Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

 

Πως μπορω να σβήσω μια skype επαφη απο το skype και επισης να μην την δειχνει στις επαφες του τηλεφωνου ??

 

Για να μην την δειχνει στις επαφες, πας επαφες ρυθμισεις και καπου λεει για φιλτραρισμα. Πας εκει και το ξετικαρεις.

Λογικα μεσα απο την εφαρμογη του skype, μπες στην επαφη που θες και εχει επιλογη για block.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας μολις πηρα το κινητο και εγω και εχω ενα προβλημα., εκανα επαναφορα εργοστασιακον δεδομενον και εδω και μια ωρα σχεδον το κινητο δεν εχει ανοιξει δεν ξερω τι πρεπει να κανω..

 

και εγώ όταν το,έκανα επαναφορά έπαθε σαν και σένα,κολλούσαν τα γρανάζια,μετά έκλεινε απο μπαταρία,έδειχνε πως ήθελε φορτισμα,το έβαζα και πάλι τα γρανάζια.το άφηνα συνεχώς στη πρίζα πάλι τα ίδια.το πήγα απο εκεί που το πήρα και σε μια βδομαδα ήταν πίσω και μετά το πούλησα!

Link to comment
Share on other sites

Από σημερα 299Ε στα crazy sundays του eshop http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.007413&sid=1 Σαν καλή ευκαιρια φαινεται.... :what:

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Από σημερα 299Ε στα crazy sundays του eshop http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.007413&sid=1 Σαν καλή ευκαιρια φαινεται.... :what:
Αξίζει,και με το παραπάνω,ειναι πιο φθηνο και από τα μαγαζια του skroutz.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Αμα βάλω λογαριασμό mail@outlook.com μου βγάζει κανονικά το εικονίδιο Outlook. Γιατί όμως όταν βάζω mail@outlook.com.gr το βλέπει σαν hotmail και μου βγάζει και το εικονίδιο του Hotmail;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα εχεις δικιο! Μονο μην μας παρουν χαμπαρι οι σαμσουγκαδες γιατι θα αρχισουν παλι για την ανωτεροτητα του os.

 

ΥΓ. ναι αυτην τημ στιγμη εχω ανδροιδ αλλα θα το αλλαξω συντομα

 

Καλά έκανες και πήγες να δοκιμάσεις τα android και εγώ το έκανα και αλαξα πολα τηλ . Όσο για την ανωτερότητα του os μην ξεχνάμε τη είναι το android ( μια διανομή Linux που πάνω της έχει μια Java engine που είναι τόσο δυσκοίλια ακόμα και εγώ σαν προγραμματιστής ζαλίζομε και μόνο που την βλέπω) . Όσο για τα samsung fun τους αφήνω στην ουτοπία με τους 800000 πύρινες CPU και τα 5000000 MB ραμ , λες και το κινητό είναι αυτοκίνητο και πάει με τα κυβικά και την ιπποδύναμη.

 

ΥΓ. Έμενα μου αρέσουν τα άπλα πράγματα στην ζωή και δεν χρειάζεται να σπάμε το κεφάλι μας και για το κινητό αρκετά έχουμε να προβληματιστούμε .

Edited by drakonman
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομα δεν το εχω δει live, αυτα τα 184γραμ. βαρος ειναι πολυ ενοχλητικα????

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομα δεν το εχω δει live, αυτα τα 184γραμ. βαρος ειναι πολυ ενοχλητικα????

 

Μετά από μια μέρα ούτε που τα καταλαβαίνεις! Ούτε στο χέρι, ούτε αν έχεις το κινητό στην τσέπη!

Όχι ότι στην πρώτη μέρα θα τα καταλάβεις απλά μετά θα τα έχει συνηθίσει το χέρι σου.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομα δεν το εχω δει live, αυτα τα 184γραμ. βαρος ειναι πολυ ενοχλητικα????

 

Όχι κάλο είναι δεν είναι πούπουλο έτσι το καταλαβαίνεις και ιδικά στην τσέπη άλλα δεν είναι ενοχλητικό τουλάχιστον οπός το note 2 που δεν χωράει πουθενά λόγο μεγέθους

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...προχθες εγινα κάτοχος του συγκεκριμενου κινητου αν κ η πρωτη φορα σε smartphone ειπα να παρω κατι αξιοπρεπες,λογω το οτι δεν εχω ιντερνετ σπιτι ακομα επειδη τωρα μετακομισα,καθησα οσο μπορουσα σε μια καφετερια για να διαβασω τι παιζει με το κινητο,επειδη δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες του site εχω τις εξης ερωτησεις:αποστολη με bluetooth σε εικονες βιντεο τραγουδια γινεται με καποιο προγραμμα εκτος skydiver...2ον-μπορω να δημιουργησω λιστες μεσα στο κινητο εχοντας μεσα πχ 30 κομματια γιατι με το που το επιχειρησα τα εβαλε ολα σε μια..μηπως θελει να κατεβασω κανενα player?3ον-αυτο το amber για καμερα κ το οτα για ραδιο απο οτι καταλαβα που λετε ολοι θα υπαρχει στο store μεσα με την ονομασια amber κ ota η σε update για το κινητο???...κ για καλυτερη χρηση μπαταριας εβαλα κατι που βρηκα απο το store οτι πιο καινουργιο ειχε αλλα 2 ενα ελληνικο με λεει ορες κ τετοια κ ενα ξενο που κλεινεις κ τα wifi bluethooth που ειχε εκανα καλα?καλο βεβαια θα ητανε να διαβαζα απο την πρωτη σελιδα αλλα οπως προανεφερα δεν εχω τοσο χρονο....ευχαριστω εκ τον προτερων για τον χρονο που θα αφιερωσει καποιος...
Link to comment
Share on other sites

1. Δε χρειάζεσαι κανένα πρόγραμμα.

