Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορουμε να περασουμε το iOS7 beta2?

 

Ναι αλλά μην το κανείς. Είναι απίστευτα ασταθεσ σε καθημερινή χρήση! Δεν αξίζει στο ελάχιστο να το κάνεις! Μείνε εκεί που είσαι και αναβαθμισεις όταν βγει η τελική έκδοση ή η golden master!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. Εγώ πάντως όσες φορές το δούλεψα σε LTE ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Έχω Cosmote σύνδεση.

 

2. Παιδιά,στο Public είδα ένα φορτιστή της Apple(τοίχου σε usb) στα 12w.

Αυτός ο φορτιστής φορτίζει ipad και iphone στον μισό χρόνο.

Συγκεκριμένα,το iphone απο 50% στο 100% σε λιγότερο από 30 λεπτά(αυτά διάβασα σε σαιτ εξωτερικού).

'Ενας πωλητής μου είπε οτι θα έχω πρόβλημα με την μπαταρία ενώ ένας άλλος οτι δεν θα έχω κανένα πρόβλημα γιατί αλλιώς δεν θα τον έβγαζε η Apple.

Εσείς τι λέτε?

Τον έχει κανένας να μας πεί εντυπώσεις???

Edited by billys_541
Link to comment
Share on other sites

1. Εγώ πάντως όσες φορές το δούλεψα σε LTE ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Έχω Cosmote σύνδεση.

 

2. Παιδιά,στο Public είδα ένα φορτιστή της Apple(τοίχου σε usb) στα 12w.

Αυτός ο φορτιστής φορτίζει ipad και iphone στον μισό χρόνο.

Συγκεκριμένα,το iphone απο 50% στο 100% σε λιγότερο από 30 λεπτά(αυτά διάβασα σε σαιτ εξωτερικού).

'Ενας πωλητής μου είπε οτι θα έχω πρόβλημα με την μπαταρία ενώ ένας άλλος οτι δεν θα έχω κανένα πρόβλημα γιατί αλλιώς δεν θα τον έβγαζε η Apple.

Εσείς τι λέτε?

Τον έχει κανένας να μας πεί εντυπώσεις???

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Εγώ πάντως όσες φορές το δούλεψα σε LTE ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Έχω Cosmote σύνδεση.

 

Πολύς κόσμος (κι εγώ μέσα σε αυτόν) αντιμετωπίζει πρόβλημα με "βουβές κλήσεις" στην 6.1.4 με 14.1 carrier settings σε cosmote. Σκέψου ότι από τις 10 εξερχόμενες κλήσεις στις 2 δεν ακούω τίποτα ούτε με ακούνε παραμόνο αν ενεργοποιήσω-απενεργοποιήσω το speaker. Έβαλα vodafone για μια εβδομάδα και δουλεύει το κινητό ρολόι με LTE ενεργοποιημένο κανονικά.

Μπορείς να δεις και να μας πεις τι έκδοση είναι τα carrier settings σου (cosmote)? Και επίσης τι έκδοση λειτουργικού έχεις;

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Εγω με LTE ανοιχτο χανω κλησεις..

Ενω εχω φουλ σημα με καλουν κ δειχνει κλειστο..

Το ειχα δηλωσει σαν προβλημα στην vodafone κ χτες με πηραν κ μου ειπαν να το κλεισω κ οτι εχει γενικα καποιο θεμα με το LTE κ οτι το κοιτανε κ απο τοτε που το εκλεισα δεν εχω κανενα προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, το κινητό αντικαταστάθηκε, και τι φοβερό, το κάνει και το καινούριο. Το πρόβλημα είναι όντως η Cosmote.

Για κάποιον που είπε ότι είναι τα με συγκεκριμένα carrier settings, δεν έχει σημασία. Και με τα 14.0 το κάνει, και με τo ios 7 beta το κάνει. Το πρόβλημα είναι η cosmote. Μην τρέχετε στο service σαν εμένα. Δεν υπάρχει λόγος. Το τηλέφωνο δεν έχει τίποτα. Αλλάξτε πάροχο αν θέλετε να απαλλαγείτε από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, το κινητό αντικαταστάθηκε, και τι φοβερό, το κάνει και το καινούριο. Το πρόβλημα είναι όντως η Cosmote.

