Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Yparxei kapio programma na metatrepsw ta videakia tou kinitou (3gp) se mpeg ?

 

Ψάχνοντας λίγο, βρήκα αυτά τα δύο:

Mobile 3GP converter http://www.miksoft.net/

ImTOO 3GP Video Converter http://www.imtoo.com/3gp-video-converter.html ;)

 

Το δεύτερο κάνει και μετατροπή σε mpeg, ενώ το πρώτο σε avi. :shifty:

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διέγραψε όλες τις επαφές της κάρτας και ξαναδοκίμασε.

Δυστυχώς το έκανα αλλά δεν πέτυχε.

Δηλαδή ενώ διέγραψα τα 20 ονόματα που είχε η κάρτα και ξεκίνησα να

κάνω αντιγραφή,αντέγραψε πάλι τα 20 ονόματα ,σταμάτησε και μου

έβγαλε μήνυμα ότι η κάρτα είναι πλήρης.Τι μπορεί να συμβαίνει.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

Να μην σε τρομάξω αλλά sorry που θα διαβάσεις τα παρακάτω.. :O

 

Λοιπόν:Έμενα κάποτε μου έκανε το ίδιο πράμα το Κ700 μου.Δηλαδή αντέγραφε όχι 20 ονόμτα αλλά ΜΟΝΟ 8.Αργότερα άρχισε να μην ανοίγει κανονικά.Δηλαδή αναβόσβηνε η οθόνη και για να ανοίξει έπρεπε να του αφαιρέσω την μπαταρία.Στό τέλος δεν άνοιγε καθόλου και αναβόσβηνε συνεχώς η οθόνη και τα πλήκτρα.Έτσι αναγκάστηκα να το πάω σε ένα Service της SE για αναβάθμιση λογισμικού.Έκει μου είπαν οτι δεν γίνεται τίποτα με την αναβάθμιση διότι είχε καεί η πλακέτα :cry: .Εδώ και 3 ολόκληρες εβδομάδες είναι στα κεντρικά της SE στην Αθήνα και δεν έχω νέα του(του Κ700)από τότε.........

 

 

ΤΡΕΞΕ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το εκανε και σε μενα αλλα με μια αναβαθμιση διορθωθηκε..Τι να πω παντως με ταλαιπωρησε και μενα για αρκετο καιρο μεχρι που που το ειχα ξεχασει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ψαχνω απεγνωσμενα μαυρη προσοψη για το κινητο μου επειδη η 1η που εχω χαλασε και τωρα επει της ευκεριας θα ηθελα να παρω την μαυρη και οχι την κανονικη.Ξερει κανεις που μπορω να βρω?????

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε toledo.

 

Ευχαριστούμε πολύ και για την ευχή σου,

βέβαια όσο για εμένα, το επόμενο κινητό θα είναι της σειράς P

τέρμα τα παιχνιδιάκια...

 

 

Υ.Γ.: Στον "Ερωτικό", συχνάζεις;

 

 

syxnaza palia oxi pia

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia na sas po tis empeiries mou meta apo 4 meres syntrofias me to k700i

 

kratise me proti fortisi 3 oloklires meres me paiksimo radio peripou 3 ores ana mera

 

arketa video

ligo psaksimo ta menou (logo tou oti einai kainourgio) gia na to matho kaliterra

kai me tin othoni stin eksikonomisi mpatarias (dil: na sbinei i othoni toy) pisteyo gia proti fortisi ta pige kala!!!!!

 

 

loipon exo tin vl ekdosi me firmware :R2AE033

othoni: 200406041

kamera: 3.10

ekdosi logismikou: ITP CXC 125 813 R2E

prosarmogi: CDA102298/7 R47A cxc 125822 R2AE033 VFE_1

 

exo tin kainourgia ekdosi i na to pao gia anabathmisi?

me tin basi dss25 kai me tin online anabathmisi feygi to vl?

aytaaaaaaaaaaaaaaaaa!

opoios thelei as apantisi!!!

 

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ego pantos eimai apolyta ikanopoihmenos meta apo 5 mines xrisis. :) to mono meion kata tin apopsi mou einai h kamera to brady...dtstyxos ta aspra pixeliasmata pou kanei me xalei... :(
GALAXY S5
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ Κ700 ΕΙΝΑΙ Ο "ΘΟΡΥΒΟΣ"(noise) που εχει η καμερα του...κατι ακουσα για διορθωση μεσω αναβαθμισης,αλλα δεν μου φαινεται αληθινο...εχει ακουσει κανεις κατι? τα ακολουθα ειναι το τελευταιο πακετο λογισμικου που υπαρχει,μετα απο σημερινη επικοινωνια που ειχα με ericsson R2AE033

othoni: 200406041

kamera: 3.10

ekdosi logismikou: ITP CXC 125 813 R2E

prosarmogi: CDA102298/7 R47A cxc 125822 R2AE033 VFE_1

 

IΣΩΣ ΑΜΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΜΕΡΑΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟ(ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ Τ630 'Η ΤΟ ALCATEL 735-ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ&ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ-ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!)ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ Κ700 ΕΙΝΑΙ Ο "ΘΟΡΥΒΟΣ"(noise) που εχει η καμερα του...κατι ακουσα για διορθωση μεσω αναβαθμισης,αλλα δεν μου φαινεται αληθινο...εχει ακουσει κανεις κατι? τα ακολουθα ειναι το τελευταιο πακετο λογισμικου που υπαρχει,μετα απο σημερινη επικοινωνια που ειχα με ericsson R2AE033

othoni: 200406041

kamera: 3.10

ekdosi logismikou: ITP CXC 125 813 R2E

prosarmogi: CDA102298/7 R47A cxc 125822 R2AE033 VFE_1

 

IΣΩΣ ΑΜΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΜΕΡΑΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟ(ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ Τ630 'Η ΤΟ ALCATEL 735-ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ&ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ-ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!)ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ...

