Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι και σε εμένα το κάνει μετά από restore και set up as new το εικονίδιο του bluetooth δεν εμφανίζεται μέχρι να μπεις στις ρυθμίσεις του bluetooth παρόλο που γράφει πως είναι ανοιχτό!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι ανοιχτο το ΒΤ και δεν εχει εικονα στο status bar?

 

Αν ανοίξεις το bt και βγεις από τις ρυθμίσεις, το εικονίδιο φεύγει.

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/appletipoff/status/343490764044652544/photo/1

 

 

 

 

Φημολογούμενο screenshot από iOS 7 προσέξτε το κουμπί "edit"!

 

 

 

 

Fake ;)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ένα πρόβλημα που έχω και με ανησυχεί.....

Κάποιες φορές που ξεκλειδώνω το τηλέφωνο να κάνω κλήση, κάνω την κλήση και περιμένω χωρίς να ακούω τίποτα. Ο συνομιλητής έχει απαντήσει την κλήση, ο χρόνος μετράει κανονικά αλλά εγώ δεν έχω ακούσει ούτε τον ήχο που κάνει όταν καλεί και φυσικά ούτε την απάντηση του. Από ότι μου έχουν πει ούτε και ο συνομιλητής ακούει κάτι από εμένα, φασαρία ή οτιδήποτε. Μόλις πατήσω το κουμπί ανοιχτής ακρόασης ακούω κανονικά και αν το ξαναπατήσω ο ήχος έρχεται στο ακουστικό κανονικά. Δεν μου το έκανε από την αρχή και δεν το κάνει και συνέχεια. Νομίζω ότι το κάνει από όταν έλαβα τα carrier settings της Cosmote για το LTE. Δεν μπορώ να είμαι απόλυτα σίγουρος όμως. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο???

Link to comment
Share on other sites

μου το κανει που και που αλλα ΜΟΝΟ οταν κανω μια κληση να μην ακουω οταν καλει

μολις το σηκωσει ακουω κανονικα την απαντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι γεια σας.Εχω μια απορια και αν ξερει καποιος απο σας να μου απαντησει.Εχω χρονια IPHONE αλλα τωρα αποφασισα να τραβαω video.Απο οτι διαπιστωσα ομως δεν μπορω να δω τα βιντεο συνδεοντας το τηλεφωνο στην τηλεοραση.Καποιοι κατοχοι αντροιντ μου ειπαν να βαλω το βιοντεο σε στικακι να δοκιμασω αλλα και παλι τιποτα Απο το στικακι βλεπει μονο τις φωτογραφιες και οχι το βιντεο.Απο το τηλεφωνο κατευθθεια δεν βλεπει ουτε τις φωτογραφιες,Υπαρχει διεξοδος η πρεπει να παρω media player και να με δουλευουν οι κατοχοι samsung?
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι γεια σας.Εχω μια απορια και αν ξερει καποιος απο σας να μου απαντησει.Εχω χρονια IPHONE αλλα τωρα αποφασισα να τραβαω video.Απο οτι διαπιστωσα ομως δεν μπορω να δω τα βιντεο συνδεοντας το τηλεφωνο στην τηλεοραση.Καποιοι κατοχοι αντροιντ μου ειπαν να βαλω το βιοντεο σε στικακι να δοκιμασω αλλα και παλι τιποτα Απο το στικακι βλεπει μονο τις φωτογραφιες και οχι το βιντεο.Απο το τηλεφωνο κατευθθεια δεν βλεπει ουτε τις φωτογραφιες,Υπαρχει διεξοδος η πρεπει να παρω media player και να με δουλευουν οι κατοχοι samsung?

 

Βάλε την εφαρμογή imedia share και θα είσαι αρχηγός

Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα σχετικα χρονια να αγορασω iPhone σαν κυριο τηλεφωνο και θα επιστρεψω.

Ενδιαφερομαι για το 5αρι.

 

Ποσες ωρες κραταει η μπαταρια με μετρια χρηση,χωρις παιχνιδια αλλα gps/LTE/wifi ανοιχτα και αρκετο whatsapp?

