Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θεωρω οτι αν δεν το σκισεις το κινητο τα 2GB ακομα δεν ειναι απαραιτητα.παρολα αυτα,ολοι τα θελουμε.

ομως πρεπει και να τονισουμε οτι η σονυ ειναι η πιο τιμια στην τιμολογηση της..

 

ισχύει πολύ αυτό με τη ram. γρήγορο να είναι το κινητό και τίποτα άλλο.

και δεν νομίζω πως το xperia t έχει να ζηλέψει σε θέμα hardware από τις άλλες ναυαρχίδες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ηρθε χθες, κουτατο και μαματο. Γενικα τα σπαει αλλα... μπαμ καμμενο pixel.

 

Η Sony λεει πως πρεπει να ειναι πανω απο 2 για να αντικατασταθει, το ιδιο και στα χαρτια της εγγυησης (αυτο δεν το λενε πιο πριν ομως). Υπαρχει καποιος τροπος να γινει δουλεια? Δηλαδη ειναι αισχρο, 6 κατοσταρικα συσκευη, ουτε 24 ωρες χρησης, και να εχει καμμενο pixel σχεδον στο κεντρο και να μη γινεται κατι. Εχουν δοκιμαστει διαφορα προγραμματα μπας και το "ξυπνησουν" αλλα απο την αρχη εδειχνε πως ηταν καμμενο και οχι απλα κολλημενο.

 

Απο το καταστημα αγορας, λενε πως θα το στειλουν στο service αλλα οταν το ιδιο το service λεει πως δεν καλυπτεται, τοτε τσαμπα θα δωθει η συσκευη αφου δεν θα της κανουν κατι...

 

http://i.imgur.com/AIO43l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε χθες, κουτατο και μαματο. Γενικα τα σπαει αλλα... μπαμ καμμενο pixel.

 

Η Sony λεει πως πρεπει να ειναι πανω απο 2 για να αντικατασταθει, το ιδιο και στα χαρτια της εγγυησης (αυτο δεν το λενε πιο πριν ομως). Υπαρχει καποιος τροπος να γινει δουλεια? Δηλαδη ειναι αισχρο, 6 κατοσταρικα συσκευη, ουτε 24 ωρες χρησης, και να εχει καμμενο pixel σχεδον στο κεντρο και να μη γινεται κατι. Εχουν δοκιμαστει διαφορα προγραμματα μπας και το "ξυπνησουν" αλλα απο την αρχη εδειχνε πως ηταν καμμενο και οχι απλα κολλημενο.

 

Απο το καταστημα αγορας, λενε πως θα το στειλουν στο service αλλα οταν το ιδιο το service λεει πως δεν καλυπτεται, τοτε τσαμπα θα δωθει η συσκευη αφου δεν θα της κανουν κατι...

 

http://i.imgur.com/AIO43l.jpg

δεν υπάρχει DOA δηλαδή???

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ντρεπονται λιγο? Το ιδιο γινοταν και γινεται ακομα νομιζω με τις οθονες.

Αισχος να πληρωνεις τοσα λεφτα για μια συσκευη και απο ξεκαθαρο κατασκευαστικο λαθος να μην το δεχεται ουτε με DOA. Περιττο να σου πω οτι εμενα θα με βγαζαν σηκωτο απο το καταστημα αν δεν μου το αλλαζαν.

Αισχος. Λιγο φιλοτιμο ρε παιδια. Ποτε δεν το καταλαβα και ουτε θα το καταλαβω αυτο μετα πιξελς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, το DOA δεν ισχυει? το καμμενο Pixel δεν ειναι προβλημα?

το δινεις και ζητας αντικατασταση ειτε τους αρεσει ειτε οχι..

τι παει να πει αναγνωριζει 2 και οχι 1. ο νομος λεει οτι αν ειναι ελαττωματικο δικαιουσαι αντικατασταση σε 7 ημερες!

για κανε λιγο τσαμπουκα..

και εμενα καποτε μου ελεγαν επισημα απο την ΗΡ οτι το λαπτοπ εχει 1 χρονο εγγυηση,γιατι ετσι εγγραφε πανω και γιατι 1 δινει η ΗΡ, οταν τους ετριψα το νομο στη μουρη, μου εδωσαν αλλο ομως.!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μην μασας φιλε, τσαμπουκα. Τι εννοουν οι τυποι; Απαραδεκτοι. Απλα αυτο, πηγαινε και μη φυγεις χωρις να σου δωσουν αλλο κουτατο. Ανοιξε το εκει κιολας και αμα εχει παλι καμμενο πιξελ ολα παλι απο την αρχη. Τι εννοουν;

Τραγικοι.

