Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χα χα τα 2 δικα μου πρωτα ειναι <<k-800>>,<<n-80>>.ξερω τι παιρνω,ωραιο παντως αυτο να μπορουμε να βλεπουμε τα ποιο δημοφιλη avatars.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν σε μια φανερή δημοσκόπηση στην οποία δεν έχω ψηφίσει, πατήσω το "Εμφάνιση αποτελεσμάτων", μου εμφανίζει κανονικά τα ποσοστά, αλλα και τα μέλει που έχουν επιλέξει τις αντίστοιχες επιλογές τις δημοσκόπησης. Όταν όμως ψηφίσω, μου εμφανίζει μόνο τα ποσοστά, χωρίς να εμφανίζει τα μέλει που έχουν ψηφίσει. Γίνεται με κάποιο τρόπο τα αποτελέσματα να εμφανίζονται όπως πριν;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ψηφίσει, πατάς πάνω σε ένα αποτέλεσμα, ανάμεσα στη μπάρα αποτελεσμάτων και το ποσοστό.

Αν δεν έχεις ψηφίσει στα εμφανίζει χωρίς να κάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο!

Περίμενα να μου τα εμφάνιζε, όπως και πρίν ψηφίσω... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

...που να μην εχει σχεση με μαρκα και συνδεση δεν θα ηταν καλο να υπαρχει ???? Θελω να ρωτησω κατι γενικο και δεν ξερω που...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στους Τεχνολογικούς Προβληματισμούς ίσως? :worry:

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στους Τεχνολογικούς Προβληματισμούς ίσως? :worry:

 

 

Θα δοκιμασω.Ευχαριστω.:)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

...που να μην εχει σχεση με μαρκα και συνδεση δεν θα ηταν καλο να υπαρχει ???? Θελω να ρωτησω κατι γενικο και δεν ξερω που...

 

Καλό θα ήταν να υπάρχει. Αλλά έλα όμως που δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ήταν καλό να δημιουργήσουμε μια κατηγορία για java games?

 

Όπως;

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να υπάρχει. Αλλά έλα όμως που δεν υπάρχει.

 

Οι Τεχνολογικοί Προβληματισμοί είναι το κατάλληλο forum για γενικές συζητήσεις περί κινητής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παλιά είχα βάλει σε κάποιο ποστ που να παρακολουθείται άμεσα με e-mail το θέμα.

Από τότε σε κάθε ποστ που κάνω, πρέπει να απενεργοποιήσω αυτή την επιλογή γιατί γεμιζει το μποξ μου με ε-μαιλ.:( :(

Τι πρέπει να κάνω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ κατάλαβα καλά θέλεις να μην σου έρχονται e-mail; Αν ναι, τότε θα πάς στον Πίνακα Ελέγχου και μετά στα αριστερά στο " Θέματα υπό Παρακολούθηση". Εκεί θα επιλέξεις το θέμα που θέλεις να σταματήσεις την ενημέρωση και μετά κάτω κάτω θα πατήσεις το βελάκι με τις επιλογές που έχει και θα επιλέξεις "Παρακολούθηση (Χωρίς Ειδοποιήσεις)".

 

Πρίν πατήσεις τίποτα, θα λέει "Μετακίνηση στον Φάκελο..." αυτό άλλαξέ το έτσι όπως είπα επάνω σε "Παρακολούθηση (Χωρίς Ειδοποιήσεις)".

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοούσα αυτό,

Εννοούσα οτί και τώρα αυτή τη στιγμή που κάνω αυτό το ποστ, κάτω οι προσθετες επιλογές έχουν προεπιλέξει την Άμεση Ειδοποίηση.

Αν καμιά φορά το ξεχάσω γεμίζω με e-mail.

Μήπως γίνεται να βγάλω την προεπιλογή αυτή

 

Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον και για την απάντηση:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχετε ξεχάσει πότε τον κωδικό πρόσβασης στο myphone.gr? Αν και υπάρχει τρόπος να το ξανά αποκτήσετε...
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξεχάσει ποτέ...

 

Γενικά έχω υιοθετήσει μια λογική του ότι έχω 4-5 πασσ οπότε αν καμιά φορά τύχει να το ξεχάσω, τα δοκιμάζω όλα και είμαι οκ.

 

Αν και δεν μου χρειάζεται καθώς έχω το mozilla οπότε συγκρατεί από μόνο του pass και username...

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

ποτε, αν και τον εχω αλλαξει 1 φορα για λογους ασφαλειας, αλλα και παλι δεν μπερδευτικα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχετε ξεχάσει πότε τον κωδικό πρόσβασης στο myphone.gr? Αν και υπάρχει τρόπος να το ξανά αποκτήσετε...

 

Όχι γιατί βάζω παντού τον ίδιο κωδικό!! :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξεχάσει ποτέ...

 

Γενικά έχω υιοθετήσει μια λογική του ότι έχω 4-5 πασσ οπότε αν καμιά φορά τύχει να το ξεχάσω, τα δοκιμάζω όλα και είμαι οκ.

 

Αν και δεν μου χρειάζεται καθώς έχω το mozilla οπότε συγκρατεί από μόνο του pass και username...

και το ιδιο κανω!:)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση εχει αυτό με το σχολιασμό;

Και εγώ στο ότι δεν έχει σχέση με το Σχολιασμό κατέληξα, ωστόσο είχα αφήσει το θέμα μήπως κάποιος αναφέρει τις εμπειρίες του σχετικά με τη διαδικασία ανάκτησης κωδικού και τυχόν προβλήματα που συνάντησε και οτιδήποτε άλλο σχετικό (κάτι που δεν έγινε).

 

Στατιστικά πάντως - για να λυθεί και η αρχική απορία - κάθε ημέρα γίνονται 10-20 αιτήσεις για ανάκτηση κωδικού...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα ηθελα μερικες ακομα κατηγοριες οπως για παραδειγμα s60 themes uploads βεβαια υπαρχουν sites με themes αλλα θα ηθελα Ελληνικα themes φτιαγμενα απο χρηστες του myphone.gr, εγω παντως θα ανεβαζα μερικα και ισως να εφτιαχνα και κατα παραγελια(που παλι θα ανεβαζα για χρηση απο ολους).. :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...