Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδάκια μια μικρή βοήθεια εδω, γιατι θα το πετάξω σε κανα τοίχο το Κ700...

Εδώ και 2 ημέρες ΑΡΝΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΣΜΣ... Μπορώ να στείλω αλλά όταν μου στείλουν

απλά ΔΕΝ το Λαμβάνει :( έχω δοκιμάσει να στείλω απο όλες τις εταιρίες και απο το mycosmos

αλλα τίποτα... Εχετε καμιά ιδέα τί γίνετε???

 

ΥΓ. Η συσκευή είναι Vodafone Live! αλλα εδώ και 3 μήνες λειτουργούσε άψωγα με Cosmote...

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρα εσυ περιμενεις να διαβασουμε αυτο το -κατι σαν κειμενο- που εγραψες?

 

Opa Re File Esy Diladi Ti Eisai Magas K D To Diavazeis Ayto To Kati San Keimeno Pou Egrapsa? Dld Me Sigxoris Oi Aloi Pou To Diabasane K mou Apadisane Ti Einai Re Malakes? Floroi?D To Katalaba Ayto Pou Petakses Palikari Mou Otan Einai Na Mou Apadisis Kosmia K Stekeis Sta Kala Sou Giati Malon Apoti Fenetai Dn Stekeis, Apadise Mou Giati Malon San Na Mperdepses Kapos Ta Pramata Opos Goustaro Tha Grafo Kati Pou Thelw Na Pw Arkei Na Einai Katanohto Eides Mou Apadisane 2-3 Atoma Tora Ean Den Htane Katanohto Se Esena Isos Exeis K Kapio Provlima Tora Ti Provlima Einai Ayto Pou Exeis Tha Se Gelaso :>

 

telika mesa se 2 meres estrose!! stegnose telika pedia, pire tin kanoniki fotinotita h othoni k ta kanonika xromata opos htane apla an to giriso sto plai k to dw fenode kati mikres grames gri oi opies den ypirxane prin to atixima kai malon tha minoune apoti fenetai os tora h mporei na figoune kiolas tha di3ei ala simasia exei apo panw opos to vlepw fenode ola kanonika opos prin ayto metraei eytixos pou den epathe tpt! eyxaristo kai gia tis apadiseis :)

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση που σίγουρα έχει απαντηθεί εδώ αλλά είναι πάρα πολλές οι σελίδες για να ψάξω...

Θέλω να επεξεργαστώ τις επαφές μου στον Η/Υ και να τις ξαναστείλω γιατί έχω πρόβλημα με την αλφαβητική σειρά (είναι επαφές που έχουν περαστεί κατά καιρούς σε διάφορα τηλέφωνα και άλλες τις βλέπει κανονικά, άλλες όχι).

Μια μικρή αναφορά σε διαδικασία και πρόγραμμα επεξεργασίας θα με βοηθούσε.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση που σίγουρα έχει απαντηθεί εδώ αλλά είναι πάρα πολλές οι σελίδες για να ψάξω...

Θέλω να επεξεργαστώ τις επαφές μου στον Η/Υ και να τις ξαναστείλω γιατί έχω πρόβλημα με την αλφαβητική σειρά (είναι επαφές που έχουν περαστεί κατά καιρούς σε διάφορα τηλέφωνα και άλλες τις βλέπει κανονικά, άλλες όχι).

Μια μικρή αναφορά σε διαδικασία και πρόγραμμα επεξεργασίας θα με βοηθούσε.

 

Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=36428

Link to comment
Share on other sites

Opa Re File Esy Diladi Ti Eisai Magas K D To Diavazeis Ayto To Kati San Keimeno Pou Egrapsa? Dld Me Sigxoris Oi Aloi Pou To Diabasane K mou Apadisane Ti Einai Re Malakes? Floroi?D To Katalaba Ayto Pou Petakses Palikari Mou Otan Einai Na Mou Apadisis Kosmia K Stekeis Sta Kala Sou Giati Malon Apoti Fenetai Dn Stekeis, Apadise Mou Giati Malon San Na Mperdepses Kapos Ta Pramata Opos Goustaro Tha Grafo Kati Pou Thelw Na Pw Arkei Na Einai Katanohto Eides Mou Apadisane 2-3 Atoma Tora Ean Den Htane Katanohto Se Esena Isos Exeis K Kapio Provlima Tora Ti Provlima Einai Ayto Pou Exeis Tha Se Gelaso :>

 

Αδυνατω να διαβασω αυτα που γραφεις γιατι χρησιμοποιεις greeklish (κατανοητο ως ενα σημειο) και επειδη δε βαζεις σημεια στιξης (ακατανοητο).

