Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος έχει ήδη ρουτάρει το Xperia T;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιος έχει ήδη ρουτάρει το Xperia T;

 

Αυτός

 

σημ: δεν έχω την συσκευή και δεν έχω ιδέα αν δουλεύει...

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

χαχα δες πρωτα και μετα σχολιαζε ..το ιδιο σκηνικο σε επαναληψη χρονια τωρα ,τελειοτητα Δεν υπαρχει ,ουτε εχει σχεση το Τ στα υπολοιπα με τα υπολοιπα που αναφερεις..φιλικα παντα δεν εχουμε τιποτα να μοιρασουμε :)

 

το εχω το 995.. οπως και το C905 και το κ850 και το κ810, δεν νομιζω να εβγαζε σε σκοταδι τοσο καλες. ενταξει δεν παιρνω και ορκο γιατι εχω χρονια να το ανοιξω,αλλα δεν εχω πολλες καλες στο αρχειο μου (διοτι χρονια τωρα,στις διακοπες κτλ βγαζω φωτο απο τα κινητα και τις κραταω).

Απο εκει και περα αν εννοεις τη συγκριση του Τ με τα νοκια, τα συγκρινω μονο στην καμερα και φυσικα δεν ειναι καλυτερο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οι αλήθειες οτι πρεπει να γράφονται,το οτι το t ειναι ενα πολυ καλο κινητο δε σηκώνει αμφισβήτηση,η κάμερα του όμως οπως είπα δεν ειναι αντίστοιχη των καλών του επιδόσεων,την ημέρα βγάζει καλές φωτογραφίες παντα σε εξωτερικό χωρο.στις εσωτερικού χώρου όμως φωτογραφίες η αν χρειαστεί φλας το αποτέλεσμα δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

Χάνει απο τις υπόλοιπες android συσκευές που ανέφερα πιο πάνω.

Για μένα πάντως περισσότερη σημασία εχει το σύνολο του κινητου κι οχι ο τομές της κάμερας.το κινητο ειναι παρα πολυ καλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός

 

σημ: δεν έχω την συσκευή και δεν έχω ιδέα αν δουλεύει...

 

παιδια εχει κανει κανενας root με αυτό το εργαλείο?ξερουμε αν δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανει κανενας root με αυτό το εργαλείο?ξερουμε αν δουλευει?

Λένε οτι δουλεύει http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1914673

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αυτός

 

σημ: δεν έχω την συσκευή και δεν έχω ιδέα αν δουλεύει...

 

Αυτό είχα δει και ήθελα να ρωτήσω όποιον το έχει ήδη κάνει. Γράφει:

Pre-requisites:

 

  • Ensure you have installed all the USB drivers required for the Xperia T
  • Enable USB debugging mode by heading to Settings > Developer options > check USB debugging
  • Your device's battery should be 80 to 85 per cent charged. If your device turns off suddenly because of battery during flashing or installing mods or updates, your device could go dead permanently
  • The method will wipe away all your data. Make a Nandroid backup of the existing ROM
  • Make sure that your phone is factory unlocked
  • Finally, make sure that you are already on Android 4.0.4 ICS firmware

Το σημείο με το κόκκινο με ενδιαφέρει.

Εννοεί ότι πρέπει να ξεκλειδώσω τον bootloader ή απλά εννοεί ότι δεν πρέπει να έχει sim-lock;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είχα δει και ήθελα να ρωτήσω όποιον το έχει ήδη κάνει. Γράφει:

 

Το σημείο με το κόκκινο με ενδιαφέρει.

Εννοεί ότι πρέπει να ξεκλειδώσω τον bootloader ή απλά εννοεί ότι δεν πρέπει να έχει sim-lock;

 

Factory unlocked, σημαίνει χωρίς sim-lock. Αλλά δεν ξέρω ο ποιητής τι εννοεί ακριβώς...

 

Δεν ρίχνεις μια ερώτηση στα XDA?

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

1.Fash a generic .303 firmware

 

Copy and past the downloaded ftf file nto the firmware folder of flashtool.

The path is typically C:\Flashtool\firmwares unless you chose another directory

when installing flashtool

http://androxyde.github.com/index.html?1350585408000

 

2.root it using Bin4ry's method

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

1.) Download attached file.

2.) Extract it using 7zip

3.) Double click the RunMe.bat and follow instructions!

