Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το αγόρασα χθες σε λευκό (μαύρο θα έχει από εβδομάδα) και είμαι ακόμη σε φάση σεταρίσματος. Ειναι λίγο δύσκολη η μετάβαση από το Android....

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα γδαρσίματος κλπ και στο ίντερνετ είναι πολύ γρήγορο.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το αγόρασα χθες σε λευκό (μαύρο θα έχει από εβδομάδα) και είμαι ακόμη σε φάση σεταρίσματος. Ειναι λίγο δύσκολη η μετάβαση από το Android....

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα γδαρσίματος κλπ και στο ίντερνετ είναι πολύ γρήγορο.

Καλορίζικο! Από που το αγόρασες αν επιτρέπεται?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση αλλά για σιγουριά μπορεί κάποιος που να έχει ήδη στην κατοχή του το "ελληνικό" iPhone 5 να επιβεβαιώσει το μοντέλο; Είναι το Α1429 έτσι; Το γράφει στο πίσω μέρος, εκεί που έχει και το ΙΜΕΙ.
Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση αλλά για σιγουριά μπορεί κάποιος που να έχει ήδη στην κατοχή του το "ελληνικό" iPhone 5 να επιβεβαιώσει το μοντέλο; Είναι το Α1429 έτσι; Το γράφει στο πίσω μέρος, εκεί που έχει και το ΙΜΕΙ.

 

Ναι είναι Α1429 Αγορασμένο απο OTESHOP

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες σε λευκό (μαύρο θα έχει από εβδομάδα) και είμαι ακόμη σε φάση σεταρίσματος. Ειναι λίγο δύσκολη η μετάβαση από το Android....

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα γδαρσίματος κλπ και στο ίντερνετ είναι πολύ γρήγορο.

 

καλοριζικο φιλε μου και εγω το περιμενω σε ασπρο αλλα ακομα περιμενω :)

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα απο τον γερμανό σκέτη συσκευή την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του σε λευκό χωρίς να έχω κάνει προπαραγγελία. Πρώην κάτοχος του 4, το τηλέφωνο είναι πολύ πιο γρήγορο, με φωτεινότερη οθόνη και προσωπικά θεωρώ οτι το λευκό ειναι πολύ πιο όμορφο απο το μαύρο. Το αλουμίνιο του χαρίζει μια πολυτέλεια, σαν αίσθηση ειναι πιο ελαφρύ και δεν σου γλιστράει στο χέρι λόγω του αλουμινίου. Κατά τα άλλα δεν υπάρχουν σημαντικές διαφορές, πιστεύω όμως οτι το IOS χρειάζεται ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα δύο γρατζουνιές στο αλουμίνιο.Εχω θήκη αλλα δεν το προστατεύει όλο.

 

Με τις κλήσεις έχει κανείς πρόβλημα?Αργει να πάρει τηλέφωνο να συνδεθεί με δύκτιο?

100years alfa romeo
Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα δύο γρατζουνιές στο αλουμίνιο.

 

Στο αλουμίνιο της πλάτης; Ή στο γύρω-γύρω (το γνωστό πρόβλημα που εμφανίστηκε με την κυκλοφορία);

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

H πλατη δεν παθαινει τιποτα, τσεκαρισμενο. Σιγουρα εχει μαυρο και το επαθε στο bazel

Oσο για τις κλησεις και την συνδεση με δικτυο δουλευει αψογα.

iPhone 6 . iPad Air . One+ One
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέληξα σε iPhone 5 και το περιμένω να έρθει στα χέρια μου. Το πρώτο μου λευκό iPhone, όλα τα υπόλοιπα που ειχα ποτέ δεν μου άρεσαν σε λευκό και πάντοτε επέλεγε μαύρο. Αυτή τη φορά ειναι η πρώτη που επελεγα λευκό, σαν κόσμημα ειναι το ατιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέληξα σε iPhone 5 και το περιμένω να έρθει στα χέρια μου. Το πρώτο μου λευκό iPhone, όλα τα υπόλοιπα που ειχα ποτέ δεν μου άρεσαν σε λευκό και πάντοτε επέλεγε μαύρο. Αυτή τη φορά ειναι η πρώτη που επελεγα λευκό, σαν κόσμημα ειναι το ατιμο.

 

Χωρητικοτητα;

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Στα 32GB όπως κάθε φορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το jb στην 6.0.1 τι γίνεται?

Αν υπάρχει σχετικό thread ζητώ συγγνώμη. Ας με καθοδηγήσει κάποιος εκεί.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το jb στην 6.0.1 τι γίνεται?

