Jump to content

Motorola RAZR i


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 567
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ ωραιο κινητο παιδια.....οσοι το εχουν το ξερουν απο πρωτο χερι....εγω ηθελα να να αγορασω το razr m που στη ουσια η μονη διαφορα ειναι ο επεξεργαστης....τελειο μεγεθος για οθονη 4,3......δεν μπορουσα να πιστεψω ποσο μικρο ειναι στο χερι.....το εβαλα διπλα στο δικο μ που ειναι 4,3 (asus padfone) και επαθα πλακα...το μονο π δεν μ αρεσε και τοσο ειναι το πισω μερος,κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη επιλογη αν πεσει στα 340 - 350.....400 νομιζω ειναι παρα πολλα.......
asus padfone
Link to comment
Share on other sites

δεν το παρατηρησα αυτο ποτε δεν βαζω ραδιο

παντος δειχνει πιο smooth το κινητο

νομιζω καλη αναβαθμιση ειναι..............

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά,να σας ρωτήσω,το χρησιμοποιεί κάποιος με bt πού συνδέεται με 2 συσκευές?

Δηλαδή να έχει ο κάτοχός 2 συσκευές ταυτόχρονα με ένα bt.

Είναι το μονό πρόβλημα πού αντιμετώπιζα.

Μετά από λίγο έκανε αποσύνδεσή το Motorola και για να συνδεθεί ήθελε restart

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω για την ωρα δεν εχω προβλημα βεβαι δουλευω ενα κινητο μονο με ενα νοκια bluetooth (σαν αυτο που εχεις γιαννη)
Link to comment
Share on other sites

εγω για την ωρα δεν εχω προβλημα βεβαι δουλευω ενα κινητο μονο με ενα νοκια bluetooth (σαν αυτο που εχεις γιαννη)

 

Πολύ ωραίο bt αυτό.

Εμένα με 2 συσκευές είχε το θέμα,στο χα πει κιόλας από κοντά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά,να σας ρωτήσω,το χρησιμοποιεί κάποιος με bt πού συνδέεται με 2 συσκευές?

Δηλαδή να έχει ο κάτοχός 2 συσκευές ταυτόχρονα με ένα bt.

Είναι το μονό πρόβλημα πού αντιμετώπιζα.

Μετά από λίγο έκανε αποσύνδεσή το Motorola και για να συνδεθεί ήθελε restart

 

Το έχω συνδεδεμένο, μαζί με ένα νόκια 6700 classic, στο plantronics 975 και δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα αποσύνδεσης. Αντιθέτως αντιμετώπιζα ένα άλλο πρόβλημα, η εφαρμογή που διαβάζει το όνομα του καλούντος δεν "πέρναγε" τον ήχο στο bluetooth ακουστικό. Θα το δοκιμάσω αργότερα για να δω αν λύθηκε αν και φοβάμαι ότι πρόκειται για bug του android που θα διορθωθεί στην 4.2.2.

Link to comment
Share on other sites

εξω τι λενε για το ραδιο? εμενα δεν μου παιζει και το mx player(το μονο που ειχα καταφερει να συγχρονισω υποτιτλους με ταινεια) πιστευω να τα διορθωσουνε τα προβληματακι γρηγορα....Ολες οι εκδόσεις μολις βγαινουν εχω καποια κοληματακια..
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

εξω τι λενε για το ραδιο? εμενα δεν μου παιζει και το mx player(το μονο που ειχα καταφερει να συγχρονισω υποτιτλους με ταινεια) πιστευω να τα διορθωσουνε τα προβληματακι γρηγορα....Ολες οι εκδόσεις μολις βγαινουν εχω καποια κοληματακια..

 

Για το ράδιο λένε ότι αφαιρέθηκαν τα API από το 4.1.2 οπότε δεν παίζει να δουλέψει πάλι εκτός κι αν βγει Custom Rom

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Πιο smooth κινητο δεν εχω δει ειδικα με αλλο home launcher απο το μαρκετ

δεν το περιμενα ........

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο αυτοκινητο μου εχω aux in. Τι ακριβως καλωδιο χρειαζομαι ωστε να το συνδεω στο κινητο κ νακουω απτα ηχεια του αυτοκινητου?
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο αυτοκινητο μου εχω aux in. Τι ακριβως καλωδιο χρειαζομαι ωστε να το συνδεω στο κινητο κ νακουω απτα ηχεια του αυτοκινητου?

