Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1308 ειναι το δικο μου

 

Δες αν στο nokia updater for retail σου βγάζει ενημέρωση. Οι ΟΤΑ ενημερώσεις αργούν γενικότερα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1308 ειναι το δικο μου

 

Και το δικό μου 1308, αλλά τίποτα ακόμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια Σαββατο βραδυ!

Εν συντομια: ειχα προβλημα με το συγχρονισμο του outlook το οποιο διορθωσανε ομως εμενα τζιφος.. Καποιος σε ξενο site προτεινε reset..Πατησα λοιπον επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κι εδω και κανα διωρο κοιταω τα γραναζια να πηγαινοερχονται.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια Σαββατο βραδυ!

Εν συντομια: ειχα προβλημα με το συγχρονισμο του outlook το οποιο διορθωσανε ομως εμενα τζιφος.. Καποιος σε ξενο site προτεινε reset..Πατησα λοιπον επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κι εδω και κανα διωρο κοιταω τα γραναζια να πηγαινοερχονται.. :mad:

 

Κανε ένα soft reset και μολις βγουνε τα γραναζια κανε τα παρακατω βηματα που βρηκα σε ενα site και λενε οτι δουλευει:

 

Input these keys on the following sequence, press them one key at a time:

 

Volume up

Volume down

Power key

Volume down

 

 

Φροντισε να ειναι φορτισμενο το κινητο.

 

Θα γυριζουν κανα πενταλεπτο μετα απο αυτο αλλα μετα θα ξεκολλησει!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εγινε το update σε amber μεσω software updater, ολα δουλευουν ρολοι, το διπλο πατημα χρησιμοτατο, η οθονη γρηγορης ματιας δουλευει αψογα αλλα δεν μπορω να πω για μπαταρια ακομα, νομιζω οτι το κινητο ζεστενεται λιγοτερο απο πριν, η εφαρμογη camera pro ολα τα λεφτα, πολλες ρυθμισεις και οι φωτο το βραδυ αψογες, για ημερα νομιζω καλυτερες απο πριν αν και δεν ειχα τραβηξει πολλες γιατι δεν το ειχα πολλες μερες στην κατοχη μου.

Εγινε φορματ του κινητου αλλα μου αρεσει που το ξαναστηνω απο την αρχη με την καλυτερη αναβαθμιση που ειδε το κινητο αυτο:)

νομιζω οτι οποιος δεν εχει θεμα με εγκατασταση ολα απο την αρχη να το κανει μεσω updater αν του το βγαζει φυσικα κ να μην περιμενει Ota

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.. Soft reset εννοεις volume down+power παρατεταμενα?

 

Ναι μεχρι να δονησει!

 

Και πες μας αμα κανει δουλεια γιατι εμενα δεν μου ετυχε ποτε αυτο με τα γραναζια για να χρειαστει να το δοκιμασω!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να γνωριζει γιατι δεν δουλευει η γρηγορη ματια όταν περνάς το χέρι απο πάνω?? Όταν ορίζω την επιλογή αυτη είναι σαν να έχω ορίσει να είναι μόνιμα ενεργοποιημένη..
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ σηκώνουμε τα χέρια ψηλά.....:)

Τι πιο απλό και βολικό απο το να συνδέσεις το κινητό με το pc και να τα βλέπεις/διαχειρίζεσαι όλα. Κι όμως, ούτε αυτό ειναι ικανοποιητικό.... Όλα ειναι στραβά στα wp. Όλα όμως.

 

Μα τι ψάχνεις ρε Montoya να βρεις;;

 

Εδώ, είμαι στο Ελαφονήσι και έχω αράξει στη ξαπλώστρα και χαζεύω τη ροζ άμμο... Και λέω να μπω να ψαχουλέψω λίγο στο διαδίκτυο να δω τι γίνεται απο ειδήσεις (μιας και δημοσιογράφος) και μπαίνω να δω αν έχει γράψει κανείς στο φόρουμ οτι ήρθε αναβάθμιση να χαρώ (και τελικά χάρηκα! :happy: )... Και βλέπω οτι ο άλλος 2-3 σελίδες πιο πίσω μπηκε μόνο και μονο για να μας πει οτι ψάχνει δευτερο κινητο και ΘΑ έπαιρνε το 920, αλλά επειδη ακούει τόσα για αυτό το τηλέφωνο, τελικά δε θα το πάρει...

