Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου εχει κολλησει στο μυαλο οτι η συμπεριφορα του κινητου αλλαξε απο τοτε που εβαλα την καρτα βονταφον.Θα το δουλεψω με την κοσμοτε που πιανω και 4g και αν δεν δω διαφορα τοτε θα το στειλω.Ειμαι αρκετα σιγουρος οτι με την κοσμοτε εβγαζα μια ωρα οθονη παραπανω...υπαρχει τετοια περιπτωση η κανω τοσο λαθος;;

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με 4g θα εχεις χειροτερα στατιστικα... πολυ μαλιστα :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

αν εχει θεμα η καρτα ναι μπορει να εχει επιπτωση στη μπαταρία..πριν κανεις οτιδηποτε κανε ενα reset οπως σου ειπα και μην περνας τιποτα μεσα να δεις πως θα παει..αν ειναι τα ιδια τοτε στο στελνεις για αλλαγη μπαταρίας..ευτυχως στην lg ειναι πολυ ενταξει σ αυτο το θεμα.εγω τρεμω μη παθει τιποτα το one και μπλέξω με τους καραγκιοζηδες της αρβατο

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την εφαρμογή, ορίστε τα δικά μου ( με κακό 2Γ σήμα σχεδόν μόνιμα)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

αν εχει θεμα η καρτα ναι μπορει να εχει επιπτωση στη μπαταρία..πριν κανεις οτιδηποτε κανε ενα reset οπως σου ειπα και μην περνας τιποτα μεσα να δεις πως θα παει..αν ειναι τα ιδια τοτε στο στελνεις για αλλαγη μπαταρίας..ευτυχως στην lg ειναι πολυ ενταξει σ αυτο το θεμα.εγω τρεμω μη παθει τιποτα το one και μπλέξω με τους καραγκιοζηδες της αρβατο

 

Οριστε και ο λογος να του περασω και καμια αλλη ρομ!Ουτε ρουτ ειμαι ακομα!Οκ θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω..

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την εφαρμογή, ορίστε τα δικά μου ( με κακό 2Γ σήμα σχεδόν μόνιμα)

 

Στην ιδια μοιρα σε βλεπω με μενα :p

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Στη συγκεκριμενη μετρηση δεν ειχα μπει καθολου απο 3g!Μονο με wifi και αυτο οχι πολυ,απλα εχει 8 ωρες επειδη δεν το εσβησα οσο ημουν σπιτι.Το app usage δεν μπορω να το βαλω επειδη εσβησε απο μπαταρια το κινητο και μαλλον χαθηκε η μετρηση!

Αν συγκρινω με του νικου523 μαλλον για κλαματα ειμαι!Τι εννοεις gsir οτι εχω περασει οτι να ναι εφαρμογες!τα κλασσικα εχω τπτ το ιδιαιτερο...

 

Αρα εγω που το θελω μονο για 3G ποσο θα βγαζει ; Παντως καλη αυτονομια με αυτα που εκανε το κινητο.

Το παραδεχομαι !

Link to comment
Share on other sites

εγω τρεμω μη παθει τιποτα το one και μπλέξω με τους καραγκιοζηδες της αρβατο

:lol::lol::lol: δεν εχεις καθολου αδικο :p

Στην ιδια μοιρα σε βλεπω με μενα :p

 

κοιτα, 21 ωρες στο 30% με 24/7 ανοικτους συγχρονισμους και ποσες εφαρμογες, push mail δεν το θεωρω ασχημο ;) και επειδη ολες αυτες τις ωρες ημουν στο σπιτι, ηταν παντα συνδεδεμενο...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! Είχε αναφερθεί στο παρελθόν αλλά δεν μπόρεσα να το βρω, κάποια εφαρμογή της LG που ελέγχεις και βλέπεις το κινητό στο pc.. Μήπως ξέρει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

LG on screen phone :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρα εγω που το θελω μονο για 3G ποσο θα βγαζει ; Παντως καλη αυτονομια με αυτα που εκανε το κινητο.

Το παραδεχομαι !

