Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ προχτές το ρούταρα και ξεκλείδωσα τον bootloader αφού είχα κάνει όλα τα updates και δε συνάντησα το παραμικρό πρόβλημα.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι απο πολλες αποψεις. Αναλογα τη διαδικασια φορτισης που ακολουθει το κινητο. Υπαρχουν συσκευες που φορτιζουν με το max ρευμα φορτισης που βλεπεις αλλα μεχρι ενα ποσοστο της μπαταριας πχ 80%-90% και στη συνεχεια το ρευμα φορτισης μειωνεται με αποτελεσμα να χρειαζεται μεγαλυτερο χρονικο διαστημα απο οτι περιμενες. Επισης σε καθε φορτιση δεν θα παει ολο το ρευμα για τη φορτιση της μπαταριας αλλα ενα μερος θα χαθει με τη μορφη θερμοτητας. Για αυτο και ζεσταινεται το κινητο-μπαταρια οταν φορτιζεται. Αρα ειναι φυσιολογικοτατο να κραταει πανω απο 2 ωρες, αλλα το πανω απο 3 μου εκανε και εμενα εντυπωση. :p Και μενα παντως καπου στο 3ωρο κρατησε. Το ιδανικο παντως οι φορτισεις ειναι να γινονται με σβηστο το κινητο κατι που προσωπικα τηρω με ευλαβεια. :D

 

Ενδιαφέροντα όλα αυτά. Απλά το θέμα είναι πόσο ρεύμα δίνει τελικά ο φορτιστής και κάνει τόσες ώρες. Όχι ότι βιάζομαι αλλά φοβάμαι μη γίνει καμία ζημιά στην μπαταρία. Να δοκιμάσω έναν μικρότερο φορτιστή 1Α που έχω από άλλο κινητό να δω αν θα κάνει το ίδιο ή περισσότερο χρονικό διάστημα; Επίσης τα volts στον άλλο είναι 0,3 λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέροντα όλα αυτά. Απλά το θέμα είναι πόσο ρεύμα δίνει τελικά ο φορτιστής και κάνει τόσες ώρες. Όχι ότι βιάζομαι αλλά φοβάμαι μη γίνει καμία ζημιά στην μπαταρία. Να δοκιμάσω έναν μικρότερο φορτιστή 1Α που έχω από άλλο κινητό να δω αν θα κάνει το ίδιο ή περισσότερο χρονικό διάστημα; Επίσης τα volts στον άλλο είναι 0,3 λιγότερα.

 

Στο περιπου οσο λεει ο φορτιστης θα δινει απλα δεν ξερεις αν μετα απο ενα ποσοστο φορτισης αν ριχνει το ρευμα φορτισης. Μην σε απασχολει απο τη στιγμη που βλεπεις οτι και στους αλλους κανει τοσες ωρες. Αν ησουν ο μοναδικος τοτε πιθανον θα ειχε προβλημα ο φορτιστης σου επειδη θα εδινε λιγα mA και θα επρεπε να το ψαξεις το θεμα. Τωρα τι να κοιταξεις; ;)

 

Με ενα μικροτερο φορτιστη θα κανεις περισσοτερη ωρα και δεν χρειαζεται να το δοκιμασεις. Δεν παθαινουν ζημια, εχουν προστασια τα κινητα απο την υπεφορτιση.

 

Τωρα εγω πρεπει να καταλαβω ποιον αλλο φορτιστη εννοεις με τα 0,3v λιγοτερα; :lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες λίγο την προσοχή σας, επειδή δεν βρίσκω specs για το F180 τι σόι διαφορες έχει από τα ευρωπαϊκά G (E975)? το merimobiles το έβγαλε 220 ευρώ και θέλω να πάρω 2 κομμάτια αλλα δεν ξέρω τίποτε γι αυτό το μοντέλο τις lg, κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη, και ένα γρήγορο review να μη κάθομαι να διαβάζω όλο το νήμα ψάχνοντας για τα κακά και καλά του συγκεκριμένου μοντέλου επίσης ευπρόσδεκτο

