Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστω νίκο. θεωρείς ότι θα μου δημιουργήσει πρόβλημα το αλλαγμένο καπάκι στο πίσω μέρος? που έχω βάλει δηλαδή κατσαβίδι αλλα ως εκεί. απλά άλλαξα το καπάκι που είχε σπάσει.

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορώ να ξέρω, αλλά νομίζω πως όχι.

Εδώ εγώ ενα απο τα δυο που έστειλα για αλλαγή κουμπιού είχε γίνει παπαρα από το νερό και δεν πλήρωσα, στο καπάκι θα κολλήσουν, τι διαλο; :D

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Δεν περιμένω να μου πεις στα σίγουρα. Την γνώμη σου ζητάω. Χεχε . Οκ θα πάρω τηλ και θα ποσταρω όταν έχω νέα. Ευχαριστώ Νίκο.

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

αλριβως το ίδιο θέμα έχω κι εγώ με τη μπαταρία. Σε κατάσταση αναμονής με ανοιχτά data έφαγε 10%.

στο θέμα της cm11, την ξηλωσα μετά το χθεσινό : κόλλησε όλο το κινητό,έκαμε επανεκκίνηση, εβγαλε σφάλμα ότι δεν αποκρίνεται το com.android.systemui και δεν λειτούργησε ξανά τίποτα

Αυτά τα κόλπα με CM11 μου τα έκανε και εμένα και με τα κολλήματα και τα ρισταρτ έτρωγε ακόμα περισσότερη μπαταρία. Όσο για τα data ανοιχτά μου μοιάζει φυσιολογικό να σου φάει 10% μέσα σε κανα 2ωρο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κόλπα με CM11 μου τα έκανε και εμένα και με τα κολλήματα και τα ρισταρτ έτρωγε ακόμα περισσότερη μπαταρία. Όσο για τα data ανοιχτά μου μοιάζει φυσιολογικό να σου φάει 10% μέσα σε κανα 2ωρο.

 

Πλέον μόνο στοκ και δεν την αλλάζω πάρα μόνο όταν βγει η cm που θα βασίζεται στο Android l.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει πάντως σχετικά και πορτ της L

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Την Βοηθεια σας παιδια...

 

Ξαφνικα σερνεται στο ιντερνετ με 3g, δεν μπαινει σε google play δεν τρεχει το youtube ουτε με το wifi.

 

Λύση;

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει πάντως σχετικά και πορτ της L

 

Και τα μισά πράγματα ακόμη δεν λειτουργούν. Θα περιμένω την cm12 (?)..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι πριν 2 μερες που διαβασα, δε δουλευει το nfc και η google camera(αλλα δουλευει με αλλη εφαρμογη απο το store)

 

Τι αλλο δε δουλευει;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει βάλει επίσημη kitkat να μας πει αν έχει δει διαφορές (προς το καλύτερο ή χειρότερο) με την επίσημη jb?

Πως μπαινει? απο που? :rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Απο κατω, απο την τρυπα :p

 

XDA δες :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

καλά παιδιά έχω εντυπωσιαστεί από την procordia , πήγα το κινητό μου προχθές γιατί είχε ένα θέμα μα το wi fi είχε απίστευτα αδύναμο σήμα , χθες με ενημερώσανε ότι όντως υπήρχε πρόβλημα και σήμερα το παρέλαβα.... όχι απλά η όλη ιστορία έγινε σε 2 μέρες , όχι απλά λύθηκε το πρόβλημα αλλα το wifi πιάνει καλύτερα από πριν δημιουργηθεί το πρόβλημα!! όντως είναι το καλύτερο service :!:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και ολλανδικά τίποτα; Περιμένω εντυπώσεις :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο εύκολο, στο κουτί έχει και γράμματα, πχ Ολλανδία=NLD

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάντε έλεγχο εσείς με τα ελληνικά. Τρέξτε

 

Ναι σε ελληνικο εδω μου εβγαλε την αναβαθμιση! V20a-JUN-20-2014 . Αρα ηρθε και επισημα στα ελληνικα μοντελα. Το θεμα ειναι γιατι ειναι τοσο μικρο το update; Μολις 535MB;

 

Δεν προλαβαινω να το κοιταξω αυτες τις μερες γιατι πρεπει να κρατησω backup κλπ. Οποιος το περασει ας γραψει εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μολις την πέρασα. Η ταχύτητα είναι φανταστική, όπως της CM11 χωρίς τα κολλήματα, art και knock code δεν υπάρχουν. Τα πιο χτυπητα που άλλαξαν θα τα δείτε παρακάτω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω κι άλλα. Αν μπορεί κάποιος μοντ να τα ενώσει γιατί είμαι από κινητό και δεν μπορώ να ανεβάσω πάνω από πέντε Edited by iStewie
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε για τα screenshots (προσπερναω την τραγικη γραμματοσειρα που χρησιμοποιεις :P) !

 

Εκανες επαναφορα ρυθμισεων πριν και μετα περασεις την κιτκατ ή οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ART? Σε κάποιες του εξωτερικού υπάρχει :/

 

Ουσιαστικά δεν άλλαξε τίποτα...; Μόνο λίγες αισθητικές υποβαθμίσεις;; Με εξαίρεση την μπάρα επάνω... Ούτε καμία παραπάνω qslide?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Την περασα και εγω.Δεν ειδα μεγαλες αλλαγες.Η οθονη σαν να ειναι λιγοτερο φωτεινη.Knock code δυστηχως δεν υπαρχει (αμεσως μετα την εγκατασταση μου εκανε κατι περιεργα η οθονη και νομιζα οτι το εβαλαν αλλα τελικα μαλλον κατι αλλο παιχτηκε).Γενικα απογοητευτηκα, περιμενα κατι παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...