Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xiaomi Mi3 leaked photos....

Αναμένετε 16 Αυγούστου με τιμή στα $320! με 5GHz Wifi και NFC.Θερμό αναμένετε το φετινό καλοκαίρι!

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi3 leaked photos....

Αναμένετε 16 Αυγούστου με τιμή στα $320! με 5GHz Wifi και NFC.Θερμό αναμένετε το φετινό καλοκαίρι!

 

Την τιμή να την υπολογίζεις ένα κατοστάρι πάνω, εκτός και αν έχεις κονέ στην Κίνα και στο στείλει...

Link to comment
Share on other sites

Την τιμή να την υπολογίζεις ένα κατοστάρι πάνω, εκτός και αν έχεις κονέ στην Κίνα και στο στείλει...

Ακόμα και έτσι , μια χαρά τιμή είναι.Αρκεί να του βάλουν επιτέλους και μια υποδοχή για microsd card

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Από αξιόπιστους πωλητές είσαι καλυμένος, το στέλνεις πίσω και σου στέλνουν νέο, ή αν τους πείσεις σου επιστρέφουν τα χρήματα.

Δείτε και το Minideal που έχει το Mi2S, και είναι από τα πιο εντάξει μαγαζιά

 

επισης πληρωνεις με paypal και εισαι οκ....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν παίζει κάτι τέτοιο και το ξέρεις... το ξέρεις... το ξέρεις πως το ξέρεις! :p (για όσους ξέρουν...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει κάτι τέτοιο και το ξέρεις... το ξέρεις... το ξέρεις πως το ξέρεις! :p (για όσους ξέρουν...)

Να σου θυμίσω οτι 24K χτυπάει το Mi-2S που έχει "παλαιότερης" γενειάς επεξεργαστή και όχι snapdragon 800...

Βάλε και το ανάλογο optimization που κάνουν στην εταιρία στο ΜΙUI και άσε μας να χαρούμε λίγο :p

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμίσω οτι 24K χτυπάει το Mi-2S που έχει "παλαιότερης" γενειάς επεξεργαστή και όχι snapdragon 800...

Βάλε και το ανάλογο optimization που κάνουν στην εταιρία στο ΜΙUI και άσε μας να χαρούμε λίγο :p

 

Μακάρι να ήταν έτσι και θα πετούσα το λαπτοπ μου μιας και θα ήταν σε μεγάλο βαθμό άχρηστο αλλά δυστυχώς... :p

Link to comment
Share on other sites

η οθονη του τι λεει ;

 

ειδα το samsung galaxy s4 και επαθα πλακα !

 

για τετοια ποιοτητα να περιμενω το mi3 ;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

κανα 32αρι χιλ περιμενω εγω...οχι ομως 84....

 

Βγήκε και επίσημα fake το αποτέλεσμα.

 

η οθονη του τι λεει ;

 

ειδα το samsung galaxy s4 και επαθα πλακα !

 

για τετοια ποιοτητα να περιμενω το mi3 ;

 

Πολύ νωρίς ακόμα για να πούμε το οτιδήποτε. Υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

για την οθόνη του mi2/mi2s μιλάω !

 

είναι κοντά σε αυτή του s4 ή να περιμένω το mi3 ;

 

ευχαριστω

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

για την οθόνη του mi2/mi2s μιλάω !

 

είναι κοντά σε αυτή του s4 ή να περιμένω το mi3 ;

 

ευχαριστω

Δεν είναι amoled, οπότε δεν μπορείς να συγκρίνεις απόδοση χρωμάτων μεταξύ ips και amoled. Πάντως σε ποιότητα και φωτεινότητα είναι κορυφή, και σίγουρα καλύτερη απ του S3

Link to comment
Share on other sites

για την οθόνη του mi2/mi2s μιλάω !

 

είναι κοντά σε αυτή του s4 ή να περιμένω το mi3 ;

 

ευχαριστω

 

Δες... http://www.phonearena.com/news/What-makes-the-Full-HD-IPS-display-on-the-LG-Optimus-G-Pro-better-than-AMOLED_id43039

Εκτός του ότι μιλάμε για διπλάσια τιμή...

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα μου ηρθε το xioami m2 που ειχα παραγγειλει απο fastcardtech στις 24 Ιανουαριου..!!! για το καταστημα δεν χρειαζεται να πουμε κατι...ΜΑΚΡΙΑ! οτι πληροφοριες που μου ειχε δωσει για τη παραγγελια μου ητανε ολες ψευτικες, tracking No κτλ...απο επικοινωνια, ειχε παψει να απανταει στα μηνυματα μου εδω κ 2 μηνες! Ξαφνικα μου στελνει μηνυμα με καινουργιο tracking Νο στις 4-5-2013...το κινητο εφυγε απο κινα με singaporepost στις 8-5-2013 κ ηρθε στην πορτα μου 21-5-2013! Το πακετο ολα καλα με οτι ειχα ζητηση εκτος απο τα handsfree που ειχε πει οτι περιλαμβανονται... Οσο για τη συσκευη...την ερωτευτικα! τελεια οθονη....,το καταλληλο μεγεθος...το miui τα σπαει...και απο ποιοτητα κατασκευεις δεν θα το ελεγες με τιποτα κινεζικο κ θα το συγκρινα ανετα με το iphone 4 που ειχα πριν...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μπάνικο τηλέφωνο, το έχει φίλος... δεν μοιάζει με κανένα και είναι απλά πανέμορφο.