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες λίγο την προσοχή σας, επειδή δεν βρίσκω specs για το F180 τι σόι διαφορες έχει από τα ευρωπαϊκά G (E975)? το merimobiles το έβγαλε 220 ευρώ και θέλω να πάρω 2 κομμάτια αλλα δεν ξέρω τίποτε γι αυτό το μοντέλο τις lg, κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη, και ένα γρήγορο review να μη κάθομαι να διαβάζω όλο το νήμα ψάχνοντας για τα κακά και καλά του συγκεκριμένου μοντέλου επίσης ευπρόσδεκτο

ευχαριστώ

 

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_e975-4941.php

ιδια τηλεφωνα,αποτι λεει εδω.

οντας ιδιαιτερα προσεκτικος στο θεμα φορτιση μπαταριων λιθιου,

φορτιζω με φορτιστη μοναχα 500mah,δεκτο το, φορτιζει η μπαταρια

με οσα χρειαζεται,αλλα η μπαταριες λιθιου

που χρονια χρησιμοποιω,αποφορτιζονται αργα μονο αν φορτιστουνε κ πολυ αργα..

 

δλδ φορτιζω κλειστο το βραδυ κ απο usb υπολογιστη ή απο 500 mah φορτιστη..

 

μετα 10 λεπτα εκτος πριζας και αλλη μιση ωρα στην πριζα,αυτο για το τελευταιο 10 τα εκατο στις λιθιου...

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

mertaghon...... ???????????? :p

 

παντως ο φορτιστης ειναι μικρος

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_e975-4941.php

ιδια τηλεφωνα,αποτι λεει εδω.

οντας ιδιαιτερα προσεκτικος στο θεμα φορτιση μπαταριων λιθιου,

φορτιζω με φορτιστη μοναχα 500mah,δεκτο το, φορτιζει η μπαταρια

με οσα χρειαζεται,αλλα η μπαταριες λιθιου

που χρονια χρησιμοποιω,αποφορτιζονται αργα μονο αν φορτιστουνε κ πολυ αργα..

 

δλδ φορτιζω κλειστο το βραδυ κ απο usb υπολογιστη ή απο 500 mah φορτιστη..

 

μετα 10 λεπτα εκτος πριζας και αλλη μιση ωρα στην πριζα,αυτο για το τελευταιο 10 τα εκατο στις λιθιου...

 

από το gsmarena δεν έβγαλα άκρη

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - E975, E973, E971

3G Network HSDPA 900 / 2100 - E975

HSDPA 850 / 1900 / 2100 - E973, E971

LTE 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 - E975 (market dependent)

LTE 700 / 1700 - E973

LTE 700 / 2600 - E971

δεν αναφέρει καθόλου το F180 στις συχνότητες

πάντως εάν κάποιος που το πήρε από βόνταφον και δεν το θέλει του το πληρώνω στην τιμή του merimobiles, ας μου στείλει μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

ετσι ομως η μπαταρια

δινει το 100 τα εκατο που μπορει.

 

και αργει να αποφορτιστει κ δεν κουβαλαω φορτιστη

και δεν χαλαει γρηγορα η μπαταρια,προς αντικατασταση της,

αφου δεν το φορτιζω αναμενο.

 

τελος μεγαλη η μανουρα του τελευταιου 10 τα εκατο

στις λιθιου,βαλε βγαλε ,αλλα σκοπος ειναι να μην εχω σχεση εξαρτησης απο φορτιστη

 

καποιος που χυμα φορτιζει με αναμενο,οποτε χρειαζεται,σε σχεση με αυτα που κανω

εχει ανετα 30 τα εκατο λιγοτερη μπαταρια απο μενα..αλλωστε ειναι ταχεια η φορτιση σε αναμμενο,κ αργη

σε κλειστο κινητο..οποτε κ ταχεια αποφορτιση

 

+καθε χρονο 10-20 τα εκατο πεφτει η μπατ. λιθιου,με το 20 αν φορτιζουμε με αναμμενο

 

απλα γμτ λιωωνω με ολα αυτα και ενω παντα ολα τα αλλα κινητα

μου σαν τα gs,τωρα gs4,ανταποκρινονται πληρως,τα Lg,ισως

λογω μικρων μπαταριων,εχουν πολυ μικρες αποδοσεις μπαταριων..