Σοβαρά τώρα... Άλλο καημό δεν είχαμε καλοκαιριάτικο, παρά να ξέρουμε οτι ο άλλος τελικά δε θα πάρει το κινητό γιατί δε του αρέσει! Αμα το πάρεις, έλα εδώ να σου λύσουμε καμια απορία, ευχαρίστως.. Αφού δε θα το πάρεις, γιατί μας το λες; Για να μας πληγώσεις;;; Ή μηπως θέλει να τον παρακαλέσουμε να το πάρει, λες και μας δίνει ποσοστά η ΝΟΚΙΑ;;; Ημαρτον.... Πετάχτηκα απο τη ξαπλώστρα και βούτηξα τη κεφάλα μου στο νερό για να συνέλθω! :blink: :blink: Ο άλλος έβγαλε το λογισμικό άχρηστο... Συμφωνούμε.. Στερείτε αρκετών απο τα λογισμικά του iPhone και Android... Δε σου αρέσει το windows phone..;; Κανενα πρόβλημα! Δωσε το και πάρε ένα iPhone να κάνεις τη δουλειά σου!

 

Το κινητο ρε παιδιά, ειναι συγκεκριμένο και κάνει συγκεκριμένα πράγματα.. Όποιος το γουστάρει, το γουστάρει! Όποιος δε το γουστάρει, το κρατάει για τη πάρτη του και δεν έρχεται εδώ να επηρεάζει και τους υπόλοιπους! Χαρείτε το τηλέφωνό σας, γιατί όπως πολύ σωστά έγραψε κάποιος πιο πίσω, στα 300 ευρώ, το κινητό ειναι σουπερ! Και όπως επίσης έγραψε ένας άλλος πιο πίσω, κάνεις ΠΛΑΚΑ σε iPhone και Galaxy όσον αφορά τις φωτογραφίες! Ειδικά με το update που φυσάει!

Πλάκα λέμε.. Έχει έρθει Galaxakias και μου το παίζει μουρη και όταν του έτριψα τη φωτογραφικη μου στα μούτρα του, όλο το βράδυ φυσούσε ξεφυσούσε και δε μου μιλούσε! Όσο για το διπλανό του που προσπάθησε με ενα "Χperia-που πας ρε Καραμήτρο", νομιζω οτι έπαθε κατάθλιψη..

 

Θα πω κάτι και δε θέλω να με παρεξηγήσετε σας παρακαλώ... Ξεκολλάτε κάποιοι απο τη μιζέρια σας! Ένα κινητό είναι το οποίο θα το έχεις για 2-3 χρόνια το πολύ (π.χ. εγώ δεν έχω περάσει με κινητό πάνω απο 2 χρόνια) και μετά θα πάρετε άλλο.. Είμαι σίγουρος οτι έχετε ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ για τα οποία ανησυχείτε και θα σκάσετε στη ζωή σας, παρά για το αν το windows phone δε ψήνει φρέντο εσπρέσσο..

 

Κανείς που να γνωριζει γιατι δεν δουλευει η γρηγορη ματια όταν περνάς το χέρι απο πάνω?? Όταν ορίζω την επιλογή αυτη είναι σαν να έχω ορίσει να είναι μόνιμα ενεργοποιημένη..

