Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης με power και home button κάνει printscreen ;)

 

 

Σωστή παρατήρηση. Χαχαχαχα.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

axax...:D:D:p

το ξέρω έχετε δίκιο απλά δεν είναι δικό μου κινητό (αν και ξέρω οτι κάνει έτσι το print screen γιατί είχα iphone, αν και όλα πια κάπως έτσι κάνουν print screen) και ηταν βιαστική η όλη φάση δεν το σκέφτηκα καν.

Τελικά θα το κάνω off και εαν χαθούν οι φώτο με βλέπω σε ταμείο ανεργίας γιατι είναι του εργοδότη μου :cry:

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Τι ειναι αυτο το air drop; Κι επισης υπαρχει καποια εφαρμογη να μεταφερω μεσω wifi τα αρχεια απο τον υπολογιστη στο iphone ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Τι ειναι αυτο το air drop;

iOS: Χρήση του AirDrop για ασύρματη κοινή χρήση περιεχομένου

 

Κι επισης υπαρχει καποια εφαρμογη να μεταφερω μεσω wifi τα αρχεια απο τον υπολογιστη στο iphone ;

Σε τι αρχεία αναφέρεσαι;

Το iTunes υποστηρίζει ασύρματο συγχρονισμό μέσω WiFi.

iOS: Συγχρονισμός των δεδομένων σας με το iTunes

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Thanks.κατι αλλο παιζει με καποιο τροπο να βαλω πληκτρολογιο τ9 αυτο που εχει το αριθμητικο πληκτρολογιο; Οπως τα παλια κινητα ;
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αν παραγγείλω για μια φίλη μου Iphone από αμερική, το οποίο λέει locked, θα λειτουργεί με τις κάρτες sim της ελλάδος; και αν όχι, τότε υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσω και να το κάνω να λε ιτουργεί; είναι παράνομη αυτή η διαδικασία;
Link to comment
Share on other sites

αν παραγγείλω για μια φίλη μου Iphone από αμερική, το οποίο λέει locked, θα λειτουργεί με τις κάρτες sim της ελλάδος; και αν όχι, τότε υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσω και να το κάνω να λε ιτουργεί; είναι παράνομη αυτή η διαδικασία;

 

Δεν θα λειτουργεί.

Θέλει ξεκλειδωμα.

Υπάρχουν 2 τρόποι.

1 επίσημο ξεκλειδωμα με χρήματα

2 gevey sim

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αν παραγγείλω για μια φίλη μου Iphone από αμερική, το οποίο λέει locked, θα λειτουργεί με τις κάρτες sim της ελλάδος; και αν όχι, τότε υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσω και να το κάνω να λε ιτουργεί; είναι παράνομη αυτή η διαδικασία;

 

αστο καλυτερα, βρες απο εδω κατι, υπαρχουν πολλα και καλα μεταχειρισμενα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ειμαι jb 7.0.4 κ όταν ξεκλειδωνω τη συσκευή με τον κωδικό,μερικές φορές αργεί να δεχτεί το κωδικό,δηλ έχει μια σχετική αργοπορια κ κάνει λίγο διαφορετικό ήχο στα κουμπιά λες κ ζορίζεται..λέτε να φταίει κάποια εφαρμογή του cydia?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι επειδη έχουν αλλάξει οι διαδικασίες στο τελωνείο και δεν το δέχονται σαν δώρο θα πληρώσεις και στο τελωνείο αρκετα.....δεν αξίζει...κι αν θες και τη γνώμη μου (εγώ έχω το 4s) έχουν πολλοι φιλοι μου το 5 όλο προβλήματα και στο hardware και reboot και 1002 προβλήματα....παίρνεις επώνυμο κινητό με πολύ καλά χαρακτηριστικά ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ μετα ιδια χρήματα που θα πάρεις ενα μεταχεισρισμενο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ειμαι jb 7.0.4 κ όταν ξεκλειδωνω τη συσκευή με τον κωδικό,μερικές φορές αργεί να δεχτεί το κωδικό,δηλ έχει μια σχετική αργοπορια κ κάνει λίγο διαφορετικό ήχο στα κουμπιά λες κ ζορίζεται..λέτε να φταίει κάποια εφαρμογή του cydia?