 

σχεδον δεν αξιζει η μανουρα μου..:p

μη με παρεξηγατε,το χω λιωσει το θεμα φορτιση..

αχρειαστα σε σας ,αλλα αν ποτε δεν μπορειτε να παρετε φοσρτιστη και θελετε

να κρατησει η μπαταρια,καντε τα κι εσειιις!!!χε

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ομως η μπαταρια

δινει το 100 τα εκατο που μπορει.

 

και αργει να αποφορτιστει κ δεν κουβαλαω φορτιστη

και δεν χαλαει γρηγορα η μπαταρια,προς αντικατασταση της,

αφου δεν το φορτιζω αναμενο.

 

τελος μεγαλη η μανουρα του τελευταιου 10 τα εκατο

στις λιθιου,βαλε βγαλε ,αλλα σκοπος ειναι να μην εχω σχεση εξαρτησης απο φορτιστη

 

καποιος που χυμα φορτιζει με αναμενο,οποτε χρειαζεται,σε σχεση με αυτα που κανω

εχει ανετα 30 τα εκατο λιγοτερη μπαταρια απο μενα..αλλωστε ειναι ταχεια η φορτιση σε αναμμενο,κ αργη

σε κλειστο κινητο..οποτε κ ταχεια αποφορτιση

 

+καθε χρονο 10-20 τα εκατο πεφτει η μπατ. λιθιου,με το 20 αν φορτιζουμε με αναμμενο

 

απλα γμτ λιωωνω με ολα αυτα και ενω παντα ολα τα αλλα κινητα

μου σαν τα gs,τωρα gs4,ανταποκρινονται πληρως,τα Lg,ισως

λογω μικρων μπαταριων,εχουν πολυ μικρες αποδοσεις μπαταριων..

 

σχεδον δεν αξιζει η μανουρα μου..:p

μη με παρεξηγατε,το χω λιωσει το θεμα φορτιση..

αχρειαστα σε σας ,αλλα αν ποτε δεν μπορειτε να παρετε φοσρτιστη και θελετε

να κρατησει η μπαταρια,καντε τα κι εσειιις!!!χε

 

έχω εδώ και κάποιους μήνες το 4x που ακούγονται χίλια μύρια για την μπαταρία του, βγάζω άνετα 2 μέρες με nova launcer και ένα κολπάκι στο κρυφό μενού το κινητό μεταμορφώθηκε, πριν έβγαζε ένα 24ωρο άνετα με χρήση gps για κάποια λεπτά, 3g για κάποια λεπτά, πολλές ώρες ενεργοποιημένο το wi-fi, πολύ χρήση σαν τηλέφωνο ακρόαση μουσικής από ακουστικά κλπ κλπ, (έφτασε τα επίπεδα του προηγούμενου μου κινητού s3)

οποιος έχει θέμα με την διάρκεια μπαταρίας πάει σε windows phone (γενικά δεν παίζεται το windows λειτουργικό) η σε μικρή οθόνη, στην τελική όμως για πιο λόγο και η όλη στεναχώρια? usb φορτιστή βρίσκεις παντού, και εάν κλατάρει μετά 1-2 χρονια η μπαταρία του με 10-15 ευρώ παίρνεις καινούργια, σιγά σιγά θα εμφανιστούν και ενισχυμένες από τρίτους κατασκευαστές (3000ma κλπ) προσωπικά όλα μου τα κινητά τα φορτίζω όπως νάνε από αυτοκινήτου κλπ ποτέ δεν άλλαξα μπαταρία λόγο προβλήματος πάντα άλλαζα κινητό πριν πεθάνει η μπαταρία, ένα lg e900 τις γυναικας μου έβραζε κυριολεκτικά εάν έμενε πολλές ώρες στην φόρτιση, μάλλον δεν διέκοπτε την φόρτιση, 2,5+ χρόνια που το είχα η μπαταρία σκυλί, πραγματικά δεν αξίζει τόση στεναχώρια το θέμα μπαταρία,

