Jump to content

Παράπονα για το Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Tsaglis

Αλεξανδρε δεν έχεις άδικο. Μας είχε συνηθίσει διαφορετικά η Samsung απο το πρώτο galaxy s.

Είπα αν κυκλοφορήσει μόνο μέσω παροχων δηλαδη braded και μόνο σε χώρες που έχουν LTE, δεν μπορει να πει κανεις τίποτα.

Αν όμως γίνει παντου διαθέσιμο είναι φάουλ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

είμαι τις άποψης να υπάρχει λίγη υπομονή, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν μπορούν να γίνονται εικασίες ..

επίσης θεωρώ λίγο υπερβολικό να αρχίσετε να πουλάτε τις συσκευές σας στην υποψία ενός αναβαθμισμένου S III.

Βέβαια για εμάς που δεν έχουμε ακόμα S III και θέλουμε να αποκτήσουμε είναι ευκαιρία να βρούμε συσκευή. χεχε, αλλά κρίμα δεν είναι να τα αποχωριστείτε ?

 

και κάτι ακόμα που μου έχει κάνει εντύπωση.....

παραπονιέστε αρκετοί για redraw του TW...

αυτό συμβαίνει με τον μαμά launcher ή με όποιον launcher και αν δουλεύετε ? ??

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι κάνουν παράπονα για την Samsung,...

... Ειδικά με τον Κώστα (Te-salat), στο 90%, των γραπτών του συμφωνώ και τον εκτιμώ.

συμφωνώ +1

η Samsung δίνει πολύ σημασία σε σχέση με HTC, LG, Sony. Ξεχνάμε νομίζω την ιστορία αναβάθμισης. το S II Θα πάρει Jelly bean όταν ακόμη άλλα δεν έχουν ICS (βλέπε Optimus2x)

όσο για το 1 γίγα παραπάνω @truckman δε νομίζω ότι κολλάει το κινητό

το κινητό πετάει σε όλα του

μη τρελενόμαστε. πιο Smooth κι από γιώταphone είναι!

Edited by Noctis
Link to comment
Share on other sites

είμαι τις άποψης να υπάρχει λίγη υπομονή, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν μπορούν να γίνονται εικασίες ..

επίσης θεωρώ λίγο υπερβολικό να αρχίσετε να πουλάτε τις συσκευές σας στην υποψία ενός αναβαθμισμένου S III.

Βέβαια για εμάς που δεν έχουμε ακόμα S III και θέλουμε να αποκτήσουμε είναι ευκαιρία να βρούμε συσκευή. χεχε, αλλά κρίμα δεν είναι να τα αποχωριστείτε ?

 

Κρίμα είναι αλλά μία αφορμή απλά φέρνει στην επιφάνεια το χρόνιο πρόβλημα μερικών εδώ... αυτό της αλλαγής συσκευών :lol::lol:

 

Με τον μαμά launcher συμβαίνει, εγώ προσωπικά από την πρώτη στιγμή είμαι με nova ούτως ή άλλως

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι αλλά μία αφορμή απλά φέρνει στην επιφάνεια το χρόνιο πρόβλημα μερικών εδώ... αυτό της αλλαγής συσκευών :lol::lol:

 

Με τον μαμά launcher συμβαίνει, εγώ προσωπικά από την πρώτη στιγμή είμαι με nova ούτως ή άλλως

 

Εμενα δε μου συναίβει ποτέ

Link to comment
Share on other sites

@Noctis. Τα θεματακια του κινητου εχουν αναφερθει σε αμετρητα ποστ και λιγο πολυ ειναι αποδεκτα απο ολους μας, τωρα αν εσυ βλεπεις το δικο σου τελειο no comment
Link to comment
Share on other sites

μπηκα σκρουτζ σημερα να δω την τιμη του κινητου μας... και ζηλεψα για πρωτη φορα την εταιρια που δε την πολυ παω για τις συμπεριφορες της... την απλ δηλαδη,.... ειδα οτι το κινητο μας... επεσε στα 523... ΕΛΕΟΣ βγαινει το νοτε 2 σε λιγες μερες και σκεφτομαι να το παρω αφου ελεγα να πουλησω το σ3 πρωτα... αλλα αρχισε να πεφτει πολυ η τιμη ρε ****το... τωρα θα πρεπει να το δωσω κατω απο 480 με καρτα μνημης κ θηκη για να ειναι κ δελεαρ για να το παρει καποιος π ξερει απο σκρουτζ... καλα κρασια... 100 ευρω με το καλημερα μειον! 480 ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ και 120-140 ευρω + για να φτασεις την τιμη του νοτε 2 κ καρτα μνημης κ θηκη παει κανα 250 ευρω χασουρα... δε ξερω σαν πολλα να μαζευτηκαν εχω αδικο ρε παιδια που γκριναζω??

