Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γνωριζω αλλα το δοκιμασα και στο Καρπενησι μιας που ειμαι και απο εκει αλλα παλι τιποτα
Η Ευρυτανία ελκύει τους ποιοτικούς ταξιδιώτες,αυτούς που αγαπούν πραγματικά το αγνό φυσικό περιβάλλον!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο xperia sp δίνει μια πιο ανανεωμένη έκδοση βέβαια αλλά χαλάλι :lol:

αντε να δούμε γιατι θέλω να του κάνω ενα full erase και έρχεται πάνω στην ώρα η αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

και τι αλλαζει με το καινουργιο firmware?

 

βασικα περναμε στην 4.3 jelly bean.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κανένα νεότερο για την 4.3 έχουμε ή μας αφήσανε στο έλεος του Θεού :-D :-D

 

Πέρασε ο Γενάρης και ακόμα τίποτα. Στο site της Sony ακόμα 1/2014 λέει για την 4.3, αν και σε ένα tweet της sony έλεγαν για τέλος Γενάρη με αρχές Φλεβάρη.

Edited by thenetpoet
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, είμαι αναμεσα στο sp και το m, η κάμερα δεν με ενδιαφέρει, αλλά η διάφορα τιμής μετράει όσο να ναι. Πιστεύετε οτι αξίζουν τα επιπλέον 100 ευρώ σχεδόν για το sp?
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κανένα νεότερο για την 4.3 έχουμε ή μας αφήσανε στο έλεος του Θεού :-D :-D

 

Καλημέρα!!! Λέτε να εινςι παλαιοημερολογιτες;;; Χαχαχαχα...

Θα κανω λίγες μέρες ακόμα υπομονή!!!! Αλλιώς,θα χάσω την εγγύηση του...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει μια καλή εγκατάσταση της νεας εκδοσης δηλαδη: Κατεβάζουμε το seus κανει factory default και μετα περνάμε την νεα έκδοση ή ειναι καλό να κάνουμε και κάτι ακομα;

Και η καινούργια 'εκδοσή θα μπορεί να γίνει ροοτ γιατί εχω εφαρμογές ροοτ που δεν θέλω να χάσω, ή θα πρέπει να περιμένουμε μετά να ¨σπάσει" η καινούργια;

Edited by nikos36
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει μια καλή εγκατάσταση της νεας εκδοσης δηλαδη: Κατεβάζουμε το seus κανει factory default και μετα περνάμε την νεα έκδοση ή ειναι καλό να κάνουμε και κάτι ακομα;

Και η καινούργια 'εκδοσή θα μπορεί να γίνει ροοτ γιατί εχω εφαρμογές ροοτ που δεν θέλω να χάσω, ή θα πρέπει να περιμένουμε μετά να ¨σπάσει" η καινούργια;

 

Κατεβαζεις το seus και ακολουθεις τις οδηγιες βημα βημα..

Σε ενα σημειο σου λεει να κανεις καθαρη εγκατασταση ή να την περασεις απο πανω. Η καθαρη εγκατασταση ενδεικνυται. Μετα περιμενεις να βγει root για την νεα εκδοση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια θήκη άσπρη Θέλω πλάτη και γύρω γύρω.να μην είναι χοντρή ούτε λεπτή,και να σφίγγει Καλά το κινητό,όπως της incipio ...Υπάρχει κάτι;το κινητό είναι άσπρο..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια θήκη άσπρη Θέλω πλάτη και γύρω γύρω.να μην είναι χοντρή ούτε λεπτή,και να σφίγγει Καλά το κινητό,όπως της incipio ...Υπάρχει κάτι;το κινητό είναι άσπρο..

Αυτή ίσως;

 

http://www.ebay.com/itm/M35H-1-Nillkin-Premium-Matte-Back-Hard-Cover-Case-LCD-Guard-For-Sony-Xperia-SP-/281130546445?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4174afb50d

Xiaomi Redmi Note 9 NFC 4/128

Android 10 | MiUI 12.0.9

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο Ναι,απλά για την συγκεκριμένη δεν άκουσα Καλά λόγια..Επίσης θέλω να μην είναι ούτε πολύ σκληρό πλαστικό αλλά ούτε τελεΚως σιλικόνη...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, είμαι αναμεσα στο sp και το m, η κάμερα δεν με ενδιαφέρει, αλλά η διάφορα τιμής μετράει όσο να ναι. Πιστεύετε οτι αξίζουν τα επιπλέον 100 ευρώ σχεδόν για το sp?

 

Πάρε το sp!