Αν υπάρχει σχετικό thread ζητώ συγγνώμη. Ας με καθοδηγήσει κάποιος εκεί.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικα :)

 

:)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343970&page=3

Link to comment
Share on other sites

H πλατη δεν παθαινει τιποτα, τσεκαρισμενο. Σιγουρα εχει μαυρο και το επαθε στο bazel

Oσο για τις κλησεις και την συνδεση με δικτυο δουλευει αψογα.

 

Στο αλουμίνιο της πλάτης; Ή στο γύρω-γύρω (το γνωστό πρόβλημα που εμφανίστηκε με την κυκλοφορία);

Οχι στην πλάτη αλλά στο γύρω γύρω..στο μοναδικό σημείο που δεν προστατευτε απο την θήκη.ασπρο εχω.

100years alfa romeo
Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα λογικό να κάνει γρατζουνιές,ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ είναι όχι αλεξισφαιρο υλικό

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα λογικό να κάνει γρατζουνιές,ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ είναι όχι αλεξισφαιρο υλικό

 

Με μία διαφορά. Μιλάμε για γρατζουνιές που θα γίνουν συν τω χρόνω από την απλή, καθημερινή, ακόμα και προσεκτική χρήση. Οι γυάλινες πλάτες στα 4/S μπορεί να ήταν πιο εύθραυστες αν σου έπεφτε το κινητό κάτω, αλλά τουλάχιστον δεν φθείρονται από την απλή απόθεση στο τραπέζι.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

σηκω ρε Jobs και δωσε την λυση να τους τρελανεις ολους

 

παντως περα απο την πλακα δεν γινεται ασχημο αλλα αφου το αγοραζεις βαμμενο θα το προτιμουσα να μην ξεβαφοταν ποτε γιαυτο κ διαλεξα αυτην την φορα ασπρο.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

σηκω ρε Jobs και δωσε την λυση να τους τρελανεις ολους

 

παντως περα απο την πλακα δεν γινεται ασχημο αλλα αφου το αγοραζεις βαμμενο θα το προτιμουσα να μην ξεβαφοταν ποτε γιαυτο κ διαλεξα αυτην την φορα ασπρο.

Σουπερ το εκανε το παλικαρι!!:blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι το λευκό δεν έχει τέτοιο θέμα, γιατί είναι ήδη στο "χρώμα" του ξεβαμμένου...

Ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι το λευκό δεν έχει τέτοιο θέμα, γιατί είναι ήδη στο "χρώμα" του ξεβαμμένου...

Ή όχι?

 

Δεν θα υπαρχει αυτο το θεμα. Αυτο που αναφερεις στο λευκο ειναι το λεγομενο "βουρτσισμένο" αλουμινιο. Ευτυχως ειναι η πρωτη φορα που μ'αρεσει σε λευκο και τυγχανει να μην εχει θεμα σε αυτο, αλλα μονο στο μαυρο. Κι ενα spoiler απο κατω για να μη βγω offtopic.

 

 

Για προστασια σου προτεινω τη παρακατω θηκη ωστε να προστατευεις και παραλληλα να χορταινεις τη συσκευη οταν τη χρησιμοποιεις. Πηρα λευκη και μαυρη, για να εχουμε variety.

 

http://www.senacases.com/apple/iphone-5-cases/ultraslim-classic

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα λογικό να κάνει γρατζουνιές,ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ είναι όχι αλεξισφαιρο υλικό

 

το storm που εχω 3 χρονια και πολλη χρηση δεν το εχω βαλει ποτε σε θηκη και δεν εχει κανει την παραμικρη γρατσουνια οποτε μαλλον εχει προβλημα το αλουμινιο του αν οντως κανει γρατζουνιες. με το να δικαιολογει κανεις τα παντα ειναι λογικο να μας φερεται ετσι η apple.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

το storm που εχω 3 χρονια και πολλη χρηση δεν το εχω βαλει ποτε σε θηκη και δεν εχει κανει την παραμικρη γρατσουνια οποτε μαλλον εχει προβλημα το αλουμινιο του αν οντως κανει γρατζουνιες. με το να δικαιολογει κανεις τα παντα ειναι λογικο να μας φερεται ετσι η apple.

 

Αυτος ειναι και ο λογος που δεν το αγοραζω. Γρατζουνιεται υπερβολικα ευκολα, δυστυχως. Και οι γρατζουνιες ειναι κατι με το οποιο δεν μπορω να συμβιβαστω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...