 

Κοντα στις 3:30 ωρες 3g θα σου βγαλει αν το βγαλεις απο την πριζα το πρωι που θα φυγεις απο το σπιτι ως τις 5 το απογευμα που θα γυρισεις. Σου ειναι υπεραρκετο πιστευω σε ενα 8ωρο εκτος ρευματος να σου βγαλει τις μισες ωρες οθονη με 3g.Aν δεν σου φτανει τι να πω...ΠΑΡΕ ΤΟ G2!

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Κοντα στις 3:30 ωρες 3g θα σου βγαλει αν το βγαλεις απο την πριζα το πρωι που θα φυγεις απο το σπιτι ως τις 5 το απογευμα που θα γυρισεις. Σου ειναι υπεραρκετο πιστευω σε ενα 8ωρο εκτος ρευματος να σου βγαλει τις μισες ωρες οθονη με 3g.Aν δεν σου φτανει τι να πω...ΠΑΡΕ ΤΟ G2!

 

Εαν βγαλει τοσο θα ειμαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ !!!! Περιμενω ενα παιδι απο το φορουμ να μου το φερει το Σαββατο...Ελπιζω να κατσει η φαση γιατι το S 3 το βαρεθηκα...15 μηνες το εχω ! :)

Link to comment
Share on other sites

Εαν βγαλει τοσο θα ειμαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ !!!! Περιμενω ενα παιδι απο το φορουμ να μου το φερει το Σαββατο...Ελπιζω να κατσει η φαση γιατι το S 3 το βαρεθηκα...15 μηνες το εχω ! :)

 

Αντε με το καλο!Να πιασεις και ενα σοβαρο κινητο στα χερια σου!

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο!Να πιασεις και ενα σοβαρο κινητο στα χερια σου!

 

Αν ειχε και amoled...θα το αγαπουσα ! :) Ευχαριστω φιλος !

Link to comment
Share on other sites

κατσε να δεις την οθοναρα του απο κοντα πρωτα ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

κατσε να δεις την οθοναρα του απο κοντα πρωτα ;)

 

οθονη εχει καλη το ξερω απλα δεν μπορω τα ξεθωριασμενα χρωματα...

Ελπιζω να ειναι ζεστα τα χρωματακια του !

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εσυ μας επεισες οτι θελεις να παρεις το κινητο και δεν εχεις διαβασει ουτε οτι δεν ειναι αφαιρουμενη η μπαταρια. :rolleyes: Θα συνεχιστει για πολυ ακομα το τρολαρισμα;

:lol: περιμενε να δεις τι θα γραψει μετα απο μερικες μερες χρησης :lol: με χρυσο φτυαρι .....

κατι μου θυμιζει, κατι μου θυμιζει..... αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος. Το στιλ γραφης παντος ειναι ιδιο

Βρε λες να τον "τσακωσα" για τριτη φορα?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

:lol: περιμενε να δεις τι θα γραψει μετα απο μερικες μερες χρησης :lol: με χρυσο φτυαρι .....

 

Στο μυαλο μου εισαι;:p Να δεις που θα ξαναγυρισει στο S3. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Ξερει καποιος γιατι καθε μερα προγραμματιζει να κανει ελεγχο για διαθεσιμες ενημερωσεις? Παλια οταν δεν εβρισκε ξαναεκανε σε μια ημερομηνια 20 μερες αργοτερα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου ήρθε αναβάθμιση !!!! Αν ήρθε και σε άλλους μπορει να μας πει τι καινούργιο φέρνει ;;;; Κατι για το ίντερνετ κατάλαβα !!!! Πάντως παραμένει στην 4.1.2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου ήρθε αναβάθμιση !!!! Αν ήρθε και σε άλλους μπορει να μας πει τι καινούργιο φέρνει ;;;; Κατι για το ίντερνετ κατάλαβα !!!! Πάντως παραμένει στην 4.1.2

 

Εδώ τίποτα. Τι έκδοση λογισμικού γράφει;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αναβαθμιστηκαν τα πολωνικά;

 

Edit : ήρθε και σε εμένα. V10i. Ολλανδικό είναι το δικό μου

Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αναβαθμιστηκαν τα πολωνικά;

 

Edit : ήρθε και σε εμένα. V10i. Ολλανδικό είναι το δικό μου

 

Δεν είχε κανένα changelog μόλις σας την έβγαλε;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...