δεν θυμαμαι καθολου ποια ειναι η διαφορα οσον αφορα την μπαταρια η χρηση που λεει στο μενου και το ποσο ειναι ανοιχτη η οθονη του,οπως στα android.

 

πιστευετε το 5αρι μπορει να φτασει ᾽᾽3 ωρες οθονη᾽᾽περιπου με browsing/mails/iMesage/whatsapp?

 

ευχαριστω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου.Την κατεβασα αλλα πες μου και τι πρεπει να κανω.Πως θα την χρησιμοποιω τι διαδικασια πρεπει να κανω?Σε ευχαριστω και παλι!
Link to comment
Share on other sites

Βάλε την εφαρμογή imedia share και θα είσαι αρχηγός

 

 

Σε ευχαριστω φιλε μου.Την κατεβασα αλλα πες μου και τι πρεπει να κανω.Πως θα την χρησιμοποιω τι διαδικασια πρεπει να κανω?Σε ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα ακουστικα που ειναι στη συσκευασια του i5 λενε τιποτα απο ποιοτητα ή μπα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω.Μολις σημερα διαπιστωσα οτι το πανακριβο μας κινητο δεν μπορει να συνδεθει στην τηλεοραση και να παιξει κατευθειαν τα βιντεο λογω επεκτασης mοv κατα συνεπεια να χρειαζεται ενα media player για να τα παιξει.Εχει παρει κανεις καποιο το μικροτερο σε μεγεθος χωρις σκληρο δισκο και απο που και ποιο μοντελο ετσι ωστε να σνδεω εναν σκληρο δισκο με αρχεια βιντεο πανω και να τα αναγνωριζει η τηλεοραση μου....για να μην αλλαξω κινητο?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω.Μολις σημερα διαπιστωσα οτι το πανακριβο μας κινητο δεν μπορει να συνδεθει στην τηλεοραση και να παιξει κατευθειαν τα βιντεο λογω επεκτασης mοv κατα συνεπεια να χρειαζεται ενα media player για να τα παιξει.Εχει παρει κανεις καποιο το μικροτερο σε μεγεθος χωρις σκληρο δισκο και απο που και ποιο μοντελο ετσι ωστε να σνδεω εναν σκληρο δισκο με αρχεια βιντεο πανω και να τα αναγνωριζει η τηλεοραση μου....για να μην αλλαξω κινητο?

 

Ευχαριστω!

 

Κατέβασε το imedia share. Δεν χρειάζεται να πετάξεις το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα και το oplayer lite με βόλεψε πολύ!!! Με υπότιτλους και έξοδο σε τηλεόραση!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα ακουστικα που ειναι στη συσκευασια του i5 λενε τιποτα απο ποιοτητα ή μπα?

 

Κακη ποιοτητα αλλα το σχημα ταιριαζει καλυτερα ατα αυτια μου απο τα προηγουμενα.

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση να κανω.Μολις σημερα διαπιστωσα οτι το πανακριβο μας κινητο δεν μπορει να συνδεθει στην τηλεοραση και να παιξει κατευθειαν τα βιντεο λογω επεκτασης mοv κατα συνεπεια να χρειαζεται ενα media player για να τα παιξει.Εχει παρει κανεις καποιο το μικροτερο σε μεγεθος χωρις σκληρο δισκο και απο που και ποιο μοντελο ετσι ωστε να σνδεω εναν σκληρο δισκο με αρχεια βιντεο πανω και να τα αναγνωριζει η τηλεοραση μου....για να μην αλλαξω κινητο?

 

Ευχαριστω!

 

Ειναι για να παρεις apple tv.

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις, τον φορέα τον έχετε στο αυτόματο;

Εγώ όταν το έχω στο αυτόματο, μερικές φορές δεν με γυρνάει από 2g σε 3g.. Ενώ όταν το βάζω χειροκίνητα σε wind gr, δεν το κάνει!

 

Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό και αν υπάρχει πρόβλημα να το έχω μόνιμα χειροκίνητα σε wind;

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

εχω πολλα σχετικα χρονια να αγορασω iPhone σαν κυριο τηλεφωνο και θα επιστρεψω.

Ενδιαφερομαι για το 5αρι.