Για κάποιον που είπε ότι είναι τα με συγκεκριμένα carrier settings, δεν έχει σημασία. Και με τα 14.0 το κάνει, και με τo ios 7 beta το κάνει. Το πρόβλημα είναι η cosmote. Μην τρέχετε στο service σαν εμένα. Δεν υπάρχει λόγος. Το τηλέφωνο δεν έχει τίποτα. Αλλάξτε πάροχο αν θέλετε να απαλλαγείτε από αυτό.

 

Για την ακριβεια δεν φταιει ουτε ο παροχος. Φταιει το λειτουργικο. Σε επομενη αναβαθμιση θα διορθωθει το προβλημα οπως εχει γινει και με παλαιοτερες συσκευες οταν πρωτο κυκλοφορησαν.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια δεν φταιει ουτε ο παροχος. Φταιει το λειτουργικο. Σε επομενη αναβαθμιση θα διορθωθει το προβλημα οπως εχει γινει και με παλαιοτερες συσκευες οταν πρωτο κυκλοφορησαν.

 

Όχι δεν είναι το λειτουργικό, είναι ο πάροχος και συγκεκριμένα τα carrier settings του (το επιπρόσθετο λογισμικό του δηλαδή). Όταν έβαλα vodafone δεν είχα κανένα πρόβλημα. Το έχει παραδεχτεί και η cosmote και ψάχνει την λύση.

 

@p_bourinos: Πόσο δίκιο έχεις.. εγώ ήμουν τυχερός και δεν το πήγα για αλλαγή το τηλέφωνο. Την ψιλιάστηκα την δουλειά όταν ένας φίλος μου είπε να βάλω άλλο πάροχο και να δοκιμάσω. Είμαι σε επικοινωνία με cosmote και μου έχουν πει ότι το ψάχνουν. Τουλάχιστον βλέπω ότι ανταποκρίνονται.

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Έχω συνδέσει στο iphone 5 ένα bluetooth plantronics m165 το οποίο και προωθεί η Plantronics ως το κατάλληλο για iphone. Μάλιστα με το που συνδέεται στο τηλέφωνο εμφανίζει σύμβολο με τη μπαταρία του ακουστικού. Πολύ ωραία μέχρι εδώ! Πάμε στα προβλήματα τώρα. Μόλις συνδέεται το τηλέφωνο με το bluetooth, παύει να λειτουργεί το μεγάφωνο του τηλεφώνου για κάθε είδους ήχους: ειδοποιήσεις μηνυμάτων, κλήσεις τηλεφώνων, ακόμα και οι κλήσεις των πλήκτρων μεταφέρονται όλες στο bluetooth. Έψαξα στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου και δε βρήκα τίποτε σχετικό. Υπάρχει κανένας που μπορεί να βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω συνδέσει στο iphone 5 ένα bluetooth plantronics m165 το οποίο και προωθεί η Plantronics ως το κατάλληλο για iphone. Μάλιστα με το που συνδέεται στο τηλέφωνο εμφανίζει σύμβολο με τη μπαταρία του ακουστικού. Πολύ ωραία μέχρι εδώ! Πάμε στα προβλήματα τώρα. Μόλις συνδέεται το τηλέφωνο με το bluetooth, παύει να λειτουργεί το μεγάφωνο του τηλεφώνου για κάθε είδους ήχους: ειδοποιήσεις μηνυμάτων, κλήσεις τηλεφώνων, ακόμα και οι κλήσεις των πλήκτρων μεταφέρονται όλες στο bluetooth. Έψαξα στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου και δε βρήκα τίποτε σχετικό. Υπάρχει κανένας που μπορεί να βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ

 

Δυστυχωσ ολοι οι ηχοι εκτος του ηχου κλησεων αναπαραγονται μονο μεσω του bluetooth οταν αυτο ειναι συνδεδεμενο! Δεν υπαρχει καποια ρυθμιση για αυτο!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχωσ ολοι οι ηχοι εκτος του ηχου κλησεων αναπαραγονται μονο μεσω του bluetooth οταν αυτο ειναι συνδεδεμενο! Δεν υπαρχει καποια ρυθμιση για αυτο!

