Jump to content

Παράπονα για το Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Galaxy S III είναι εξοπλισμένο με ένα πολύ δυνατό hardware αλλά ακόμα και αυτό δεν του εξασφαλίζει την ομαλή και γρήγορη λειτουργία που θα θέλανε αρκετοί χρήστες (σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα τους).

 

Το παρόν θέμα δημιουργήθηκε λοιπόν ώστε να παραθέσετε και να συζητήσετε τα παράπονα σας για το Galaxy S III που βασίζονται είτε σε επίπεδο hardware είτε σε επίπεδο software.

 

Οι οποιεσδήποτε ερωτήσεις και απορίες θα πρέπει να γίνονται στα άλλα θέματα που υπάρχουν.

Αυτό το θέμα αφορά μόνο Παράπονα για το Galaxy S III.

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καμια συσκευή ρε παιδια δεν ειναι τελεία , σε ολες θα υπάρχουν ελαττώματα τα οποια δεν θα θέλαμε να εχουν.

Οταν κάποιος βρει το τελειο τηλέφωνο με την καλύτερη διαχείριση μνήμης την καλύτερη κάμερα το καλύτερο ντιζαιν με άψογα υλικά το ..το..το.. ας μου το πει και έμενα να το αγοράσω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καμια συσκευή ρε παιδια δεν ειναι τελεία , σε ολες θα υπάρχουν ελαττώματα τα οποια δεν θα θέλαμε να εχουν.

Οταν κάποιος βρει το τελειο τηλέφωνο με την καλύτερη διαχείριση μνήμης την καλύτερη κάμερα το καλύτερο ντιζαιν με άψογα υλικά το ..το..το.. ας μου το πει και έμενα να το αγοράσω .

 

Σωστός! Όταν βγει άλλωστε το τέλειο κινητό θα πρέπει να κλείσει όλη η αγορά!

"Opportunities are out there waiting to be seized and exploited. If you don't plan on doing so, let them be seized by someone who does."
Link to comment
Share on other sites

Καμια συσκευή ρε παιδια δεν ειναι τελεία , σε ολες θα υπάρχουν ελαττώματα τα οποια δεν θα θέλαμε να εχουν.

Οταν κάποιος βρει το τελειο τηλέφωνο με την καλύτερη διαχείριση μνήμης την καλύτερη κάμερα το καλύτερο ντιζαιν με άψογα υλικά το ..το..το.. ας μου το πει και έμενα να το αγοράσω .

 

Εγω ζηταγα απο αυτη την συσκευη το αυτονοητο. Μηδεν lag. Δεν ειναι φυσιολογικο 4πυρηνη cpu με 1gb ram να μου κανει lag στην home screen...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω ζηταγα απο αυτη την συσκευη το αυτονοητο. Μηδεν lag. Δεν ειναι φυσιολογικο 4πυρηνη cpu με 1gb ram να μου κανει lag στην home screen...

 

Αυτο ειναι το κακο με τα ανδροειδη. Καλως η κακως το android, οσο πληρες ειναι, αλλα τοσο κακογραμμενο φανταζει και ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ζηταγα απο αυτη την συσκευη το αυτονοητο. Μηδεν lag. Δεν ειναι φυσιολογικο 4πυρηνη cpu με 1gb ram να μου κανει lag στην home screen...

 

Έχεις δίκιο το lag δεν δικαιολογείται σε αυτο το τηλέφωνο και ειδικότερα οταν γίνεται συνέχεια ισως με κάποια αναβαθμίσει φτιαχτεί ισως .....

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο το lag δεν δικαιολογείται σε αυτο το τηλέφωνο και ειδικότερα οταν γίνεται συνέχεια ισως με κάποια αναβαθμίσει φτιαχτεί ισως .....

 

Πραγματικα το ελπιζω να γινει συντομα γιατι αλλιως δυστυχως παλι πισω στην apple και το iphone 5 αν μεγαλωσει η οθονη.. Ξυπνα sammy χρειαζομαστε update...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα το ελπιζω να γινει συντομα γιατι αλλιως δυστυχως παλι πισω στην apple και το iphone 5 αν μεγαλωσει η οθονη.. Ξυπνα sammy χρειαζομαστε update...

