Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8X


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά απο τρεις μέρες χρήσης του κινητού είδα πως η αυτονομία του δεν πρέπει να είναι και ότι το καλύτερο.Έχει παρατηρήσει κανείς μεγάλη πτώση της μπαταρίας όταν έχετε ανοιχτά application όπως viber κτλ γιάτι μέχρι στιγμής δεν έχω τολμήσει να το δοκιμάσω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 808
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά απο τρεις μέρες χρήσης του κινητού είδα πως η αυτονομία του δεν πρέπει να είναι και ότι το καλύτερο.Έχει παρατηρήσει κανείς μεγάλη πτώση της μπαταρίας όταν έχετε ανοιχτά application όπως viber κτλ γιάτι μέχρι στιγμής δεν έχω τολμήσει να το δοκιμάσω

 

Καλά, ξεκίνημα είναι ακόμη.

 

Όλη τη μέρα με αυτό παίζουμε, με αυτό ασχολούμαστε.

 

Δώσε μια βδομάδα να το συνηθίσεις και να το στρώσεις και μετά θα κρίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ξεκίνημα είναι ακόμη.

 

Όλη τη μέρα με αυτό παίζουμε, με αυτό ασχολούμαστε.

 

Δώσε μια βδομάδα να το συνηθίσεις και να το στρώσεις και μετά θα κρίνεις.

 

Εσένα περίπου πόσο κρατάει?

Link to comment
Share on other sites

Εσένα περίπου πόσο κρατάει?

 

4 ημέρες το έχω, κι όλη την ώρα το πειράζω.

 

Δύσκολο να σου πω κάτι αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

4 ημέρες το έχω, κι όλη την ώρα το πειράζω.

 

Δύσκολο να σου πω κάτι αξιόπιστο.

 

Εεεε σε παρόμοια κατάσταση είμαι και εγώ,του έχω αλλάξει τα φώτα :lol:

Μήπως ξέρει κανείς τι αλλαγές έφεραν τα τελευταία update των application της htc?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω επειδη ενδιαφερομαι σοβαρα για την συσκευη.. χωρις να θελω να κανω διαφιμιση βρηκα την συσκευη σε ενα καταστημα http://www.vnp.gr/htc-windows-phone-8x.html τους εστειλα μειλ και με διαβαιβεωσαν οτι ειναι με ελληνικο μενου και εγγυηση απο την htc hellas.. το δευτερο το βρηκα σε μαυρο απο το πλαισιο στα 305 ευρω.. τι πρωτεινετε?? την εγγυοτητα του πλαισιου η το αλλο ??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το data sense τι γινετε ? Υπάρχει κανένας τρόπος να το βαλουμε εμείς ? Έχω δει στο youtube,google κάποια verizon 8X το έχουν κανονικά. Για μας θα γινει κάνα θαύμα ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω επειδη ενδιαφερομαι σοβαρα για την συσκευη.. χωρις να θελω να κανω διαφιμιση βρηκα την συσκευη σε ενα καταστημα http://www.vnp.gr/htc-windows-phone-8x.html τους εστειλα μειλ και με διαβαιβεωσαν οτι ειναι με ελληνικο μενου και εγγυηση απο την htc hellas.. το δευτερο το βρηκα σε μαυρο απο το πλαισιο στα 305 ευρω.. τι πρωτεινετε?? την εγγυοτητα του πλαισιου η το αλλο ??

 

Δε θα σου πω από πού να το πάρεις.

Απλά σκέψου ότι στη τιμή του πλαισίου πληρώνεις υπαλλήλους,ΔΕΗ,καθαρίστριες κ.Α.

Γι αυτό είναι πιο ακριβό.

 

Όταν αγοράζω από skroutz τους τηλεφωνώ και αρχίζω τις ερωτήσεις.

Αν με πείσουν το τσιμπαω.

 

Είναι στη δική σου κρίση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το data sense τι γινετε ? Υπάρχει κανένας τρόπος να το βαλουμε εμείς ? Έχω δει στο youtube,google κάποια verizon 8X το έχουν κανονικά. Για μας θα γινει κάνα θαύμα ?

 

Προσωπικά χαλαστηκα πολύ που δε μας το δώσανε.

Δε καταλαβαίνω το λόγο.

Αν το προοριζαν μόνο για τα λούμια έπρεπε να το αναφέρουν.

Αν ισχύει αυτό τότε είναι βαθιά νυχτωμένη η ms.