Κριμα παντως γιατι σου εφυγε και η χαρα, οχι ολη φανταζομαι αλαλ ενα μερος της. Θα στο αλλαξουν και θα το ευχαριστηθεις οπως του αρμοζει.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Το καμενο πιξελ δεν ειναι κατασκευαστικο ελαττωμα ,ατέλεια της τεχνολογιας Tft/Lcd ειναι ,χλωμο να το αλλαξουνε ,φιλε μην μασας σε τοσο μικρη οθονη και να θες δεν θα το βλεπεις ,καταλαβαινω την πικρα σου μου εχει τυχει και σενα σε 19' οθονη Eizo ,750ευρω τσακ το πιξελακι το μαυρο ...θυμωσα ξεθυμωσα ,το συνηθισα πλεον κι ουτε το βλεπω ουτε με πειραζει

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Στο service της Sony ειπαν αυτο με τα 2 pixels και μετα (επειδη αυτο μονο σε κανονικες οθονες το ειχα διαβασει) ειδα πως το εγραφε και στο χαρτι της εγγυησης που ειναι στην συσκευασια. Τελος παντων, το καταστημα δεν μπορουσε να δωσει (οτι και να ειπα) αμεση αντικατασταση γιατι η ιδια η εταιρια που το κατασκευαζει, δεν το θεωρει DOA. Ειπαν ομως οτι δεν θα το στειλουν κατευθειαν στο service, μηπως και γινει καπως αλλιως η δουλεια γιατι η συσκευη ουτε μερα δεν εκλεισε εν λειτουργια. Μου ειπαν σε 2 μερες θα υπαρχει ενημερωση για το αν θα γινει αντικατασταση ή οτι αλλο. Το καλο που τους θελω να γινει...

 

ΥΓ: nick2crete, ναι και εγω στην οθονη μου απεκτησα ενα καμμενο, μετα απο πολλα χρονια βεβαια, αλλα δεν ειναι το ιδιο. Στην οθονη του PC μετα απο λιγο "χανεται" (μπορει και να θελεις προσπαθια δηλαδη για να το εντωπισεις), στην οθονη του κινητου θες δεν θες το ματι θα πεσει πανω... σκεφτεσαι μετα οτι αυτο κοστισε 6 κατοσταρικα και το πηρες με τις ζελατινες... ε...

Link to comment
Share on other sites

Το καμενο πιξελ δεν ειναι κατασκευαστικο ελαττωμα ,ατέλεια της τεχνολογιας Tft/Lcd ειναι ,χλωμο να το αλλαξουνε ,φιλε μην μασας σε τοσο μικρη οθονη και να θες δεν θα το βλεπεις ,καταλαβαινω την πικρα σου μου εχει τυχει και σενα σε 19' οθονη Eizo ,750ευρω τσακ το πιξελακι το μαυρο ...θυμωσα ξεθυμωσα ,το συνηθισα πλεον κι ουτε το βλεπω ουτε με πειραζει

 

Μα ακομα και ετσι να ειναι, δεν οφειλεται η ατελεια που αναφερεις στον φιλο. Οφειλεται στο εργοστασιο. Οφειλεται στον κακο ελεγχο. Οφειλεται οπουδηποτε αλλου εκτος απο εμενα τον κακομοιρη που μπορει να εδωσα 600 ευρω για να παρω κατι και θελω να δουλευει ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ. ειτε αυτο λεγεται οθονη, ειτε ηχειο, ειτε δεκτης GPS, ειτε κουμπι! Δεν χρειαζεται να δικαιολογουμε τις καταστασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα ακομα και ετσι να ειναι, δεν οφειλεται η ατελεια που αναφερεις στον φιλο. Οφειλεται στο εργοστασιο. Οφειλεται στον κακο ελεγχο. Οφειλεται οπουδηποτε αλλου εκτος απο εμενα τον κακομοιρη που μπορει να εδωσα 600 ευρω για να παρω κατι και θελω να δουλευει ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ. ειτε αυτο λεγεται οθονη, ειτε ηχειο, ειτε δεκτης GPS, ειτε κουμπι! Δεν χρειαζεται να δικαιολογουμε τις καταστασεις.

 

Την πραγματικοτητα λεω και δεν προσπαθω να δικαιολογησω καποιον η κατι ,σε οθονες tft/lcd παντα υπαρχει τετοια περιπτωση και σου ξαναλεω Δεν οφειλεται στο εργοστασιο αλλα στην συγκεκριμενη τεχνολογια,γι αυτο και καθε εταιρεια εχει την δικη της πολιτικη σε αυτο το θεμα και μαλλον οι περισσοτερες αν οχι ολες δεν αντικαθιστουν συσκευες με 1 μονο καμμενο .