 

Δεν είναι μόνο αυτο υπάρχουν και αλλα lag. Επεχείρησε να ανοίξεις τις επαφές σου να δεις πόσο χρόνο θα χρειαστει. Συν το reload των widgets.

Δυστυχώς δεν θελουμε να τα δούμε.

Εγω επιμένω ότι το Sii με είχε εντυπωσιάσει περισσότερο με την εκρηκτικότητα του.

Βεβαίως και η apple πέρυσι χρειάστηκε για να στρώσει το iOS 5 γύρω στους 6 μήνες. Άρα είναι γενικό το κακο. Κυριαρχεί η βιασύνη στο βωμό του ανταγωνισμου και δίνεται η δέουσα προσοχη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει αρχές Αυγούστου αλλά κάποια στιγμή μέσα στον Αύγουστο :p

Το καλό είναι ότι είναι κοντά οπότε αναμένουμε!!

 

Την περιμενουμε πως κ πως... αλλα ααααν γινει καμια ******* και δε πεταει το κινητο μας... μας βλεπω ολους να φευγουμε ενας ενας απο αυτην την εταιρια.. γιατι οι προσδοκιες ειναι μεγαλες κ το ξενερωμα θα ειναι πολλλλυυυυυ μεγαλο... ας ερθει με το καλο τον αυγουστακο να γουσταρουμεεε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Την περιμενουμε πως κ πως... αλλα ααααν γινει καμια ******* και δε πεταει το κινητο μας... μας βλεπω ολους να φευγουμε ενας ενας απο αυτην την εταιρια.. γιατι οι προσδοκιες ειναι μεγαλες κ το ξενερωμα θα ειναι πολλλλυυυυυ μεγαλο... ας ερθει με το καλο τον αυγουστακο να γουσταρουμεεε

 

Γιατί δεν πετάει ήδη το GSIII? Πραγματικά μερικές φορές δεν σας καταλαβαίνω :(

"Opportunities are out there waiting to be seized and exploited. If you don't plan on doing so, let them be seized by someone who does."
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πετάει ήδη το GSIII? Πραγματικά μερικές φορές δεν σας καταλαβαίνω :(

 

Το έχουμε εξηγήσει αυτο. Το software στην παρούσα φάση δεν δίνει την δυνατότητα στο hardware να δώσει αυτα που μπορει, σε αντίθεση με ότι συνέβαινε πέρυσι στο Sii όπου μετα τα πρώτα updates η συνεργασία software-hardware ήταν στο 100%.

 

Όπως είμαστε τώρα χρειάζονται custom παρεμβάσεις για να πάρουμε το καλύτερο.

Όταν έχουν περάσει αρκετές συσκευές απο τα χέρια σου μπορείς και αντιλαμβάνεσαι ευκολότερα το ποτε έχεις τέλεια απόκριση.

Μιλάμε για lag που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν σε μια συσκευη με τέτοιο hardware.

Μεγάλη ευθύνη φέρει το ics και όχι τόσο η υλοποίηση της Samsung.

Όταν δοθει το JB θα καταλάβεις αμέσως τι εννοούμε. Και τώρα αν θες και μπορείς να βρεις κάποιον με Galaxy Nexus, θα δεις την διάφορα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δεν είναι σωστό. Συνήθως το software πάντα υστερεί του hardware, άλλοτε πολύ άλλοτε λιγότερο. Εσείς εδώ συνεχώς κρίνετε το performance με βάσει το smoothness στο UI. Αυτό όμως είναι ένα μέρος του performance και μπορεί αυτό να είναι εμφανές σε εσάς αλλά δεν είναι και το σημαντικότερο. Όλοι οι kernels έχουν βελτιώσεις στο performance, στο filesystem, στο network stack, στο scheduling. Οι αλλαγές στο GB δεν κάνουν το λειτουργικό γρηγορότερο, απλά σου δίνουν την εικόνα αυτή λόγω καλύτερου συγχρονισμού του rendering. Μην τα μπερδεύετε, δεν είναι το ίδιο πράγμα
Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε εξηγήσει αυτο. Το software στην παρούσα φάση δεν δίνει την δυνατότητα στο hardware να δώσει αυτα που μπορει, σε αντίθεση με ότι συνέβαινε πέρυσι στο Sii όπου μετα τα πρώτα updates η συνεργασία software-hardware ήταν στο 100%.