 

Ευχαριστω για την απάντηση. Αυτό πάντως είναι σοβαρή έλλειψη για κάποιον που χρησιμοποιεί το τηλέφωνο επαγγελματικα για emails. Και δεν έχει και οπτική ένδειξη πέραν απο τη στιγμιαία ειδοποίηση τη στιγμή που φτάνει ένα μήνυμα. Κρίμα.

 

Επανέρχομαι γιατί αλλάζοντας τις γνωστοποιησεις σε μπάνερ απο ειδοποίηση στο κέντρο της οθόνης δουλεύουν παράλληλα όλοι οι ήχοι. Αβυσσος!

Edited by costasf

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση. Αυτό πάντως είναι σοβαρή έλλειψη για κάποιον που χρησιμοποιεί το τηλέφωνο επαγγελματικα για emails. Και δεν έχει και οπτική ένδειξη πέραν απο τη στιγμιαία ειδοποίηση τη στιγμή που φτάνει ένα μήνυμα. Κρίμα.

 

Επανέρχομαι γιατί αλλάζοντας τις γνωστοποιησεις σε μπάνερ απο ειδοποίηση στο κέντρο της οθόνης δουλεύουν παράλληλα όλοι οι ήχοι. Αβυσσος!

 

Ετσι το έχω και εγώ και δεν λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το έχω και εγώ και δεν λειτουργεί.

 

Εκλεισα και άνοιξα ξανά το Bluetooth και πάλι τα ίδια. Απαγοητευτηκα. Πάντως για να δούλεψε έστω και κατα λάθος σημαίνει οτι κατι μπορεί να γίνει. Το θέμα είναι πως;

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω συνδέσει στο iphone 5 ένα bluetooth plantronics m165 το οποίο και προωθεί η Plantronics ως το κατάλληλο για iphone. Μάλιστα με το που συνδέεται στο τηλέφωνο εμφανίζει σύμβολο με τη μπαταρία του ακουστικού. Πολύ ωραία μέχρι εδώ! Πάμε στα προβλήματα τώρα. Μόλις συνδέεται το τηλέφωνο με το bluetooth, παύει να λειτουργεί το μεγάφωνο του τηλεφώνου για κάθε είδους ήχους: ειδοποιήσεις μηνυμάτων, κλήσεις τηλεφώνων, ακόμα και οι κλήσεις των πλήκτρων μεταφέρονται όλες στο bluetooth. Έψαξα στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου και δε βρήκα τίποτε σχετικό. Υπάρχει κανένας που μπορεί να βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ

 

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

Edited by REFEREE1980
Link to comment
Share on other sites

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

 

Ευχαριστώ πολύ. Το δοκίμασα και δουλεύει. Άντε να το βρεις αν δεν στο πει κάποιος:)

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

 

Απίστευτο που δεν το ήξερα τόσο καιρό. Να σε καλά φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

 

Πες μας όμως πώς το ανακάλυψες; Στο manual δεν υπάρχει καμία αναφορά!

Επίσης ανέβασα post στο apple suport και πήρα απάντηση ότι δυστυχώ δεν γίνεται τίποτε.

Edited by costasf

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Πες μας όμως πώς το ανακάλυψες; Στο manual δεν υπάρχει καμία αναφορά!

Επίσης ανέβασα post στο apple suport και πήρα απάντηση ότι δυστυχώ δεν γίνεται τίποτε.

