Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 820


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η απάντηση τους ήταν:

Απ' ότι βλέπουμε ο κωδικός σου έχει καταχωρηθεί επιτυχώς και η παραγγελία σου θα δρομολογηθεί τις επόμενες ημέρες στην εταιρεία courier για να παραδοθεί στο κατάστημα. Θα επικοινωνήσουν μαζί σου από το κατάστημα μόλις την παραλάβουν.

 

----

Έχω σοβαρή ελπίδα νομίζω :-)

 

και σε μενα το ιδιο μου εστειλαν πριν λιγο..απο ποιο καταστημα παραλαμβανεις?σου εχει ερθει κανενα email?

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω είναι μήνυμα ή mail; Διότι σε μένα δεν ήρθε κάτι αντίστοιχο. Μόνο την απόδειξη αγοράς έχω.

 

Πάντως πέρασα πριν λίγο από το κατάστημα που θα το παραλάβω, εκεί με είχαν σε μία λίστα με τις παραγγελίες που περιμένουν, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι 100% θα το παραλάβω διότι επίκειται την διαθεσιμότητα. Μου είπαν ότι λογικά θα έρθει την Δευτέρα, αν κάτι πάει στραβά στην διανομή τότε την Τετάρτη, ενώ αν δεν έρθει ούτε την Τετάρτη τότε δεν θα έρθει ποτέ... :lol:

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Παραλαβη απο καταστημα?? η' courier?

 

Ωρες ωρες απορω γιατι εβαλα "παραλαβη απο καταστημα" :P

Edited by theodoros2004
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά μου ήρθε στο κατάστημα σε 2 εργασιμες το HTC 8s το οποίο δεν αγόρασα τελικά γιατί περίμενα το 820, λογικά αύριο θα το πάρω (Θεσσαλονίκη). Δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα γίνει κανένας χουλιαμάς γιατί κόβω στο φτερό 2 γραμμές κινητού και hol... O ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ...ΤΕΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά μου ήρθε στο κατάστημα σε 2 εργασιμες το HTC 8s το οποίο δεν αγόρασα τελικά γιατί περίμενα το 820, λογικά αύριο θα το πάρω (Θεσσαλονίκη). Δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα γίνει κανένας χουλιαμάς γιατί κόβω στο φτερό 2 γραμμές κινητού και hol... O ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ...ΤΕΛΟΣ

 

Και εμενα με παραγγελια χθες το πρωι (κλασσικα) μου ειπαν ή σημερα απογευμα ή μεχρι αυριο το μεσημερι. Θα παραλαβουν λεει σημερα αλλα δν ξερουν τι ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω είναι μήνυμα ή mail; Διότι σε μένα δεν ήρθε κάτι αντίστοιχο. Μόνο την απόδειξη αγοράς έχω.

 

Πάντως πέρασα πριν λίγο από το κατάστημα που θα το παραλάβω, εκεί με είχαν σε μία λίστα με τις παραγγελίες που περιμένουν, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι 100% θα το παραλάβω διότι επίκειται την διαθεσιμότητα. Μου είπαν ότι λογικά θα έρθει την Δευτέρα, αν κάτι πάει στραβά στην διανομή τότε την Τετάρτη, ενώ αν δεν έρθει ούτε την Τετάρτη τότε δεν θα έρθει ποτέ... :lol:

 

Σου εύχομαι να το έχεις την Δευτέρα;) Το αξίζεις....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου και εγω μετα απο μεγαλη πορεια στο android ,ειπα να δοκιμασω κατι αλλο μετα την πολυ καλη προσφορα της vodafone (δεν εκατσε το G)

Eχει ενδιαφερον και αν μπορουσα να παρω την amber θα ηταν ακομα μεγαλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, νεος κατοχος απο σημερα, επιστροφη στα tiles απ'την εποχη που 1οβγηκε το 800 (thnx Vodafone).

Μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να αποστελονται σε φουλ αναλυση η φωτογραφιες που τραβιουνται απ'την καμερα?

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, νεος κατοχος απο σημερα, επιστροφη στα tiles απ'την εποχη που 1οβγηκε το 800 (thnx Vodafone).

Μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να αποστελονται σε φουλ αναλυση η φωτογραφιες που τραβιουνται απ'την καμερα?

 

 

Καλησπερα φιλε μου.

 

Με την εφαρμογη του email οχι δεν γινεται. Τις συμπιεζει αυτοματα.

 

Στο Skydrive ανεβαινουν σε φουλ αναλυση ομως και απο εκει υπαρχουν αρκετες επιλογες μετα. Για παραδειγμα μπορεις να στειλεις το link με email και ο παραληπτης να την ανοιξει σε φουλ αναλυση.

 

Eχει ενδιαφερον και αν μπορουσα να παρω την amber θα ηταν ακομα μεγαλυτερο...

 

Δεν στην βγάζει OTA ;

Edited by g1orgos

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Με courier δεν ήθελα να ρισκαρω!θα το ανοίξω σε λιγο θα πω και εντυπώσεις.κατι που πρεπει να προσεξω στην εγκατάσταση;

Καλησπερα,που μπορω να βρω την προσφορα της Voda για το 820?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, νεος κατοχος απο σημερα, επιστροφη στα tiles απ'την εποχη που 1οβγηκε το 800 (thnx Vodafone).

Μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να αποστελονται σε φουλ αναλυση η φωτογραφιες που τραβιουνται απ'την καμερα?