 

Αδερφέ, νομιζω οτι κι εγώ την ίδια ερώτηση έκανα πιο πίσω.. Οταν κλειδώνεις το κινητό, η οθόνη μαυρίζει και εμφανίζει το ρολόι... Μετά απο κάποια ώρα, σβήνει και το ρολόι για εξοικονόμηση ενέργειας... Σε εκείνο λοιπον το σημειο, αν περάσεις το χέρι σου απο πάνω, τότε ανάβει το ρολόι... Φαντάζομαι οτι αυτο εννοεί.. Αν μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις οτι έτσι γινεται και σε εσένα γιατί εμένα, έτσι γίνεται.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μα τι ψάχνεις ρε Montoya να βρεις;;

 

Εδώ, είμαι στο Ελαφονήσι και έχω αράξει στη ξαπλώστρα και χαζεύω τη ροζ άμμο... Και λέω να μπω να ψαχουλέψω λίγο στο διαδίκτυο να δω τι γίνεται απο ειδήσεις (μιας και δημοσιογράφος) και μπαίνω να δω αν έχει γράψει κανείς στο φόρουμ οτι ήρθε αναβάθμιση να χαρώ (και τελικά χάρηκα! :happy: )... Και βλέπω οτι ο άλλος 2-3 σελίδες πιο πίσω μπηκε μόνο και μονο για να μας πει οτι ψάχνει δευτερο κινητο και ΘΑ έπαιρνε το 920, αλλά επειδη ακούει τόσα για αυτό το τηλέφωνο, τελικά δε θα το πάρει...

Σοβαρά τώρα... Άλλο καημό δεν είχαμε καλοκαιριάτικο, παρά να ξέρουμε οτι ο άλλος τελικά δε θα πάρει το κινητό γιατί δε του αρέσει! Αμα το πάρεις, έλα εδώ να σου λύσουμε καμια απορία, ευχαρίστως.. Αφού δε θα το πάρεις, γιατί μας το λες; Για να μας πληγώσεις;;; Ή μηπως θέλει να τον παρακαλέσουμε να το πάρει, λες και μας δίνει ποσοστά η ΝΟΚΙΑ;;; Ημαρτον.... Πετάχτηκα απο τη ξαπλώστρα και βούτηξα τη κεφάλα μου στο νερό για να συνέλθω! :blink: :blink: Ο άλλος έβγαλε το λογισμικό άχρηστο... Συμφωνούμε.. Στερείτε αρκετών απο τα λογισμικά του iPhone και Android... Δε σου αρέσει το windows phone..;; Κανενα πρόβλημα! Δωσε το και πάρε ένα iPhone να κάνεις τη δουλειά σου!

 

Το κινητο ρε παιδιά, ειναι συγκεκριμένο και κάνει συγκεκριμένα πράγματα.. Όποιος το γουστάρει, το γουστάρει! Όποιος δε το γουστάρει, το κρατάει για τη πάρτη του και δεν έρχεται εδώ να επηρεάζει και τους υπόλοιπους! Χαρείτε το τηλέφωνό σας, γιατί όπως πολύ σωστά έγραψε κάποιος πιο πίσω, στα 300 ευρώ, το κινητό ειναι σουπερ! Και όπως επίσης έγραψε ένας άλλος πιο πίσω, κάνεις ΠΛΑΚΑ σε iPhone και Galaxy όσον αφορά τις φωτογραφίες! Ειδικά με το update που φυσάει!

Πλάκα λέμε.. Έχει έρθει Galaxakias και μου το παίζει μουρη και όταν του έτριψα τη φωτογραφικη μου στα μούτρα του, όλο το βράδυ φυσούσε ξεφυσούσε και δε μου μιλούσε! Όσο για το διπλανό του που προσπάθησε με ενα "Χperia-που πας ρε Καραμήτρο", νομιζω οτι έπαθε κατάθλιψη..

 

Θα πω κάτι και δε θέλω να με παρεξηγήσετε σας παρακαλώ... Ξεκολλάτε κάποιοι απο τη μιζέρια σας! Ένα κινητό είναι το οποίο θα το έχεις για 2-3 χρόνια το πολύ (π.χ. εγώ δεν έχω περάσει με κινητό πάνω απο 2 χρόνια) και μετά θα πάρετε άλλο.. Είμαι σίγουρος οτι έχετε ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ για τα οποία ανησυχείτε και θα σκάσετε στη ζωή σας, παρά για το αν το windows phone δε ψήνει φρέντο εσπρέσσο..

