Jump to content

[iOS 6] Activate / Jailbreak / Unlock για iPhone - iPad


galanoss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες αν δέχονται να τους στείλεις την απόδειξη από eBay/Paypal. Εμένα μου την δέχτηκαν ως απόδειξη αγοράς του κινητού
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερες . Big ευτυχώς ο πωλητής συμπλήρωσε την αίτιση και η ΑΤ&Τ το ξεκλείδωσε . Όλα καλά πλέον.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα σας! Εχω ενα ipad με version 6.1.2 και απο οτι ειδα,μπορω να το κανω jailbreak πολυ ευκολα με ενα προγραμματακι απο εδω!

http://evasi0n.com/

Μπορει να σας φανει γελοιο,αλλα ειμαι τελειως αρχαριος και θα ηθελα να ρωτησω τι μου προσφερει το jailbreak?

Παρακαλω ας μου απαντησει καποιος! :(

Δηλαδη αμα το κανω jailbreak τι θα αλλαξει στο ipad μου? Απλως θα μπορω να παιξω free παιχνιδακια?

Θα μπορω να παιξω το αγαπημενο μου Hill Climb Racing με unlimited coins? :p

Απο οτι ειδα για android υπαρχει .apk cheated,για ios δε βρηκα κατι! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Ερωτηση: Ξερει κανεις πως μπορω να ξεκλειδωσω την sim απο iphone 4s απο αμερικη?εχει ios 6.1.1 κ ειναι της sprint-verizon..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείς να κανεις χρήση της r-sim ή να το ξεκλειδώσεις με το ανάλογο κόστος στα γνωστά site που εμπορεύονται τέτοια ξεκλειδωματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κανεις χρήση της r-sim ή να το ξεκλειδώσεις με το ανάλογο κόστος στα γνωστά site που εμπορεύονται τέτοια ξεκλειδωματα.

 

Δεν υπάρχει κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που να ξεκλειδώνει iPhone ; Η έστω κάποιος που να ξέρει ;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:lol:Βοήθεια! Είμαι νέος στι Ιos. Έχω ένα IPAD mini me ios 6.13. Ξερει κανένας κάποιο πρόγραμμα για jailbreak?

 

Δεν υπαρχει κανενα και ουτε υπάρχουν πληροφορίες αν κατι θα βγει σύντομα!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
έχω μία συσκευή iphone 3GS στο οποίο είναι εγκατεστημένη η έκδοση 6.0 και έχει γίνει jailbreak στο παρελθόν. Αλλά επειδή έχει αρχίσει και κολλάει θέλω να του κάνω ένα φορμάτ (restore?) και να ξανακάνω εκ νέου jailbreak. Αλλά επειδή ο φίλος μου που μου το έδωσε δεν ασχολείται με αυτά πλέον και δεν θυμάται πως το είχε κάνει ρωτάω εδώ μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε. Καθώς για να ψάξω στο ποστ είναι τόσο πολλές οι σελίδες που χάθηκα. Οπότε αν μπορείτε να μου πείτε έναν οδηγό για να κάνω τη δουλεία μου θα ήμουν ευγνώμων.. Χρόνια πολλά και ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έχω μία συσκευή iphone 3GS στο οποίο είναι εγκατεστημένη η έκδοση 6.0 και έχει γίνει jailbreak στο παρελθόν. Αλλά επειδή έχει αρχίσει και κολλάει θέλω να του κάνω ένα φορμάτ (restore?) και να ξανακάνω εκ νέου jailbreak. Αλλά επειδή ο φίλος μου που μου το έδωσε δεν ασχολείται με αυτά πλέον και δεν θυμάται πως το είχε κάνει ρωτάω εδώ μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε. Καθώς για να ψάξω στο ποστ είναι τόσο πολλές οι σελίδες που χάθηκα. Οπότε αν μπορείτε να μου πείτε έναν οδηγό για να κάνω τη δουλεία μου θα ήμουν ευγνώμων.. Χρόνια πολλά και ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Όποιος έχει 6.1.3 ακόμη (πχ σε 3GS) και θέλει να κάνει jailbreak, ας ρίξει μια ματιά εδώ... Tested!

 

p0sixspwn : iOS 6.1.5 – 6.1.3 Jailbreak

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...