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι άδικο έχεις. Λογικό είναι να πέσει η τιμή του, αφού βγαινουν αλλά μοντέλα. Πάντως ακριβά το αγόρασες, ίσως γιατί το πήρες όταν βγήκε μάλλον... Όσο για το νοτε 2 που είναι ουσιαστικά ένα ίδιο κινητό με μεγαλύτερη οθόνη και μνήμη..δεν 8α ασχολούμουν καν για κάτι τόσο μικρο.Και να χάσω 250ε.Σε λιγάκι θα βγουν τα 4 πύρινα κραιτ και σε βλέπω πάλι να χάνεις από το νοτε και αλλά...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγάκι θα βγουν τα 4 πύρινα κραιτ και σε βλέπω πάλι να χάνεις από το νοτε και αλλά...

 

 

ε ενταξει μ βγηκε τοσο με καρτα μνημης και θηκη.. τι εννοεις 4πυρινα με κραιτ? δε το ξερω... δ ξερω ρε αρφι να εχω τοοοοσο αδικο.. καλα αν παρω το νοτε 2 και (μακαρι) να εχει κ διπλη καρτα σιμ θα καθομουν καιρο μαζι του ( αν κ αυτο λεω με καθε νεα συσκευη ) αλλα τεσπα... πιστευω οτι με αυτο θα αργουσα να ξαναλλαξω απτην αποψη πως θα ειχα τα παντα συν την μεγαλη οθονη.. τα λεφτα μπορει κ να τα εχω αλλα ειναι αμαρτια για να τα πεταξω τοσο γρηγορα εεεε **** την οθοναρα του νοτε 2 :lol:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει μ βγηκε τοσο με καρτα μνημης και θηκη.. τι εννοεις 4πυρινα με κραιτ? δε το ξερω... δ ξερω ρε αρφι να εχω τοοοοσο αδικο.. καλα αν παρω το νοτε 2 και (μακαρι) να εχει κ διπλη καρτα σιμ θα καθομουν καιρο μαζι του ( αν κ αυτο λεω με καθε νεα συσκευη ) αλλα τεσπα... πιστευω οτι με αυτο θα αργουσα να ξαναλλαξω απτην αποψη πως θα ειχα τα παντα συν την μεγαλη οθονη.. τα λεφτα μπορει κ να τα εχω αλλα ειναι αμαρτια για να τα πεταξω τοσο γρηγορα εεεε **** την οθοναρα του νοτε 2 :lol:

Παμε για Note II λεμεεεεε:lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με ενοχλει αν βγει η LTE εκδοση με 2 gb ram,αφου δεν αφορα την Ελλαδα,ουτε και εδινα το S3 για να παρω το LTE μοντελο,θα επαιρνα κατι αλλο και θα περιμενα για αναβαθμιση της προκοπης με μοντελο με τετραπυρινο νεας γενιας συν 2 gb ram συν οτιδηποτε παραπανω καλοδεχουμενο,και που να βελτιωνει ουσιαστικα τα μειων της συσκευης που για μενα ειναι η χαμηλη φωτεινοτητα,και ελλειψη mass storage.

Ειτε αυτο λεγεται S4 ειτε οτιδηποτε απο αλλη εταιρεια.Σε android παντα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παμε για Note II λεμεεεεε:lol:

 

 

ωχ τι μου κανεις κ συ ρε αμπε ... δε ξερω με τρωει που θα ειναι τεραστιο... με την καλη εννοια... εδω τωρα ακουω να λενε γνωστοι κ αγνωστοι για το σ3 εβγαλε το λαπτοπ βολτα.. φαντασου για το νοτε 2... :lol: δε ξερω θελω να το παρω κ να πω δε χρειαζεται να ξαναλλαξω κινητο για 2-3 χρονια αφου θα το εχω κ για λαπτοπ!:shifty:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ωχ τι μου κανεις κ συ ρε αμπε ... δε ξερω με τρωει που θα ειναι τεραστιο... με την καλη εννοια... εδω τωρα ακουω να λενε γνωστοι κ αγνωστοι για το σ3 εβγαλε το λαπτοπ βολτα.. φαντασου για το νοτε 2... :lol: δε ξερω θελω να το παρω κ να πω δε χρειαζεται να ξαναλλαξω κινητο για 2-3 χρονια αφου θα το εχω κ για λαπτοπ!:shifty:

