Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μικρη-φυσιολογικη αυξηση στο παγιο.

 

Αρνητικο στοιχειο η αυξηση της χρεωσης στις κλησεις σε διεθνη κινητα απο 0.246 σε 0,283. Ομως ανακοινωσε παραλληλα και μειωση των τιμων προς διεθνη σταθερα... Πλεον μονο η Τελλας εμεινε που δεν διαχωριζει διεθνη σταθερα-κινητα.

 

Αυτα τα πρωτα απο μενα, next... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μια πρωτη ματια εδω λεω τι μ@λ@κια καρτα ειναι αυτη?Τι χρεωσεις ειναι αυτες? :eek:

 

Διαφημιζουν τις πραγματικα αθλιες χρεωσεις σε σχεση με τον ανταγωνισμο για τα βαλκανια και δεν διαφημιζουν τις απιστευτες που εχουν για τη ζωνη 1!! Δειτε εδω και θα καταλαβετε!

 

ΒΡΕ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΤΟΥ ΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΧΡΕΩΣΗ 0.165 ΣΤΑ ΣΤΑΘΕΡΑ-ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ 1 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΗΖΕΤΕ? :wacko: :worry:

 

EDIT: ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΑΝΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 0.165 ΑΝΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΡΥΘΜΟ ΧΡΕΩΣΗΣ ΑΝΑ 30 SEC?

Link to comment
Share on other sites

hi paidia...exw kanei aithsh gia energopoihsh edw kai kana dyo bdomades...sto thlefwno dhmiourghthikan foryvoi kai evala ta filtrakia kai to provlima lythike...kai sto dsl modem deixnei symfwna me tis endeixeis oti h dsl einai synchronized....Nomizw oti exei energopoihthei alla ston ote mou lene oti einai sto deytero stadio energopoihseis...Pws mporw na tsekarw ean exei energopoihthei??? Kai pou mporw na parw kapoia demo syndesh an einai na dokimasw ean exei energopoithei...

 

Shmeiwsh

mesa sto logismiko tou dsl modem pou mpainw mesa apo ton internet explorer to dsl line einai on kai to mono pou leipei einai h syndesh..

to modem einai to speedtouch ths thomson me ths tesseris ethernet

 

 

Thanks prokatavolika...

D.G.
Link to comment
Share on other sites

Λογικό αυτό με τις διεθνείς κλήσεις.

Απαράδεκτη η αύξηση του παγίου! :mad:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Pane pare mia netcarta i opoia kanei kai gia adsl sindeseis. Diabase tis odigies kai kane oti leei. An exei energopoih8ei i adsl stin grammi soy tote 8a mpeis internet... :).

 

Afta.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παρε σβαρνα τις εταιριες και ζητα ντεμο. Η αν βιαζεσαι πεταξου σε ενα περιπτερο και παρε μια νετκαρτα της acn.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg ( 5 Δεκ. 2004 , 04:49)

 

Hu? :eek: Οπως???Για Ευρωπη νομιζα οτι αυτη πλεον ειναι η φθηνοτερη!

 

 

Αν ψάξεις σε call shops και σε περίπτερα π.χ. στο Σύνταγμα ή στην Ομόνοια, θα βρεις διάφορες... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αντε γυριστε κ το αλλο μαγουλο τι καθεστε? :wacko:

 

ΤΙ ΚΑΘΕΣΤΕ ΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg (13 Δεκ. 2004 , 23:01)

 

EDIT: ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΑΝΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 0.165 ΑΝΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΡΥΘΜΟ ΧΡΕΩΣΗΣ ΑΝΑ 30 SEC?

 

 

Το πιο πιθανό είναι να ισχύει αυτό που λες: 0.165 ανά 30''... :wacko:

Κοίταξα το link που δίνεις και αυτό κατάλαβα. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα υπολόγισες (μόνο τα πάγια είναι αυτά χωρίς ενεργοποίηση, modem κτλ). Εγώ θα σου πρότεινα να αποφύγεις τα πακέτα με περιορισμό όμως... Εγώ έχω ADSL 3 βδομάδες και έχω κατεβάσει σχεδόν 10GB....

Όπως νομίζεις!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι σου ανοιγει η ορεξη για downloads μολις δεις την ταχυτητα.Τουλαχιστον με εμενα ετσι εγινε.Με την ISDN κατεβαζα 1-2 τραγουδια την βδομαδα.Τωρα με την ADSL περιπου 10 τη μερα μεσα σε 25 λεπτα.Με την ISDN εκανες 25 λεπτα/τραγουδι :p :p
Link to comment
Share on other sites

sthn selida tou oteshop vrhka se mia gwnia eksyphrethsh pelatwn meso chat!

 

dialegeis an thes na syndetheis me to 134 h to 1200 vazeis to onomataki sou kai to e-mail sou kai meta afoy syndetheis perimeneis na sou lysoyne to provlhmataki pou exeis h na apanthsoune sthn aporioula soy!

 

 

egw pantws oses fores dokimase (treis me tessereis fores) pote kai kanenas den mou apanthse.

 

exete analoges empeiries? ti ginete re paidia?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό είναι αρκετά δημοφιλής τρόπος customer care. Είχα χρησιμοποιήσει μια φορά την αντίστοιχη υπηρεσία της Rackspace. Μου απάντησαν αμέσως και πολύ ευγενικά.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα τετοια εμπειρια με την HP.Μπορει να μην ειχε λυθει το προβλημα μου,παντως η εξυπηρετηση ηταν αμεση. :)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το έχει και η HOL και μια φορά που το δοκίμασα έλυσα άμεσα το πρόβλημά μου.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...