Link to comment
Share on other sites

παρομοια εχω παρει απο το πλαισιο, 4€, τελεια εφαρμογη, πληρως αδιαφανη, την εχω κανα μηνα αγκαλειαζει το κινητο πολυ καλα, μεχρι στηγμης ειναι σαν καινουρια δεν εχει γκρατζουνιστει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις το παρελαβα και εγω και εκει που το ψαχουλευα να δω πρωτες εντυπωσεις , κατεβασα την αφερμογη αντουτου να δω τι σκορ θα βγαλει και γυρω στο 15% εκανε επανεκινηση μονο του!! τελικα αφου ανοιξε την ανοιξα παλι την εφαρμογη και εβγαλε σκορ 21440.. Γενικα καλες πρωτες εντυπωσεις αν εξαιρεσεις αυτη την επαννεκινηση!
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει μια καλή εγκατάσταση της νεας εκδοσης δηλαδη: Κατεβάζουμε το seus κανει factory default και μετα περνάμε την νεα έκδοση ή ειναι καλό να κάνουμε και κάτι ακομα;

Και η καινούργια 'εκδοσή θα μπορεί να γίνει ροοτ γιατί εχω εφαρμογές ροοτ που δεν θέλω να χάσω, ή θα πρέπει να περιμένουμε μετά να ¨σπάσει" η καινούργια;

 

 

 

 

 

Κατεβαζεις το seus και ακολουθεις τις οδηγιες βημα βημα..

Σε ενα σημειο σου λεει να κανεις καθαρη εγκατασταση ή να την περασεις απο πανω. Η καθαρη εγκατασταση ενδεικνυται. Μετα περιμενεις να βγει root για την νεα εκδοση

 

Έχει βγει ήδη αλλά μόνο για συσκευές με ξεκλείδωτους bootloader.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το παρακάτω άρθρο, πάμε για "early February" (όποιος το πιστεύει) για το 4.3 καθώς φαίνεται να έβγαλαν νέο firmware 12.1.A.0.266.

http://au.ibtimes.com/articles/536467/20140130/sony-xperia-sp-official-android-4-3.htm#.UvHrN2J_trU

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει, ούτε το γεφύρι της Άρτας δεν ξαναφτιάχτηκε τόσες φορές..

 

Αλήθεια, τώρα δεν έχουμε early February;

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εχω αρχισει και πιστευω οτι μονο η samsung ειναι για τηλεφωνα απο δω και περα δηλαδη σιγα την επιστημη πια... οταν οι αλλοι περνουν το επομενο εμεις ακομα περιμενουμε το παλιο.... ελεος
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει, ούτε το γεφύρι της Άρτας δεν ξαναφτιάχτηκε τόσες φορές..

 

Αλήθεια, τώρα δεν έχουμε early February;

 

Θεωρητικά με τον όρο early εννοούν μέχρι τα μέσα του μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Το σιγουρο ειναι οτι η 4.3 θα ερθει...για μενα ισως ειναι σημαντικοτερο να μην αλλαξει το πλανο για την 4.4 που εχει ανακοινωθει στο επισημο support page ως "future update" - ειναι αλλωστε και η τελευταια λεπτομερεια που απομενει για να αποφασισω οριστικα την αγορα του μια που σχεδον θα εξασφαλισει την απροβληματιστη λειτουργια του, παρα το 1GB RAM

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εχω αρχισει και πιστευω οτι μονο η samsung ειναι για τηλεφωνα απο δω και περα δηλαδη σιγα την επιστημη πια... οταν οι αλλοι περνουν το επομενο εμεις ακομα περιμενουμε το παλιο.... ελεος

 

Καλά, διάβασε πρώτα τι έγινε με την Samsung και την 4.3 που την έβγαλε για λίγες μέρες και μετά την απέσυρε και μετά τα ξανάλέμε

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Αυτο το led στο κατω μερος του κινητου που αλλαζει και χρωμα αναλογα με την εικονα που προβαλλεται στο κινητο, υπαρχει καποια ρυθμιση για να απενεργοποιειται?? Γιατι θεωρω οτι χαλαει ολο το design του κινητου και το μετατρεπει ολιγον σε...τσιρκο....

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Αυτο το led στο κατω μερος του κινητου που αλλαζει και χρωμα αναλογα με την εικονα που προβαλλεται στο κινητο, υπαρχει καποια ρυθμιση για να απενεργοποιειται?? Γιατι θεωρω οτι χαλαει ολο το design του κινητου και το μετατρεπει ολιγον σε...τσιρκο....

 

Αν πας στις ρυθμισεις οθονης-> εφε φωτισμου και μπορεις να το απενεργοποιησεις! Φιλε μου εχεις προβλημα και εσυ με το 4g γιατι εγω σε περιοχες που κανονικα επρεπε να πιανω 4g(ο φιλος μου εχει το s4 mini και εχουμε και οι δυο cosmote πιανει κανονικα), πιανω H+ . Υπαρχει περιπτωση να φταιει η καρτα σιμ που ειναι κομμενη?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...