 

Εμ να τα βλέπει η Apple αυτά που με αφήνει εδώ να χαραμίζομαι στα Ελληνικά γήπεδα.. :)

Είχα πριν το Plantronics m100 το οποίο ήταν ΟΚ γιατί ήταν BT v 2.1. Μετά πήρα το m165 που ήταν v 3.0 και εκεί ξεκίνησε το πρόβλημα γιατί στη v 3.0 μεταφέρει όλους τους ήχους στο BT ακουστικό πχ μπορείς να ακούς τραγούδια την φωνή στην πλοήγηση των χαρτών κλπ. Το θέμα ήταν όμως ότι μετέφερε και τους ήχους μηνυμάτων, υπενθυμίσεων.. Οπότε άρχισα να ψάχνω λύση την οποία και βρήκα στο διαδίκτυο μετά απο πολύ ψάξιμο και συνδιαστική σκέψη αφού δεν αναφερόταν σαν λύση στο συγκεκριμένο πρόβλημα αλλά σαν μια λειτουργία που μετέφερε τον ήχο απο το BT ακουστικό στο κινητό. Η αλήθεια είναι ότι ο κύριος λόγος που δουλεύει το τρικ αυτό είναι ότι το m165 μπαίνει σε μια λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας όταν αποσυνδεθεί απο το κινητό και συνδέεται αυτόματα όταν χτυπάει το κινητό η όταν πατήσουμε το κουμπί του BT. Στο m155 δεν δουλεύει γιατί όταν κανείς την διαδικασία που προανέφερα μετά είναι ουσιαστικά αποσυνδεμένο και όταν σε καλέσουν δεν τους ακούς απο το BT! Αυτό γιατί το m155 δεν εχει αυτήν την λειτουργία που αναφέρω παραπάνω. Πάντως είναι πολύ καλό BT ακουστικό (το m165) με πολύ καλή ποιότητα ήχου και απομόνωσης εξωτερικών θορύβων. Αυτά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση. Ευτυχώς βρέθηκε λύση γιατί αλλιώς θα είχα εισπράξει τεράστια ήττα. Χρησιμοποιώ εδώ και πολλά χρόνια τα τηλέφωνα που κατα καιρούς έχω μόνο με Bluetooth οπότε αντιλαμβάνεσαι τι θα σήμαινε να μην είχα τις γνωστοποίησεις στο τηλ αφού κατα κύριο λόγο η χρήση που κάνω είναι επαγγελματική.

 

Οντως το plantronics m165 είναι πολύ καλό ακουστικό. Το μαγικό δε είναι το εικονίδιο της μπαταρίας που βγάζει στο τηλέφωνο.

Edited by costasf

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Παντως το Μ165 είναι από τα καλύτερα hands free. Και βγάζει και την μπάρα μπαταρίας στο iphonaki μας

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Προερχομαι απο την Android κινοτητα κ δεν με γνωριζεται αλλα παρολα αυτα χρειαζομαι την βοήθειά σας. Ειμαι κατοχος εδω κ 1, 5 χρόνο ενος galaxy s2 και αυριο ηρθε η ωρα να παρει δρομο. Ειμαι αναμεσα σε iphone 5 κ σε galaxy s4. Τι εχετε να μου προτείνετε? Δεν με φοβιζει καθόλου η αλλαγη λογισμικού κ ουτε κολλημενος ειμαι. Περιμενω αποψεις αντικειμενικες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Προερχομαι απο την Android κινοτητα κ δεν με γνωριζεται αλλα παρολα αυτα χρειαζομαι την βοήθειά σας. Ειμαι κατοχος εδω κ 1, 5 χρόνο ενος galaxy s2 και αυριο ηρθε η ωρα να παρει δρομο. Ειμαι αναμεσα σε iphone 5 κ σε galaxy s4. Τι εχετε να μου προτείνετε? Δεν με φοβιζει καθόλου η αλλαγη λογισμικού κ ουτε κολλημενος ειμαι. Περιμενω αποψεις αντικειμενικες