Xperia phones = Normal mode

 

3.install the cwm for locked bootloader.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2007741

1.Root your phone

2. Enable usb debugging

3. Run install file in CWM folder

 

How to Enter Recovery

 

Boot the phone and keep pressing volume down key and you will be booted into recovery. Move up and down with volume key and press power button to select

 

CWM Flashable Zip: http://www.mediafire.com/?5qdmrqpppmqsi97 (CWM_XperiaT)

 

Flashable Superuser: http://www.mediafire.com/?22zetxlmoh2hgj2 (Superuser-3.1.1)

 

Flash this after flashing rom otherwise your phone will keep rebooting if you try to edit system files: http://www.mediafire.com/?1pxba0sjo2n3gzu (Rebootfix)

 

This was orignaly made for xperia GX and SX but it works fine on xperia T tested by myself

 

 

4.Enter recovery, factory reset and flash the ROM

Flash a stock based rom ( i try with gregbadley's rom) with cwm

,for locked bootloaders, and before you reboot flash the

"reboot fix FOR BOOTLOOP WITH EXTENDED BATTERY MODE" and reboot.

 

Flash "LT30_7.0.A.3.195_kernel.ftf" in flashtool to update your kernel

to stock 7.0.A.3.195 Stock kernel

 

Your on a rooted .195 you can enable ini.d to apply some tweak

 

ΓΕΝΙΚΑ

Enter Recovery

Keep pressing volume up when you see the sony logo on boot screen.

Use the volume up and down buttons to navigate, power button to select

 

Enter Fastboot Mode

Turn phone off, keep volume up button pressed and attach USB cable. Let go of volume up.

 

To check if phone is connected in fastboot

Code:

fastboot devices

To flash a kernel use

Code:

fastboot flash boot name of kernel here with file extension

Example

fastboot flash boot.img or fastboot flash boot boot.elf

To reboot

Code:

fastboot reboot

In order to do this you can use this file (If you have not already installed SDK)

Fastboot.zip - 20.91 MB

Place it on your desktop and extract it there. Open a command window from that directory and use the code above. The easiest way to open a command window is to open the folder, ensure no file is selected and hold shift and right click, then choose open command window here

 

Enter Flashmode

Turn phone off, keep volume down button pressed and attach USB cable. Let go of volume down.

Follow instructions on flashtool.

Link to comment
Share on other sites

Τι κερδίζεις αν φλασάρεις το CWM κρατώντας τον bootloader κλειδωμένο;

Αν έχω καταλάβει σωστά, αν φλασάρεις άλλη ROM θα κλειδώσει. Ή όχι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι κερδίζεις αν φλασάρεις το CWM κρατώντας τον bootloader κλειδωμένο;

Αν έχω καταλάβει σωστά, αν φλασάρεις άλλη ROM θα κλειδώσει. Ή όχι;

 

Νομίζω αν ξεκλειδώσεις τον bootloader χάνεις την εγγύηση από την Sony. Αυτή μάλλον είναι η διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αν ξεκλειδώσεις τον bootloader χάνεις την εγγύηση από την Sony. Αυτή μάλλον είναι η διαφορά.

Αυτό γνωστό.

Αλλά αν δεν τον ξεκλειδώσεις μπορείς να φλασάρεις ROMs; Δεν μπρικάρει το κινητό;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γνωστό.

Αλλά αν δεν τον ξεκλειδώσεις μπορείς να φλασάρεις ROMs; Δεν μπρικάρει το κινητό;

 

Χωρίς να έχω ψάξει το xda για το t θα σου πω για το s. υπάρχουν κάποιες Rom που μπορείς να της περάσεις με cwm χωρίς να έχεις ξεκλειδώσει το bootloader όπως επίσης μπορούν να περάσουν κάποια zipακια, οι καλές Rom θέλουν ξεκλειδωμενο bootloader.

Ο δημιουργός της κάθε Rom θα γράφει αν δουλεύει με κλειδωμένο ή ξεκλείδωτο.

 

Πέρασε ένα cwm recovery πάρε το nandroid backup και μετά πραξε ανάλογα με της ανάγκες σου :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω ψάξει το xda για το t θα σου πω για το s. υπάρχουν κάποιες Rom που μπορείς να της περάσεις με cwm χωρίς να έχεις ξεκλειδώσει το bootloader όπως επίσης μπορούν να περάσουν κάποια zipακια, οι καλές Rom θέλουν ξεκλειδωμενο bootloader.

Ο δημιουργός της κάθε Rom θα γράφει αν δουλεύει με κλειδωμένο ή ξεκλείδωτο.

 

Πέρασε ένα cwm recovery πάρε το nandroid backup και μετά πραξε ανάλογα με της ανάγκες σου :)

Με άλλα λόγια, αν κάτσει στραβή και τσινίσει ο bootloader, εγώ μπορώ να μπω στο recovery για να κάνω restore.

Αυτό ήθελα να ξέρω.

Σε ευχαριστώ πολύ. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με άλλα λόγια, αν κάτσει στραβή και τσινίσει ο bootloader, εγώ μπορώ να μπω στο recovery για να κάνω restore.