Έτσι με δουλεύανε κ εμένα με το μέγεθος... αλά όταν άνοιγε η οθόνη έπεφτε νεκρική σιγή κ η πλάκα τελείωνε:lol:

Και μετά εβλεπες δειλά δειλά να βάζουν τα παιχνιδάκια τους στις τσεπούλες τους... δεν λέμε τι ήταν δεν είναι το θέμα μας αυτό :grin:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ποτέ δε τα εσκαγα για να πάω σε ένα κινητό σχεδόν ίδιο με αυτό που έχω,και μετά απο 2-3 μήνες μα βγουν τα 4 πύρινα σ4 και άντε πάλι από την αρχή.Αν θυμαμαι καλά έχουν ανακοινωθεί 4 πύρινα κραιτ για πριν το τέλος αυτού του χρόνου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

ακόμα και στα κινητά .... size matters :lol::lol::rolleyes:

σε οτιδήποτε βγαίνει από την τσέπη πρέπει να πέφτει σιγή ... :lol::lol::rolleyes:

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

μπηκα σκρουτζ σημερα να δω την τιμη του κινητου μας... και ζηλεψα για πρωτη φορα την εταιρια που δε την πολυ παω για τις συμπεριφορες της... την απλ δηλαδη,.... ειδα οτι το κινητο μας... επεσε στα 523... ΕΛΕΟΣ βγαινει το νοτε 2 σε λιγες μερες και σκεφτομαι να το παρω αφου ελεγα να πουλησω το σ3 πρωτα... αλλα αρχισε να πεφτει πολυ η τιμη ρε ****το... τωρα θα πρεπει να το δωσω κατω απο 480 με καρτα μνημης κ θηκη για να ειναι κ δελεαρ για να το παρει καποιος π ξερει απο σκρουτζ... καλα κρασια... 100 ευρω με το καλημερα μειον! 480 ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ και 120-140 ευρω + για να φτασεις την τιμη του νοτε 2 κ καρτα μνημης κ θηκη παει κανα 250 ευρω χασουρα... δε ξερω σαν πολλα να μαζευτηκαν εχω αδικο ρε παιδια που γκριναζω??

 

Εχεις αδικο:lol:

Κατα αρχας οποιο κινητο και να αγορασεις, με το που βγαινεις απο το μαγαζι πριν καν το ανοιξεις, εχεις χασει 50 ευρω. Μολις φθασεις σπιτι σου και ανοιξεις το κουτι, πας στα -100 :confused:

Γιατι? ειναι απλουστατο. Ποιος ο λογος να αγορασει καποιος μια συσκευη ανοιγμενη αν δεν κερδισει ικανοποιητικα χρηματα?

Χανεις πολυ λιγοτερα μονο στις αρχες που υπαρχει ζητηση και εφοσον δεν το βρισκουν ετοιμοπαράδοτο.

 

Η τιμη καθοριζεται απο τα e shops. Βγαζεις εξω αυτα που πουλανε branded και συνηθως εχουν τις καλυτερες τιμες αλλα οχι και εγγυηση. Εκτος αυτου πολλες φορες επειδη δεν ειναι φυσιολογικο να βρισκονται brαnded συσκευες στα χερια τους, υπαρχει περιπτωση να αφορουν ελαττωματικες παρτιδες που επεστραφη ολη η σειρα.

Και φυσικα αυτοι που εχουν μαζεψει στοκ απο διαφορες ασιατικες χωρες σε χαμηλη τιμη οπου και παλι δεν υπαρχει εγγυηση και updates.

 

Συνεπως οι τιμες που πρεπει να λαμβανονται υπ οψη ειναι αυτες που τα e shops μπορουν να εγγυηθουν οτι οι συσκευες προοριζονται για την ευρωπαικη αγορα και δεν ειναι branded. Το οτι καποιοι τα πωλουν 525 ευρω δεν λεει τιποτα αν ειναι οπως περιεγραψα παραπανω. Απο εκει και περα αν η μεση τιμη ειναι 550 ευρω, τα μεταχειρισμενα 2-3 μηνων πωλουνται απο 400-450 αναλογα την κατασταση. Αν υπαρχουν αξεσουαρ ακριβα και σε αριστη κατασταση μπορει να πιασει παραπανω.

