Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Se kathe thema....panw psila...de3ia... "Επιλογές Θέματος" sto parakolouthisi thematos...
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mονο σε αυτα που εχεις ζητησει "Παρακολουθηση" ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν τα επιλέξεις όλα απο τον πίνακα ελέγχου(βάλεις τικ στο κουτάκι δίπλα τους) και επιλέξεις κάτω-κάτω "Διακοπή παρακουλούθησης" δεν γίνεται τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ομάδα διαχείρησης του myphone για τις ευχές των γεννεθλίων μου μέσω email, εύχομαι με τη σειρά μου καλή συνέχεια με το site και ότι επιθυμούν να το έχουν.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Να ρωτήσω κάτι μπορώ να βάλω 2 email για να ειδοποιούμε για νέες απαντήσεις στα thread που συμμετέχω??

Ηλίθια ερώτηση??

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι,αλλά θα μπορούσες να κάνεις forward τα mails που σου έρχονται απο το πρώτο email στο δεύτερο που θες..

Link to comment
Share on other sites

Οκ αν και νομίζω πάει σε όλους που έχουν γενέθλια...

Έχεις δίκιο.Είμαι γαϊδούρι.sorry! Χρόνια πολλά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Τί θα λέγατε να δημιουργούσατε ένα section για να βάζουμε τα threads με τις προτάσεις για διάφορα sites που είναι γραμμένα σε XHTML/WML ή ακόμα και σε HTML αλλά mobile-ready;

 

Καλώς ή κακώς θέλει δικό του section γιατί το θέμα είναι αρκετά ευρύ και δεν μπορώ να το φανταστώ να μπαίνει σε κάποια απ'τις υπάρχουσες ενότητες.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (5.27.0) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Arketa kalh h idea sou...An k gia s60kinita k uiq den einai anagaio giati me opera h netfront mporeis na mpeis se opoiadhpote selida.Ta programmata auta douleuoun k me wap-gprs :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδέα.:)

Φίλε stergios17 μπορει τα s60 και τα uiq να μπαινουν σε κανονικές σελίδες,ομως ακόμη οι χρεώσεις ειναι αρκετά ακριβές και μπορείς να εξοικονομείς και χρονο φορτωσης της σελιδας αλλα και χρήμα.

 

Καλο θα ήταν να υπηρχαν και προτασεις για διαφορα RSS feeds.;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε για αρχή να δημιουργήσουμε ένα thread στο Computing που θα μαζέψουμε τις προτάσεις σας. Αν έχει κίνηση θα ζητήσουμε να γίνει ξεχωριστό forum.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ βαρετο να ψαχνεις για καποια πωληση κινητου εδω στο myphone να πηγαινεις στην αναζητηση και να σου βγαινουν καμια 30αρια σελιδες....

Δεν θα ηταν καλυτερο να γινεται καποιο ειδος αναζητησης μονο στο buy and sell?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα μπορεις να κανεις αναζητηση ξεχωριστα σε καθε sub-forum του myPhone.

Απλα στο δεξι κατω πλαισιο επιλεγεις που θελεις να γινει η αναζητηση. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα, Ηλεκτρικό Μάτι. :)

 

Το σημαντικό είναι να υπάρχει μαζεμένο υλικό (κοινώς «Αγαπημένα»), ήτοι σελίδες που ήδη φαίνονται όμορφα σε φορητή συσκευή. Το ξέρω και καταλαβαίνω πως με Netfront, Opera, ακόμα και τους integrated Nokia browser φαίνονται ήδη και οι HTML σελίδες αλλά ας μιλήσουμε σοβαρά: κάθε site πρέπει να εξετάζεται ξεχωριστά καθότι δεν δείχνει τέλεια σε φορητές συσκευές.

 

Ιδιαίτερα αυτά που έχουν πλούσια και ασύμβατα (βάσει W3C) στάνταρ για το rendering του.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ eLeKtriK EyE σβηνεις συνεχεια τα Posts/threads μου? οπως εκεινο με το προβλημα αποκρισης κατα το ανοιγμα του winamp. μετα πηγα στο insomnia και μου απαντησαν. τι γινεται.. μηπως εχουν λιγοτερα προνομια απο τους αλλους χρηστες? καποιος ρατσισμος ή εχθροτητα ισως? και αλλοι Mods τα σβηνουν.. οπως ενα Post στο θεμα fifa street και αλλα πολλα.. :(
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι δεν ηταν ιδεα μου αλλα πραγματικοτητα οτι απο χθες το βραδυ μεχρι πριν λιγο το myphone ηταν off. τι εγινε αληθεια; παραξενευτηκα :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για χτες το βράδυ, πάντως σήμερα το πρωί από τις 9μιση περίπου που προσπαθούσα να μπω, το κατάφερα τώρα.. Ελπίζω να διορθώθηκαν όλα τώρα.
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν 2 χρόνια απροβλημάτιστης λειτουργίας, ε έπαθε έναν "λόξυγγα" η βάση δεδομένων... Όλα καλά όπως βλέπετε τώρα... :p

 

Back to work... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...