Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=H9YY-QBb7kU&list=UUmM4IE2cAtGF2q8lqDcMWxg&index=2&feature=plcp]Apple iPhone 5 Unboxing -- Exclusive & First on YouTube - YouTube[/ame]

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lHXeYVTLZ_0&list=UUOmcA3f_RrH6b9NmcNa4tdg&index=6&feature=plcp]Unboxing the iPhone 5 - YouTube[/ame]

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το ασπρο εχει γυαλιστερο μεταλλο στην κορνιζα....δεν μου αρεσε πολυ οπως το ειδα στο unboxing...

θα το δουμε και απο κοντα...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτιμησω το ασπρο. Αποφασισα να αναβαθμιστω στο 5αρι, αφηνω ενα μικρο ποσοστο μπας και δεν μ αρεσει κλπ. Το μαυρο ειναι πολυ μαυρο ρε παιδες. :p Στο 4ς το αλουμινιο γυρω γυρω ηταν "ασημι" και το εσπαγε λιγο αλλα τωρα ειναι τελειως μαυρο.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξεκίνησα την προετοιμασία!

 

[ATTACH]27028[/ATTACH]

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγείλει το factory unlocked όταν κυκλοφορήσει από Αμερική. Αν κατά λάθος μου στείλουν κλειδωμένο σε κάποια εταιρεία με JB λύνεται το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγείλει το factory unlocked όταν κυκλοφορήσει από Αμερική. Αν κατά λάθος μου στείλουν κλειδωμένο σε κάποια εταιρεία με JB λύνεται το πρόβλημα?

 

Δεν υπάρχει λάθος. Αν πληρώσεις μέσω paypal και το προϊόν δεν ανταποκρίνεται στην περιγραφή ανοίγεις case (στο paypal). Στην χειρότερη διεκδικεις τα χρηματά σου και μέσω της τράπεζας που έχεις ορίσει το paypal να "τραβάει" χρήματα.

Λογικά κάτι θα βγάλει η Gevey αλλά είναι πολύ νωρίς να μιλήσουμε για κάτι τέτοιο.

Αν θες να δεις τι παίζει με 4/4S διάβασε τις τελευταίες σελίδες του παρακάτω τοπικ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222258

http://www.gevey.com/gevey/

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει λάθος και δεν σου το αναγνωρίσει το PayPal βέβαια ή η Apple θα χαρεις το iPhone σαν κινητό μετά από 2 χρόνια όταν θα έχει λήξει το συμβόλαιο και θα μπορείς να το ξεκλειδωσεις μέσω AT&T εκτός και αν βγει κάτι στο ενδιάμεσο είτε unlock(και όχι μόνο jailbreak) από την iPhone dev team είτε κάποια κάρτα gevey!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Να, τωρα αρχιζει να μου αρεσει και το μαυρο. Καταλαβες τι παθαμε??:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να, τωρα αρχιζει να μου αρεσει και το μαυρο. Καταλαβες τι παθαμε??:rolleyes:

 

εγω την λυση την βρηκα...

 

αγοραζω και τα δυο ασπρο +μαυρο απο το apple store online και οποιο δεν μου αρεσει το στελνω πισω και εχω εντος 15μερες επιστροφη χρηματων :p

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο είναι όλα τα λεφτά. Δείχνει πολυτελέστατο και πιο νέο design.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο είναι όλα τα λεφτά. Δείχνει πολυτελέστατο και πιο νέο design.

 

μας γλεντας βλεπω...μας κογιοναρεις!!!! :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μας γλεντας βλεπω...μας κογιοναρεις!!!! :D

 

Οχι βρε, ίσα ίσα που σας νοιώθω.:)

Να μέχρι και το avatar μου άλλαξα για να σας συμπαρασταθώ. :D

Μάλιστα υπάρχει μια περίπτωση να το αποκτήσω τα Χριστούγεννα σαν δεύτερη συσκευή. Αν έλθει ο γιος του κολλητού μου που σπουδάζει Αμερική θα χτύπησω ένα μαύρο σε τιμή apple store USA. Θα το κράτησω κανά μήνα να μου φύγει η κάψα μέχρι να το βαρεθω και μετά θα το δώσω όσο μου κόστισε.;)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εγω την λυση την βρηκα...

 

αγοραζω και τα δυο ασπρο +μαυρο απο το apple store online και οποιο δεν μου αρεσει το στελνω πισω και εχω εντος 15μερες επιστροφη χρηματων :p

Θα περιμένω να το πάρω απο Ελλάδα Δημήτρη. Έχω και αναβάθμιση τώρα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι μετα απο http://www.youtube.com/watch?v=L8wJWM4ZvKY&feature=youtube_gdata_player αυτο το βιντεο βγαζω εκτος το ασπρο με την μια...

