Jump to content

Παράπονα για το Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποθέτω οτι έκανες full wipe . Το πρόβλημα είναι μονο με τον συγκεκριμενο παροχο ( cosmote ) ή και με όλους τους άλλους ,γιατί αν ειναι με όλους τότε είναι σοβαρό το θέμα και ίσως χρειαστείς servive .

Κοίταξε να δεις αν To imei υπάρχει κανονικά στην συσκευή σου ή έχει χαθεί ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δυστυχώς ότι και να δοκίμασα για επαναφορα λογισμικου android , δεν είχε κανένα αποτέλεσμα , γιατί πολύ απλά δεν δέχεται το κινητό να εγκαταστήσει καμια παλαιότερη έκδροση. το πρόβλημα μου λοιπόν σε σχέση με το οτι το νέο λογισμικό που το έκανα σαν τελευταία μου λύση εκ νέου εγκατάσαση, ακόμα και μέσο odin3 , συνεχίζει να μην δέχεται και να μην αναγνωρίζει το δίκτυο της κινητής μου τηλεφωνίας cosmote. φυσικά δοκίμασα και άλλη micro card sim και ούτε αυτήν αναγνωρίζει. το αποτέλεσμα είναι να παραμένω χωρίς κινητό που όπως είχα προαναφέρει είναι το samsung s3. :( έχει κανείς να μου προτείνει κάτι άλλο να κάνω ?

μην κουραζεσαι πηγαινε σε σερβις.πολλα μπορει να ειναι η αιτια,ιμει,λαθος εκδοση,κλπ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...