Μια ερώτηση μόνο μήπως έχει τύχει και ξέρει κάποιος λύση: ήταν χτές βράδυ στις 00:10 στο 100% και το πρωί στις 8:30 στο ...5% :(

Με άλλο φορτιστή κι οχι το δικό του η συμπεριφορά του είναι φυσιολογική. Πάει κάπου ο νους σας; Υπάρχει η λύση της χρήσης του "άλλου" φορτιστή, απλά ρωτάω μήπως...

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα μου ηρθε το xioami m2 που ειχα παραγγειλει απο fastcardtech στις 24 Ιανουαριου..!!! για το καταστημα δεν χρειαζεται να πουμε κατι...ΜΑΚΡΙΑ! οτι πληροφοριες που μου ειχε δωσει για τη παραγγελια μου ητανε ολες ψευτικες, tracking No κτλ...απο επικοινωνια, ειχε παψει να απανταει στα μηνυματα μου εδω κ 2 μηνες! Ξαφνικα μου στελνει μηνυμα με καινουργιο tracking Νο στις 4-5-2013...το κινητο εφυγε απο κινα με singaporepost στις 8-5-2013 κ ηρθε στην πορτα μου 21-5-2013! Το πακετο ολα καλα με οτι ειχα ζητηση εκτος απο τα handsfree που ειχε πει οτι περιλαμβανονται... Οσο για τη συσκευη...την ερωτευτικα! τελεια οθονη....,το καταλληλο μεγεθος...το miui τα σπαει...και απο ποιοτητα κατασκευεις δεν θα το ελεγες με τιποτα κινεζικο κ θα το συγκρινα ανετα με το iphone 4 που ειχα πριν...

το κατάστημα ειναι καλό κι αξιόπιστο. Σίγουρα ήταν πρόβλημα το γεγονός ότι δεν μπόρεσαν να βρουν τη συσκευή όταν τη παρείγγειλες, αλλά αυτό ειναι πρόβλημα της xiaomi, και ούτε ειναι πολύ συνεπείς οι κινέζοι του fct, ωστόσο και μόνο που δεν σου έκλεψαν τα λεφτά σου (αν θυμάμαι καλά δεν ειχες πληρώσει με paypal) σημαίνει ότι ειναι αξιόπιστοι, κι ας ειναι κυριολεκτικά κινέζοι

Link to comment
Share on other sites

το κατάστημα ειναι καλό κι αξιόπιστο. Σίγουρα ήταν πρόβλημα το γεγονός ότι δεν μπόρεσαν να βρουν τη συσκευή όταν τη παρείγγειλες, αλλά αυτό ειναι πρόβλημα της xiaomi, και ούτε ειναι πολύ συνεπείς οι κινέζοι του fct, ωστόσο και μόνο που δεν σου έκλεψαν τα λεφτά σου (αν θυμάμαι καλά δεν ειχες πληρώσει με paypal) σημαίνει ότι ειναι αξιόπιστοι, κι ας ειναι κυριολεκτικά κινέζοι

 

οχι και αξιοπιστο το κρεοπωλειο

http://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

 

http://www.resellerratings.com/store/FastCardTech

 

Να μην λεμε οτι θελουμε,σε αλλο φορουμ εγινε χαμος με τους απατεωνες αυτους,να βοηθανε και οχι να παραπλανουμε τον κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

οχι και αξιοπιστο το κρεοπωλειο

http://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

 

http://www.resellerratings.com/store/FastCardTech

 

Να μην λεμε οτι θελουμε,σε αλλο φορουμ εγινε χαμος με τους απατεωνες αυτους,να βοηθανε και οχι να παραπλανουμε τον κοσμο.

Μετράω 70 παραγγελίες από κει, ούτε προβλήματα (περα από προβλήματα σε πληρωμές, που μου έκαναν refund μόνοι τους), και ένα after sales support, που απλά τους ειπα το προβλημα στο skype, το στειλα πίσω, και μόλις το παρέλαβαν μου στειλαν καινούριο. Κι ειναι απ τα παλαιότερα καταστήματα με τεράστια πελατεία

Διάβασα τα "reviews". Aν ο άλλος ειναι ηλήθιος κ δεν ξέρει τι αγοράζει, ή δεν ξέρει να προσέχει, πρόβλημά του. Αν ήταν απαταιώνες, δεν θα στελναν κινητό στον άλλο. Θα τον έκλεβαν.-

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Μετράω 70 παραγγελίες από κει, ούτε προβλήματα (περα από προβλήματα σε πληρωμές, που μου έκαναν refund μόνοι τους), και ένα after sales support, που απλά τους ειπα το προβλημα στο skype, το στειλα πίσω, και μόλις το παρέλαβαν μου στειλαν καινούριο. Κι ειναι απ τα παλαιότερα καταστήματα με τεράστια πελατεία

 

αολα διαβασε τα λινκ και υπαρχουν εκατονταδες καταγγελιες εναντιον τους,εσυ μπορει να εισαι απο τις ελαχιστες εξαιρεσεις,οι ανθρωποι ειναι απατεωνες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια θήκη τύπου pouch που να ταιριάζει καλά με το κινητό;

στο aliexpress θα βρεις 10άδες τέτοιες θήκες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...