Jump to content

Motorola RAZR i


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ φίλε ,τίποτα από MIUI αν υπάρχει ρωτάω γιατί έχω βάλει στο Defy και μιλάμε άλλο τηλέφωνο.:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 567
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχουν custom ROMs άρα δε χρειάζεσαι συμβουλές. :p

Καλορίζικο. :)

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1827 ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλες αυτές;

Εγώ μια βλέπω που είναι η επίσημη της Motorola με AOSP launcher.

 

Εξαρτάται και τι εννοούμε ως custom. Για εμένα custom είναι οι ROMs που είναι γραμμένες από την αρχή, δλδ Cyanogenmod, Paranoid, etc.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια μολις το πηρα μεταχειρισμενο! οι καλυτερες εντυπωσεις! κυριολεκτικα πεταει! παει ακριβως σαν τετραπυρινο απολυτα smooth!!! 13100 sto antutu το καινουργιο.

ερωτησεις τωρα:) τα κουμπια αφης παιδια ειναι σαν το mexus 4 κοβουν δηλαδη οθονη? στο browsing γινεται κατω απο 4.3 ιντσες? γιατι δεν καλυπτεται ολη η οθονη!:wacko:

μπαρα γρηγορων ρυθμισεων που κατεβενει κατω με το δακτυλο δεν μπορω να βαλω? εχω nova launcher γιατι ο μανισιος μου φανηκε λιγο αργος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γνωρίζουμε αν θα πάρει την καινούργια έκδοση 4.4 το κινητό μας ;

 

ας του κανει καποιος ban !!!

αστειευομαι φιλε μου..... δεν νομιζω να την παρει ποτε ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτησω κατι παιδια καλησπερα εβαλα χτες την συσκευη να φορτηση γυρω στα μεσανυχτα αφου το εκλεισα στο 2% ξυπνησα κατα της 6κ να δω αν φορτισε κ ηταν 98%:confused::confused::blink::blink: μετα αφου ξυπνησα κατα της 9 το ειδα ακομη στο 98%:worry::worry::worry:

Πως ειναι δυνατον λεω????το κλεινω το βαζω σε μια αλλη μπριζα κ απο το98% στο 100 σχετικα γρηγορα

γνωριζει καποιος κατι να με βοηθησει????

Να το στειλω αντιπρωσωπεια να το δουν??

Να το ξεφορτωνωνω τελιως!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ συμβαίνει τίποτα κακό με την συσκευή σου, απλά έχει τόσο καλή διαχείριση το σύστημα φόρτισης του συγκεκριμένου μοντέλου (και άλλα το κάνουν φυσικά!), που είναι για φίλημα!!:lol: Αν βρυκολακιάσεις και παρακολουθήσεις το τελευταίο στάδιο της πλήρης φόρτισης (σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή) θα δεις ότι φτάνει στο 100% και μετά από λίγο αρχίζει και πέφτει μέχρι το 98% (σα να είναι εκτός πρίζας) ... μετά πάλι πάει στο 100 ... και το ίδιο πάλι!!

Κάνει καλό σε μια μπαταρία να μην ζορίζεται να είναι συνεχώς στο 100% μιας και την φθείρει!!

Εγώ προσωπικά (και με την κάμποση εμπειρία που έχω τόσα χρόνια) το βλέπω θετικό!

Ας πει και κάποιος άλλος την γνώμη του, ή μπορείς φυσικά να πάρεις και τηλέφωνο τους τεχνικούς να σου πουν και αυτοί!!

Υ.γ. ... ΑΝ το παρακολουθήσεις και ΔΕΝ πάει καθόλου στο 100 και κολλήσει στο 98, τότε ναι είναι πρόβλημα!!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις να παιξει το FIfa 14?

 

Παιζει καλα στο κινητο?

 

Πηρα το optimus G αλλα δεν με εχει βολεψει καθολου το μεγεθος και σκετομαι το motorola.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου μπλοκαρε το κινητο και τρομαξε να ξεμπλοκαρει, μια και η μπαταρια ειναι μη αποσπομενη πως μπορουμε να το απενεργοποιησουμε?
Link to comment
Share on other sites

8 μήνες που χρησιμοποιώ το κινητό (συνεχή λειτουργία, χωρίς να το έχω κλείσει ποτέ!), μου κόλλησε και μένα πριν κάνα μήνα για πρώτη φορά (φυσικά λόγω android) αλλά μετά από λίγο ξεκόλλησε μόνο του ...:p Αν σου είναι κολλημένο θα σου πρότεινα τα εξής : 1) Περιμένεις κάνα μήνα να ξεφορτίσει μόνο του:lol:, 2) Πάτα συνεχώς το κουμπί on-off, 3) Βάλε το στον φορτιστή , 4) Σύνδεσε το με το usb σε κάποιο PC , 5) Περιμένεις κάμποση ώρα να ξεμπλοκάρει μόνο του, 6) Αν δεν γίνει τίποτα με τα παραπάνω, που δε νομίζω, πας στην Moto.