 

 

 

Αδερφέ, νομιζω οτι κι εγώ την ίδια ερώτηση έκανα πιο πίσω.. Οταν κλειδώνεις το κινητό, η οθόνη μαυρίζει και εμφανίζει το ρολόι... Μετά απο κάποια ώρα, σβήνει και το ρολόι για εξοικονόμηση ενέργειας... Σε εκείνο λοιπον το σημειο, αν περάσεις το χέρι σου απο πάνω, τότε ανάβει το ρολόι... Φαντάζομαι οτι αυτο εννοεί.. Αν μπορείς να μου το επιβεβαιώσεις οτι έτσι γινεται και σε εσένα γιατί εμένα, έτσι γίνεται.. :worry:

 

Για ποιον τα εγραψες ολα αυτα; για αυτους που κατα την γνωμη σου δεν πρεπει να μπαινουν στο τοπικ αν δεν εχουν το κινητο ή για αυτους που το εχουν παρει ηδη και ξερουν τι πηραν;

 

 

Βλεπω παντως "ανασταση" στις πωλησεις λογω τιμης αν και ειναι λιγο παραλογη η τιμη του 920 γιατι δεν εχουν πεσει αντιστοιχα τοσο πολυ τα υπολοιπα και ειδικα τα 820 και 720.

Δειχνει με τον καλυτερο τροπο πως με ανταγωνιστικες τιμες θα παει μπροστα η nokia.

Επισης απο τις πωλησεις φαινεται πως ο κοσμος "διψαει"/ θελει ναυαρχιδες και οχι ημιμετρα στυλ 720/820.

Τωρα που θα βγει το 1020 ποσο θα φτασει να πουλιετε το 920; καποιος εγραψε για 270€...

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

θα παρακαλουσα ολους εσας που διαβαζετε μια γραμμη και σας μενει κατι στο μυαλο σας , να αφιερωνετε λιγο περισσοτερο χρονο να διαβασετε και τα υπολοιπα.....

Μπηκα να ρωτησω για συγκεκριμενα προβληματα που διαβασα κατι που προφανως επρεπε να κανω εδω και οχι, κατα τη γνωμη μου, ας πουμε στο θεμα του galaxy.... Σκεφτειτε να εμπαινα εδω και να σας ελεγα "εχω ενα 920 αλλα θελω να παρω ενα galaxy nexus αξιζει, τι γνωμη εχετε?"..

Κατα δευτερον οπως εγραψα ξεκαθαρα το αγορασα το κινητο. Εδωσα μαλιστα λινκ τοσο για αγορα περιφερειακων για αυτο οσο και κριτικη που το υμνει...

Επισης αν καποιος θεωρει οτι εκανα κατι λαθος, μου το αναφερει, δε μιλαει αγενως σε γ ενικο λες και ειμαι απων... Αυτα τα ολιγα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω καντε ενα τηλεφωνο στη Cosmote να ενεργοποιησει το Operator Billing οπως το εχει ενεργοποιημενο η Vodafone.

Θα μας κανει τη ζωη πολυ πιο ευκολη.

Για οσους δε ξερουν τι ειναι αυτο,ειναι να μπορεις να αγοραζεις εφαρμογες μεσω της καρτας sim σου.

Εχω φτασει στο σημειο οταν θελω να αγορασω μια εφαρμογη να αλλαζω καρτες σιμ :lol:

 

Αλλο ενα + της Vodafone.

 

Για καντε μια προσπαθεια γιατι εγω δε εβγαλα ακρη

 

Βασικα δε ξερω αν ειναι θεμα cosmote ή microsoft

 

δειτε εδω

http://msdn.microsoft.com/library/windowsphone/help/jj215902(v=vs.105).aspx

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω καντε ενα τηλεφωνο στη Cosmote να ενεργοποιησει το Operator Billing οπως το εχει ενεργοποιημενο η Vodafone.