 

Το iPhone αν το πουλησεις μετα απο 3 μηνες, απο 680 θα πιασεις μετα βιας 550. Συνεπως κι εκει χανεις χρηματα απλα ειναι λιγοτερα γιατι δεν πωλειται σε e shops και συνεπως οι τιμες του παραμενουν σταθερες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς είναι... όπως τα γράφει ο Κώστας ,ρε παιδιά το έχουμε πει ένα εκατομμύριο φορές τα κινητά δεν είναι επένδυση ,χάνουν τα λεφτά σου αξία για πλάκα μην περιμένετε να αγοράζετε τηλ τον 650 ευρώ και να θέτε να το πουλήσετε 550 σε 6 μήνες κ ειδικά με τον ρυθμό που ανανεώνουν μοντέλα λόγο ανταγωνισμού οι εταιρείες.
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ισχύει (λέω, ΑΝ) και με τόσο ντόρο αλλά και εμάς σαν beta testers για πολλές μέρες τώρα, ένα έχω να πω...

 

Α, ρε apple που σας χρειάζεται...

 

http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung-galaxy-s3-jelly-bean-update-confirmed-for-october-50009150/

 

Eύχομαι να κάνουν λάθος και (απο) αύριο να διαψευστούν τα γατάκια!!!

 

Με τη sammy Ηλια να εισαι (να ειμαστε) ετοιμος (οι) για ολα :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ισχύει (λέω, ΑΝ) και με τόσο ντόρο αλλά και εμάς σαν beta testers για πολλές μέρες τώρα, ένα έχω να πω...

 

Α, ρε apple που σας χρειάζεται...

 

http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung-galaxy-s3-jelly-bean-update-confirmed-for-october-50009150/

 

Eύχομαι να κάνουν λάθος και (απο) αύριο να διαψευστούν τα γατάκια!!!

 

Αν ισχύει, νομίζω ότι μιλάμε για κλασσική συμπεριφορά Samsung που δεν πρέπει να μας εκπλήσσει. Ας περιμένουμε λίγο βέβαια. Πάντως κρίμα γιατί έχω βάλει σκοπό να μείνω όσο το δυνατόν περισσότερο official και μαυτα θα με αναγκάσουν να ξεκινήσω πάλι τα μαστορέματα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Αφού η τελευταία omega πετάει (έτσι γράφουνε τα παιδιά, δεν την πέρασα) γιατί αγχώνεστε?

 

Και η τελευταία ics πετάει, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να μένουμε εκεί.

Η sammy δεν έδειξε τα καλύτερα δείγματα στην έκδοση jb, όχι μόνο εδώ, αλλά και στο sgii.

Ας αφήσει λοιπόν στην άκρη τα κοκορεματα για τις πωλήσεις της κι ας δώσει στα εκατομμύρια των πελατών της μια σωστή και πλήρης jb ώστε να παραμείνουμε πελάτες.

Μη νομίζεις ότι λειτουργούν πολλά όπως πρέπει στη τελευταία jb leak.

Για butter project προσωπικά περιμένω περισσότερα πράγματα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Και η τελευταία ics πετάει, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να μένουμε εκεί.

Η sammy δεν έδειξε τα καλύτερα δείγματα στην έκδοση jb, όχι μόνο εδώ, αλλά και στο sgii.

Ας αφήσει λοιπόν στην άκρη τα κοκορεματα για τις πωλήσεις της κι ας δώσει στα εκατομμύρια των πελατών της μια σωστή και πλήρης jb ώστε να παραμείνουμε πελάτες.

Μη νομίζεις ότι λειτουργούν πολλά όπως πρέπει στη τελευταία jb leak.

Για butter project προσωπικά περιμένω περισσότερα πράγματα.

 

Ηλία θυμήσου πόσες εκδόσεις πέρασαν για μια καλή ICS, βέβαια πιστεύω πως στην περίπτωση του S3 δεν θα χρειαστεί να περάσει τόσος καιρός, άσε που στις υπάρχουσες εκδόσεις είναι ότι ποιο γρήγορο έτσι κι αλλιώς:X

Link to comment
Share on other sites

Ηλία θυμήσου πόσες εκδόσεις πέρασαν για μια καλή ICS, βέβαια πιστεύω πως στην περίπτωση του S3 δεν θα χρειαστεί να περάσει τόσος καιρός, άσε που στις υπάρχουσες εκδόσεις είναι ότι ποιο γρήγορο έτσι κι αλλιώς:X

 

Δεν αντιλέγω.Το hardware είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.Σε αυτόν το τομέα δε παίζεται η Samsung.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το (λίγο) υποδεέστερο nexus πετάει με jb.Είμαι σίγουρος ότι το ίδιο ισχύει και με τα της htc παρά το βαρύ sense!

