Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο φίλε toledo.

 

Ευχαριστούμε πολύ και για την ευχή σου,

βέβαια όσο για εμένα, το επόμενο κινητό θα είναι της σειράς P

τέρμα τα παιχνιδιάκια...

 

 

Υ.Γ.: Στον "Ερωτικό", συχνάζεις;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mporo na pw pos tora to k700i g******e telios, to eixa stin kolotsepi o mlkas k 3exastika k kathomai me dinami sti karekla to vgazo vlepw mia mayri boula stin othoni apo mesa g******n oi ygroi krystaloi k sti mesi d fenete tpt me to zorh to xirozomai... giato peo egine d me polypira3e etsi kialios opou nanai vgenei to k750i ala eixa skopo na to pouliso tora paei...3eri kaneis an pao na to ftiaxo alagi othoni d tha theli logika;poso tha skaso ean to kanw;
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mporo na pw pos tora to k700i g******e telios, to eixa stin kolotsepi o mlkas k 3exastika k kathomai me dinami sti karekla to vgazo vlepw mia mayri boula stin othoni apo mesa g*******n oi ygroi krystaloi k sti mesi d fenete tpt me to zorh to xirozomai... giato peo egine d me polypira3e etsi kialios opou nanai vgenei to k750i ala eixa skopo na to pouliso tora paei...3eri kaneis an pao na to ftiaxo alagi othoni d tha theli logika;poso tha skaso ean to kanw;

egw pou eixa paei prosfata kai rwtisa stin SE gia kalima original mou zitise 70 eyrw.fantasou i othoni.de kserw alla sou edwsa mia idea pisteyw.

Link to comment
Share on other sites

Για original μπροστινή πρόσοψη, εμένα στη Δωδεκανήσου μου ζήτησαν 45 ευρώπουλα...

Σιγά να μην τα δώσω...

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

mporo na pw pos tora to k700i g******e telios, to eixa stin kolotsepi o mlkas k 3exastika k kathomai me dinami sti karekla to vgazo vlepw mia mayri boula stin othoni apo mesa g******n oi ygroi krystaloi k sti mesi d fenete tpt me to zorh to xirozomai... giato peo egine d me polypira3e etsi kialios opou nanai vgenei to k750i ala eixa skopo na to pouliso tora paei...3eri kaneis an pao na to ftiaxo alagi othoni d tha theli logika;poso tha skaso ean to kanw;

Enas ap toys vasikous kanones se forum einai na grafeis se kosmio epipedo k oxi opws milas st aderfia sou i stous kolitoys sou.To kaneis synexws kai einai thema xronou pali na fas ban pistevw.....

Link to comment
Share on other sites

Για original μπροστινή πρόσοψη, εμένα στη Δωδεκανήσου μου ζήτησαν 45 ευρώπουλα...

Σιγά να μην τα δώσω...

 

Mπορει να βρεθει και no name προσοψη?

Link to comment
Share on other sites

Mπορει να βρεθει και no name προσοψη?

Ναι, είχα δει σε ηλεκτρονικά καταστήματα του εξωτερικού, σε διάφορα μάλλιστα χρώματα πλην του ασημιού, όπως μπλε, κόκκινο, μαύρο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

egw pira original prosopsi apo to e-bay mou ti stilane taxydromikos mesa se mia vdomada irthe spiti mou ena 20eyro ypothesi einai... Don_VitoCorleone xalarose paixth apo to na petagese k na les asynartisies kalytera as mou apadouses stin erotisi mou to posa ban exo faei h tha fao einai thema diko mou k ton moderator moderator den eisai opote mi milas.pateras mou den eisai gia na mou peis pos na milao oloi edw mesa einai adelfia mou ektos apo sena pisteyo na stenaxorethikes tora e ? :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egw pira original prosopsi apo to e-bay mou ti stilane taxydromikos mesa se mia vdomada irthe spiti mou ena 20eyro ypothesi einai... Don_VitoCorleone xalarose paixth apo to na petagese k na les asynartisies kalytera as mou apadouses stin erotisi mou to posa ban exo faei h tha fao einai thema diko mou k ton moderator moderator den eisai opote mi milas.pateras mou den eisai gia na mou peis pos na milao oloi edw mesa einai adelfia mou ektos apo sena pisteyo na stenaxorethikes tora e ? :)

 

Hello, είμαι Moderator... :w00t:

 

Οι βρισιές και οι ανάλογες εκφράσεις δεν επιτρέπονται στο forum. Προσπάθούμε να το κρατήσουμε σε ένα επίπεδο βλέπεις... Είναι η πρώτη και τελευταία παρατήρηση που σου κάνω... Άλλαξε τον τρόπο έκφρασής σου σε παρακαλώ, δεν θέλω να χρειαστεί να επανέλθω...

 

Thanx.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Hello, είμαι Moderator... :w00t:

 

Οι βρισιές και οι ανάλογες εκφράσεις δεν επιτρέπονται στο forum. Προσπάθούμε να το κρατήσουμε σε ένα επίπεδο βλέπεις... Είναι η πρώτη και τελευταία παρατήρηση που σου κάνω... Άλλαξε τον τρόπο έκφρασής σου σε παρακαλώ, δεν θέλω να χρειαστεί να επανέλθω...

 

Thanx.

Thanx x10 Mythozz :cool:

 

MaIdeN: Moderator=άνθρωπος=όχι 24 ώρες το 24ωρο στο δίκτυο (για να ελέγχει τα πάντα - για αυτό φροντίζουν και οι ίδιοι οι χρήστες, γιατί το φόρουμ είναι η "εικόνα" όλων μας).