Όπως είμαστε τώρα χρειάζονται custom παρεμβάσεις για να πάρουμε το καλύτερο.

Όταν έχουν περάσει αρκετές συσκευές απο τα χέρια σου μπορείς και αντιλαμβάνεσαι ευκολότερα το ποτε έχεις τέλεια απόκριση.

Μιλάμε για lag που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν σε μια συσκευη με τέτοιο hardware.

Μεγάλη ευθύνη φέρει το ics και όχι τόσο η υλοποίηση της Samsung.

Όταν δοθει το JB θα καταλάβεις αμέσως τι εννοούμε. Και τώρα αν θες και μπορείς να βρεις κάποιον με Galaxy Nexus, θα δεις την διάφορα.

 

Μεγάλη ευθύνη φέρνει η samsung και όχι το ICS ή η google. Με τόσο bloatware που έχουν όλα τα κινητά και τόσο μεγάλο πείραγμα στο framework, στα features και στο skin λογικό είναι να μην παίρνεις αυτό που θέλει να σου προσφέρει η google με την εκάστοτε έκδοση λογισμικού της...Έχουν γραφτεί πραγματικά άπειρα για αυτό το θέμα ακριβώς, οχι μόνο για την samsung αλλά και για την htc φυσικά και για οποιαδήποτε εταιρία επεμβαίνει στο λειτουργικό έτσι ώστε να το κάνει αυτή έτσι όπως νομίζει για τους πελάτες της. Αυτό έρχτεαι με κόστος όμως...Δεν μπορεί στο nexus να τρέχει μια χαρά το λειτουργικό και στο galaxy s 3 να υπάρχει οποιοσδήποτε με παράπονο με τέτοιο hardware. Το λάθος είναι καθαρά της samsung που επεμβαίνει στο λειτουργικό με αυτόν τον τρόπο...Ακόμα και στην εμφάνιση του λειτουργικού αυτή καθεαυτή το ICS το έχουν κάνει να φαίνεται σαν gingerbread, έλεος δηλαδή..Το σωστό είναι να συγκρίνεις ICS στο nexus και ICS έτσι όπως το έκανε η samsung στο SGS3, όχι JB στο nexus και ICS σε κάποιο άλλο...Δεν υπάρχει απολύτως τίποτα που να σας εγγυάται οτι θα έχει κάνει καλή δουλειά στο JB η samsung δυστυχώς.. Πριν πουλήσω το το galaxy s 2 έιχα βάλει cm9 ICS 4.04...Τι να λέμε τώρα....Απλά καμία σχέση σε ομαλότητα/σταθερότητα με στοκ ICS...Το ίδιο συνέβαινε και με cm7 σε σχέση με στοκ gingerbread οποιαδήποτε κινητού... Και τώρα cm9 έχω βάλει στο gs3 και έχω βρεί την ηρεμία μου με τις αναίτειες επεμβάσεις της samsung στο λειτουργικό...Καλό το γεγονός οτι η οθόνη δεν κλείνει αν την κοιτάς και ότι άλλο προτιμά κανείς, αλλά το θέμα είναι το λειτουργικό εν γένει...Απ την μεριά τους αυτές οι εταιρείες υποστηρίζουν οτι θέλουν να ξεχωρίζουν για αυτό αλλάζουν και το λειτουργικό...Τι να το κάνεις αν τα κάνεις χειρότερα τα πράγματα με τόσο bloat και οτιδήποτε άλλο τους έρθει στο μυαλό...

