Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς προλαβαίνει και χτυπάει πριν απορριφθεί η κλήση! Αλλά όπως και να έχει κάνει καλή δουλειά! Επίσης σε ειδοποιεί με μήνυμα ότι δέχτηκες κλήση που απορρίφθηκε από τον τάδε αριθμό!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς προλαβαίνει και χτυπάει πριν απορριφθεί η κλήση! Αλλά όπως και να έχει κάνει καλή δουλειά! Επίσης σε ειδοποιεί με μήνυμα ότι δέχτηκες κλήση που απορρίφθηκε από τον τάδε αριθμό!

 

Μιλαμε,εισαι πιο γρηγορος κι απ τη σκια σου....:lol:Ποτε προλαβαινεις και τα τεσταρεις ολα τα νεα features???:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πες μου τετοια!! Γιατι η αληθεια ειναι οτι το S3 ηταν καλυτερο την ημερα..

Τις περασες και σε Pc και ολα κομπλε??Για να βγαλεις καλη φωτο πρεπει να κανεις manual ρυθμισεις στο Procam ή και στο Auto βγαινουν καλες?

Τωρα το θεμα ειναι να περιμενω το cyan ή να παω βουρ στο μαυρο!

 

Εχει αποθεμα το κυανο στο γνωστο καταστημα :) Αν θες να προλαβεις πρεπει να βιαστεις!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε,εισαι πιο γρηγορος κι απ τη σκια σου....:lol:Ποτε προλαβαινεις και τα τεσταρεις ολα τα νεα features???:D

 

Απλά πράγματα! Μπλοκάρω τον δεύτερο αριθμό μου και δοκιμάζω να δω πως δουλεύει! :)

 

Επίσης νέα λειτουργία στο ρολόι γνωστό ως glance screen. Είναι τελείως σβηστό και σου δείχνει την ώρα μόλις περάσεις το χέρι σου από πάνω!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς προλαβαίνει και χτυπάει πριν απορριφθεί η κλήση! Αλλά όπως και να έχει κάνει καλή δουλειά! Επίσης σε ειδοποιεί με μήνυμα ότι δέχτηκες κλήση που απορρίφθηκε από τον τάδε αριθμό!

 

Σε εμενα δεν προλαβαίνει να χτυπήσει, ξανακοίτα το...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης νέα λειτουργία στο ρολόι γνωστό ως glance screen. Είναι τελείως σβηστό και σου δείχνει την ώρα μόλις περάσεις το χέρι σου από πάνω!

what???

τι ψαρωτικό είναι αυτό?:D:D

 

δηλαδή έχεις ενεργοποιήσει το ρολόι στην οθονη κλειδώματος, σβήνει το ρολοι και μετά με το πέρασμα του χεριού ενεργοποιείται?

Link to comment
Share on other sites

what???

τι ψαρωτικό είναι αυτό?:D:D

 

δηλαδή έχεις ενεργοποιήσει το ρολόι στην οθονη κλειδώματος, σβήνει το ρολοι και μετά με το πέρασμα του χεριού ενεργοποιείται?

 

ακριβώς! ουσιαστικά το ενεργοποιεί η μπροστά κάμερα και ίσως αυτός είναι ο λόγος που δεν θα το πάρει το 520!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δυστυχώς παραμένω αμόρφωτος, όπως και αρκετοί άλλοι φαντάζομαι

 

Το GDR2, τι ειναι;;

Και όλα αυτά τα κουλά που λέτε για glance screen που ενεργοποιούνται με το πέρασμα του χεριού και τα sms filter κτλ κτλ , εμείς οι οι απλοί που έχουμε ένα ταπεινό και καταφρονεμένο Nokia Lumia 920, θα τα πάρουμε με το ερχόμενο update..??

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δυστυχώς παραμένω αμόρφωτος, όπως και αρκετοί άλλοι φαντάζομαι

 

Το GDR2, τι ειναι;;

Και όλα αυτά τα κουλά που λέτε για glance screen που ενεργοποιούνται με το πέρασμα του χεριού και τα sms filter κτλ κτλ , εμείς οι οι απλοί που έχουμε ένα ταπεινό και καταφρονεμένο Nokia Lumia 920, θα τα πάρουμε με το ερχόμενο update..??

 

Μην το λες αυτο φιλε. Κανεις μας δεν ειναι αμορφωτος. Ουτε εσυ ουτε εγω. :) δεν τα ξερουμε ολα αλλα Ολο και κατι θα ξερουμε. Δες γενικα στα τοπικ για τα wp και εδω σε προηγουμενες σελιδες τα εχουν εξηγησει ολα τα παιδια.