Περισυ σε τηλεοραση του 1,5χιλ ειχε 3 κολλημενα κοντα μεταξυ τους ,δεν την αλλαζε με τιποτα ,αναγκαστηκα να δωσω αλλα 500 και να παρω αλλη μεγαλυτερη:cry:

Ευχομαι και μακαρι να το αλλαξουν του φιλου μας

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, το DOA δεν ισχυει? το καμμενο Pixel δεν ειναι προβλημα?

DOA = Dead on Arrival

Κι από τη στιγμή που το κινητό δεν είναι dead όταν πήγε να το ανοίξει δεν ισχύει. Βέβαια για να τα λέμε κι όλα σωστά εξαρτάται τι εννοούμε όταν λέμε DOA αλλά το ένα καμμένο pixel δεν θεωρείται DOA.

Μα ακομα και ετσι να ειναι, δεν οφειλεται η ατελεια που αναφερεις στον φιλο. Οφειλεται στο εργοστασιο. Οφειλεται στον κακο ελεγχο. Οφειλεται οπουδηποτε αλλου εκτος απο εμενα τον κακομοιρη που μπορει να εδωσα 600 ευρω για να παρω κατι και θελω να δουλευει ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ. ειτε αυτο λεγεται οθονη, ειτε ηχειο, ειτε δεκτης GPS, ειτε κουμπι! Δεν χρειαζεται να δικαιολογουμε τις καταστασεις.

Μια χαρά ήταν ο έλεγχος. Όπως είπα και παραπάνω όλα εξαρτώνται από το πως ορίζεται κάτι και κυρίως από τι αποδεχόμαστε. Και εξηγώ γιατί βλέπω τον Κωνσταντίνο να ψάχνει τύπους με μπλουζάκι MyPhone να τους κοπανήσει!!! :lol::lol::p

 

Μέχρι πρίν από κάμποσο καιρό μόνο η LG είχε εγγύηση για μηδενικά καμμένα εικονοστοιχεία (pixel -- μην ξεχνάς τα Ελληνικά σου Κωνσταντίνε). Όλες οι υπόλοιπες εταιρείες θεωρούσαν ότι μόνο από τα 3 και πάνω υπάρχει πρόβλημα. Αυτές το θεωρούσαν, ο καταναλωτής το αποδεχόταν. Θεωρητικά λοιπόν ο z3net δεν έχει κανένα δικαίωμα να διαμαρτυρηθεί γιατί η εταιρεία έχει ορίσει ως προβληματική κατάσταση τα 3pixel.

 

Ίσως αν ο z3net επιχειρηματολογήσει ότι αγόρασε το κινητό χωρίς να έχει ενημερωθεί εκ των προτέρων από την εταιρεία για την πολιτική της στο συγκεκριμένο θέμα τότε κάτι μπορεί να γίνει αλλά σε γενικές γραμμές δεν φταίει η εταιρεία μας αρέσει ή δεν μας αρέσει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λίγο κουλό πάντως εν έτη 2012 να βλέπουμε καμενα πιξελ; Εδώ έκαναν αμάν και πως να βάλλουν στη μόδα την εγγύηση zero pixel και αυτό αρκετά χρόνια πριν...
Link to comment
Share on other sites

Την εχω πατησει με καμμενο εικονοστοιχειο, οπως λες, σε νετμπουκ γιαυτο και μανουριαζομαι τωρα..αλλα κατσε ρε Γιωργο. Δεν μπορω να κατανοησω αυτο που λες. Η εταιρια θεωρει οτι ενα καμμενο εικονοτετοιο δεν ειναι λογος να το παμε πισω.. αν δηλαδη η εταιρια δεν θεωρουσε ως λογο αντικαταστασης ενα γδαρμενο κινητο, η ενα χαλασμενο κουμπι ή ενα προβληματικι ηχειο ή ενα προβληματικο δεκτη σηματος, τι θα γινοταν? Θα ανοιγα το κινητο μου και δεν θα επιανε σημα, θα το πηγαινα πισω και θα μου λεγαν οτι η Sony το λεει ξεκαθαρα οτι δεν αντικαθθστα κινητα με προβλημα στους δεκτες.

Και εγω θαλεγα ε νταξρι τοτε. Συμβαινουν αυτα.. ειναι θεμα του δεκτη. Ή των υλικων που χρησιμοποιηθηκαν και γδαρθηκε μεσα στο κουτι (οπως ειναι χαρακτηριστικων των tft lcd που λεει ο φιλος Νικος.)

