Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΤΗΣ SONY ERICSSON?AN OXI TO KONTYTERO ΠΟΥ?ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΡΟΣΟΨΕΙΣ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ Κ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΧΕΣ?ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ?ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και για 20mAh περισσότερα αξίζει να αγοράσουμε νέα μπαταρία, να βάλουμε σε κίνδυνο εμάς, το κινητό μας και να ακυρώσουμε και την εγγύησή του; :worry:

 

Αν μιλούσαμε για καμία >1000mAh τότε ίσως άξιζε το ρίσκο :w00t:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μας αναφέρεις την παραπάνω διάρκεια; Εξαρτάται κι από τη χρήση που του κάνουμε! Εμένα με την γνήσια μπορεί να μου κρατήσει μισή μέρα, μπορεί και 3...

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Και για 20mAh περισσότερα αξίζει να αγοράσουμε νέα μπαταρία, να βάλουμε σε κίνδυνο εμάς, το κινητό μας και να ακυρώσουμε και την εγγύησή του; :worry:

 

Αν μιλούσαμε για καμία >1000mAh τότε ίσως άξιζε το ρίσκο :w00t:

Ειπαμε, οποιος εχει ενδοιασμους,δεν το κανει.

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΤΗΣ SONY ERICSSON?AN OXI TO KONTYTERO ΠΟΥ?ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΡΟΣΟΨΕΙΣ?Κ ΑΝ ΝΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ Κ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΧΕΣ?ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ?ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗ?

Ρωτησα σε ενα sonyericsson service center και μου ζητησανε 42 ευρω μονο για το μπροστινο μερος.

Link to comment
Share on other sites

re paidia swste me! eixa gemisei to kinhto me themes kai diafora java games & app me apotelesma to kinhto na parousiazei mia sxetikh argoporia. apofasisa loipon na kanw mia diagrafh olwn!!!! :!: :!: to apotelesma htan na sbistoun epityxws ta arxeia alla na xathei ws dia mageias to t9 apo ta ellhnika sta!!!!! epixeirhsa kai epanafora ergwstasiakwn ru8mhsewn xwris epituxeia!!!! mporei kapoios na boh8hsei??? :cry: ta exw paiksei me blepw gia anabathmhsh an kai de blepw mellon!!!
Το είχα πάθει και εγώ. Μόνο με αναβάθμιση λύνεται.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποσα γραμματα μπορειτε να γραψετε σε ενα sms? εμενα περιπου στα 60 ειναι φισιολογικο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποσα γραμματα μπορειτε να γραψετε σε ενα sms? εμενα περιπου στα 60 ειναι φισιολογικο αυτο?

 

Dokimase na apenergopoihseis tous e8nikous xarakthres apo tis ry8miseis twn sms.8a grafeis mono me kefalaia grammata alla 8a ayksh8oun oi xarakthres.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...Μια ερωτηση θελω να κανω σε οσους ξερουν.Ποιον bluetooth adaptor να αγορασω για να μεταφερω αρχεια στο κινητακι μου?Παλιοτερα ειχα χαραμισει 50 euro στον MA700 και το μετανιωσα οικτρα...Με ενδιαφερει να αναγνωριζεται απο τα ΧΡ χωρις παρατραγουδα κλπ γιαυτο και ρωταω οποιους γνωριζουν.Ευχαριστώ...
life's the moments that take your breath away...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...Μια ερωτηση θελω να κανω σε οσους ξερουν.Ποιον bluetooth adaptor να αγορασω για να μεταφερω αρχεια στο κινητακι μου?Παλιοτερα ειχα χαραμισει 50 euro στον MA700 και το μετανιωσα οικτρα...Με ενδιαφερει να αναγνωριζεται απο τα ΧΡ χωρις παρατραγουδα κλπ γιαυτο και ρωταω οποιους γνωριζουν.Ευχαριστώ...

egw exw ena bluetooth ths 'level one' to agorasa prin apo kana 3mino 26euro einai poly kalo den mou exei parousiasei kanena problhma mexri stigmhs sto proteino anepifilakta!

