Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galinios (28 Νοέ. 2004 , 15:56)

 

Εχω μια εντυπωση οτι τα αnimated themes τρωνε πολυ περισσοτερη μπαταρια..κανω λα8ος??

 

 

Ναι. Δεν είμαι βέβαιος για το πόσο περισσότερο, όμως σίγουρα τρώνε περισσότερη ενέργεια από την μπαταρία.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβάζω την προηγούμενη σελίδα και από ότι βλέπω υπάρχει ένα μπλέξιμο σχετικά με το ποιά είναι η τελευταία έκδοση.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σχεδόν έτοιμος να πάρω το Κ700 μπορεί κάποιος να μου πει με μέτρια χρήση δηλαδή 15-20 λεπτά κλήσεις 5-10 sms , μερικές φωτογραφίες πόσες μέρες κρατεί η μπαταρία ? :confused:

 

Ευχαριστώ !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου ρε παιδιά, πως περνάτε στο κινητό τα γενέθλια και τις γιορτές των γνωστών σας; Δεν ρωτάω επειδή δεν ξέρω αλλά επειδή θέλω να δω εάν υπάρχει καλύτερος τρόπος. :confused:

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thetrooper (28 Νοέ. 2004 , 21:21)

 

paidia epeidi to mpegable mou exei dimiourgisei provlima sto pc

mipos kserete kanena allo freeware programmataki gia na vlepo ta 3gp arxia mou?

 

To τελευταίο quicktime player
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ να αποκτήσω το κινητό, θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα

 

 

1) Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία?(με ελάχιστες κλήσεις, μερικά sms, και ραδιόφωνο)

 

2) Η φωτεινότητα της οθόνης είναι μεγάλη ή χάλια όπως στα T610, T630?

 

3) Πόσο εύκολη είναι η πληκτρολόγηση(είχα ΝΟΚΙΑ)

 

4) Εφόσον το αγοράσω τώρα, το λογισμικό θα είναι στην τελευταία έκδοση; αν ναι θα έχω προβλήματα;

 

5) Η αναβάθμιση θα γίνεται στο κατάστημα που το πήρα(εφόσον υπάρχουν νέες εκδόσεις)

 

6) Περίπου σε τι τιμή βρίσκεται αυτήν τη στιγμή το κινητό;

Το έχω βρεί 320 Ε με ΦΠΑ

 

Εννοείται ότι θέλω να το πάρω σκέτο (χωρίς Vodafone LIVE)

 

(συγχωρέστε με αλλα επειδή έχει περάσει καιρός από τότε που διάβασα τις 170 πρώτες σελίδες!)

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thetrooper (28 Νοέ. 2004 , 21:21)

paidia epeidi to mpegable mou exei dimiourgisei provlima sto pc

mipos kserete kanena allo freeware programmataki gia na vlepo ta 3gp arxia mou?

 

To RealPlayer 10... :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (28 Νοέ. 2004 , 23:39)

 

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ να αποκτήσω το κινητό, θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα

 

 

1) Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία?(με ελάχιστες κλήσεις, μερικά sms, και ραδιόφωνο)

 

2) Η φωτεινότητα της οθόνης είναι μεγάλη ή χάλια όπως στα T610, T630?

 

3) Πόσο εύκολη είναι η πληκτρολόγηση(είχα ΝΟΚΙΑ)

 

4) Εφόσον το αγοράσω τώρα, το λογισμικό θα είναι στην τελευταία έκδοση; αν ναι θα έχω προβλήματα;

 

5) Η αναβάθμιση θα γίνεται στο κατάστημα που το πήρα(εφόσον υπάρχουν νέες εκδόσεις)

 

6) Περίπου σε τι τιμή βρίσκεται αυτήν τη στιγμή το κινητό;

Το έχω βρεί 320 Ε με ΦΠΑ

 

Εννοείται ότι θέλω να το πάρω σκέτο (χωρίς Vodafone LIVE)

 

(συγχωρέστε με αλλα επειδή έχει περάσει καιρός από τότε που διάβασα τις 170 πρώτες σελίδες!)

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...