Ο συνδυασμος αυτων των δυο κανει τα ποστ σου δυσαναγνωστα και πολλοι απο εμας θα τα προσπερναμε.Κοντεψα να βγαλω τα ματια μου για να καταλαβω τι γραφεις.

Link to comment
Share on other sites

Αδυνατω να διαβασω αυτα που γραφεις γιατι χρησιμοποιεις greeklish (κατανοητο ως ενα σημειο) και επειδη δε βαζεις σημεια στιξης (ακατανοητο).

Ο συνδυασμος αυτων των δυο κανει τα ποστ σου δυσαναγνωστα και πολλοι απο εμας θα τα προσπερναμε.Κοντεψα να βγαλω τα ματια μου για να καταλαβω τι γραφεις.

Άσε που τα μισά είναι συντομογραφίες και όλες οι λέξεις ξεκινούν με κεφαλαία. Μας κούρασες...
Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι λίγο κουραστικό να διαβάσω 50.000 threads μπορεί κάποιος να μου λύσει αυτές τις απορίες??

1ο: προσπάθησα να ενόσω με το pc το k700 με usb αλλα δεν γινόταν

χρειάζεται να ρυθμίσω κάτι από το κινητό??

το πρόγγραμμα τις sony έρικσον κάνει για όλα αυτά??(για να περνάω ringtones themes και παιχνίδια MP3)

2ο:ίππαρχοι κάποιο πρόγγραμμα καλύτερο στην αγορά??(για να περνάω ringtones themes και παιχνίδια....)

3ο:μπορεί κάποιος να μου πει πιο firmware να βάλω??exo to R2AE033 (EINAI I TELEYTEA EKDOSI??)για να μπορώ να αλλάζω ήχο στα sms να έχω fullscreen σε κάποιες περιπτώσεις κτλ...

4ο:όταν πείρα το κινητό έβγαλα σχετικά καλές φωτό και μετά από δυο τρεις μέρες βγάζει πολύ μούφα...τι βλακεία a είναι αυτό??το έχει πάθει κανέις άλλος??

Ευχάριστο προκαταβολικά

 

Λοιπόν...

1. Τις ρυθμίσεις του pc να κοιτάξεις. Αλλά για ανέφερε ποιο είναι το καλώδιο που χρησιμοποιείς μήπως και δεν είναι συμβατό (?)

2. Το FMA είναι το καλύτερο για μένα. Αλλά σκέψου και την λύση του bluetooth. Με αυτό μπορείς να κάνεις τα πάντα και δεν έχεις περιορισμούς σε μοντέλα και μάρκες ! (32,5 euro από Multirama)

3. Το τελευταίο έχεις, άρα μια χαρά είσαι.

4. Αυτό 1η φορά το ακούω. Μήπως το χτύπησες ή έχεις λερώσει τον φακό ?

Anytime :)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδάκια μια μικρή βοήθεια εδω, γιατι θα το πετάξω σε κανα τοίχο το Κ700...

Εδώ και 2 ημέρες ΑΡΝΕΙΤΕ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΣΜΣ... Μπορώ να στείλω αλλά όταν μου στείλουν

απλά ΔΕΝ το Λαμβάνει :( έχω δοκιμάσει να στείλω απο όλες τις εταιρίες και απο το mycosmos

αλλα τίποτα... Εχετε καμιά ιδέα τί γίνετε???

 

ΥΓ. Η συσκευή είναι Vodafone Live! αλλα εδώ και 3 μήνες λειτουργούσε άψωγα με Cosmote...

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Τα πάντα συμβαίνουν για κάποιο λόγο και τις περισσότερες φορές φτιάχνουν εύκολα. Αυτό να θυμάσαι πριν το χτυπήσεις στον τείχο. ;)

Μήπως ενεργοποίησες εσύ ή κανείς άλλος τίποτα φραγές ?

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Den einai programma,einai leitourgia toy kinhtoy na afksanei thn analysh ths fwtografias me th voitheia logismikou pou exei proegatesthmeno,de boreis na epemveis se kati.To xei mesa :)
Link to comment
Share on other sites

Καλο νεο αυτο αλλα νομιζω οτι μια εφαρμογη θα βοηθουσε περισσοτερο ιδιως αν καθαριζε τα ασπραδια στην οθονη...

