Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (26 Δεκ. 2004 , 02:30)

 

:D :D :lol: :lol:

 

Κι εσυ αλήθεια πως το γνωρίζεις αυτο;

Ως BEL(με ενα L) ;)

δεν θα μπώ καν στη διαδικασία να σου απαντήσω και απλά θα σου ευχηθώ με τη σειρά μου ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Το επιβάλλουν και οι Αγιες μέρες βλέπεις. ;)

 

 

Και πολοι θα πουν τι θελει μωρε τωρα αυτος ο μ....λακας και μας τα ζαλιζει??? ΤΟ ΞΕΡΩ!

 

1.Και του χρόνιου φουντούνια....

 

Καλές γιορτές να χουμε.

 

2.LOL!!! exei oreksi o tipos..... o kathenas me tin trela tou re file!!!! pwwwww.....

 

υστερα μου λες που το ξερω....

το ξερω γιατι ειμαι ο MARCONI :lol:

Link to comment
Share on other sites

οποιος απανταει σε τετοια θεματα παει να πει πως θιγεται και οποιος θιγεται μαλλον καλα κανει....(κατι λεει αυτο)

Χρονια πολλα δεν εχω προθεση να το συνεχισω και αν καποιοι παρεξηγηθηκαν ΟΚ.

Συγνωμη για την ενοχληση συνεχιστε αυτο :X που κανατε....

Link to comment
Share on other sites

Καλα Χριστουγεννα ναχεις φιλε! Και γω εχω ασχοληθει με dos, και εμαθα προγραμματισμο σε basic και cobol που τωρα ειναι αρχαια ιστορια... αλλα δεν το κανω και θεμα -ασε που δε με συμφερει γιατι φαινομαι γρια!

Anyway, κερδισες τις εντυπωσεις, ευχομαι να σου συμβαινει ολη τη νεα χρονια αυτο!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

venturer, κακώς κρίνεις τόσα άτομα από την συμμετοχή τους σε ένα forum...

 

Είναι απλό: εάν δεν σου αρέσει η θεματολογία του myphone.gr, μπορείς κάλλιστα να μην το διαβάζεις. Το να κάνεις account μόνο και μόνο για να "τα χώσεις", όπως λες, είναι τουλάχιστον ανούσιο και αποτελεί άσκοπη χρήση του (φαντάζομαι) πολύτιμου χρόνου σου...

 

(btw, o 1ος μου υπολογιστής ήταν ένας ZX Spectrum +, αλλά δεν το κάνω και θέμα :p)

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά venturer...

 

Χαίρομαι που πρόλαβες ήδη να ποστάρεις σε threads όπως της Vodafone, έστω και αν δεν σου αρέσει καθόλου το forum μας. :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Το οτι προλαβα και postαρα σε καποιο απο τα forums ειναι επειδη περιμενα καποια απαντηση σε αυτο και το κανα για να περσει λιγο η ώρα.

Δεν εκρινα κανεναν εδω περα απλα εκρινα την πραξη συμμετοχης σε θεματα οπως αυτα...

και παλι νομιζω πως διαβασατε πραγματικα αυτα που εγραψα αλλα απλα τα αναγνωσατε...

Link to comment
Share on other sites

venturer είπες όσα ήθελες να πεις. Πλέον ξεφεύγεις από τα όρια του Σχολιασμού... Θα σε παρακαλέσω να μην συνεχίσεις το θέμα. Είναι σεβαστή η άποψή σου, αλλά πρέπει να κοιτάξουμε και ένα forum.

 

Καλή συνέχεια...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

dathanassiou, θα πρέπει να περιμένεις να σου απαντήσει ο Admin, κάτι το οποίο θα γίνει όταν βρει τον απαραίτητο χρόνο.

 

Καλές γιορτές. :)

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδηποτε σελιδα του forum και αν ανοιξω με προτρεπει να κατεβασω μια πατατα εν ονοματι MAcromedia 7 και κατι αλλα. Τι ειναι παλι αυτο? :confused: Συνδεεται με το προβλημα μου :cry:
Link to comment
Share on other sites

Και πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις....το ματιασα...!