Αλλο βεβαια που και σε led οθονες παρουσιαζονται τετοια συμβαντα

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με όχι μόνο σε καταλαβαίνω αλλά έχω ζήσει παρόμοια κατάσταση με φίλη μου. Τα παραδείγματα που αναφέρεις είναι λίγο ακραία. Ωστόσο επειδή έχουμε αρχίσει να είμαστε off-topic ας επανέλθουμε στο θέμα μας και ας συνεχίσουμε τη συζήτηση στο σωστό θέμα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παίδες!

Κατά βάση ήθελα να υποδείξω αυτό το οποίο ξεκαθάρισε ο zxr. Εξάλλου στο τέλος της ανάλυσης μου αναφέρω ότι το θεωρώ ένα κατά τα άλλα πανέμορφο κινητό. Απλά με χαλάει η RAM του στο οποίο όπως ειπώθηκε ήδη η SONY είναι ένα κλικ πίσω. Και ναι συγγνώμη αλλά στα συγκριτικά του gsmarena (τα οποία -ναι- ίσως να μην είναι τα πιο αντιπροσωπευτικά , αλλά εγώ αυτά είδα) στην φωτογραφία υστερεί σε σχέση με το S3 (και ναι συμμερίζομαι την άποψη ότι φωτογραφία από φωτογραφία διαφέρει - όπως επίσης και συνθήκες φωτισμού και τα πάντα όλα) αλλά στο βίντεο των 1080p vs. το βίντεο των 720p του x10 τα χρώματα είναι πιο ζωντανά!

Δεν λέω ότι ντε και καλά υφίσταται! Μπορεί να είναι bugged το gsmarena και να βγάζει λάθος results. Απλά λέω τι είδα και τι γνώμη σχημάτισα ως καταναλωτής που το ΨΑΧΝΕΙ πριν αγοράσει κάτι.

 

Πάντα φιλικά και χωρίς παρεξήγηση. Αγαπάμε όλοι SONY. :love:

Οι συσκευές σήμερον ημέρα εξάλλου είναι εφάμιλλες και προφανώς δεν μπήκα εδώ να σας πω "κοιτάξτε τι καλό που είναι το x10 μου (πειραματική συσκευή διετίας και βάλε) κάνει τα ίδια που κάνει και το XPERIA T" , αντιθέτως το γεγονός ότι μπήκα στην διαδικασία να αναλύσω τα μεν και τα δε του "T" φανερώνει ότι μάλλον ψάχνομαι να αλλάξω συσκευή!

 

Με άλλα λόγια και χωρίς πολλές φαμφάρες , θα αγόραζα την συσκευή εάν είχε 2GB RAM. Τα υπόλοιπα ήταν απλές παρατηρήσεις. Όχι κακοπροαίρετες παρατηρήσεις ντε και καλά. Απλά παρατηρήσεις όπως αυτές που κάνεις σε ένα πείραμα σύγκρισης.

 

Ειρήνη υμίν,

σας αγαπάω όλους! :O

 

Υ.Γ. Ίσως για να είμαι πιο δίκαιος και να εκφράζομαι πιο σωστά, γιατί κατανοώ ότι ίσως με τον τρόπο μου κάποιοι να αισθάνθηκαν σαν να τους λέω "χαζούς" που θέλουν να το αγοράσουν να πω ότι ΦΥΣΙΚΑ υπάρχουν σημεία στο "Τ" τα οποία λάτρεψα απλά δεν μπήκα -ίσως κακώς- στον κόπο να αναλύσω.

Λόγου χάριν το pulsing led flash (κάτι που λείπει στα περισσότερα) , το φοβερό design για το οποίο διακρίνεται η SONY από τα πρώτα της μοντέλα android και φυσικά το UI που συνοδεύει τις ICS συσκευές το οποίο έχω στο τωρινό μου κινητό μέσω custom rom και είναι απίστευτα προσεγμένο και glossy!

Τώρα είδα το μήνυμα σου αυτό και το προηγούμενο επίσης,το 1 GB ram στο Τ δεν είναι πρόβλημα πιστεύω.

Πριν λίγες μέρες πήρα το ion που έχει παρεμφερή specs στην κάμερα και στην ram είναι στο 1 GB,το camera module μοιάζει επίσης απλά είναι 12 ΜΡ Exmor αντί 13 ΜΡ του Τ,η διαφορά η μεγαλύτερη είναι και στον επεξεργαστή που φοράει τον S3(45 nm) με Adreno 220 αντί του S4(28 nm) Krait με Adreno 225 του Τ.