Αν περιμένει με τέτοια πολιτική να πάει μπροστά το λειτουργικό της....κούνια που την κούναγε;)

Link to comment
Share on other sites

το data sense είναι ευθύνη του παροχου,όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενου μήνυμα η verizon το δίνει στο 8χ,δεν είναι θέμα lumia
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω επειδη ενδιαφερομαι σοβαρα για την συσκευη.. χωρις να θελω να κανω διαφιμιση βρηκα την συσκευη σε ενα καταστημα http://www.vnp.gr/htc-windows-phone-8x.html τους εστειλα μειλ και με διαβαιβεωσαν οτι ειναι με ελληνικο μενου και εγγυηση απο την htc hellas.. το δευτερο το βρηκα σε μαυρο απο το πλαισιο στα 305 ευρω.. τι πρωτεινετε?? την εγγυοτητα του πλαισιου η το αλλο ??

 

Πήρα ακριβώς το ίδιο κινητό από το ίδιο μαγαζί την Πέμπτη και μου το είχαν στείλει μέσα σε δυο μέρες (η παραγγελία είχε γίνει την Τρίτη ).Απο πριν μου είχαν πει πως το κινητό είναι με αγγλικό μενού αλλά υποστηρίζει κανονικά την ελληνική γλώσσα.Τώρα δεν ξέρω αν έχουν και κάποια κομμάτια ελληνικά αλλά το δικό μου ήταν τέλειο .Εγώ πάντος θα ξανά αγόραζαν από αυτό το κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

εσυ το εχεις με αγγλικο μενου?? και βολευει?? εμενα μου ειπαν οτι εχει ελληνικο μενου εγγυηση 2 χρονια.. εσυ τι χρωμα το πηρες? εγω ψαχνω το μπλε αλλα δεν το βρισκω..
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ακριβώς το ίδιο κινητό από το ίδιο μαγαζί την Πέμπτη και μου το είχαν στείλει μέσα σε δυο μέρες (η παραγγελία είχε γίνει την Τρίτη ).Απο πριν μου είχαν πει πως το κινητό είναι με αγγλικό μενού αλλά υποστηρίζει κανονικά την ελληνική γλώσσα.Τώρα δεν ξέρω αν έχουν και κάποια κομμάτια ελληνικά αλλά το δικό μου ήταν τέλειο .Εγώ πάντος θα ξανά αγόραζαν από αυτό το κατάστημα

εσυ το εχεις με αγγλικο μενου?? και βολευει?? εμενα μου ειπαν οτι εχει ελληνικο μενου εγγυηση 2 χρονια.. εσυ τι χρωμα το πηρες? εγω ψαχνω το μπλε αλλα δεν το βρισκω..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου.Δες και εδω http://www.expansys.com.gr/htc-windows-phone-8x-black-237428/

250 ευρω συν 14,64 μεταφορικα.

δεν εχω παρει κατι απο εκει το εχω βεβαια ακουστα αλλα δεν αργει να το παρεις??

Link to comment
Share on other sites

εσυ το εχεις με αγγλικο μενου?? και βολευει?? εμενα μου ειπαν οτι εχει ελληνικο μενου εγγυηση 2 χρονια.. εσυ τι χρωμα το πηρες? εγω ψαχνω το μπλε αλλα δεν το βρισκω..

 

Ναι με το μενού ειμαι μια χαρά.Εχω πάρει το μπλε μοντέλο ακριβώς απο το link που έβαλες.Εσενα βεβαια αμα σου είπαν πως είναι ελληνικό τότε το ποιο πιθανό είναι να προμηθεύτηκαν νέο μοντέλο.Εγω σου προτείνω να τους εμπιστευτείς

Link to comment
Share on other sites

εσυ το εχεις με αγγλικο μενου?? και βολευει?? εμενα μου ειπαν οτι εχει ελληνικο μενου εγγυηση 2 χρονια.. εσυ τι χρωμα το πηρες? εγω ψαχνω το μπλε αλλα δεν το βρισκω..

 

Ρωτησε τους αν εχει και ελληνικο πληκτρολογιο (αν σε ενδιαφερει βεβαια).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησε τους αν εχει και ελληνικο πληκτρολογιο (αν σε ενδιαφερει βεβαια).

