Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα!γνωρίζει κανενας αν για το lg e975 η αντιπροσωπεια βρίσκει αν ειναι στην εγγύηση απο τον αριθμό imei?

 

διοτι δεν εχω την αποδειξη?η θα μου την ζητησουν σιγουρα?

 

Παρε την την Lg και ρωτα. Η στειλε mail, η live chat :p

 

Τίποτα. Το κάνει και με άλλους launchers. Πρέπει να είναι θέμα του κινητού. Όχι ότι είναι κάτι σημαντικό βέβαια, αλλά είμαι περίεργος να δω τι φταίει.

 

Μαλλον απενεργοποιησες τα εφε απο τη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως τα ενεργοποιώ πάλι? Δεν βλέπω κάτι στις ρυθμίσεις

 

Edit: Εντάξει το βρήκα. Πάντως αυτές τις ρυθμίσεις δεν τις είχα πειράξει. Προφανώς κάποια εφαρμογή τις πείραξε. Θα δω διαφορά αν ενεργοποιήσω την ενίσχυση απόδοσης CPU?

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

Μου φερε ο ξαδερφος μου το κινητο του, το οποιο του ειχα περασει τον ΝΟΒΑ, ομως ο ιδιος διεγραψε τον μαμισιο launcher. Ακολουθως εκανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και τωρα εχει ενα κινητο χωρις Launcher. Δηλαδη με το που ανοιγεις δεν συνδεεται στον google λογαριασμο, και μπορει να παρει μονο τηλεφωνο, να μπει στα μνμτα και την καμερα. Στην αρχικη οθονη υπαρχει ομως πληρες κενο! Τι κανουμε τωρα?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά....

Πως βγάζουμε την μπάρα αναζήτησης της google αν δεν θέλω να βάλω κάποιον luncher ?

 

διαγραψεις η παγωνεις την αναζητηση google :)

 

που ειναι οι ρυθμισεις αυτες και δεν τις εχω δει???

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους τους φίλους εδώ!

 

Είμαι απο χτες, ευτυχής κάτοχος της συσκευής και με έχει ενθουσιάσει.

Άψογο σε όλα του, γρήγορο, χωρίς το παραμικρό lag. Το samsung galaxy s advance που είχα, με είχε ταλαιπωρήσει πολύ με τα παγώματα του.

 

Ενα μόνο θεματάκι έχω και πιστεύω πως θα με βοηθήσετε να το λύσω...

Συχνά-πυκνά, στο browsing η στη πληκτρολόγηση μου πετάει την ηχογράφηση της google.

Πως μπορώ να απαλλαγώ απο αυτό;;;

Link to comment
Share on other sites

Πατα συνέχεια πάνω στο build number μέσα στο about phone.

 

Δεν κάνει τίποτα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην κοινότητα. Έχει αναφερθεί καθόλου κανένα how to για μετατροπή από F180L σε E975;

( Το F180L είναι η κορεάτικη έκδοση του G)

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην κοινότητα. Έχει αναφερθεί καθόλου κανένα how to για μετατροπή από F180L σε E975;

( Το F180L είναι η κορεάτικη έκδοση του G)

 

 

Εγω ακολουθησα αυτον τον οδηγο χωρισ κανενα προβλημα

 

 

http://www.cellrabta.pk/2013/10/how-to-convert-f180-skl-to-e975-lg-optimus-g/

Edited by popay66
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια και απο μενα! Σας εχει ερθει αναβαθμιση καινουργια μετα την 10 h ???

 

Εγώ με πολωνική συσκευή έχω ακόμα 10D, αλλά να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει καθόλου μιας και το κινητό πάει σφαίρα, δεν κολλάει πουθενά, μηδέν lug, και καθόλου προβλήματα (εκτός ίσως από το γεγονός ότι αν και cosmote, δεν μου βγάζει επιλογή lte, το οποίο επίσης δεν με ενοχλεί καθώς μία χαρά με καλύπτει το 3g και δεν μου ρουφάει και την μπαταρία όπως διαβάζω ότι κάνει το lte).