Το GDR ειναι η βασικη αναβαθμιση που παιρνουν ολα τα wp8. Amber ονομαζετε η GDR 2 με τις προσθηκες της νοκια και προοριζεται μονο για λουμια.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες αυτο φιλε. Κανεις μας δεν ειναι αμορφωτος. Ουτε εσυ ουτε εγω. :) δεν τα ξερουμε ολα αλλα Ολο και κατι θα ξερουμε. Δες γενικα στα τοπικ για τα wp και εδω σε προηγουμενες σελιδες τα εχουν εξηγησει ολα τα παιδια.

Το GDR ειναι η βασικη αναβαθμιση που παιρνουν ολα τα wp8. Amber ονομαζετε η GDR 2 με τις προσθηκες της νοκια και προοριζεται μονο για λουμια.

 

Διαβάζω αυτό το ποστ εν τη γενέσει του..... Πρώτη φορά διαβάζω για gdr2... Όπως και να 'χει σύντροφε, ευχαριστώ για την ενημέρωση..! :D

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω αυτό το ποστ εν τη γενέσει του..... Πρώτη φορά διαβάζω για gdr2... Όπως και να 'χει σύντροφε, ευχαριστώ για την ενημέρωση..! :D

 

Κι εγώ ξύπνησα ένα πρωί και μου είπαν πως έχω gdr2. Είναι σοβαρό γιατρέ? -Όχι, θα πάρεις την amber και θα γινεις καλα...χαχαχα

Να μπαίνεις και λίγο στα θέματα των wp8. Θα βοηθηθείς αρκετα. Υπάρχουν και θέματα με εφαρμογές κλπ.

Και μην το αποκαλείς ταπεινό και καταφρονεμένο. ΤΟΥΒΛΟ το αποκαλούν οι πλαστικοφοροι "γνωρίζοντες"...χαχαχα.

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει πιάσει κανείς 4g σήμα με vodafone και με ποιο firmware?

 

Ναι, και πάει και σφαίρα.... η συσκευή είναι απο Vodafone με firm: 8.0.10211.204

 

Επίσης πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει το 4G στην γραμμή σου, αυτό γίνεται με SMS στο 1285 (4G ΝΑΙ) ή καλείς στο Customer Care.

 

Και μετά από τις Ρυθμίσεις / Κινητή τηλεφωνία επιλέγεις στην Μέγιστη ταχύτητα σύνδεσης το 4G

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα για εμας που εχουμε unbranded ελληνικη συσκευη (απο πλαισιο π.χ.) ποτε θα εχουμε το update επισημα ??
N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα για εμας που εχουμε unbranded ελληνικη συσκευη (απο πλαισιο π.χ.) ποτε θα εχουμε το update επισημα ??

λογικα σε λιγες μερες. μεσα στον αυγουστο

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και πάει και σφαίρα.... η συσκευή είναι απο Vodafone με firm: 8.0.10211.204

 

Επίσης πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει το 4G στην γραμμή σου, αυτό γίνεται με SMS στο 1285 (4G ΝΑΙ) ή καλείς στο Customer Care.

 

Και μετά από τις Ρυθμίσεις / Κινητή τηλεφωνία επιλέγεις στην Μέγιστη ταχύτητα σύνδεσης το 4G

 

Ειναι απο vodafone Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ποια εφαρμογη για μπαταρια χρησιμοποιεις?

Battery widget. Είναι η καλύτερη για μενα από όσες έχω δοκιμάσει! (και έχω δοκιμάσει πολλέεες)

 

 

Τα νέα για Amber ειναι φοβερά! Αυτό με το ρολόι μου θυμίζει το μοναδικό "όπλο" του S4 που κουνάς το χέρι και σε καταλαβαίνει.. :p

Όσο για block κλήσεων και sms πραγματικά είναι πολύ χρήσιμο (κυρίως για τους πρίχτες των εταιριών όπως ανέφερε και ένας φίλος πριν)

Η κάμερα λέει γίνεται σαν Καινούρια!.. Μες την τρέλα θα είμαστε! :D

 

Και 2 ερωτήσεις. Το bth αλλάζει όνομα; Γιατί αν είναι 2-3 920 κοντά μου πως θα καταλαβαίνω ποιο είναι ποιο;

Επίσης ο λογαριασμός Nokia χρησιμεύει σε κάτι;

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Το bth αλλάζει όνομα; Γιατί αν είναι 2-3 920 κοντά μου πως θα καταλαβαίνω ποιο ειναι

 

Γιαυτό βγήκαν τα ακουστικά με NFC.Το ακουμπάς στο κινητό σου και συνδέεται αυτόματα!