 

το μεταλλο περιμετρικα ειναι δυο ειδων...το βασικο κομματι τυπου ματ και μια λεπτομερεια στις ακρες και απο τις δυο πλευρες που ειναι σουπερ γυαλιστερη!!!!!μπλιαχ το κανει και φαινεται ξενο σωμα στο βιντεο!!!!

http://img6.imageshack.us/img6/963/picsart1348149653757.jpg

 

το κανει και φαινεται σαν κινεζια....

ασε που στοιχηματιζω αυτο και μονο με το ματι θα γρατζουνιεται..

http://img594.imageshack.us/img594/229/picsart1348149724205.jpg

 

εμενα αυτο το νικελ εκει ακομα και ας ειναι πραγματικο μεταλλο δεν μου αρεσει...το κανει ολιγον ψευτικο? ασχημο? φτηνιαρικο? τεσπα...υποκειμενικο βεβαια

στο 4s δεν ειναι τοσο εντονο γιατι γυρω απο την οθονη εχει εν ειδος λεπτου προστατευτικου ασπρου και δεν ειναι καθολου ενοχλητικο

http://img69.imageshack.us/img69/6452/whiteiphone.jpg

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο το νικελ εκει ακομα και ας ειναι πραγματικο μεταλλο...

Μα είναι πραγματικό μέταλλο και δεν χαλάει με τίποτα. Για μένα αυτό είναι υπέρ σχεδιαστικά.

Αυτά βέβαια είναι γούστα.

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα είναι πραγματικό μέταλλο και δεν χαλάει με τίποτα. Για μένα αυτό είναι υπέρ σχεδιαστικά.

Αυτά βέβαια είναι γούστα.

 

Και εμενα μου αρεσει η πινελια αυτη. Και στο λευκο φαινεται περισσοτερο. Βεβαια τωρα απο φωτογραφιες, τι να κρινει κανεις....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι πραγματικό μέταλλο και δεν χαλάει με τίποτα. Για μένα αυτό είναι υπέρ σχεδιαστικά.

Αυτά βέβαια είναι γούστα.

 

και για μενα ειναι. μαρεσε πολυ.

εχει βγει και σχετικο βιντεακι πως το εκαναν αυτο το γυρω γυρω και δεν ειναι για μενα κινεζια ισα ισα του δινει κατι παραπανω αλλα γουστα ειναι αυτα ο καθενας μιλαει για τον εαυτο του

 

Να, τωρα αρχιζει να μου αρεσει και το μαυρο. Καταλαβες τι παθαμε??:rolleyes:

 

το ιδιο επαθα και εγω επειδη ειχα μαυρο ειπα το 5αρι να παρω ασπρο αλλα δεν το βλεπω.

το μαυρο αρχιζει και μαρεσει πολυ.

αλλα αν δν τα δουμε απο κοντα πρωτα....

Edited by sakiss
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

βρε μην με φατε...μπορει απο κοντα να μου αρεσει!!!!! εικασιες κανουμε!

 

Καλα, εννοειται.

Να ρωτησω και εγω κατι (χαζο).

Στο 4αρι, αν γρατζουνιοταν το ασημι πλαισιο, απο κατω ηταν μαυρο το χρωμα του μεταλλου. Στο 5 το μαυρο, που το περιμετρικο μεταλλο ειναι μαυρο, αν γρατζουνιστει θα ειναι παλι μαυρο απο κατω, η θα βγαινει κανενα ασημι χρωμα απο κατω. Ααχαχαχαχα!!!"

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλα, εννοειται.

Να ρωτησω και εγω κατι (χαζο).

Στο 4αρι, αν γρατζουνιοταν το ασημι πλαισιο, απο κατω ηταν μαυρο το χρωμα του μεταλλου. Στο 5 το μαυρο, που το περιμετρικο μεταλλο ειναι μαυρο, αν γρατζουνιστει θα ειναι παλι μαυρο απο κατω, η θα βγαινει κανενα ασημι χρωμα απο κατω. Ααχαχαχαχα!!!"

 

ο σκοπος ειναι να μην γρατζουνιστει :banghead:

 

το ειχε ρωτησει και ο Τε Σαλατ αυτο

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω...για να αλλαξεις μπαταρια σε σερβις εχουν προβλεψει να βγαινει η οθονη?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη για να καταλαβω...για να αλλαξεις μπαταρια σε σερβις εχουν προβλεψει να βγαινει η οθονη?

 

Ναι ακριβώς! Οπως και στα 2g,3G,3GS!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...