Αυτό ήθελα να ξέρω.

Σε ευχαριστώ πολύ. :)

Καλά.. μην δοκιμάσεις να βάλεις Rom που είναι για ξεκλείδωτο και το τηλέφωνο σου είναι κλειδωμένο.

Ναι αυτό, πχ αν δεν σου αρέσει μια Rom που έβαλες ή κάποιο ζιπακι μπορείς να γυρίσεις με restore.

Γενικά από αυτά που έχω διαβάσει είναι πάρα πολύ δύσκολο να μπρικαρεις τηλέφωνο της Sony.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδες, με τη διαδικασια που περιγραφεται εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343798

μπορεσατε να γινετε ρουτ? εγω το ετρεξα και μολις πατησα το restore στο κινητο,δεν εβγαλε καποιο μηνυμα οτι ειμαι ρουτ, εμεινε οπως ηταν η οθονη του υπολογιστη,με την τελευταια φραση που λεει οτι αν γινεις ρουτ θα στο πει αλλιως θα τρεχει μονιμα αυτη η οθονη. προφανως δεν εγινα λοιπον, φταιει το update που εκανα στο κινητο οταν το πηρα?εχετε καμια ιδεα?

και αν γινω, πως σβηνω σαβουρα απο μεσα?πρεπει να κατεβασω καποια εφαρμογη ή απλα απο τις εφαρμογες,ολα και σβηνω ο,τι θελω?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και αν γινω, πως σβηνω σαβουρα απο μεσα?πρεπει να κατεβασω καποια εφαρμογη ή απλα απο τις εφαρμογες,ολα και σβηνω ο,τι θελω?

 

Ο οδηγος του zxr για αρχαριους εχει αναλυτικα τις εφαρμογες που μπορεις να αφαιρεσεις χωρις προβλημα. Κατεβαζεις καποια εφαρμογη που κανει αυτη τη δουλεια. Το titanium backup για παραδειγμα. Πριν σβησεις κατι, κοιτα να του κανεις και ενα back up (ολα γινονται μεσω της εφαρμογης)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α Ναι, το είχα δοκιμάσει και παλιά..

Το θέμα είναι ότι δεν είμαι root..Κατεβασα και το τελευταιο αρχειο runme.bat Που δινει στο xda αλλα παλι δεν εγινα! να φταιει το update ή δεν κανω κατι καλα?απλα επαναφορα δεν πατατε?εναν κωδικο που ζηταει στο κινητο δεν νομιζω οτι παιζει ρολο,στην ιδια οθονη με την επαναφορα

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγος του zxr για αρχαριους εχει αναλυτικα τις εφαρμογες που μπορεις να αφαιρεσεις χωρις προβλημα. Κατεβαζεις καποια εφαρμογη που κανει αυτη τη δουλεια. Το titanium backup για παραδειγμα. Πριν σβησεις κατι, κοιτα να του κανεις και ενα back up (ολα γινονται μεσω της εφαρμογης)

Πες μας και που τον βρίσκουμε. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πες μας και που τον βρίσκουμε. :p

 

Θα σου πω μονο αν μου δωσεις να παιξω λιγο με το T.:O

 

εδω σε εχω. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4092792#post4092792

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων?και αν κάνω χάνω τις επαφές του τηλεφώνου μου?πως μπορώ να τις κρατήσω?
Link to comment
Share on other sites

Το χω ερωτευτει απο την 1η στιγμη που το ειδα φιλοι μου! πολλα τα λεφτα του, πλεον απο οσο εψαξα παιζει και στα 460 καινουργιο σε ιντερνετομαγαζα. Να τονισω πως δεν γνωριζω την ορολογια των γκατζετακηδων δυστυχως,οποτε δεν καταλαβαινω και τοσα πολλα! :p:lol:

 

Εσεις τι θα λεγατε λοιπον? να το αγορασω γενικα? αξιζει? διαβασα για την καμερα και ειδα και βιντεο, αθλια για 13αρα αλλα με το update αισθητη διαφορα και αρκετα καλυτερη, οποτε ξεγραφει το θεμα αυτο! αν προχωρησω για μεταχειρο τι να προσεξω ωστε να μην ειναι μαιμου μιας και πιθανον ο πωλητης να διαμενει μακρυα?Δηλαδη υπαρχει καποιος τροπος αναγνωρισης της συσκευης που εχουν μονο οι οριτζιναλ? γιατι πριν λιγο καιρο μου δωσανε απομιμηση. Ευχαριστω για τον χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

παιδες, με τη διαδικασια που περιγραφεται εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343798

μπορεσατε να γινετε ρουτ? εγω το ετρεξα και μολις πατησα το restore στο κινητο,δεν εβγαλε καποιο μηνυμα οτι ειμαι ρουτ, εμεινε οπως ηταν η οθονη του υπολογιστη,με την τελευταια φραση που λεει οτι αν γινεις ρουτ θα στο πει αλλιως θα τρεχει μονιμα αυτη η οθονη. προφανως δεν εγινα λοιπον, φταιει το update που εκανα στο κινητο οταν το πηρα?εχετε καμια ιδεα?