 

ανάλογα τι βύσμα εισόδου έχει το Aux In του αυτοκινήτου. Από την μια μεριά θες ένα βύσμα καρφί αρσενικό 3,5 για να μπει στο βύσμα των ακουστικών του κινητού, από την άλλη ότι βύσμα μπαίνει στο Aux In

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Και το aux in 3,5mm θα είναι φυσιολογικά. Πήγαινε σε ένα μαγαζί με ηλεκτρονικά 1-2 ευρώ κοστίζει.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω συνδεδεμένο, μαζί με ένα νόκια 6700 classic, στο plantronics 975 και δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα αποσύνδεσης. Αντιθέτως αντιμετώπιζα ένα άλλο πρόβλημα, η εφαρμογή που διαβάζει το όνομα του καλούντος δεν "πέρναγε" τον ήχο στο bluetooth ακουστικό. Θα το δοκιμάσω αργότερα για να δω αν λύθηκε αν και φοβάμαι ότι πρόκειται για bug του android που θα διορθωθεί στην 4.2.2.

 

Με το μόνο bt που δούλευε χωρις πρόβλημα ειναι με το 975,με νεώτερης γενιάς δεν δούλευε με κανένα σωστά,μάλλον επειδή υποστηρίζει το παλιό πρώτοκολο bt.

Δυστυχώς,το 975 μου όμως,άφησε χρόνους καθώς βρέθηκε στα δόντια του σκύλου μου ως παιχνίδι :(

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με το μόνο bt που δούλευε χωρις πρόβλημα ειναι με το 975,με νεώτερης γενιάς δεν δούλευε με κανένα σωστά,μάλλον επειδή υποστηρίζει το παλιό πρώτοκολο bt.

Δυστυχώς,το 975 μου όμως,άφησε χρόνους καθώς βρέθηκε στα δόντια του σκύλου μου ως παιχνίδι :(

 

Έχεις δοκιμάσει το plantronics m1100 με αυτό το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει το plantronics m1100 με αυτό το τηλέφωνο;

 

Ναι,τα ιδια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,τα ιδια.

 

Αυτό το πρόβλημα έρχεται να προστεθεί στα άλλα δύο προβλήματα που είχα εντοπίσει και αφορούν το bluetooth (οι φωνητικές εντολές δεν λειτουργούν μέσω bluetooth όπως επίσης και η εφαρμογή που διαβάζει το όνομα του καλούντος). Δεν λύθηκαν σε αυτή την αναβάθμιση αν και για να είμαι ειλικρινής έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν σχέση με το τηλέφωνο αλλά ότι οφείλονται σε bug του android που θα διορθωθεί στην έκδοση 4.2. Δυστυχώς δεν έχω άλλο multipoint bluetooth ακουστικό για να δω εάν εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα των αποσυνδέσεων.

Link to comment
Share on other sites

δεν οφειλεται σε bug του android,καμια σχεση,ειναι καθαρα bug του κινητου που δεν προκειται να δορθωθει κιολας.νεας γενιας bt με multipoint πολυ απλα ξεχαστε τα.

plantronics 975,εκει σταματαει το ολο θεμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμαστε και με samsung HM1700 το εχω με xt910 και δεν εχω κανενα προβλημα ,να δουμε αν φταιει το κινητο .

 

Με 2 κινητά όταν ειναι συνδεμενα με ενα bt αντιμετωπίζει πρόβλημα το Motorola,όταν ειναι μόνο του δουλεύει.φολα η δουλειά,δοκίμασα,Nokia,Samsung,plantronics,τα ΙΔΙΑ,μόνο με το 925 και το 975 δούλευε κανονικα.

Αν δεν είχε το bug αυτο,το κινητο αυτο θα έμενε για πολυ καιρό στα χέρια μου καθώς σε ολα τα υπόλοιπα εκτός της κάμερας με άφησε παρα πολυ ικανοποιημένο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To update διορθωσε καποιες λεπτομεριουλες που με χαλαγαν οπωςοταν περνεις φωτο ενω ειναι αθορυβο που ακουγοταν το κλειστρο. Συγχαρητηρια στη μοτο.
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής μετά το Update νομίζω πως χειροτέρεψε η διάρκειας της μπαταρίας σε σχέση με πριν ... Κατά τα άλλα το κινητό είναι μια χαρα

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε πριν 3-4 μερες

κανενα προβλημα δεν βλεπω

δεν εκανα hard reset

αλλα ειχα κανει 2-3 μερες πριν το update

καθως τοτε ειχα παρεο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς το αναβάθμισες αλλά εγώ θα έκανα σκληρό φορμάτ πριν και μετά από μια τόσο μεγάλη αναβάθμιση.

 

Ναι έκανα hard reset ... βρίσκω ότι η μπαταρία είναι 15% χειρότερη περίπου

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...