 

Ελληνικό πληκτρολόγιο έχουν όλα αφού μπορείς να τα κατεβάσεις μέσα απο τα settings

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση σχετικά με το τελευταίο update... Το κινητό το πήρα μέσω Σκρουτζ, και στο κατάστημα μου εκπανε πως είναι απο Αγγλία, είχε μέσα και εφαρμογή της Vodafone (!!!???). Update δεν εχω λαβει παρόλο που ελέγχω καθημερινά απο τότε που είπατε ο ς βγηκε. Υπάρχουν κι άλλοι που δεν το λάβαν η είμαι ο μόνος,???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση σχετικά με το τελευταίο update... Το κινητό το πήρα μέσω Σκρουτζ, και στο κατάστημα μου εκπανε πως είναι απο Αγγλία, είχε μέσα και εφαρμογή της Vodafone (!!!???). Update δεν εχω λαβει παρόλο που ελέγχω καθημερινά απο τότε που είπατε ο ς βγηκε. Υπάρχουν κι άλλοι που δεν το λάβαν η είμαι ο μόνος,???

 

Πρωτα θα παρουν την αναβαθμηση η unbranded συσκευες( που δεν ανηκουν δηλαδη σε καποιο δικτυο κινητης τηλεφωνιας) και μετα οι συσκευες Vodafone.. κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση σχετικά με το τελευταίο update... Το κινητό το πήρα μέσω Σκρουτζ, και στο κατάστημα μου εκπανε πως είναι απο Αγγλία, είχε μέσα και εφαρμογή της Vodafone (!!!???). Update δεν εχω λαβει παρόλο που ελέγχω καθημερινά απο τότε που είπατε ο ς βγηκε. Υπάρχουν κι άλλοι που δεν το λάβαν η είμαι ο μόνος,???

 

Λογικά θα το περιμένεις από τη Vodafone.

Το κινητό σου είναι branded.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση σχετικά με το τελευταίο update... Το κινητό το πήρα μέσω Σκρουτζ, και στο κατάστημα μου εκπανε πως είναι απο Αγγλία, είχε μέσα και εφαρμογή της Vodafone (!!!???). Update δεν εχω λαβει παρόλο που ελέγχω καθημερινά απο τότε που είπατε ο ς βγηκε. Υπάρχουν κι άλλοι που δεν το λάβαν η είμαι ο μόνος,???

 

Και εγώ branded htc 8χ έχω από Αγγλία (της Vodafone ) και ακόμα τίποτα από update .Αμα μάθεις τίποτα πες μπάς και πάρουμε και εμείς ραδιόφωνο :)

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό πληκτρολόγιο έχουν όλα αφού μπορείς να τα κατεβάσεις μέσα απο τα settings

 

Ναι, εχεις δικιο. Στο μενου ειναι το θεμα (αν εχει ελληνικο ή οχι). Σε μερικα μαγαζια που ειχα ρωτησει, μου ειχαν πει οτι δεν εχει ελληνικο μενου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και παλι..

Να κανω μια διορθωση,το τηλεφωνο δεν ειναι το HTC 8X αλλα το HTC 8S.

παραδοξως δε μπορω να βρω πουθενα digitizer.

Ξερουμε εαν κανει απο καποιο αλλο μοντελο?

γενικως,μηπως εχουμε καποιο λινκ για να το προμηθευτουμε?

 

Τελικά βρήκες digitizer? Αν όχι μετά από 5 μήνες έχω ένα ολοκαίνουριο σε άσπρο.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την διάρκεια μιας κλήσης είτε από το μικρόφωνο είτε από ακουστικά ή μεγάφωνο, ορισμένες φορές διαπιστώνω ένα συγκεκριμένο στιγμιαίο παράσιτο παρόλο που ο ήχος και η ποιότητα κλήσης γενικότερα είναι καλή. Έγινε αντιληπτό σε άλλους ή συμβαίνει σε μένα μόνο;;
Link to comment
Share on other sites

Κατά την διάρκεια μιας κλήσης είτε από το μικρόφωνο είτε από ακουστικά ή μεγάφωνο, ορισμένες φορές διαπιστώνω ένα συγκεκριμένο στιγμιαίο παράσιτο παρόλο που ο ήχος και η ποιότητα κλήσης γενικότερα είναι καλή. Έγινε αντιληπτό σε άλλους ή συμβαίνει σε μένα μόνο;;

 

Συμβαινει και σε μενα την στιγμη που σηκωνω το τηλεφωνο στιγμιαια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...