 

π.χ.

http://www.amazon.com/cell-phones-accessories/dp/B009UNGWC8

 

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/akoustika-handsfree-bluetooth/Nokia-Bluetooth-BH-310-Black-02732B6.htm

Edited by NIKOSXRI
Link to comment
Share on other sites

Battery widget. Είναι η καλύτερη για μενα από όσες έχω δοκιμάσει! (και έχω δοκιμάσει πολλέεες)

 

 

Τα νέα για Amber ειναι φοβερά! Αυτό με το ρολόι μου θυμίζει το μοναδικό "όπλο" του S4 που κουνάς το χέρι και σε καταλαβαίνει.. :p

Όσο για block κλήσεων και sms πραγματικά είναι πολύ χρήσιμο (κυρίως για τους πρίχτες των εταιριών όπως ανέφερε και ένας φίλος πριν)

Η κάμερα λέει γίνεται σαν Καινούρια!.. Μες την τρέλα θα είμαστε! :D

 

Και 2 ερωτήσεις. Το bth αλλάζει όνομα; Γιατί αν είναι 2-3 920 κοντά μου πως θα καταλαβαίνω ποιο είναι ποιο;

Επίσης ο λογαριασμός Nokia χρησιμεύει σε κάτι;

 

Δοκίμασε να συνδέσεις τη συσκευή σου στον υπολογιστή και εκεί που θα σου εμφανίσει το κινητό κάνε δεξί κλικ-ιδιότητες και άλλαξε το όνομα από Lumia 920 σε ότι θέλεις.

Ο λογαριασμός νόκια εμένα μου χρησιμεύει για να μεταφέρω τα αγαπημένα σημεία που είχα αποθηκευμένα στους χάρτες της νοκια από το c7 που είχα πιο πριν στο 920.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό βγήκαν τα ακουστικά με NFC.Το ακουμπάς στο κινητό σου και συνδέεται αυτόματα!

 

π.χ.

http://www.amazon.com/cell-phones-accessories/dp/B009UNGWC8

 

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/akoustika-handsfree-bluetooth/Nokia-Bluetooth-BH-310-Black-02732B6.htm

Πιο πολύ το θέλω όταν στέλνω φωτογραφίες με bth σε κάποιον και μου έτυχε να είναι δύο άτομα με το ίδιο όνομα.

Δοκίμασε να συνδέσεις τη συσκευή σου στον υπολογιστή και εκεί που θα σου εμφανίσει το κινητό κάνε δεξί κλικ-ιδιότητες και άλλαξε το όνομα από Lumia 920 σε ότι θέλεις.

Ο λογαριασμός νόκια εμένα μου χρησιμεύει για να μεταφέρω τα αγαπημένα σημεία που είχα αποθηκευμένα στους χάρτες της νοκια από το c7 που είχα πιο πριν στο 920.

Σ ευχαριστώ φίλε! Αυτό ακριβώς ήθελα!

Στο x-box που λεει Player12345789 μήπως ξέρεις και αυτό πως αλλάζει;

Για το λογαριασμό νοκια, απλά χτες τον έκανα και δεν έβρισκα κάπου που να τον ζητάει, ή γενικά τι μπορώ να κάνω μ αυτόν.

 

*Για όποιον θέλει, βγήκε προχθές UNOFriends που είναι πολύ καλό και online..:)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Στο x-box που λεει Player12345789 μήπως ξέρεις και αυτό πως αλλάζει;

 

 

θα κάνεις log in στο http://www.xbox.com και θα κάνεις κλικ πάνω δεξιά που λέει player123456 και μετά επεξεργασία του προφιλ μου που είναι στην αριστερή στήλη.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

θα κάνεις log in στο http://www.xbox.com και θα κάνεις κλικ πάνω δεξιά που λέει player123456 και μετά επεξεργασία του προφιλ μου που είναι στην αριστερή στήλη.

 

Είσαι φοβερός! Το χα ψάξει (απ το κινητό) και εβρισκα μόνο τις επιλογές για το Αvatar..

Ευχαριστώ!

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.....

 

ρε παιδιά! εχω μπερδευτει!!! να το πάρω ή να μην το πάρω? αξίζει η αλλαγή από το s3 ή θα βαραω το κεφάλι μου στον τοιχο?

από αυτα που εχω διαβάσει όλοι λετε καλα λόγια....απλως δεν ξέρω αν αξιζει μετα το s3!

 

ευχαριστώ πολύ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.....

 

ρε παιδιά! εχω μπερδευτει!!! να το πάρω ή να μην το πάρω? αξίζει η αλλαγή από το s3 ή θα βαραω το κεφάλι μου στον τοιχο?

από αυτα που εχω διαβάσει όλοι λετε καλα λόγια....απλως δεν ξέρω αν αξιζει μετα το s3!

 

ευχαριστώ πολύ πάντως!

 

Σαν συσκευη αξιζει κ με το παραπανω..Το θεμα ειναι αν θα βολευτεις τη μεταβαση απο το ενα λειτουργικο στο αλλο...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...