 

 

1) 2-3 meres me tetoiou eidous xrisi.

 

2)Oxi, eixa T610 prin kai einai poly kalyteri.Fainetai akoma kai me trello ilio (to kserw epeidi pira to k700i ton Aygousto) :)

 

3)H pliktrologisi einai paneykoli,den tha antimetwpiseis kanena provlima.

 

4)An to pareis twra tha exei sigoura tin R2L pou einai kai i teleytaia ekdosi.

 

5)H anavathmisi ginetai se opoiodipote katastima SE (kai merika vodafone) alla an exeis (i mporeis na kavatzwseis) kamia vasi apo P800 i P900 ginetai kai apo to spiti sou :o (des edw).

 

6)Epeidi i timi allazei sxedon kathe mera nomizw oti ta 320 Euro einai peripou to poso pou tha prepei na perimeneis...

 

P.S. Bravo pou tha to pareis sketo & oxi VL...!! :up:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ήσουν άμεσος!

 

Προς το παρόν έχω το NEC 410, και με ρυθμισμένη τη φωτεινότητα στο κατώτατο, κρατάει μια βδομάδα!

 

υπάρχει κάποια τέτοια ρύθμιση, για να κρατάει περισσότερο?

 

όταν λές να περιμένω πόσο? 1-2 βδομάδες,γιατί παραπάνω μου είναι δύσκολο!

 

Περιλαμβάνει φορτιστή ή handsfree?

 

Εννοείται ότι θα το πάρω σκέτο, σιγά για 20 ευρώ παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (29 Νοέ. 2004 , 00:35)

Σε ευχαριστώ ήσουν άμεσος!

Προς το παρόν έχω το NEC 410, και με ρυθμισμένη τη φωτεινότητα στο κατώτατο, κρατάει μια βδομάδα!

υπάρχει κάποια τέτοια ρύθμιση, για να κρατάει περισσότερο?

όταν λές να περιμένω πόσο? 1-2 βδομάδες,γιατί παραπάνω μου είναι δύσκολο!

Περιλαμβάνει φορτιστή ή handsfree?

Εννοείται ότι θα το πάρω σκέτο, σιγά για 20 ευρώ παραπάνω;

Nai exei tetoia rythmisi gia na sou krataei alla se kamia periptwsi den prepei na perimeneis aytonomia megalyteri twn 4 imerwn.

Otan lew na perimeneis, ennow oxi na perimeneis gia na to pareis alla oti ta 320 Euro einai mia anamenomeni timi :p (mallon den katalaves kala logw greeklish-sorry:) )

Perilamvanei kai fortisti & handsfree mesa sti syskeyasia opws kai ena CD Rom.

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (29 Νοέ. 2004 , 00:35)

 

Σε ευχαριστώ ήσουν άμεσος!

 

Προς το παρόν έχω το NEC 410, και με ρυθμισμένη τη φωτεινότητα στο κατώτατο, κρατάει μια βδομάδα!

 

υπάρχει κάποια τέτοια ρύθμιση, για να κρατάει περισσότερο?

 

όταν λές να περιμένω πόσο? 1-2 βδομάδες,γιατί παραπάνω μου είναι δύσκολο!

 

Περιλαμβάνει φορτιστή ή handsfree?

 

Εννοείται ότι θα το πάρω σκέτο, σιγά για 20 ευρώ παραπάνω;

 

 

Εχει ρυθμιση για τον φωτισμο, σβηνει τελειως η οθονη και με καποιο κουμπι το επαναφερεις. Γλυτωνεις κατι αλλα αποκλειεται να κρατησει μια εβδομαδα. Στο πακετο εχει φορτιστη+handsfree+cd.