Δεν θα βρεις πουθενα πιο απροσκοπτη και πιο smooth περιήγηση σε μενου απο το iphone γενικως , πόσο μάλλον στο 5άρι. Δεν λαγκαρει η συσκευή και όπως την αγοραζεις , έτσι μπορεις να την αφησεις χωρις να την πειραξεις. Δεν θα κολλησει δεν θα κλεινει και θα ανοιγει απο μονη της, το αλμπουμ φωτογραφιων ρολαρει τρελά γρηγορα, σε σχεση με οποιαδηποτε android συσκευη. Αν εισαι ελευθερος επαγγελματιας μαλιστα, τότε θα βρεις χιλιαδες ποιοτικες εφαρμογες στο appstore που θα μετατρεψουν το κινητο του σε εργαλειο- συνεργατη. Και ειναι αληθεια οτι υπαρχει πολυ μεγαλυτερη ποικιλια εφαρμογων στο appstore απο αυτη του googleplay και οτι πολλες φορες η ιδια εφαρμογη και για τα δυο λειτουργικα λειτουργει πιο απροβληματιστα στο iphone. Τελος , η ποιοτητα κατασκευης των προιοντων apple ειναι σαφως ανωτερη απο τα samsung. Αυτα τα γραφω απο προσωπικη πειρα , διοτι ειμαι χρηστης και των δυο λειτουργικων συστηματων και των δυο εταιριων. Αυτοι ηταν οι λογοι για να επιλεξεις iphone 5.

Απο την αλλη πλευρα υπαρχει μια συσκευη που ειναι η καλυτερη android , η καλυτερη samsung , με πολλες προηγμενες δυνατοτητες που ειναι νομιζω περισσοτερο κραχτες παρα θα τυχουν ουσιαστικης χρησης απο τον καταναλωτη, οπως ο χειρισμος του κινητου με τις κινησεις των ματιων κλπ, οι οποιες μαλιστα , δεν λειτουργουν απροβληματιστα και απροσκοπτα με συνεπεια να τις απενεργοποιησεις αργα ή γρηγορα. Επισης, εχει το s4 μια ιδιαιτερα μεγαλη , εντυπωσιακη οθονη που καθιστα την πλοηγηση στο ιντερνετ πολυ ανετη , εντυπωσιακη και ξεκουραστη χωρις να επιβαρυνεται παρα πολυ το μεγεθος του κινητου, το οποιο ειναι στα ορια του αποδεκτου για καποιον που εχει συνηθισει κινητο μικροτερο.

Ριξε και μια ματια σε ενα βιντεο που τραβηξα και διχνει την περιηγηση στο μενου και στο ιντερνετ μεταξυ αλλων, η οποια δεν ειναι και τοσο smooth στο s4...

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι μιση ωριτσα που επαιξα με το 5αρι μου εκανε εντυπωση η ταχυτητα του browser καθως κ η ομαλη λειτουργία γενικα του τηλεφωνου.

Το μεγεθος της οθονης ειναι πραγματικά αυτο που με προβληματιζει γιατι βλεπω αρκετες φορες ταινιες κ σειρες.

Σε ευχαριστώ πολυ παντως για τη γνωμη σου γιατι ειναι πράγματι αντικειμενικη

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι μιση ωριτσα που επαιξα με το 5αρι μου εκανε εντυπωση η ταχυτητα του browser καθως κ η ομαλη λειτουργία γενικα του τηλεφωνου.

Το μεγεθος της οθονης ειναι πραγματικά αυτο που με προβληματιζει γιατι βλεπω αρκετες φορες ταινιες κ σειρες.

Σε ευχαριστώ πολυ παντως για τη γνωμη σου γιατι ειναι πράγματι αντικειμενικη

Είναι αλήθεια ότι το μέγεθος τον οθονών πραγματικά έχει ξεφύγει στα τηλέφωνα με android σε τέτοιο σημείο που να μετατρέπονται τα τηλέφωνα σε ταμπλέτες. Κατά τη γνώμη μου αυτό δεν είναι καθόλου καλό.

Κάθε είδος συσκευής έχει τα δικά της χαρακτηριστικά και προφανώς τη δική της χρησιμότητα. Αυτό το ´πάντρεμα ´ κατά τη γνώμη μου είναι ανώφελο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

 

Ποια ειναι η δευτερη επιλογη ;

Σε εμενα εχει μονο iphone και ακυρωση.

Το iphone δε ειναι παντα τσεκαρισμενο και οσες φορες να το πατησεις δεν ξετσεκαρεται.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...