 

Ειναι γνωστο οτι η καμερα του K700 ειναι ψιλοχαλια για την κατηγορια του τηλεφωνου. (δεν μπορουσε να παρει μαθηματα απο την Sharp?)

Δεν νομιζω να φτιαχτει με αναβαθμιση λογισμικου. Τοσα update εβγαλαν και δεν βελτιωθηκε καθολου, τωρα θα την φτιαξουν, ειδικα τωρα που βγαινει και το K750.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ Κ750 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ(ΠΟΙΟΤΙΚΑ,ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ)ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΦΩΤΟ NORMAL & OXI FINE ΟΣΟ &ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΑΡΓΟ ΤΟ NOISE ΨΙΛΟΜΕΙΩΝΕΤΑΙ!...ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΕ ΦΛΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗΣ ΛΗΨΗΣ...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

.....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ Κ750 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ(ΠΟΙΟΤΙΚΑ,ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ)

Η camera του K750i σε σχέση με του K700i έχει πολύ μεγάλη διαφορά , φυσικά

προς το καλύτερο :)

Δεν έχεις δει δείγματα από διάφορα previews του K750i ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να τα σβησω? οπως τα παιχνιδια που εχει..

 

Klidomena paixnidia se K700i?!!!! :blink:

Den rotas kalitera edo ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τα σβήσεις όλα εκτός από το Real Tennis που έχει προστασία διαγραφής.

(επίσης και οποιοδήποτε άλλο αρχείο έχει προστασία διαγραφής δεν γίνεται να το διαγράψεις)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

πως θα τα σβησω, αφου στις επιλογες δεν εχει την ειλογη "σβησιμο".

??

Σε όσα δεν έχει, είναι πραστατευμένα και δεν μπορείς να τα σβήσεις.

Εμένα πάντως το μόνο παιχνίδι (μιας και γι' αυτά άνοιξες το θέμα) που είναι προστατευμένο από διαγραφή είναι το Super Real Tennis.

(μήπως έχεις vodafone Live! συσκευή;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

οχι, δεν ειναι vodafone live. και δεν υπαρχει κανενας τροπος για να τα σβησω?

Δυστυχώς όχι.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το θέμα με τα προβληματικά αυτοκόλλητα που ξεκολλάνε, υφίσταται ακόμα, ή αφορούσε μόνο τις πρώτες παρτίδες?

 

Καλή ανάσταση.

Γιώργος.

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το θέμα με τα προβληματικά αυτοκόλλητα που ξεκολλάνε, υφίσταται ακόμα, ή αφορούσε μόνο τις πρώτες παρτίδες?

 

Καλή ανάσταση.

Γιώργος.

Egw pantws to phra telh Dekemvriou,

meta apo kana dimhno ksekolise to katw aytokolhto kai paraligo na to xasw kiolas kai meta apo tetramhno arxise na ksekolaei kai to aytokolhto sto koumpaki online sto plai...

to kako einai oti an valeis kolla kai ta koliseis xalaei to trisdiastato efe pou exei giati einai apo thn mesa meria kai einai poly eves8hto se kolles...

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω τελη Δεκεμβριου το πηρα το δικο μου και δεν εχει ξεκολλησει κανενα αυτοκολητο!(Φτοτ φτου μην το ματιασω!)http://www.techhelpers.net/e4u/comp/comp11.gif
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,

Μήπως η ένταση του ακουστικού είναι κάπως χαμηλή , ή έτσι μου φαίνεται;Αν έχει ξαναειπωθεί αυτό το θέμα ζητώ συγνώμη άλλα άν ξέρει κάποιος παρακαλώ να μου πεί.Επίσης η έκδοση του firmware του κινητού πώς εμφανίζεται;

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,

Μήπως η ένταση του ακουστικού είναι κάπως χαμηλή , ή έτσι μου φαίνεται;Αν έχει ξαναειπωθεί αυτό το θέμα ζητώ συγνώμη άλλα άν ξέρει κάποιος παρακαλώ να μου πεί.Επίσης η έκδοση του firmware του κινητού πώς εμφανίζεται;

Η ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ 'Η ΟΧΙ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ)

ΓΙΑ ΤΟ FIRMWARΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΠΑΤΑ JOYSTICK ΔΕΞΙΑ, ΑΣΤΕΡΑΚΙ, 2 ΦΟΡΕΣ JOYSTICK AΡΙΣΤΕΡΑ, AΣΤΕΡAKI, JOYSTICK ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΑΣΤΕΡΑΚΙ.

ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ SERVICE INFO - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...