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς Οχι..

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πατα συνέχεια πάνω στο build number μέσα στο about phone.

 

 

Δεν κάνει τίποτα...

 

 

Ούτε και σε μένα:(

 

 

Νομίζω όχι συνεχόμενα. Ταπ - ταπ θέλει, πολλές φορές. 7-8, κάτι τέτοιο.

 

 

Γεια σας παιδιά....

Πως βγάζουμε την μπάρα αναζήτησης της google αν δεν θέλω να βάλω κάποιον luncher ?

 

Να σου πω την αλήθεια δεν λέει να την βγάλεις γιατί το + θα σου μείνει εκεί και δεν φεύγει με τίποτα. Οπότε ούτε τον χώρο κερδίζεις και θα έχεις και ένα ξεκαρφωτο + εκει!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου σε ολοθς κ καλη χρονια περιφανος ιδιοκτιτης του θυριου αυτου που μπορω να πω οτι το μονο που με χαλαει λιγο ειναι η μπαταρια πολυ μικρη για αυτα τα specs αλλα

θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα ενα μπορω

1. με ποιον τροπο ενεργοποιητε το 4g!!!????

2. Με ενα restart της συσκευης η μπαταρια απο το 43% πηγε στο 25% τα μονα ανοιχτα ειναι wifi !!!!! μανι μανι γιατι :blink::blink::worry::worry:

πρεπει να ανυσυχω!!!

Edited by alexanderbest
Link to comment
Share on other sites

Διαφορά θα έχει αν δεν υπάρχει καλό σήμα η είναι στο αυτόματο. Αν έχεις καμπάνα 3g και αποκλειστικά αυτό, δεν έχει μεγάλη διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου σε ολοθς κ καλη χρονια περιφανος ιδιοκτιτης του θυριου αυτου που μπορω να πω οτι το μονο που με χαλαει λιγο ειναι η μπαταρια πολυ μικρη για αυτα τα specs αλλα

θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα ενα μπορω

1. με ποιον τροπο ενεργοποιητε το 4g!!!????

2. Με ενα restart της συσκευης η μπαταρια απο το 43% πηγε στο 25% τα μονα ανοιχτα ειναι wifi !!!!! μανι μανι γιατι :blink::blink::worry::worry:

πρεπει να ανυσυχω!!!

Καλησπέρα! Για 4G αν είσαι κάτοχος cosmote και δεν το έχεις ενεργοποιησει στέλνεις 4G στο 1333...δεν θα στο συνιστούσα όμως γτ αν δεις πως ρουφάει μπαταρία με 4G θα το κλείσεις αμέσως! :-P όσο για το θέμα με το restart έτσι είναι... Και σε εμένα ένα 10% το τραβάει...

Link to comment
Share on other sites

Διαφορά θα έχει αν δεν υπάρχει καλό σήμα η είναι στο αυτόματο. Αν έχεις καμπάνα 3g και αποκλειστικά αυτό, δεν έχει μεγάλη διαφορά.

 

Εχετε παρατηρήσει αν επηρεάζει το σήμα του Bluetooth το 2g ;

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρήσει αν επηρεάζει το σήμα του Bluetooth το 2g ;

 

Χρησιμοποιω αρκετα συχνα bt ακουστικο.δεν εχω παρατηρησει κατι με το 2g ουτε με το 3g

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δεν λέει να την βγάλεις γιατί το + θα σου μείνει εκεί και δεν φεύγει με τίποτα. Οπότε ούτε τον χώρο κερδίζεις και θα έχεις και ένα ξεκαρφωτο + εκει!

 

Αφού είναι έτσι έχεις δίκιο τον χώρο ήθελα. Θα αφήσω τον Nova που είμαι ευχαριστημένος.

Ευχαριστώ

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βρεις με λίγα ευρώ από κίνα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...