#blamesamsung

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δεν είναι σωστό. Συνήθως το software πάντα υστερεί του hardware, άλλοτε πολύ άλλοτε λιγότερο. Εσείς εδώ συνεχώς κρίνετε το performance με βάσει το smoothness στο UI. Αυτό όμως είναι ένα μέρος του performance και μπορεί αυτό να είναι εμφανές σε εσάς αλλά δεν είναι και το σημαντικότερο. Όλοι οι kernels έχουν βελτιώσεις στο performance, στο filesystem, στο network stack, στο scheduling. Οι αλλαγές στο GB δεν κάνουν το λειτουργικό γρηγορότερο, απλά σου δίνουν την εικόνα αυτή λόγω καλύτερου συγχρονισμού του rendering. Μην τα μπερδεύετε, δεν είναι το ίδιο πράγμα

 

Εφόσον η επικοινωνία με το χρήστη γίνεται με UI, υπάρχει η "εμπειρία χρήσης" στη μέση.

Ομαλότητα + σπιρτάδα = αίσθηση υπεροχής (όπως στα wp7)

Lags/spikes = αίσθηση ανεπαρκούς hardware.

 

Αν βγάλεις το ui και είσαι με κονσόλα μπορείς να δουλέψεις άνετα ακόμα και με το 1/4 των specs του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά οι εργασίες δεν εκτελούνται ταχύτερα, αυτό εννοώ. Ότι δίνει καλύτερη αίσθηση, εννοείται. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Άλλωστε η αίσθηση υπεροχής εξαρτάται και από πολλά άλλα πράγματα, πχ το καλό network connectivity
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά οι εργασίες δεν εκτελούνται ταχύτερα, αυτό εννοώ. Ότι δίνει καλύτερη αίσθηση, εννοείται. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Άλλωστε η αίσθηση υπεροχής εξαρτάται και από πολλά άλλα πράγματα, πχ το καλό network connectivity

 

Κάνετε λάθος εδω. Όταν οι εφαρμογές ανοίγουν ταχύτερα. Η ιδέα μας είναι?

Όταν σε οτιδήποτε τρέχει ics συμπεριλαμβανομένων και των Galaxy S & galaxy Nexus, υπάρχει τεράστιο lag στον άνοιγμα dialer και ιδιαίτερα στο contacts, δεν νομίζω να φταίει η Samsung.

Όταν η θερμοκρασία λειτουργίας και η διαχειριση ram σε όλες τις παραπάνω συσκευές είναι χειρότερη απο την προηγούμενη έκδοση, πάλι η ιδέα μας είναι?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κάνετε λάθος εδω. Όταν οι εφαρμογές ανοίγουν ταχύτερα. Η ιδέα μας είναι?

Όταν σε οτιδήποτε τρέχει ics συμπεριλαμβανομένων και των Galaxy S & galaxy Nexus, υπάρχει τεράστιο lag στον άνοιγμα dialer και ιδιαίτερα στο contacts, δεν νομίζω να φταίει η Samsung.

Όταν η θερμοκρασία λειτουργίας και η διαχειριση ram σε όλες τις παραπάνω συσκευές είναι χειρότερη απο την προηγούμενη έκδοση, πάλι η ιδέα μας είναι?

 

Το galaxy s δεν έχει καθαρό ICS αλλά υλοποίηση της samsung οπως σου ανέφερα. Για θερμοκρασίες να τα ρίξεις στον κερνελ της samsung πάλι και όχι στην google..Όταν δίνουν τον source code (και μάλιστα όχι το 100%, μερικά κομμάτια είναι proprietary) και διορθώνουν οι εκάστοτε developers της βλακείες της κάθε εταιρείας δεν σου φταίει το λειτουργικό..