 

Για ποιό ακριβώς νέο μιλάμε;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

κατέβασα το FMA..και από ότι κατάλαβα θα πρέπει να φτιάξω τον συγχρονισμό μου...

μπορεί κανεις να μου πει τι ακριβώς πρέπει να κάνω??

με το fma μπορώ να διαχειρίζομαι τα πάντα??(mp3 videos fotoz gamez...)

http://img9.exs.cx/img9/6827/elasforall8rl.jpg

Οι υπογραφές δεν θα πρέπει να υπερβαίνουν σε μέγεθος τους 750 χαρακτήρες ή να ξεπερνούν τις 5 γραμμές.
Link to comment
Share on other sites

κατέβασα το FMA..και από ότι κατάλαβα θα πρέπει να φτιάξω τον συγχρονισμό μου...

μπορεί κανεις να μου πει τι ακριβώς πρέπει να κάνω??

με το fma μπορώ να διαχειρίζομαι τα πάντα??(mp3 videos fotoz gamez...)

 

Μπορείς να διαχειρίζεσαι επαφές (αν και έχει πολλά προβλήματα με επαφές να εξαφανίζονται στα καλά καθούμενα), μηνύματα, σελιδοδείκτες και τα μη προστατευμένα αρχεία, δηλαδή όχι Παιχνίδια και Εφαρμογές.

Όλα τα υπόλοιπα, όπως: ημαρολόγιο, σημειώσεις, εργασίες, προφίλ κλπ. δεν μπορείς να τα διαχειριστείς, τουλάχιστον στο Κ700

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα νομιζωο τι η διαδικασια μπορει να γινει μεσω υπερυθρων και ΒΤ για τη μεταφορα των δεδομενων ή κανω λαθος..

Πολύ σωστά !

:-)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

hi eimai kainourios tou k700 kai ithela na rotiso sxetika me tin ekdosi R2GA an gnorizete tpt ean einai h teleki ekdosi tou k700 an tha vgei diladi, gia anavathmisi!

koita i telleutaia einai i R2AE alla fimologeite oti tha bgei kai mia kainourgia i R2AG(kapoioi se xena forum lene oti tha kikloforisi se kana mina)eidomen..... :X

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na sas rotiso kati..mou to dinoun me epidotisi apo vodafone mono 50 eyro.aksizei na to paro? i mpataria poso krataei?sms?klassika giro sta 70 opos to t630? iparxei kanena programma na apothikeyei perissotera sms?exi 40 mb mnimi...
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει.Τα sms πανω απο 70,οπως τα νοκια κτλ.Δεν υπαρχει κανενα προγραμμα να αποθηκευει περισσοτερα sms.Η μπαταρια ειναι λιγο προβλημα αλλα και παλι αξιζει για μονο 50 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

tha ithela na sas rotiso kati..mou to dinoun me epidotisi apo vodafone mono 50 eyro.aksizei na to paro? i mpataria poso krataei?sms?klassika giro sta 70 opos to t630? iparxei kanena programma na apothikeyei perissotera sms?exi 40 mb mnimi...

 

Μπορεί να έχει 40ΜΒ μνήμη, αλλά δυστυχώς δεν τη διαχειρίζεται δυναμικά για όλα τα στοιχεία του κινητού κι έτσι SMS χωράει 100 + όσα παίρνει η κάρτα.

Η μπαταρία με μια νορμάλ χρήση (δηλαδή λίγο απ' όλα) κρατάει περίπου 3 μέρες.

Για τις λειτουργίες που έχει, η τιμή του αξίζει και με το παραπάνω.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

gia xara paidia, eimai kainourios kai pira tin siskeui auti(k700i) einai vodafone live kai tha ithela na mou lisete merikes apories mou. 1o den mporo na valo mp3 san ixo klisis, 2o den dexete fotografies apo to pc, mou leei oti prepei h foto na einai mexri 50kb. mporeite na mou peite episis kanena porgrammataki na valo sto kinitmou doste mou genika an ginete merika sites opou mporo na pao kai na katevaso programata gia to k700i panta :D :D :D :D
Vespa
Link to comment
Share on other sites

paideia me poio programma mporw na kateyasw sto pc ton thlefvniko katalogo kai na krathsw(apo8ikeysw) sto pC. gia syndesh tou kinhtou me to pc xrhshmopoio yperithres(MA-620).

:cool:

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...