Μα είναι δυνατόν εδώ και κάμποσες εκδόσεις να lugαρει αυτός ο κακόμοιρος launcher της εταιρίας;;; Είναι δυνατόν να μη φτιάχνουν τα reloads του weather widget και να φαίνεται σαν κολλάει το σύμπαν;;; Είναι δυνατόν να τους ξεφεύγει το καταμαυρο notification bar στις 4-5 τελευταίες leak εκδόσεις και να φαίνεται ξεπλυμενο γκρι;;;Είναι δυνατόν σε κάθε νέο firmware leak τελευταία να αλλάζουν συνέχεια τις επιλογές στις ρυθμίσεις και τις θέσεις τους;;;

Ακόμα πειραματίζονται και διαδίδουν εμμέσως τόσο καιρό ότι αύριο θα υπάρχει official jb.

Αν ισχύει το άρθρο θα είναι fail.

Μακάρι να βγω ψεύτης!

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω.Το hardware είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.Σε αυτόν το τομέα δε παίζεται η Samsung.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το (λίγο) υποδεέστερο nexus πετάει με jb.Είμαι σίγουρος ότι το ίδιο ισχύει και με τα της htc παρά το βαρύ sense!

Μα είναι δυνατόν εδώ και κάμποσες εκδόσεις να lugαρει αυτός ο κακόμοιρος launcher της εταιρίας;;; Είναι δυνατόν να μη φτιάχνουν τα reloads του weather widget και να φαίνεται σαν κολλάει το σύμπαν;;; Είναι δυνατόν να τους ξεφεύγει το καταμαυρο notification bar στις 4-5 τελευταίες leak εκδόσεις και να φαίνεται ξεπλυμενο γκρι;;;Είναι δυνατόν σε κάθε νέο firmware leak τελευταία να αλλάζουν συνέχεια τις επιλογές στις ρυθμίσεις και τις θέσεις τους;;;

Ακόμα πειραματίζονται και διαδίδουν εμμέσως τόσο καιρό ότι αύριο θα υπάρχει official jb.

Αν ισχύει το άρθρο θα είναι fail.

Μακάρι να βγω ψεύτης!

 

Θα συμμεριζόμουν τον εκνευρισμό σου εάν μιλούσαμε για official εκδόσεις αλλά μιλάμε για leaks! (ή "leaks" μιας και η σάμυ την έχει καταβρεί με τους δωρεάν beta testers aka xda). Εγώ προς το παρόν απολαμβάνω την ICS που είναι σφαιράτη και λίγο με ενδιαφέρει αν πάρω jb αύριο ή σε ένα μήνα! Άσε που προτιμώ να το πάρω σε ένα μήνα και να παίζει σωστά, παρά μέσα στην εβδομάδα και να έχει όλα αυτά τα bugs που αναφέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμμεριζόμουν τον εκνευρισμό σου εάν μιλούσαμε για official εκδόσεις αλλά μιλάμε για leaks! (ή "leaks" μιας και η σάμυ την έχει καταβρεί με τους δωρεάν beta testers aka xda). Εγώ προς το παρόν απολαμβάνω την ICS που είναι σφαιράτη και λίγο με ενδιαφέρει αν πάρω jb αύριο ή σε ένα μήνα! Άσε που προτιμώ να το πάρω σε ένα μήνα και να παίζει σωστά, παρά μέσα στην εβδομάδα και να έχει όλα αυτά τα bugs που αναφέρεις!

 

Δεν είμαι καθόλου εκνευρισμένος.Άλλωστε τη ROM που φοράω τη φέρνω πάντα στα μέτρα μου και είμαι μια χαρά.

Αλλά αυτό το πράγμα φιλαράκι με τόσα leak firmwares μέσα σε λίγες μέρες, δε το έχω ξαναματαδει!

Και αυτό εκνευρίζει τους χρήστες και θα πρέπει να το καταλάβει η Samsung.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...