Στην καθημερινή χρήση όμως αυτά δεν έχουν τρομερά μεγάλη σημασία,το θέμα όμως είναι πως η κάμερα στο ion θα μπορούσε να αποδίδει καλύτερα(όπως και στο Τ από σχόλια άλλων χρηστών που διαβάζω σε διάφορα forums),στο βίντεο η αυτόματη εστίαση αργούσε αρκετά να κάνει refocus,η οθόνη του ion λένε καποιοι πως είναι πιο καλή σε απόδοση από αυτήν του Τ (αυτό το είδα και γω στο Public @ Mall όπου τα είχαν δίπλα δίπλα και μετά βέβαια που το αγόρασα από skroutzoμάγαζο στα 350 ελληνικό όμως όχι παραεισαγωγής άρα μιλάμε για 250 € διαφορά για περίπου το ίδιο πράγμα + το ότι είχε θύρα HDMI και καλώδιο HDMI στο κουτί) και φτάνω μέσα από το τέλος της παρένθεσης στο συμπερασματικό για μένα μείον σε σχέση με το Τ: η τιμή του είναι πολύ ψηλή,600 είναι τρελή τιμή θα έπρεπε να κοστίζει max 450 για να δώσει κίνητρο αγοράς γιατί σε αυτά τα λεφτά παίρνεις ότι καλύτερο πλέον....;)

Βέβαια τα 600 είναι τιμή στα μαγαζιά που θέλουν να μας τον πιάνουν:X αλλά και στα skroutzoμάγαζα είναι ψηλά τα 500+.

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Πειράζει που στο s3 είχα περάσει τις ίδιες εφαρμογες που εχω περασει στο t και είχε lag ενώ το t ρολαρει άψογα?γι αυτο και πήρε πόδι ο γαλαξιας

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιώτη με εκπλήσσεις ευχάριστα!

τώρα μπορώ να μου κάνω κι εγώ δώρο για τα Χριστούγεννα το T:)

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

Πειράζει που στο s3 είχα περάσει τις ίδιες εφαρμογες που εχω περασει στο t και είχε lag ενώ το t ρολαρει άψογα?γι αυτο και πήρε πόδι ο γαλαξιας

 

ατσα....

νατος ο ανταγωνισμός. την έφαγε τη samsung, η sony.

μεγάλο πλεονέκτημα του xperia T

Link to comment
Share on other sites

ατσα....

νατος ο ανταγωνισμός. την έφαγε τη samsung, η sony.

μεγάλο πλεονέκτημα του xperia T

Έχει πολλή δρόμο μέχρι να το καταφέρει αυτό η Sony...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ατσα....

νατος ο ανταγωνισμός. την έφαγε τη samsung, η sony.

μεγάλο πλεονέκτημα του xperia T

 

Δεν την έφαγε φίλε μου καθώς έχει τεράστιο δρόμο μπροστά της η Sony για να καταφέρει κατι τέτοιο,όμως το κινητο ναι,λειτουργούσε πιο smooth απο το s3

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το σήμα του wifi είναι πιο ασθενές από αυτό του Galaxy S3, ίσως το πιο ισχνό απο τα κινητά που είχα ως τώρα τουλάχιστον στην έκδοση 3.195.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω ασθενές παντως

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έφαγε φίλε μου καθώς έχει τεράστιο δρόμο μπροστά της η Sony για να καταφέρει κατι τέτοιο,όμως το κινητο ναι,λειτουργούσε πιο smooth απο το s3

για την ώρα ίσως το μόνο σημείο που η samsung υπερτερεί είναι το ότι έχει καταφέρει να φτιάξει fanboys community αντίστοιχο της Apple. σε συσκευές η sony ειδικά το τελευταίο διάστημα έχει πάρει πολύ τα πάνω της και για εταιρεία που πρακτικά λειτουργεί όπως λειτουργεί για λιγότερο από χρόνο τα πάει καλά και σε φιλοσοφία/προσέγγιση εμένα μου φαίνεται ότι είναι σε καλό δρόμο. Θα δείξει βέβαια και η νεκροψία αλλά την βλέπω να τοπθετείται πολύ δυνατά για την ώρα απέναντι σε samy και apple.

Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

σε θεμα design πάντως σίγουρα είναι πιο μπροστά γιατί όσο ναναι σου προσφέρει κάτι ξεχωριστο από galaxy και iphone
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειδικά απο θεμα ποιότητας κατασκευής σκαλοπάτια άνω σε σχέση με το s3

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...