Διαχείριση ram είναι σαφώς ανώτερη κατ' εμε στο ics. Στο nexus δεν βλέπω κανένα τεράστιο lag προσωπικά. Για εφαρμογές τρίτων δεν μπορώ να ξέρω, είναι η δουλειά του κάθε developer που βγάζει μια εφαρμογή να την κάνει να τρέχει σωστά. Το android είναι κατακερματισμένο σε τόσες συσκευές, επόμενο είναι κάποιες απ αυτές να μην τρέχουν σωστά και τέλεια σε όλες τις συσκευές και τα λειτουργικά τους..Εδώ ακριβώς είναι και το πλεονέκτημα της apple στις εφαρμογές...Ένα κινητό, όλα πιο εύκολα για τους developers γιατί γίνεται optimisation μόνο για αυτό...Τα παράπονα πολλών developers, ακόμα και software houses για υποστήριξη των εφαρμογών τους σε κάθε είδους οθόνη, επεξεργαστών, καρτών γραφικών στο android πιστεύω είναι γνωστά...Η ουσία είναι οτι το ICS της google είναι πολύ ανώτερο του προηγούμενου GB...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα με το sgs 2. Δεν το έχω πειράξει, stock rom έχει

Ούτε εγώ έχω θέματα. Κανένα θέμα. Το sgs3 είναι ταχύτατο, δεν έχω συναντήσει lag πουθενά, όλα ανοίγουν αστραπιαία και μέχρι τώρα το χαίρομαι απίστευτα. Και ούτε που ζεσταίνεται, μετά από ώρες χρήσης και youtube. Κάποιοι χρήστες απλά είναι απαιτητικοί σε υπερβολικότατο κατά την άποψή μου βαθμό και παίζουν με τα χιλιοστά του δευτερολέπτου, μέχρι να βγει κάποιο τηλέφωνο που να λειτουργεί με την ταχύτητα της σκέψης δε θα είναι ικανοποιημένοι.... σόρρυ αν θυμώνει κάποιος μ'αυτό ειδικά από τους προλαλήσαντες, αλλά είναι η άποψή μου.

Όταν βγήκε το ics έκαναν κρα να βάλουν ics, τώρα όλοι θέλουν jb. Το επόμενο λειτουργικό μετά το jb θα είναι απίστευτο, και το jb θα είναι για τα σκουπίδια...

Σε όποιον με έχει ρωτήσει συνιστώ το sgs3 ανεπιφύλακτα. Είναι ταχύτερο από το κάθε iphone, πανέμορφο σχεδιαστικά, το μόνο που ίσως να χαλάσει κάποιους είναι το μέγεθος, αλλά κι αυτό εγώ το συνήθισα ήδη μέσα σε μια βδομάδα. Σε κάποιους δε θα αρέσει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Δεν καταλαβαίνω και ποτέ δε θα το καταλάβω, γιατί τότε το αγοράσανε.... το βρίσκω απλά τραγελαφικό.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω θέματα. Κανένα θέμα. Το sgs3 είναι ταχύτατο, δεν έχω συναντήσει lag πουθενά, όλα ανοίγουν αστραπιαία και μέχρι τώρα το χαίρομαι απίστευτα. Και ούτε που ζεσταίνεται, μετά από ώρες χρήσης και youtube. Κάποιοι χρήστες απλά είναι απαιτητικοί σε υπερβολικότατο κατά την άποψή μου βαθμό και παίζουν με τα χιλιοστά του δευτερολέπτου, μέχρι να βγει κάποιο τηλέφωνο που να λειτουργεί με την ταχύτητα της σκέψης δε θα είναι ικανοποιημένοι.... σόρρυ αν θυμώνει κάποιος μ'αυτό ειδικά από τους προλαλήσαντες, αλλά είναι η άποψή μου.

Όταν βγήκε το ics έκαναν κρα να βάλουν ics, τώρα όλοι θέλουν jb. Το επόμενο λειτουργικό μετά το jb θα είναι απίστευτο, και το jb θα είναι για τα σκουπίδια...

Σε όποιον με έχει ρωτήσει συνιστώ το sgs3 ανεπιφύλακτα. Είναι ταχύτερο από το κάθε iphone, πανέμορφο σχεδιαστικά, το μόνο που ίσως να χαλάσει κάποιους είναι το μέγεθος, αλλά κι αυτό εγώ το συνήθισα ήδη μέσα σε μια βδομάδα. Σε κάποιους δε θα αρέσει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Δεν καταλαβαίνω και ποτέ δε θα το καταλάβω, γιατί τότε το αγοράσανε.... το βρίσκω απλά τραγελαφικό.