 

το πιο πιθανο είναι πως ναι έαν έχετε φορτώσει αρκετά tweaks στη συσκευή σας, αφαίρεστε τα τελευταία που έχετε εγκαταστήσει και δείτε εάν θα στρώσει η συσκευή.. ειδάλλως restore setup as new jailbreak again και μόνο τα απαραίτητα για εσάς tweaks!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα πρέπει η συσκευή σας να είναι εγγεγραμμένη σε developing program, αλλά και πάλι δεν θα σας συμβούλευα, ποιος είναι ο λόγος που θέλετε να αναβαθμίσετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα πρέπει η συσκευή σας να είναι εγγεγραμμένη σε developing program, αλλά και πάλι δεν θα σας συμβούλευα, ποιος είναι ο λόγος που θέλετε να αναβαθμίσετε;

 

Έχω βρει λινκ να κατεβάσω την τελευταία μπετά, πως την περνάω; Θέλω να την περάσω γιατι έχει πολλά νέα κολπακια.

Link to comment
Share on other sites

το link για να κατεβάσετε τη beta έκδοση, δεν είναι δύσκολο να το βρείτε. Θα πρέπει να είστε developer για να την περάσετε στη συσκευή σας. Εάν δεν είστε θα κλείδωσει έχοντας αναβαθμίσει τη baseband και η συσκευή σας θα αχρηστευτεί έως την επίσημη έλευση της major αναβάθμισης!
Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει λινκ να κατεβάσω την τελευταία μπετά, πως την περνάω; Θέλω να την περάσω γιατι έχει πολλά νέα κολπακια.

 

 

Υπομονη.ο μαρτιος ειναι κοντα...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

το link για να κατεβάσετε τη beta έκδοση, δεν είναι δύσκολο να το βρείτε. Θα πρέπει να είστε developer για να την περάσετε στη συσκευή σας. Εάν δεν είστε θα κλείδωσει έχοντας αναβαθμίσει τη baseband και η συσκευή σας θα αχρηστευτεί έως την επίσημη έλευση της major αναβάθμισης!

 

 

Δεν αχρηστέυεται τίποτα. Απλά ξανακάνεις restore και περνάει την τελευταία επίσημη.

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

H λεξη αχρηστεύεται μέσα σε εισαγωγικά.. είναι έυκολο να μου εξηγήσετε πως μπορείτε να κανετε downgrade απο τη στιγμή που δεν θα μπορέσετε να κάνετε activate στη συσκευή;

 

Επίσης κρίμα δεν είναι να μπει σε όλη αυτή τη διαδικασία από τη στιγμή που δεν είναι developer;

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

H λεξη αχρηστεύεται μέσα σε εισαγωγικά.. είναι έυκολο να μου εξηγήσετε πως μπορείτε να κανετε downgrade απο τη στιγμή που δεν θα μπορέσετε να κάνετε activate στη συσκευή;

 

Επίσης κρίμα δεν είναι να μπει σε όλη αυτή τη διαδικασία από τη στιγμή που δεν είναι developer;

 

 

Υπάρχει η διαδικασία του recovery mode, στην οποία δεν εχει σημασία αν το κινητό ειναι ενεργοποιημένο ή οχι! Αλλα όντως δεν υπάρχει καμία αξία να το περάσει αν δεν ειναι εγγεγραμμένη η συσκευή ως dev

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Σωστά θα μπορούσε να επιστρέψει με DFU Mode αλλά όντως δεν υπάρχει λόγος :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο χθες μετα την αναβαθμιση δεν μπορω να μπω

σε ενα φορουμ. Δεν μπορω να κανω συνδεση με τα στοιχεια μ ουτε να το

γυρισω σε σιτε για desktop. Μου δειχνει αυτο:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε το εξής: Ρυθμίσεις - Safari - Εκκαθάριση cookies και δεδομένων και ξαναδοκίμασε ..
Link to comment
Share on other sites

Παλι τα ιδια μου κανει ενω σε ολα τα αλλα μπαινει κανονικα

Δεν ειναι προβλημα του φορουμ γιατι απο το zte blade v μπαινω κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Παλι τα ιδια μου κανει ενω σε ολα τα αλλα μπαινει κανονικα

Δεν ειναι προβλημα του φορουμ γιατι απο το zte blade v μπαινω κανονικα

 

είναι εύκολο να μου δώσετε τον ιστότοπο να το δοκιμάσω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...