 

απο το 800 εχει ποιο δυνατο ακουστικο?γιατι αυριο παραλαμβανω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Απο το site της vodafone

έχουν εξαντληθεί όμως τα κομματια

 

απο το 800 εχει ποιο δυνατο ακουστικο?γιατι αυριο παραλαμβανω και εγω.

 

δεν ξέρω τι ηχείο έχει το 800αρι αλλα του 820 θεωρείται απο τα δυνατα ηχεια

δεν θα έχεις θεμα

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

έκανα μια βλακεία,μου ζήτησε να κάνω λογαριασμό live.com για να κατεβάσω εφαρμογές και επειδή με κούρασε έβαλα ότι γεννήθηκα σήμερα!τώρα δεν με αφήνει να κατεβάσω εφαρμογές γιατί λέει πρέπει να ρυθμίσω τη δυνατότητα η οικογένεια μου.κάποια βοήθεια?
Link to comment
Share on other sites

έκανα μια βλακεία,μου ζήτησε να κάνω λογαριασμό live.com για να κατεβάσω εφαρμογές και επειδή με κούρασε έβαλα ότι γεννήθηκα σήμερα!τώρα δεν με αφήνει να κατεβάσω εφαρμογές γιατί λέει πρέπει να ρυθμίσω τη δυνατότητα η οικογένεια μου.κάποια βοήθεια?

 

δεν μπορείς να αλλάξεις τα στοιχεία του λογ/μου σου μέσω PC?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Απο το site της vodafone

έχουν εξαντληθεί όμως τα κομματια

 

Ευχαριστω φιλε μου.Ειπα μηπως αλλαξω απο Ν9 σε 820 και εκσυνχρονιστω λιγο αλλα δεν με παει!!

 

δεν ξέρω τι ηχείο έχει το 800αρι αλλα του 820 θεωρείται απο τα δυνατα ηχεια

δεν θα έχεις θεμα

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

 

Ευχαριστω φιλε μου.Ειπα μηπως αλλαξω απο Ν9 σε 820 και εκσυνχρονιστω λιγο αλλα δεν με παει!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου.Ειπα μηπως αλλαξω απο Ν9 σε 820 και εκσυνχρονιστω λιγο αλλα δεν με παει!!

 

Το σκότωσες το 920????

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,που μπορω να βρω την προσφορα της Voda για το 820?

Ευχαριστω.

Μπες στο site του Γερμανου κ το εχει με 199 ευρω κ ενα δωρακι μαζι!!! ;)

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα πριν 3 ώρες...σε λευκό αντί μαύρο που ήθελα...μικρο το κακό!!! :-P, θήκη και screen protector παιδιά γρήγορα γιατί το λυπάμαι παρόλο τα 129 ευρω που μόλις μου κόστισε...πραγματικό στολίδι! , αρχικός ενθουσιασμός με το minimal οπτικο setup των WP... love at first sight!
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα πριν 3 ώρες...σε λευκό αντί μαύρο που ήθελα...μικρο το κακό!!! :-P, θήκη και screen protector παιδιά γρήγορα γιατί το λυπάμαι παρόλο τα 129 ευρω που μόλις μου κόστισε...πραγματικό στολίδι! , αρχικός ενθουσιασμός με το minimal οπτικο setup των WP... love at first sight!

 

Περίεργο, το ανεβοκατεβαζουν; Χθες εξαντλήθηκε το πρωί, σήμερα ανέβασαν πάλι;

 

Μπες στο site του Γερμανου κ το εχει με 199 ευρω κ ενα δωρακι μαζι!!! ;)

 

Αυτη η προσφορά ειναι πολύ πιο καλή απο την Vodafone, διότι αν δεν έκανα κάποιο λάθος, τα ακουστικά αυτά έχουν γύρω στα 150€ στο skroutz.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα πριν 3 ώρες...σε λευκό αντί μαύρο που ήθελα...μικρο το κακό!!! :-P, θήκη και screen protector παιδιά γρήγορα γιατί το λυπάμαι παρόλο τα 129 ευρω που μόλις μου κόστισε...πραγματικό στολίδι! , αρχικός ενθουσιασμός με το minimal οπτικο setup των WP... love at first sight!

 

Αν δεν χρησιμοποιεις την ασυρματη φορτιση αντι για θηκη παρε ενα απλο πισω καπακι στο χρωμα της επιλογης σου (γαλαζιο, κιτρινο, κοκκινο κλπ). Με ενα 10ρικακι το χρωματιζεις οπως θελεις και μειωνεις και το βαρος της συσκευης ;)

 

Screen Protector εγω πλεον χρησιμοποιω τον παρακατω σε οποια συσκευη και να παιρνω και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Θα σου βγει γυρω στα 9€ απο ebay αλλα ειναι πολυ ποιοτικο, εφαρμοζει πανευκολα και με ενα κομματι θα βγαλεις μηνες: Vikuiti DQC160

Edited by g1orgos

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χρησιμοποιεις την ασυρματη φορτιση αντι για θηκη παρε ενα απλο πισω καπακι στο χρωμα της επιλογης σου (γαλαζιο, κιτρινο, κοκκινο κλπ). Με ενα 10ρικακι το χρωματιζεις οπως θελεις και μειωνεις και το βαρος της συσκευης ;)

 

 

κανένα πρόταση απο ebay εχουμε?

 

Screen Protector εγω πλεον χρησιμοποιω τον παρακατω σε οποια συσκευη και να παιρνω και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Θα σου βγει γυρω στα 9€ απο ebay αλλα ειναι πολυ ποιοτικο, εφαρμοζει πανευκολα και με ενα κομματι θα βγαλεις μηνες: Vikuiti DQC160

 

ακριβουτσικο θα ελεγα...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...