Edited by giorgoslekkas
Link to comment
Share on other sites

έχω εδώ και κάποιους μήνες το 4x που ακούγονται χίλια μύρια για την μπαταρία του, βγάζω άνετα 2 μέρες με nova launcer και ένα κολπάκι στο κρυφό μενού το κινητό μεταμορφώθηκε, πριν έβγαζε ένα 24ωρο άνετα με χρήση gps για κάποια λεπτά, 3g για κάποια λεπτά, πολλές ώρες ενεργοποιημένο το wi-fi, πολύ χρήση σαν τηλέφωνο ακρόαση μουσικής από ακουστικά κλπ κλπ, (έφτασε τα επίπεδα του προηγούμενου μου κινητού s3)

οποιος έχει θέμα με την διάρκεια μπαταρίας πάει σε windows phone (γενικά δεν παίζεται το windows λειτουργικό) η σε μικρή οθόνη, στην τελική όμως για πιο λόγο και η όλη στεναχώρια? usb φορτιστή βρίσκεις παντού, και εάν κλατάρει μετά 1-2 χρονια η μπαταρία του με 10-15 ευρώ παίρνεις καινούργια, σιγά σιγά θα εμφανιστούν και ενισχυμένες από τρίτους κατασκευαστές (3000ma κλπ) προσωπικά όλα μου τα κινητά τα φορτίζω όπως νάνε από αυτοκινήτου κλπ ποτέ δεν άλλαξα μπαταρία λόγο προβλήματος πάντα άλλαζα κινητό πριν πεθάνει η μπαταρία, ένα lg e900 τις γυναικας μου έβραζε κυριολεκτικά εάν έμενε πολλές ώρες στην φόρτιση, μάλλον δεν διέκοπτε την φόρτιση, 2,5+ χρόνια που το είχα η μπαταρία σκυλί, πραγματικά δεν αξίζει τόση στεναχώρια το θέμα μπαταρία,

 

λες τελικα να εχω σχεση παθους με τα κινητα μου κ να τα θελω σε τελεια κατασταση:p?

φιλε γιωργο εχω απορια πως το καταφερες το 4χ να αντεχει.

αμα δε βαριεσαι στειλε μου σε π.μ. ποια ρυθμιση εκανες:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

3845#*970#, MLT, Disable, επανεκκίνηση, και κοίτα ποσο θα πέσει η χρήση ram εννοείτε θα έχεις εγκαταστήσει και άλλον launcher, εγώ έχω τον nova

κοίτα όλα είναι πιο πολύ ψυχολογικά προβλήματα χάχά, και οι αναβαθμίσεις και τα benchmarks και το να ψάχνουμε γωνία στο κέρμα χάχά, ενώ τα windows phone μου αφήνουν τις καλύτερες εντυπώσεις για την χρήση που κάνω, δεν παίζω πολύπλοκα παιχνίδια πιο πολύ gps brownsing και τα κλασικά apps viper mediaplayers soundhound κλπ δε μου χρειάζεται επουδενί το android εντούτοις ο μαζοχισμός δεν μ'αφήνει να πάω σε άλλο λειτουργικό χάχάχά, είναι η ατίθαση ερωμένη εν αντιθέση με την καλή σύζυγο που την βαριέσαι, εάν ανοίγει το gps σφαίρα κρατάει η μπαταρία, άψογο σε wifi 3g κλπ τι να το κάνεις? δε σε γαργαλάει για μονταρίσματα και πατέντες χάχά.......