Link to comment
Share on other sites

kalimera se olous. tha ithela na rotiso pio programa xrisimopoieite gia na vlepete ta video morfis 3gp ston ipologisti sas? episis mipos iparxei programma gia na metatrepo ta arxeia 3gp se opoiadipote morfi mpeg? euxaristo
Link to comment
Share on other sites

kalimera se olous. tha ithela na rotiso pio programa xrisimopoieite gia na vlepete ta video morfis 3gp ston ipologisti sas? episis mipos iparxei programma gia na metatrepo ta arxeia 3gp se opoiadipote morfi mpeg? euxaristo
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος scorpio_1976 (29 Νοέ. 2004 , 09:34)

 

kalimera se olous. tha ithela na rotiso pio programa xrisimopoieite gia na vlepete ta video morfis 3gp ston ipologisti sas? episis mipos iparxei programma gia na metatrepo ta arxeia 3gp se opoiadipote morfi mpeg? euxaristo

 

 

Καλημέρα.

 

Για 3gp viewer - Quick time ή Real player 10 ;)

Για 3gp convert - Mpegable Broadcaster. ;)

 

(Πάντως ρε παιδιά κάνετε και ένα search πριν ρωτάτε. Μία σελίδα πίσω ακριβώς υπάρχουν αρκετά post για την συγκεκριμένη ερώτηση. )

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μήπως ξέρετε αν αλλάζουν τα καλύματα του Κ700i; Αν ναι μπορείτε να μου πείτε καμιά τιμή... μου επεσε :mad: και δεν μπορω να το βλεπω χτυπημένο, τρελαίνομαι!!! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stefangsm (28 Νοέ. 2004 , 22:23)

 

Πείτε μου ρε παιδιά, πως περνάτε στο κινητό τα γενέθλια και τις γιορτές των γνωστών σας; Δεν ρωτάω επειδή δεν ξέρω αλλά επειδή θέλω να δω εάν υπάρχει καλύτερος τρόπος. :confused:

 

 

Και εγώ θα ήθελα να το μάθω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που στο καλό είναι το σίγμα το τελικό στα μηνύματα? Επίσης μήπως γίνεται να αλλάξω τον ήχο που κάνει οτάν βγάζει φώτος? Είναι πολύ έντονος σαν να δίνεις καρπαζιά :rolleyes: Thx
Link to comment
Share on other sites

Τελικό 'ς' δεν υπάρχει.

Επίσης πρόβλεψη για γενέθλια κλπ απουσιάζει! :mad: :mad:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Αγόρασα πρίν απο 2 εβδομάδες το k700i και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος.

 

Πέρασα αρκετές απο τις επαφές μου απο το προηγούμενο κινητό μου (Νοκια 8310) μέσω IR χωρίς να έχω προβλήματα στην αναγνώρηση των χαρακτήρων.

 

Λίγες ημέρες αργότερα διαπίστωσα ότι οι επαφές που περαστήκαν μέσω υπερύθρων δέν έχουν πάρει θέση με αλφαβητική σειρά στον κατάλογο των επαφών αλλά με τυχαία! Εάν τις διαγρ;aψω και τις ξαναδημιουργήσω τότε παίρνουν τη θέση τους με την σωστή α/βητική σειρά...

 

αντιμετώπισε κανείς σας αυτό το πρόβλημα; κάποια λύση μήπως;

 

Ευχαριστώ

 

Φιλικά Adam

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πρώτη φορά μπαίνω σ'αυτο το thread κι αυτό γιατί απόκτησα το Κ700 πρόσφατα,δυστυχώς όμως VL.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται με χρήση bluetooth να χρησιμοποιώ το κινητο μέσω του PC.Δηλ.,να μιλάω απο το μικρόφωνο και να ακούω απο τα ηχεία.Sorry αν έχει αναφερθει μέσα σ'αυτο το thread ήδη αλλά μου είναι αδύνατο να διαβάσω όλες τις σελίδες λόγω χρόνου.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος whoam_eye (29 Νοέ. 2004 , 22:39)

 

Το μενού του τηλεφώνου είναι ήδη στα ελληνικά.....

 

 

 

Καλησπέρα φίλε whoam_eye,καλώς ήρθες στο forum και καλορίζικο το K700!

Όπως είσαι στον τηλεφώνικο κατάλογο στην αναζήτηση ονομάτων,κράτα πατημένο το πλήκτρο "#" και από εκεί επέλεξε σαν γλώσσα τα ελληνικά.Ελπίζω να είσαι ok μετά από αυτό... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...