Θα μας κανει τη ζωη πολυ πιο ευκολη.

Για οσους δε ξερουν τι ειναι αυτο,ειναι να μπορεις να αγοραζεις εφαρμογες μεσω της καρτας sim σου.

Εχω φτασει στο σημειο οταν θελω να αγορασω μια εφαρμογη να αλλαζω καρτες σιμ :lol:

 

Αλλο ενα + της Vodafone.

 

Για καντε μια προσπαθεια γιατι εγω δε εβγαλα ακρη

 

Βασικα δε ξερω αν ειναι θεμα cosmote ή microsoft

 

δειτε εδω

http://msdn.microsoft.com/library/windowsphone/help/jj215902(v=vs.105).aspx

 

πολύ καλό αυτό που λες και δεν ήξερα ότι γίνεται στην Vodafone... Μακάρι να το κάνει και η Cosmote γιατί είναι πραγματικά ευκολία...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω καντε ενα τηλεφωνο στη Cosmote να ενεργοποιησει το Operator Billing οπως το εχει ενεργοποιημενο η Vodafone.

Θα μας κανει τη ζωη πολυ πιο ευκολη.

Για οσους δε ξερουν τι ειναι αυτο,ειναι να μπορεις να αγοραζεις εφαρμογες μεσω της καρτας sim σου.

Εχω φτασει στο σημειο οταν θελω να αγορασω μια εφαρμογη να αλλαζω καρτες σιμ :lol:

 

Αλλο ενα + της Vodafone.

 

Για καντε μια προσπαθεια γιατι εγω δε εβγαλα ακρη

 

Βασικα δε ξερω αν ειναι θεμα cosmote ή microsoft

 

δειτε εδω

http://msdn.microsoft.com/library/windowsphone/help/jj215902(v=vs.105).aspx

 

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με Wind και εβαλα πιστωτική αλλά επειδή δεν θέλω να έχουν τα στοιχεία. της κάρτας μου, πάω αυριο στην Τράπεζα Αττικής για να βγάλω προπληρωμένη καρτα http://www.attica-giftcard.gr/ γιατί δεν βλέπω να γίνει γρήγορα αυτό που λες ότι κάνει η Vodafone.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τεσπα.....εγω έχω να πω ότι μετά το update το ποσοστό μπαταρίας γ την ώρα κατεβαίνει κανονικά.....ΑΠΛΑ έχω πολλά κολλήματα με την touch οθόνη κ δεν ανταποκρίνεται κ κάνω restart....ΑΝ έχει αλλος τέτοιο θέμα μετά το update ας μου πει!! Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω καντε ενα τηλεφωνο στη Cosmote να ενεργοποιησει το Operator Billing οπως το εχει ενεργοποιημενο η Vodafone.

Θα μας κανει τη ζωη πολυ πιο ευκολη.

Για οσους δε ξερουν τι ειναι αυτο,ειναι να μπορεις να αγοραζεις εφαρμογες μεσω της καρτας sim σου.

Εχω φτασει στο σημειο οταν θελω να αγορασω μια εφαρμογη να αλλαζω καρτες σιμ :lol:

 

Αλλο ενα + της Vodafone.

 

Οντως εγω που εχω vodafone μου δινει την επιλογη να αγορασω εφαρμογες η παιχνιδια μεσω του παροχο μου και να με χρεωσει στον λογαριασμο μου περα απο την πιστωτικη η προπληρωμενη καρτα που εχω και αγοραζω μεσω αυτης.

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Τεσπα.....εγω έχω να πω ότι μετά το update το ποσοστό μπαταρίας γ την ώρα κατεβαίνει κανονικά.....ΑΠΛΑ έχω πολλά κολλήματα με την touch οθόνη κ δεν ανταποκρίνεται κ κάνω restart....ΑΝ έχει αλλος τέτοιο θέμα μετά το update ας μου πει!!