κανένας γνώστης δεν βρέθηκε να μας πει τι παίζει με το F180? βιάζομαι να προχωρήσω σε παραγγελια να γίνω και εγώ G Genius χάχά

Edited by giorgoslekkas
Link to comment
Share on other sites

Για να κρατάει παραπάνω η μπαταρία παιδιά, κόβουμε λειτουργίες, απόδοση, χρηστικότητα κλπ. Ενα ΣΩΣΤΌ στήσιμο στο greenify, μερικά παγωματα και κάποια block με το autostarts (χωρίς υπερβολες σε όλα αυτά) και οι συσκευές ειναι κομπλέ.

Αν δεν εχεις εφαρμογές να τρέχουν απο πίσω, instant messaging, push notifications και συγχρονισμους, κατά πάσα πιθανότητα δεν χρειάζεσαι smartphone.

 

Με την καλή έννοια το λέω, οχι για να προσβάλλω κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

3845#*970#, MLT, Disable, επανεκκίνηση, και κοίτα ποσο θα πέσει η χρήση ram εννοείτε θα έχεις εγκαταστήσει και άλλον launcher, εγώ έχω τον nova

κοίτα όλα είναι πιο πολύ ψυχολογικά προβλήματα χάχά, και οι αναβαθμίσεις και τα benchmarks και το να ψάχνουμε γωνία στο κέρμα χάχά, ενώ τα windows phone μου αφήνουν τις καλύτερες εντυπώσεις για την χρήση που κάνω, δεν παίζω πολύπλοκα παιχνίδια πιο πολύ gps brownsing και τα κλασικά apps viper mediaplayers soundhound κλπ δε μου χρειάζεται επουδενί το android εντούτοις ο μαζοχισμός δεν μ'αφήνει να πάω σε άλλο λειτουργικό χάχάχά, είναι η ατίθαση ερωμένη εν αντιθέση με την καλή σύζυγο που την βαριέσαι, εάν ανοίγει το gps σφαίρα κρατάει η μπαταρία, άψογο σε wifi 3g κλπ τι να το κάνεις? δε σε γαργαλάει για μονταρίσματα και πατέντες χάχά.......

κανένας γνώστης δεν βρέθηκε να μας πει τι παίζει με το F180? βιάζομαι να προχωρήσω σε παραγγελια να γίνω και εγώ G Genius χάχά

 

ωραια θα τα πω σε φιλο με 4χ:happy:

καλα σαν φυσικη συνεχεια του 4χ ειναι παντως το g,ανετα κινητα τελευταια η lg

 

νικο τελει τα λες,αλλα δεδομενου οτι καθε 2-3 βδομαδες αλλαζω συσκευες,βαριεμαι

να ασχολουμαι πια:O

οταν ειχα συσκευες με 1gb ram επιβαλλονταν αυτα φυσικα./..

το bbm μου τρωει αρκετη μπαταρια νομιζω,χμμ παω να το τσεκαρω

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια σχετικά με το χαμηλό σήμα στο Wi-Fi ,από την τελευταία παρτίδα της vodafone (αν αυτό έχει καμιά σχέση) το κινητό. Σε σημεία που το λάπτοπ έχει full σήμα, το κινητό πιάνει μετά βίας 1-2 γραμμές. Έκανα κάποιες δοκιμές και σε άλλα σπίτια, όπου είχα αδικαιολόγητα χαμηλό σήμα ακόμη και αν βρισκόμουν στο διπλανό δωμάτιο. Αντίστοιχα το Optimus Black μου είχε πλήρες σήμα, όπως και ένα λάπτοπ.