Πρέπει και οι ίδιοι οι χρήστες να συμβάλουν στην καλή (γενικά) εικόνα του φόρουμ, με το να εκφράζονται καλύτερα προς τους άλλους χρήστες, μέσα από τα μηνύματά τους. Η συνολική εικόνα του MyPhone μέχρι τώρα, είναι από τις καλύτερες που μπορεί να έχει ένα φόρουμ και αυτό πρέπει να θεωρούμε ότι είναι υπέρ μας, αφήνοντας στην άκρη όποια (ακόμα και σε ελάχιστο ποσοστό), επιθετική στάση μπορεί να θεωρήσουμε, ότι πρέπει να έχουμε για κάποιον άλλον χρήστη, για κάτι που έχει γράψει σε ένα μήνυμά του.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

προσπάθησα να κάνω αντιγραφή του τηλεφωνικού καταλόγου από τις

επαφές στην κάρτα sim αλλά μου βγάζει ότι η μνήμα της κάρτας είναι

πλήρης ενώ έχει μόνο 20 ονόματα

μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

προσπάθησα να κάνω αντιγραφή του τηλεφωνικού καταλόγου από τις

επαφές στην κάρτα sim αλλά μου βγάζει ότι η μνήμα της κάρτας είναι

πλήρης ενώ έχει μόνο 20 ονόματα

μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται

ευχαριστώ

Αν θέλεις γράψε ακριβώς το μήνυμα που σου βγάζει για να καταλάβουμε.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις γράψε ακριβώς το μήνυμα που σου βγάζει για να καταλάβουμε.

 

Απλά βγάζει μήνυμα ''αδύνατη η αντιγραφή μνήμη κάρτας πλήρης''

Link to comment
Share on other sites

το κ700ι εχει ενα megapixel analish?

έχει ένα megapixel αλλά αυτό γίνεται με λογισμικό και έτσι υπάρχει απώλεια στην ανάλυση,δηλ. δεν πετυχαίνει κατά την γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

το κ700ι εχει ενα megapixel analish?

η καμερα του Κ700 ειναι 0.3ΜΡ. Βγαζει φωτογραφιες με μεγιστη αναλυση 640x480 χωρις απωλεια.

Σαν επιλογη εχει να βγαλεις μεχρι και 1280x960, αλλα απλα ειναι σαν κανει strech την εικονα

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του Κ700 ειναι 0.3ΜΡ. Βγαζει φωτογραφιες με μεγιστη αναλυση 640x480 χωρις απωλεια.

Σαν επιλογη εχει να βγαλεις μεχρι και 1280x960, αλλα απλα ειναι σαν κανει strech την εικονα

Ονομάζεται μέθοδος επαύξησης της εικόνας μέσω λογισμικού.

Είναι καλύτερο από απλό strech, αλλά φυσικά δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα της φυσικής ανάλυσης φακού 1280 x 960

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Απλά βγάζει μήνυμα ''αδύνατη η αντιγραφή μνήμη κάρτας πλήρης''

Διέγραψε όλες τις επαφές της κάρτας και ξαναδοκίμασε.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Όταν τραβάω φωτογραφίες και τις στέλνω στον υπολογιστή μου φαίνονται λίγο θολές κυρίως στην ανάλυση 640χ480pixels . Μήπως ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Όταν τραβάω φωτογραφίες και τις στέλνω στον υπολογιστή μου φαίνονται λίγο θολές κυρίως στην ανάλυση 640χ480pixels . Μήπως ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;

Μπορεί να υπάρχουν διάφοροι λόγοι που συμβαίνει αυτό.

Όπως:

 

  1. Να έχεις πιεί σε επίπεδο αφαίρεσης άδειας οδήγησης για 5 χρόνια. :w00t:
  2. Να έχει πιει το κινητό σου (το K700 να ξέρεις πως δεν το σηκώνει καθόλου). :what:
  3. Το θέμα που φωτογραφίζεις δεν αρέσει στο κινητό σου. :p
  4. Παραβιάζεις τη νομοθεσία περί προσωπικών δεδομένων οπότε το κινητό σου το αντιλαμβάνεται και και σκοπίμως θολώνει την εικόνα. :X
  5. Αλλά το πιο σίγουρο είναι ότι οι προσδοκίες σου, από ένα φακό VGA ανάλυσης, είναι πολύ μεγάλες. :wink:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχουν διάφοροι λόγοι που συμβαίνει αυτό.

Όπως:

 

  1. Να έχεις πιεί σε επίπεδο αφαίρεσης άδειας οδήγησης για 5 χρόνια. :w00t:
  2. Να έχει πιει το κινητό σου (το K700 να ξέρεις πως δεν το σηκώνει καθόλου). :what:
  3. Το θέμα που φωτογραφίζεις δεν αρέσει στο κινητό σου. :p
  4. Παραβιάζεις τη νομοθεσία περί προσωπικών δεδομένων οπότε το κινητό σου το αντιλαμβάνεται και και σκοπίμως θολώνει την εικόνα. :X
  5. Αλλά το πιο σίγουρο είναι ότι οι προσδοκίες σου, από ένα φακό VGA ανάλυσης, είναι πολύ μεγάλες. :wink:

lol :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το QuickTime της Apple στην εμπρική του έκδοση (pro) μετατρέπει σε avi ή mov.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...