και αν γινω, πως σβηνω σαβουρα απο μεσα?πρεπει να κατεβασω καποια εφαρμογη ή απλα απο τις εφαρμογες,ολα και σβηνω ο,τι θελω?

 

Μόνο η αρχική έκδοση firmware .303 γίνεται root

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4439171#post4439171

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η αρχική έκδοση firmware .303 γίνεται root

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4439171#post4439171

 

ok, σε ευχαριστω! ηθελα να ελευθερωσω λιγο χωρια για τη ραμ, μονο 650 συνολικη να δειχνει μου φαινεται παρα πολυ λιγη. Ακομα δε μου εχει χρειαστει,αλλα νιωθω το φαντασμα του ARC S να με κυνηγαει με τα 200 ελευθερα που μενουν μολις ανοιξω λιγες εφαρμογες..

 

Το χω ερωτευτει απο την 1η στιγμη που το ειδα φιλοι μου! πολλα τα λεφτα του, πλεον απο οσο εψαξα παιζει και στα 460 καινουργιο σε ιντερνετομαγαζα. Να τονισω πως δεν γνωριζω την ορολογια των γκατζετακηδων δυστυχως,οποτε δεν καταλαβαινω και τοσα πολλα! :p:lol:

 

Εσεις τι θα λεγατε λοιπον? να το αγορασω γενικα? αξιζει? διαβασα για την καμερα και ειδα και βιντεο, αθλια για 13αρα αλλα με το update αισθητη διαφορα και αρκετα καλυτερη, οποτε ξεγραφει το θεμα αυτο! αν προχωρησω για μεταχειρο τι να προσεξω ωστε να μην ειναι μαιμου μιας και πιθανον ο πωλητης να διαμενει μακρυα?Δηλαδη υπαρχει καποιος τροπος αναγνωρισης της συσκευης που εχουν μονο οι οριτζιναλ? γιατι πριν λιγο καιρο μου δωσανε απομιμηση. Ευχαριστω για τον χρονο σας!

 

Φιλε μου εγω οσο πιο πολυ το χρησιμοποιω, τοσο πιο πολυ συμπαθω και την καμερα του. πχ χθες ημουν σε καφε, και εβγαζα στο τραπεζι δοκιμαστικα.. ενω ειχε χαμηλο φωτισμο, ειτε με φλας ειτε χωρις ηταν πολυ καλες. εβγαλα και με το Ν8 το οποιο λογω xenon, τις υπερφωτιζε..ετσι το τελικο αποτελεσμα με το Τ και με φλας ηταν ιδανικο. Ομοιως και ο θορυβος.

Γενικα λοιπον θα ελεγα οτι για τιμες κατω απο 500 ευρω σιγουρα αξιζει το κινητο αυτο, ακομα και στην καμερα.Θα σου ελεγα να μην το παρεις μεταχειρισμενο αν δεν το δεις και δεν το ψαξεις πολλη ωρα..και ειδικα αν δεν ξερεις τι να δεις.

υπαρχουν αξιοπιστα μαγαζια που το δινουν σε καλη τιμη..αν παλι ζοριζεσαι πολυ οικονομικα, μηπως να κοιτουσες το Ρ που καινουριο κανει 250 και ειναι πολυ δυνατο?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου φιλε μου οτι οσο χρησιμοποιεις κατι προσαρμοζεσαι σε αυτο! ειχα σκεφτει και εγω για καποιο φθηνοτερο μοντελο μιας και υπαρχουν παρα πολλα πλεον απο την σονυ, και απο αλλες αξιολογες κατ΄εμε εταιρειες, απλα εχω φαει σκαλωμα με αυτο! δεν εξηγειται αλλιως :lol:

Βεβαια δεν με βιαζει τοσο, οποτε θα περιμενω μηπως μετα τις γιορτες εχει καποια ακομα πτωση τιμης. πολυ πιθανο κιολας. Απλα στην προκειμενη περιπτωση ειπα στον εαυτο μου οτι και καλα δεν θα συμβιβαστω με κατι ας πουμε "μικροτερο" αλλα να παω σε οτι καλυτερο παιζει αυτη την στιγμη! Βεβαια αν τα οικονομικα μετεπειτα δεν το επιτρεψουν βλεπουμε...Παντως να αποφυγω μεταχειρισμενο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...