Θα δοκιμάσω να το στείλω στην αντιπροσωπία από Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόβλημα στο wifi δεν συνάντησα, ίσα ίσα που έχω φουλ σήμα. Να φανταστείς πιάνει το ρουτερ μου στα 20 μέτρα έξω από το σπίτι μου που είναι στον 2ο όροφο, Υπόψιν και το δικό μου από την προσφορά της Vodafone είναι. Το κινητό είναι τέλειο και ότι ποιο ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου δεν έχει κολλήσει πουθενά
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόβλημα στο wifi δεν συνάντησα, ίσα ίσα που έχω φουλ σήμα. Να φανταστείς πιάνει το ρουτερ μου στα 20 μέτρα έξω από το σπίτι μου που είναι στον 2ο όροφο, Υπόψιν και το δικό μου από την προσφορά της Vodafone είναι. Το κινητό είναι τέλειο και ότι ποιο ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου δεν έχει κολλήσει πουθενά

 

Αυτό είναι το παράδοξο, πιάνει χαλαρά στην έξω πλευρά πολυκατοικίας, από τον δεύτερο όροφο, αλλά όχι σε κοντινή απόσταση ! Φαίνεται σαν κάποια ρούτερ να τα συμπαθεί και κάποια άλλα όχι :p Σε ένα από αυτά με αλλαγή του καναλιού wi-fi το πρόβλημα εξαφανίστηκε, σε άλλα όχι . Δεν δοκίμασα με άλλη ROM (επίσημη η μη ) οπότε δε ξέρω αν είναι θέμα updates ή αστοχία υλικού. Ούτε φαίνεται να είναι ευρέως διαδεδομένο πρόβλημα. Εννοείται φυσικά ότι το κινητό είναι διαμάντι ,κατά τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

οφ τοπικ αλλα επειγομαι για απαντηση,μεταξυ ς3 και οπτιμους g με το χερι στην καρδια,πιο να προτιμησω?τωρα εχω ς2.ευχαριστω αν απαντηση καποιος ας ειναι και με πμ.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Optimus χωρίς 2η σκέψη

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

οφ τοπικ αλλα επειγομαι για απαντηση,μεταξυ ς3 και οπτιμους g με το χερι στην καρδια,πιο να προτιμησω?τωρα εχω ς2.ευχαριστω αν απαντηση καποιος ας ειναι και με πμ.

 

Το ίδιο δίλημμα έχω κι εγώ ρε παιδιά + το galaxy s4 mini. Αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος ας μας πει. Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο δίλημμα έχω κι εγώ ρε παιδιά + το galaxy s4 mini. Αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος ας μας πει. Ευχαριστώ!!

 

Δεν υφίσταται σύγκριση μεταξύ αυτών των κινητών, το G υπερτερεί με διαφορά παίζει σε άλλο επίπεδο!!!!:D

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Με τους δύο προηγούμενους φίλους είχα το ίδιο δίλημμα (τρίληmμα γιατί σκεφτόμουν κ το S4 mini).

Στο μόνο που υπερτερεί το S3 είναι στην camera νομίζω.... κατά τα άλλα δεν το έχω μετανοιώσει για την αγορά του G

Link to comment
Share on other sites

Με τους δύο προηγούμενους φίλους είχα το ίδιο δίλημμα (τρίληmμα γιατί σκεφτόμουν κ το S4 mini).

Στο μόνο που υπερτερεί το S3 είναι στην camera νομίζω.... κατά τα άλλα δεν το έχω μετανοιώσει για την αγορά του G

 

Για να πω την αλήθεια κι εγώ ένα βήμα πριν το G είμαι, αλλά έχω διαβάσει πως έχει κάποια θέματα με την ορατότητα στον ήλιο και για αυτό σκέφτομαι και το s4 mini. Γνωρίζεται ρε παιδιά αν έχουν μεγάλες διαφορές στον ήλιο, πως τα πάει το G σε αυτό τον τομέα? Αν κάτσω και ακούσω τι λένε τα review ποιο πολύ μπερδεύομαι. Η χρήση που θέλω είναι καλό - δυνατό ηχείο, καλό gps και καλή ορατότητα στον ήλιο. Ποιά είναι η γνώμη σας?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...