Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επανω μιλησαν 2 ατομα. σαυτους μπορει να μην ειχε. απο τοτε ρωταω οποιος το πηρε ειχε καποιο προβλημα?

γτ δεν θελω να το διακινδυνέψω .

 

Κανένα πρόβλημα. Το έχω πάνω από μήνα (28/09)

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά μπορείτε να καταλάβετε γιατί αυτή η διαφορά στην τιμή εφόσον unlocked το τηλέφωνο έχει τα ίδια λεφτά με το 4s ???

 

:wacko: Αφου υπαρχει διαφορα στην τιμη...πως εχει τα ιδια λεφτα? :wacko:

:)
Link to comment
Share on other sites

:wacko: Αφου υπαρχει διαφορα στην τιμη...πως εχει τα ιδια λεφτα? :wacko:

 

μαλλον μιλαει για την τιμη στην Αμερικη ωπου το κινητο στοιχιζει 500+E ξεκλειδωτο

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Απλ στορ και επαθα σοκ πως εχουν γινει τα 5αρια. Τα αλουμηνια γεματα γρατζουνιες και βαθουλωματα. Πιστευω οτι στο επομενο θα το καλυψουν παλι με γυαλι απο πισω. Τετοια φθορα δεν εχω ξαναδει σε μηλοφωνα. Edited by sakiss
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Απλ στορ και επαθα σοκ πως εχουν γινει τα 5αρια. Τα αλουμηνια γεματα γρατζουνιες και βαθουλωματα. Πιστευω οτι στο επομενο θα το καλυψουν παλι με γυαλι απο πισω. Τετοια φθορα δεν εχω ξαναδει σε μηλοφωνα.

 

Καλά, εδώ δεν έχουν να πουλήσουν και μάζεψαν σημαδεμένα! Και τα είχαν στη βητρίνα; Δεν μας τα λες καλά! Εκτός αυτού ´βαθουλόματα' σημαίνει κτύπημα, και μάλιστα δυνατό. Αυτά που έχουν κάνει στο iPhone 5, τα έχουν κάνει στο πλαστικό galaxy SIII; Θα είχε διαλύσει με το πρώτο κτύπημα.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την παρασκευή και εγώ χαρούμενος κάτοχος:D

Μου αρέσει πολύ!Είναι έτσι όπως θα έπρεπε να είναι η οθόνη.Ουτε μεγάλο ουτε μικρό,ωραιες αναλογίες.Το πολυσηζητημένο στενομακρο σχέδιο κάθετε όπως πρέπει στο χέρι μου.

Το μόνο που ψιλομετάνιωσα είναι το χρώμα,το πήρα άσπρο και τελικά προτιμώ το μαυρο.

100years alfa romeo
Link to comment
Share on other sites

επανω μιλησαν 2 ατομα. σαυτους μπορει να μην ειχε. απο τοτε ρωταω οποιος το πηρε ειχε καποιο προβλημα?

γτ δεν θελω να το διακινδυνέψω .

 

Εγώ δεν είχα κάποιο θέμα.

Πήρα 2 μαζί από το ebay.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο Απλ στορ και επαθα σοκ πως εχουν γινει τα 5αρια. Τα αλουμηνια γεματα γρατζουνιες και βαθουλωματα. Πιστευω οτι στο επομενο θα το καλυψουν παλι με γυαλι απο πισω. Τετοια φθορα δεν εχω ξαναδει σε μηλοφωνα.

 

Θέλω να αναφερεις σε ποιο "Απλ στορ" είδες τα "5αρια".

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την παρασκευή και εγώ χαρούμενος κάτοχος:D

Μου αρέσει πολύ!Είναι έτσι όπως θα έπρεπε να είναι η οθόνη.Ουτε μεγάλο ουτε μικρό,ωραιες αναλογίες.Το πολυσηζητημένο στενομακρο σχέδιο κάθετε όπως πρέπει στο χέρι μου.

Το μόνο που ψιλομετάνιωσα είναι το χρώμα,το πήρα άσπρο και τελικά προτιμώ το μαυρο.

 

το παρήγγειλα και εγω εχθες ασπρο. δεν λεει το ασπρο? απο οτι μου ειπαν μονο ασπρα ερχονται προ το παρών.

μαλλον τα μαυρα λογω του χαμου που ειχε γινει με το χρωμα εχουν γυρισει ολα πισω και ξαναβαφονται και υπαρχει καθυστέρηση.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ από κοντά, και στα δύο χρώματα, και δυστυχώς οι εντυπώσεις μου δεν είναι καλές. Οι αποχρώσεις των χρησιμοποιηθέντων αλουμινίων της πλάτης και στις δύο περιπτώσεις είναι μάλλον αταίριαστες (για τα γούστα μου) προς το υπόλοιπο σώμα. Και το χειρότερο: το αλουμίνιο είναι ακριβώς στο ίδιο επίπεδο με τις γυάλινες επιφάνειες πάνω και κάτω (ούτε... 1 nm πιο μέσα), πράγμα που φοβάμαι ότι αποτελεί εγγύηση γδαρσίματος από τη φυσιολογική χρήση, πολλώ δε μάλλον αφού δεν θα βγουν bumpers για το 5 που θα "ανασήκωναν" όλο το πίσω μέρος κατά 1 χιλιοστό. Εντάξει, είπαμε να το έχει κάποιος σε θήκη για το ενδεχόμενο πτώσης, αλλά το να το έχει μόνιμα μέσα σε αυτή όταν δεν το... κρατάει, δηλαδή ακόμα και όταν είναι να το ακουμπήσει σε ένα τραπέζι, σαν πολύ δεν πάει;

