριν λίγο τον Dolphin browser και πράγμα είναι ότι καλύτερο έχω δει σε browser..
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκανα αναβάθμιση πριν λίγο τον Dolphin browser και πράγμα είναι ότι καλύτερο έχω δει σε browser..

 

Δημήτρη δοκίμασε και τον Firefox, απλά κορυφαίος.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη δοκίμασε και τον Firefox, απλά κορυφαίος.

o βασικος μου browser εδω και καιρο... ειναι σαν να εχεις pc browser στο Ζ... δεν θες και κατι αλλο.. :)

 

καλησπερα ειμαι στη 253 χωρις να ειμαι root εχω προβλημα με το wifi τι να κανω καμια ιδεα για να βελτειωθη

να περιμενεις την 4.2.2 χωρις root δεν εχεις αλλες επιλογες

 

Aνανέωθηκε ο οδηγός Xperia Z: Τα must have της επόμενης ημέρας ΟΠΟΥ ΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΉ ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ ΜΕ ΝΕΑ LINKS για τους κατόχους της 4.2.2

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 4.1.2 ειχα σκορ πανω απο 20 χιλιαδες. Ας μας πει καποιος τι παιζει με την 4.2.2 γιατι καποιος εγραψε οτι το κινητο γινεται ακομα πιο γρηγορο
Link to comment
Share on other sites

Ποιον broswer προτεινετε τον dolphin η τον xscope?

και οι 2 φαινοντε πολυ δυνατοι απο θεμα ασφαλειας ομως?

Επισης ο xscope υποστηριζει και flash player απο οτι ειδα.

 

Dolphin άπαιχτος. Ο καλύτερος.

pit mykonos
Link to comment
Share on other sites

πέρασα την .423,μπορεί κάποιος με παλαιότερη να μου πει από που ρυθμίζεται η ένταση στον ήχο ειδοποίησης?στην .423 ρυθμίζεται απο τον ήχο πολυμέσων
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 4.1.2 ειχα σκορ πανω απο 20 χιλιαδες. Ας μας πει καποιος τι παιζει με την 4.2.2 γιατι καποιος εγραψε οτι το κινητο γινεται ακομα πιο γρηγορο
όχι και 16000
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσα το κινητό μου με SUS και μου έβγαλε αναβάθμιση.. Την πραγματοποιώ και βλέπω πέρασε την .423 .

 

Όπως και η .253 μου είχε έρθει σχεδόν μόλις κυκλοφόρησε.. Το κινητό το αγόρασα απο kaizershop ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσα το κινητό μου με SUS και μου έβγαλε αναβάθμιση.. Την πραγματοποιώ και βλέπω πέρασε την .423 .

 

Όπως και η .253 μου είχε έρθει σχεδόν μόλις κυκλοφόρησε.. Το κινητό το αγόρασα απο kaizershop ;)

 

Τι αλλαγες εχει-ειδες με την 423?

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγες εχει-ειδες με την 423?

 

Εμφάνιση που μπορώ να κρίνω , έχει αρκετές προς το καλύτερο.. Δες κανα βιντεάκι στο youtube να πάρεις μια ιδεα ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσα το κινητό μου με SUS και μου έβγαλε αναβάθμιση.. Την πραγματοποιώ και βλέπω πέρασε την .423 .

 

Όπως και η .253 μου είχε έρθει σχεδόν μόλις κυκλοφόρησε.. Το κινητό το αγόρασα απο kaizershop ;)

ενδιαφέρον για δωσε firmware number info ...
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η .423 για ελληνικό SI (1270-4986). Έχει άραγε διαφορές απ' την Ισπανική;
Xperia Z5 Premium, Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet, Asus Nexus 7 (2013) 16GB
Link to comment
Share on other sites

μινωταυρε βλεπω αργυρουπολη στα νερα ε,,, α και εμενα μου εβγαλε την 423 τωρα και αγορασμενο απο καιζερ επισης,ειχα 307 ,αναβαθμιζω τωρα,οποιος εχει λινκ με τις αλλαγες στην 423 η τις ξερει λεπτομερως ας μας γραψει καμμια πληροφορια.
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις δεν υπαρχει το <<επιλογες για προγραμματιστες>> . και το googlara κ βρηκα αυτο :http://www.ninjaromeo.com/enable-usb-debugging-developer-options-jelly-bean/

θελει 7 πατηματα στον αριθμο εκδοσης στην επιλογη σχετικα με το τηλεφωνο στις ρυθμισεις. και μετα εμφανιζεται στις ρυθμισεις. αν εχει αναφερθει ξανα δε το ειδα,συγνωμη, εψαξα παραπανω κ δε βρηκα κατι. ( για την 4.2.2)

Edited by kartskostas
Link to comment
Share on other sites

μινωταυρε βλεπω αργυρουπολη στα νερα ε,,, α και εμενα μου εβγαλε την 423 τωρα και αγορασμενο απο καιζερ επισης,ειχα 307 ,αναβαθμιζω τωρα,οποιος εχει λινκ με τις αλλαγες στην 423 η τις ξερει λεπτομερως ας μας γραψει καμμια πληροφορια.

 

+1 Καποιος που ξερει ας γραψει τη κερδιζουμε

 

Επισης χρειαζετε να κανω clean install η απλα αναβαθμιση και ειναι το ιδιο.

Βαριεμε να περναω ολες της εφαρμογες ξανα.

Link to comment
Share on other sites

μινωταυρε βλεπω αργυρουπολη στα νερα ε,,, α και εμενα μου εβγαλε την 423 τωρα και αγορασμενο απο καιζερ επισης,ειχα 307 ,αναβαθμιζω τωρα,οποιος εχει λινκ με τις αλλαγες στην 423 η τις ξερει λεπτομερως ας μας γραψει καμμια πληροφορια.

 

+1 Καποιος που ξερει ας γραψει τη κερδιζουμε

 

Επισης χρειαζετε να κανω clean install η απλα αναβαθμιση και ειναι το ιδιο.

Βαριεμε να περναω ολες της εφαρμογες ξανα.

Info για οτι νεο εδω

επισης οσοι κανετε update ας κανετε ενα κοπο να μας γραψετε την firmware εκδοση που φορατε...

 

Τελος το clean install επιβαλλεται... για καλυτερη αποδοση της συσκευης σας... εκτος και αν βαριεστε οποτε το συζηταμε...

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρον για δωσε firmware number info ...

 

Τον αριθμό έκδοσης εννοείς;; Αν ναί , .423 μου πέρασε..

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...