 

Ο τυπος που θα επαιρνε το laptop δεν εμφανιστηκε ποτε και εγω αναγκαζομαι να (ξανα)βαλω στο myphone, την ιδια αγγελια αλλα με αλλη τιμη (επειδη περασε και λιγος καιρος) με το ιδιο ακριβως κειμενο διοτι δεν με αφηνει να κανω edit στην πρωτοτυπη αλλα ουτε και να την διαγραψω...!! :wacko:

Στο τελος θα πιστεψουν οτι πουλαω 2 ιδιους laptop με αλλη τιμη... :!:

 

Ακουει κανεις? :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Η παλιά σου αγγελία μεταφέρθηκε στο Αρχείο. Για οποιοδήποτε παρόμοιο πρόβλημα επικοινωνείς με τον αρμόδιο moderator για να σε διευκολύνει. Οι αγγελίες δε σβήνονται για ευνόητους λόγους.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 1 Οκτ. 2004 , 18:31)

 

Αντιγράφω από τις οδηγίες του buy&sell:

 

H ιδέα και η προτροπή υπάρχει. Απλά δεν το εφαρμόζει κανείς. (εχω δει μερικές εξαιρέσεις)

 

 

Αγαπητέ φίλε rigasnic Χρόνια Πολλά,

 

σε συνέχεια των παραπάνω θα ήθελα να σε ενημερώσω οτι δεν υπάρχει η δυνατότητα να κάνεις edit μια αγγελία εάν έχουν περάσει 5760 λεπτά απο την δημοσίευσή της.

 

Τουλάχιστον σε εμένα αυτό το μήνυμα έβγαλε λίγο πριν που δοκίμασα να ενημερώσω δύο αγγελίες μου για πράγματα που έχω ήδη πουλήσει. Και πίστεψέ με χρειάζεται να την ενημερώσω, γιατί έχω ήδη λάβει ΡΜ από δύο φίλους που ενδιαφέρονται για πράγματα που έχω ήδη δώσει.

 

Οπότε θα πρότεινα να το δείτε κάποια στιγμή αυτό, ή να το ανοίξετε για ένα τρίμηνο ή ίσως να μην φαίνονται αγγελίες παλαιότερες...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ισχύει αυτό... αγγελίες 4 ημερών+ θεωρούμε οτι δεν έχουμε πλέον απήχηση. Αν χρειάζεται να αλλάξει κάτι τέτοιο, θα πρέπει να γίνει από τον admin.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό...δηλάδη 4 ημερών αγγελία είναι ακόμα αρκετά φρέσκια για κάποιον που δουλευεί και ίσως κοιτάει τις αγγελίες κάθε ΠΣΚ. Καλύτερα να αυξηθεί το όριο αυτό σε τουλάχιστον 10 ημέρες ή έστω 7 ημέρες. Νομίζω ότι είναι πιο λογικό έτσι...

 

Καλές Γιορτές σε όλους εύχομαι...:)

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό το αίτημα αυτό εδώ και πολύ καιρό και θα υλοποιηθεί μέσα στον Ιανουάριο με έναν πολύ απλό και εύκολο τρόπο :) Μέχρι τότε το edit θα επιτρέπεται για το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, το οποίο άλλωστε ισχύει για όλα τα forums - αφού θεωρείται περίοδος χάριτος για κάποιον που θέλει να διορθώσει κάποια λάθη στα μηνύματά του.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χλομό το βλέπω...τα Χριστούγεννα πέρασαν και για την Πρωτοχρονιά θα έπρεπε να είχε ήδη ανακοινωθεί.Εκτός αν έχει κανονίσει κάτι ο admin και το μάθουμε τελευταία στιγμή.

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake (27 Δεκ. 2004 , 22:27)

 

flash-plugin για τον browser σου εχεις ?

 

 

Etsi kanei perissoteri ora omos giati katevazei kai kathe eidous diafimisi.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

den kserw ti gnt me to site kai exw steilei 3 fores help stous arxhgous tou site me voithisoun me kapoio enimerwtiko email alla dn elaba tpt..den mporw edw kai polles meres na kanw kapoia aggelia...kai mou bgazei olo ena minima "Ως πρόσθετο μέτρο προφύλαξης των μελών του myphone.gr, προσωρινά επιτρέπεται η δημιουργία αγγελιών μόνο από χρήστες οι οποίοι έχουν δημοσιεύσει ικανό αριθμό μηνυμάτων σε άλλα forums. Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία." dld dn antexw allo as lusei kapoios to provlhma mou..ti na pw allo...parolou pou eimai olh mera sto site dn mporese na m pei akpoios kati... :(
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...