Είναι το μοναδικό android κινητό που έχει περάσει από τα χέρια μου (και είναι πολλά) που έχει τέτοια σταθερότητα!

Μπράβο την Moto!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχει παρατηρησει καποιος κατοχος του κινητου οτι οταν εχει συνδεμενα στο κινητο τα ακουστικα ο ηχος κλησης και μηνυματος ειναι αισθητα μειωμενος απο οτι χωρις αυτα;
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει καποιος κατοχος του κινητου οτι οταν εχει συνδεμενα στο κινητο τα ακουστικα ο ηχος κλησης και μηνυματος ειναι αισθητα μειωμενος απο οτι χωρις αυτα;

 

Αυτό τo έχω παρατηρήσει σε όλα τα Motorola που έχω(razr I, Moto g, defy) δεν ξέρω αν είναι θέμα μόνο της Motorola ή το κάνουν και άλλα τηλέφωνα, πάντως έχω χάσει πολλές κλήσεις εξαετίας αυτού.

Link to comment
Share on other sites

Χαλασε το atrix μου και μου το εκαναν αντικατασταση με το xt890 white.

 

Το εβαλα και φορτιζε κλειστο απο τις 14:00. Τωρα που γυρισα σπιτι ειναι στο 99%. Λογικο? Παει 100%?

 

Edit: Nα εγινε αυτο?

 

ΔΕΝ συμβαίνει τίποτα κακό με την συσκευή σου, απλά έχει τόσο καλή διαχείριση το σύστημα φόρτισης του συγκεκριμένου μοντέλου (και άλλα το κάνουν φυσικά!), που είναι για φίλημα!!:lol: Αν βρυκολακιάσεις και παρακολουθήσεις το τελευταίο στάδιο της πλήρης φόρτισης (σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή) θα δεις ότι φτάνει στο 100% και μετά από λίγο αρχίζει και πέφτει μέχρι το 98% (σα να είναι εκτός πρίζας) ... μετά πάλι πάει στο 100 ... και το ίδιο πάλι!!

Κάνει καλό σε μια μπαταρία να μην ζορίζεται να είναι συνεχώς στο 100% μιας και την φθείρει!!

Εγώ προσωπικά (και με την κάμποση εμπειρία που έχω τόσα χρόνια) το βλέπω θετικό!

Ας πει και κάποιος άλλος την γνώμη του, ή μπορείς φυσικά να πάρεις και τηλέφωνο τους τεχνικούς να σου πουν και αυτοί!!

Υ.γ. ... ΑΝ το παρακολουθήσεις και ΔΕΝ πάει καθόλου στο 100 και κολλήσει στο 98, τότε ναι είναι πρόβλημα!!

 

Tωρα που το ξανακοιταξα ελεγε 98%. 100% δεν εχω δει να λεει, αλλα δεν ημουν και εδω βεβαια και ισως πηγε.

Edited by stratigos24
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, τι να λεμε. Το κινητο απλα αριστο. Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Γρηγορο, τελειο στο κρατημα, ωραια οθονη, ομορφο και λεπτο. Επαθα πλακα! Ουτε το ηξερα το κινητο πριν!:p
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, τι να λεμε. Το κινητο απλα αριστο. Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Γρηγορο, τελειο στο κρατημα, ωραια οθονη, ομορφο και λεπτο. Επαθα πλακα! Ουτε το ηξερα το κινητο πριν!:p

 

 

Το κινητό απλά δεν υπάρχει στην τιμή των 210 ευρώ που το πήρα και εγώ ,το πήρα για την γυναίκα μου και το σκέφτηκα πολύ να το ξαναπάρω για μένα αλλά τελικά προτίμησα το moto G για αλλαγή.

Το Rarz i μπορεί να συγκριθεί σε ποιότητα πιστεύω μόνο με iphone 5s και εκεί υπερτερεί λόγω cevlar.

 

Είναι δυνατό value for money, ιδίως στα 210 ευρω απο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Χαλασε το atrix μου και μου το εκαναν αντικατασταση με το xt890 white.

 

Το εβαλα και φορτιζε κλειστο απο τις 14:00. Τωρα που γυρισα σπιτι ειναι στο 99%. Λογικο? Παει 100%?

 

Edit: Nα εγινε αυτο?

 

 

 

Tωρα που το ξανακοιταξα ελεγε 98%. 100% δεν εχω δει να λεει, αλλα δεν ημουν και εδω βεβαια και ισως πηγε.

 

Σημερα το πρωι ελεγε 100%, οποτε ειμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

 

ΠΟΛΥ καλή τιμή για Ελλάδα. Εκανα το λάθος και παρήγγειλα αντίστοιχες από eBay με 1.5 ευρώ και έκαναν και 25 μέρες. :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια θηκη σιλικονης βαλει αλλα ενω με βολευει κανει το κινητο κακασχημο.

Εχει να προτεινει κανεις καμια ομορφη θηκη?

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...