 

Δεν έχει γράψει κάποιος άλλος για παρόμοιο πρόβλημα αλλα δεν μου ακούγεται καθόλου καλό..... Σου το έκανε πολλές φορές?

Edited by impreza_sti

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα.....εγω έχω να πω ότι μετά το update το ποσοστό μπαταρίας γ την ώρα κατεβαίνει κανονικά.....ΑΠΛΑ έχω πολλά κολλήματα με την touch οθόνη κ δεν ανταποκρίνεται κ κάνω restart....ΑΝ έχει αλλος τέτοιο θέμα μετά το update ας μου πει!!

 

Δεν έχει γράψει κάποιος άλλος για παρόμοιο πρόβλημα αλλα δεν μου ακούγεται καθόλου καλό..... Σου το έκανε πολλές φορές?

 

Μήπως τρέχει κάποια εφαρμογή στο παρασκήνιο και απασχολεί τον επεξεργαστή;

 

 

 

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αν και ισως εχει ξαναναφερθει:

Αν μπεις απο pc στο λογαριασμο σου microsoft και πας στο ιστορικο αγορων σου δειχνει οοοολες τις εφαρμογες που εχεις κατεβασει ακομα κι αν εχουν σβηστει απο το τηλ κλπ κλπ.

Υπαρχει τροπος να τις διαγραψει κανεις απο'κει;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αν και ισως εχει ξαναναφερθει:

Αν μπεις απο pc στο λογαριασμο σου microsoft και πας στο ιστορικο αγορων σου δειχνει οοοολες τις εφαρμογες που εχεις κατεβασει ακομα κι αν εχουν σβηστει απο το τηλ κλπ κλπ.

Υπαρχει τροπος να τις διαγραψει κανεις απο'κει;

 

Φαίνονται όλες οι λήψεις και δεν μπορείς να τις διαγράψεις, τουλάχιστον προς το παρών.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχει αναφερθει αλλα, το δικο μου που ειναι απο ελλαδα και skroutz δεν βλεπω 4g

τι πρεπει να κανω;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει γράψει κάποιος άλλος για παρόμοιο πρόβλημα αλλα δεν μου ακούγεται καθόλου καλό..... Σου το έκανε πολλές φορές?

 

Μου το έκανε 3 απανωτές φορές...το είχα στη φόρτιση,ζεστάθηκε τ κινητό και μετά δεν ανταποκρίνονταν το touch,το έκανα restart,και μετά απο 5sec π ανοιξε πάλι τα ήρθα...κ μετά ξανά....φε ξέρω αν φταίει το ότι ήταν ζεστό...

 

Μου το έκανε 3 απανωτές φορές...το είχα στη φόρτιση,ζεστάθηκε τ κινητό και μετά δεν ανταποκρίνονταν το touch,το έκανα restart,και μετά απο 5sec π ανοιξε πάλι τα ήρθα...κ μετά ξανά....φε ξέρω αν φταίει το ότι ήταν ζεστό...

 

Επίσης μετά την αναβάθμιση βλεπω κάποια κολλημετα μικρά όταν μπαίνω στις ρυθμίσεις,φωτογραφίες κ.τ.κ μήπως να κάνω εργοστασιακές κ να ξαναπεράσω το update να δω τι παίζει;;

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχει αναφερθει αλλα, το δικο μου που ειναι απο ελλαδα και skroutz δεν βλεπω 4g

τι πρεπει να κανω;

 

Καταρχην εχεις 4g ενεργοποιημενο απο τον παροχο (vodafon cosmote) ??

Αν ναι τοτε στα σημεια που εχει σημα 4g θα δεις επανω το H+ που ειναι το ιδιο !!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην εχεις 4g ενεργοποιημενο απο τον παροχο (vodafon cosmote) ??

Αν ναι τοτε στα σημεια που εχει σημα 4g θα δεις επανω το H+ που ειναι το ιδιο !!!

 

ναι εχω cosmote.

παροτι δεν το βλεπω μεσα στα settings;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...