Jump to content

Η άποψη σας… για το μέλλον και την πορεία των Windows Phone 8;


DJDB
 Κοινοποίηση

Η άποψη σας… για το μέλλον και την πορεία των Windows Phone 8;  

518 members have voted

  1. 1. Η άποψη σας… για το μέλλον και την πορεία των Windows Phone 8;

    • Η πορεία τους θα είναι εξαιρετική, με εντυπωσιακή εξάπλωση
      262
    • Λίγο-πολύ στα ίδια επίπεδα με τα Windows Phone 7
      202
    • Χειρότερη από την προηγούμενη έκδοση, πλήρης αποτυχία
      24
    • Δεν γνωρίζω/δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

Συμφωνούμε ως προς το ότι δεν είναι το Α και το Ω και ο καθένας κρίνει με βάση τις καθημερινές του ανάγκες. :)

Το defy συνήθως είναι άκρως εκνευριστικό (μιλάω για στοκ ρομ, απλά ρουταρισμένη). Θα το είχα πετάξει σε κανένα τοίχο, αλλά..... λυπάμαι τον τοίχο. Βλέπεις, έχει άλλα χαρίσματα σαν συσκευή.;)

Το GN είναι σούπερ και δεν έχω κανένα swπαράπονο.

 

:lol:Καταλαβαίνω τι λες για το defy, αλλά, όπως λες, είναι το μόνο κινητό που ότι μεταχείριση και να έχει θα είναι σαν καινούριο.

Εσύ θες motrola nexus για να ηρεμήσεις με το android :shifty:

Εγώ πάλι, htc ή sony. Google δώσε nexus!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol:Καταλαβαίνω τι λες για το defy, αλλά, όπως λες, είναι το μόνο κινητό που ότι μεταχείριση και να έχει θα είναι σαν καινούριο.

Εσύ θες motrola nexus για να ηρεμήσεις με το android :shifty:

Εγώ πάλι, htc ή sony. Google δώσε nexus!

Όλοι θα βγάλουν νέξους, εκτός από τη μοτορόλα :(

Θα το δείς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω θα πάνε χάλια... και ο λόγος είναι ότι ενώ τα χαρακτηριστικά τους είναι top γιατί να πας να δώσεις τόσα χρήματα για μια συσκευή που είναι τόσο κλειδωμένη όσο το iPhone;;;;; Καλύτερα Android... ;)

 

Συμφωνω εχω windows mobile 6.5 και μια δωρεαν εφαρμογη της προκοπης δεν βρηκα οποτε android εκτος αν

αλλαξουν νοοτροπια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω εχω windows mobile 6.5 και μια δωρεαν εφαρμογη της προκοπης δεν βρηκα οποτε android εκτος αν

αλλαξουν νοοτροπια.

 

Συγνωμη φιλε αλλα νομιζω γραφεις σε λαθος θεμα..εδω μιλανε για wp8 :P Με όλο το σεβασμο..αλλα τουλαχιστον να εχουμε εστω και την παραμικρη ιδεα οταν γραφουμε για τα wp8 η για οποιοδηποτε αλλο λειτουργικο. Το μεγαλυτερο ποσοστο των εφαρμογων στα wp7.5 ηδη ειναι δωρεαν και υπαρχουν πολλες γνωστες εφαρογες. π.χ πριν λιγο βγηκε και το viber me Ομιλια (μονο για τα Νοκια) πλεον. Σιγουρα του λειπουν εφαρμογες αλλα με τα wp8 θα καλειφθουν ολα. Και παλι συγνωμη :)

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Για να βάζουμε μια τάξη,τα w8,είναι ο αντίπαλος του ios.έτσι το βλέπει η microsoft,έτσι και apple.το android είναι άλλο θέμα.

Μετά από μια τριετία τουλάχιστον. Η Apple είναι πολύ δυνατή στην Αμερική. Θέλει πολύ καιρό για να την κτυπήσει η Nokia μέσα στο σπίτι της.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εγώ το ΄χω ξαναγράψει , εταιρεία που συμπεριφέρεται στους πελάτες της , όπως έγινε στην περίπτωση των win 7 kai 7.5 , ή στην περίπτωση των whs 2011 , δεν θα την εμπιστευόμουν πλεον με τίποτα . Για απλό λειτουργικό μια χαρά είναι , άντε και για κανα οφις (αν και εκεί έχω ενστάσεις) , κατά τα άλλα μακρυά και αγαπημένα

1.Ote Vdsl 30/2.5 , draytek vdsl router on a Lan with a supermicro server with 7 clients (Nokia 920 -640 , includet).

2.Ipad mini

3. Lenovo Thinkpad Egde

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...