Link to comment
Share on other sites

Παιδία κάτι που παρατήρησα εδώ και καιρό αλλά δεν το είχα γράψει … γιατί δεν λέει πόσες αναπάντητες σου έχει κάνει ο κάθε αριθμός όπως είχε παλαιοτέρα (μέχρι και τη σειρά *6** ? ξέρει κανείς?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή και εγω δεν εχω γράψει στο thread αδω και πολύ καιρό, να ρωτήσω κάτι. Διορθώθηκε το πρόβλημα της καθυστέρησης φωνής με του που ξεκινάμε μια συνομιλία; Η υπάρχει ακόμη αυτό το ελλάτωμα να χάνουμε 1-1.5" ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή και εγω δεν εχω γράψει στο thread αδω και πολύ καιρό, να ρωτήσω κάτι. Διορθώθηκε το πρόβλημα της καθυστέρησης φωνής με του που ξεκινάμε μια συνομιλία; Η υπάρχει ακόμη αυτό το ελλάτωμα να χάνουμε 1-1.5" ;

 

R2AE0033 KAI EISE OK!

Link to comment
Share on other sites

xmmm... καινούργια αναβάθμηση,ε; Επι πληρωμή; Θα χάσω δεδομένα απο την μνήμη; Ετσι κι αλλιώς πάντως, θα το πάω για να μου φτιάξουν το τζόιστιγκ που δεν δουλεύει σωστά στην δεξια κίνηση. Τωρα που ειναι ακόμη στην εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

xmmm... καινούργια αναβάθμηση,ε; Επι πληρωμή; Θα χάσω δεδομένα απο την μνήμη; Ετσι κι αλλιώς πάντως, θα το πάω για να μου φτιάξουν το τζόιστιγκ που δεν δουλεύει σωστά στην δεξια κίνηση. Τωρα που ειναι ακόμη στην εγγύηση.

 

Ειναι η τελευταια εκδοση. Οχι δεν θα χασεις κανενα δεδομενο. Μπορεις να το κανεις και μονος σου αν εχεις βαση απο P800-P900.

Link to comment
Share on other sites

Για τα τηλεφωνα που αναφερω,(6610-7210)μια μπαταρια υπαρχει μονον, 780 mA.Ειναι η BLD-3.

 

Για να καταλάβω καλύτερα.

Υπάρχει σε τύπο BLD-3 μόνο 780 mΑ;

ή μόνο η BLD-3 780mA χωράει στο Κ700;

 

Ρωτώ γιατί ψάχνοντας είδα και μεγαλύτερες χωρητηκότητες

αλλά δεν ξέρω εάν χωρούν στο Κ700.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω καλύτερα.

Υπάρχει σε τύπο BLD-3 μόνο 780 mΑ;

ή μόνο η BLD-3 780mA χωράει στο Κ700;

 

Ρωτώ γιατί ψάχνοντας είδα και μεγαλύτερες χωρητηκότητες

αλλά δεν ξέρω εάν χωρούν στο Κ700.

Για τα τηλεφωνα που αναφερω,(6610-7210)μια μπαταρια υπαρχει μονον, 780 mA.Ειναι η BLD-3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα.Στέλνω με το κινήτο μου ένα mp3 στο κινητό της κοπέλας μου και δεν το δέχεται σαν ήχο κλήσης(Έχει Κ700i με Vodafone live).Κάποιος είχε δώσει κάποιο πρόγραμμα εδώ μέσα (DRM PACKAGER) άλλα δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πρέπει να κάνω.Μπορεί κανείς να βοηθήσει να απενεργοποιήσω αυτό το κλείδωμα; :cry:

 

Έπισης μπορώ να επιλέξω κάποιον άλλο δικό μου ήχο μηνύματος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...