 

Μακάρι να μην είναι έτσι τα πράγματα ως προς τη φθαρτότητα, και απλώς να είναι λανθασμένη η εντύπωσή μου. Ο χρόνος θα δείξει, σε όσους το αγοράσουν.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Το εκνευριστικο παιχνιδι με το ερχεται δεν ερχεται ,να ηρθε παρτε το αλλα δεν υπαρχει πουθενα? αρε ελλαδα με τουσ μα........ σου .μου αρεσει που εβγαλαν και εκδηλωση ενδιαφεροντος πρωτα να δουν αν εχει ζητηση και εφεραν απο ενα κομματι σε καθε μαγαζι &δεν ξερουν ποτε θα εχουν ξανα και αμα ζητας σε κανα μαγαζι να γελανε και να σου λενε αμα βρεις φερε και σε μενα.Και ελλαδα πιο ακριβο απο ολη την ευρωπη καθως μας τρεχουν απο τα μπατζακια μας. Edited by STELIOS063
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα περιμενω ακομα λιγο.Αν και το ειδα απο κοντα και με ενθουσιασε θα περιμενω
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα περιμενω ακομα λιγο.Αν και το ειδα απο κοντα και με ενθουσιασε θα περιμενω

 

Αναγκαστικά θα περιμένουμε φίλε μου αφου δεν υπάρχει ουτε για demo!!

Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά θα περιμένουμε φίλε μου αφου δεν υπάρχει ουτε για demo!!

 

Διάβασε λίγο το σχετικό τοπικ διαθεσιμότητας iPhone και θα δεις ότι κάνεις λάθος. Είναι η πρώτη φορά που υπάρχει διαθεσιμότητα, λόγω τιμής συσκευής βέβαια. Ας μη βγούμε offtopic.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

..........Η μπαταρία του κινητού ήταν μια ευχάριστη έκπληξη όταν ακόμα και με βαριά χρήση(push notifications, mail μέσω push, ebay, beejiveim, skype, φωτογραφίες, εξερεύνηση των χαρτών και του flyover, τηλέφωνα, μηνύματα - imessage/sms, μουσική και μικρά βίντεο στο youtube ή στον browser) έβγαλε άνετα μια μέρα και με απόθεμα 10% όταν τελικά μπήκε στην πρίζα, μια σαφέστατη βελτίωση σε σχέση με το iPhone 4! .....

 

Να σε προσγειώσω λίγο στην πραγματικότητα .. αν και καταλαβαίνω το παραλήρημα σου μιας και έτσι ακριβώς κάνω και γω σε κάθε νέα συσκευή που αγοράζω -, ΑΛΛΑ δυστυχώς η απόδοση της μπαταρίας του 5 έχει σχεδόν τα ίδια χάλια με του 4!! Μάλιστα σε ορισμένα σημεία του 4 υπερέχει ...!!:pΔες εδώ ένα αναλυτικό άρθρο, από ένα αρκετά έμπιστο τεχνολογικό site και θα καταλάβεις!!

Υπάρχουν και αρκετά άλλα site που λένε ακριβώς τα ίδια!! Απλά στο λέω γιατί κόλλησα στην φράση σου .. ""μια σαφέστατη βελτίωση σε σχέση με το iPhone 4"" !!! Να το χαίρεσαι πάντως, το εργαλείο είναι σούπερ!!:)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πάντως βλέπω μια βελτίωση σε σχέση με το 4 και το 4s που είχα.. Τώρα τι να πω.. ίσως κάνω και λάθος αλλά έτσι μου φαίνεται..
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια του 4 ηταν μια χαρα του s ειχε προβλημα.

και demo εγω το βρηκα και σε οτε και σε Γερμανο. εσεις πως δεν το βρισκεται?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος μια demo συσκευή να "γίνει κανονική"; Μέσω DFU mode ίσως;

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε λίγο το σχετικό τοπικ διαθεσιμότητας iPhone και θα δεις ότι κάνεις λάθος. Είναι η πρώτη φορά που υπάρχει διαθεσιμότητα, λόγω τιμής συσκευής βέβαια. Ας μη βγούμε offtopic.

 

Δεν ζούμε όλοι στην Αθήνα .Στα Χανιά που είμαι πήγα σε 5 μαγαζιά μόνο για να το δώ (demo)

Aπο διαθεσιμότητα ...το 2013 και μόνο με προκαταβολή

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζούμε όλοι στην Αθήνα .Στα Χανιά που είμαι πήγα σε 5 μαγαζιά μόνο για να το δώ (demo)

Aπο διαθεσιμότητα ...το 2013 και μόνο με προκαταβολή

 

Μην ψαρωνεις φιλε παραπληροφορηση ειναι. Και εγω που ζω στην Αθηνα δεν το βρισκω πουθενα

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

παιδιά σήμερα πήγα σε ένα acn store και μου λέει ο τύπος ότι ψάχνει για πελάτη οθόνη για iphone 5 (gorilla glass και οθόνη)

τιμή-σοκ 350 μου είπε...έμεινα #$%%^

Link to comment
Share on other sites

καλα σοβαρα μιλατε. εγω μενω σε πολη με 50000 κατοικους και το εχει και ο Γερμανος και ο ΟΤΕ.

και το παρειγγειλα σκετη συσκευη και μου ειπαν 5 μερες.

πως ειναι δυνατον στην Αθηνα να μην υπαρχουν?

το εχει παραγγειλει κανεις σε μαυρο? υπαρχουν μαυρα Ελλαδα?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...