 

Ποσες ωρες κραταει η μπαταρια με μετρια χρηση,χωρις παιχνιδια αλλα gps/LTE/wifi ανοιχτα και αρκετο whatsapp?

δεν θυμαμαι καθολου ποια ειναι η διαφορα οσον αφορα την μπαταρια η χρηση που λεει στο μενου και το ποσο ειναι ανοιχτη η οθονη του,οπως στα android.

 

πιστευετε το 5αρι μπορει να φτασει ᾽᾽3 ωρες οθονη᾽᾽περιπου με browsing/mails/iMesage/whatsapp?

 

ευχαριστω

 

Εγω δεν εχω γενικα προβλημα με την μπαταρια. Κραταει οσο σε ολα τα μηλοφωνα και αν πεσει για καποιο λογο υπαρχουν πολλοι φορτιστες παντου για να το γεμισεις αν δεν εισαι σπιτι. Γενικα 1.5-2 μερες με μια φορτιση ειναι ο μεσος ορος. 1 φορα τον μηνα πρπ μπορει για καποιο λογο να αδειασει την μπαταρια πιο γρηγορα αλλα δεν ειναι συχνο.

 

Σιγουρα περιμενε το 5s ομως, κακη επιλογη να παρεις το 5 αυτην την στιγμη ενω περυσι ηταν πολυ καλη επιλογη.

 

Ποσο σου εχουν κοστισει οι συνεχης αλλαγες στα τηλεφωνα;

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Κακη ποιοτητα αλλα το σχημα ταιριαζει καλυτερα ατα αυτια μου απο τα προηγουμενα.

 

Επομένως δεν αξίζει να τα αγοράσω, γιατί ψάχνω ψείρες με μικρόφωνο και καλή ποιότητα.

Thx!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@athanasiosm Δεν χρειάζεται ούτε media player να πάρεις ούτε τίποτα ένα καλώδιο μόνο!!! Αυτό: http://viewitem.eim.ebay.gr/GENUINE-APPLE-Lightning-Digital-AV-Adapter-HDMI-/290931022381/item ναι μεν ακριβό αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν κινεζικές απομιμήσεις ακόμα Edited by big
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Νέες ρυθμίσεις παρόχου vodafone bulletproof μέχρι και την πρώτη beta του iOS 7 που διώχνουν τον διακόπτη LTE και επαναφέρουν αυτόν του 3G, για όποιον δεν του είναι χρήσιμος και δεν θέλει το LTE!!!

 

https://mega.co.nz/#!AggiRLIC!OcWqjWcMzoUQUsfqoZ1qNXb8c0x0pk5PeJkQZsVsfZ0

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω γενικα προβλημα με την μπαταρια. Κραταει οσο σε ολα τα μηλοφωνα και αν πεσει για καποιο λογο υπαρχουν πολλοι φορτιστες παντου για να το γεμισεις αν δεν εισαι σπιτι. Γενικα 1.5-2 μερες με μια φορτιση ειναι ο μεσος ορος. 1 φορα τον μηνα πρπ μπορει για καποιο λογο να αδειασει την μπαταρια πιο γρηγορα αλλα δεν ειναι συχνο.

 

Σιγουρα περιμενε το 5s ομως, κακη επιλογη να παρεις το 5 αυτην την στιγμη ενω περυσι ηταν πολυ καλη επιλογη.

 

Ποσο σου εχουν κοστισει οι συνεχης αλλαγες στα τηλεφωνα;

 

σε ευχαριστω!

ειμαι περιεργος να δοκιμασω ο ιδιος με δικο μου τηλεφωνο το iOS7 γι αυτο ελεγα για το 5 μια και σχετικα το βρισκω σε πολυ καλη τιμη απο γνωστο μου,που του το εδωσαν δωρο.

 

με iOS6 ξερω οτι ειναι σχετικα καλη η μπαταρια και αν δεν εχεις heavy gaming εiσαι ανετα για πανω απο 3 ωρες οθονη.

το iOS7 εχει ακομα θεματακια ομως,ειδικα σε ασπρο 5αρι, πρεπει να ειναι απολαυση.

Το σωστο ομως ειναι να περιμενω,εχεις δικιο.

 

για το αλλο που ρωτησες εχεις ΠΜ. :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...