2. Μπορείς να κάνεις λίστες με όσα τραγούδια θέλεις. Απλα γινεται με λίγο διαφορετικό τρόπο απ' ότι στα αλλα λειτουργικά.

3. Όταν έρθει με το καλό, θα το δεις μέσα στις ρυθμισεις->ενημέρωση τηλεφώνου.

καλορίζικο...;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μορις το πηρα και εγω απο birdphone και ενω ημουν full κα@@@νος εχω απογητευτει

Το τηλεφωνο καιει παρα πολυ στο πισω πανω μερος και αυτη η θερμοκρασια περναει και μπροστα στο γυαλι με αποτελεσμα οταν μιλαω να ζεστενεται το αυτι μου

Το τηλεφωνο ειναι ελβετικο,υπαρχουν καποιοι τροποι αντιμετωπισης?διαβασα τοσες πολλες σελιδες αλλα δεν κατασταλαξα σε κατι στανταρ,αν το φλασαρω με αλλο firmware θα διορθωθει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μορις το πηρα και εγω απο birdphone και ενω ημουν full κα@@@νος εχω απογητευτει

Το τηλεφωνο καιει παρα πολυ στο πισω πανω μερος και αυτη η θερμοκρασια περναει και μπροστα στο γυαλι με αποτελεσμα οταν μιλαω να ζεστενεται το αυτι μου

Το τηλεφωνο ειναι ελβετικο,υπαρχουν καποιοι τροποι αντιμετωπισης?διαβασα τοσες πολλες σελιδες αλλα δεν κατασταλαξα σε κατι στανταρ,αν το φλασαρω με αλλο firmware θα διορθωθει?

 

Αυτο με την θερμοκρασία δεν το έχω καταλάβει. Διαβαζω αρκετούς να το αντιμετωπίζουν ενώ άλλοι δεν το έχουμε "συναντήσει". Τι φταίει τελικά??? Πόσο ζεστενεται ώστε να ενοχλεί???

Φιλε, μήπως να ζητήσεις αντικατάσταση?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την θερμοκρασία δεν το έχω καταλάβει. Διαβαζω αρκετούς να το αντιμετωπίζουν ενώ άλλοι δεν το έχουμε "συναντήσει". Τι φταίει τελικά??? Πόσο ζεστενεται ώστε να ενοχλεί???

Φιλε, μήπως να ζητήσεις αντικατάσταση?

φιλος καιγοταν απο τη συσκευη κυριολεκτικα και το αλλαξε...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε ****το και τωρα ειμαι πατρα και πρεπει να τους το στειλω αθηνα και αντε τωρα να μπλεξω να μου πουνε αυτοι ''μα κυριε δεν ζεστενεται και διαφορα τετοια''.αυτη η συννενοηση πως θα γινει απο αλλη πολη δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

παιδια το παράγγειλα πιστευω οτι ηταν ευκαιρια.. απο e-shop

 

Το ανεφερα μια σελιδα πριν - από απόψη κοστους/αξια ειναι οντως best buy.

Αν θυμηθεις, οταν παραλαβεις, πες μας αν ηταν unbranded Eλληνικο plz...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε ****το και τωρα ειμαι πατρα και πρεπει να τους το στειλω αθηνα και αντε τωρα να μπλεξω να μου πουνε αυτοι ''μα κυριε δεν ζεστενεται και διαφορα τετοια''.αυτη η συννενοηση πως θα γινει απο αλλη πολη δεν ξερω

 

Κανε ένα hard reset σήμερα και αν αυριο καίει το ίδιο απαιτησε άλλη συσκευη,μην το αφήνεις έτσι.

Γιατί να κάθεσαι να φλασαρεις κλπ και αν στο μέλλον έχεις παρομιο ή άλλο πρόβλημα λόγω ελλατωματικης συσκευής.

Γυρνά το πισω απλα.

Μέσα στις 7 πρώτες ημέρες κάλυπτεσε doa.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο ζεστάνετέ το Τηλ αλλα να ξέρεις ότι όλα τα Lumia και το 820 και 920 όταν τα δουλεύεις ζεσταίνονται λόγο του πλαστικού καλιμαρος . Όταν το έχεις σε αναμονή δεν σταματά ?
Link to comment
Share on other sites

1. Δε χρειάζεσαι κανένα πρόγραμμα.

2. Μπορείς να κάνεις λίστες με όσα τραγούδια θέλεις. Απλα γινεται με λίγο διαφορετικό τρόπο απ' ότι στα αλλα λειτουργικά.

3. Όταν έρθει με το καλό, θα το δεις μέσα στις ρυθμισεις->ενημέρωση τηλεφώνου.

καλορίζικο...;)

 

οταν λες δεν χρειαζεσαι κανενα προγραμμα..πως μπορω να στειλω με bluetooth εικονες η τραγουδια εκτος απο skydiver η nfs,,

οταν λες ειναι λιγο διαφορετικα τι εννοεις για τα κομματια γιατι οσα κ να περναω τα ιδια με κανει?σε ευχαριστω ελπιζω να μεινω ικανοποιημενος αλλα με την εδωσε λιγο σε κατι απλα τελιος θεματακια οπως πχ το ringtone που πρεπει να τα στειλεις μεσω pc η κατεβασα ενα προγραμμα για ringtone απο mp3 κ οτι δεν περνουν απο την μουσικη κατευθειαν ηχο κλησεις σε μηνυματα κ τετοια

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...