 

Αλεξ λογικο είναι να σου φαίνεται διαφορετικα αφου πηγές απο το galaxy 1 στο 3.

Η θερμοκρασία μετα το τελευταίο update είναι υποδειγματικη.

Δεν υπερβάλουμε απλα θυμόμαστε την συμπεριφορα του Sii σε ανάλογη χρήση και βλέπουμε ότι δεν υπάρχει η ίδια εκρηκτικότητα.

Άλλωστε μιλάμε με νούμερα.

Όταν με την ίδια χρήση τις ίδιες εφαρμογές είχαμε 340 ΜΒ free ram και μια συσκευη ακούραστη, με το που δόθηκε το update του ics έπεσε κάτω απο τα 200 με κάποιες επιπτώσεις στην άμεση απόκριση.

Όταν κάναμε κλικ στο εικονίδιο των ρυθμίσεων, άνοιγαν πριν καλα καλα πάρουμε το δάχτυλο απο την οθόνη. Τώρα υπάρχει δισταγμος. Το ίδιο και στον dialer. Στις επαφές όχι απλα διστάζει αλλα καθυστερει χαρακτηριστικά.

Όσο είχα gingerbread στο Sii δεν ψαχτηκα ποτε για custom rom.

Τέλος πάντων πριν λίγες ώρες πέρασα το JB στο Nexus S και πράγματι έγιναν τα βήματα που έπρεπε. Θα το δείτε σε λίγο καιρο και θα καταλάβετε.

Δεν είμαι fan της Samsung αλλα δεν μπορω να ρίξω την ευθύνη σ αυτούς για όσα ανέφερα προηγουμένως.

Άντε να την κατηγορησω, για την κλεψυδρα που βγάζει όταν ανοίγεις το μενου της camera. Για όλα τα αλλα όμως είναι καθαρα θέμα λειτουργικου.

Όταν έχουμε φθάσει σε τετραπυρηνους επεξεργαστες χρονισμένους στα 1400MHz λογικο είναι να έχουμε απαιτήσεις απο το λειτουργικο να ανταποκρίνεται αναλόγως.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά , βγήκε κάποιο update που διόρθωσε την φωτεινότητα? Γιατί είδα έναν τύπο σήμερα κάπου και γενικώς ήταν αρκετά ικανοποιητικό το φώς (στο 100% το είχε βέβαια) και δη στο ίντερνετ που μέχρι πρότεινος όσα είδα , ήταν τραγικά.

Ξέχασα να ρωτήσω προέλευση και άν φορούσε κάποια custom rom, βέβαια δεν τον έκοψα για να πολυασχολείται, αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , βγήκε κάποιο update που διόρθωσε την φωτεινότητα? Γιατί είδα έναν τύπο σήμερα κάπου και γενικώς ήταν αρκετά ικανοποιητικό το φώς (στο 100% το είχε βέβαια) και δη στο ίντερνετ που μέχρι πρότεινος όσα είδα , ήταν τραγικά.

Ξέχασα να ρωτήσω προέλευση και άν φορούσε κάποια custom rom, βέβαια δεν τον έκοψα για να πολυασχολείται, αλλά ποτέ δεν ξέρεις..

 

Οχι φιλε μου δυστυχως, αν βγει τετοιο update θα χοροπηδαω απο τη χαρα μου να εισαι σιγουρος:lol::lol:

Βεβαια η δικα μου συσκευη ειναι τα παντα μαμισια:p

Που την ειδες τη συσκευη στον ηλιο η'σε εσωτερικο χωρο?

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζι με χρώματα,μέσα δηλαδή.Ειναι το μόνο που με κολλάει να μην το χτυπήσω και το sence.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση, οταν παω να πληκτρολογισω ενα ονομα στο τηλεφωνω για να με βγαλει απο τις επαφες το ονομα, αυτο γραφει με λατινικους χαρακτηρες, και ετσι δεν με βγαζει ελληνικα ονοματα... παιζει να το φτιαξω καπως?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.η φωτεινοτητα σε εξωτερικο χωρο ειναι τοσο χαλια που δεν μπορεις να κανεις την δουλεια σου?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...