Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jonick33 (28 Οκτ. 2004 , 00:43)

 

:rolleyes:

 

δοκίμασες να ενεργοποιήσεις το "εξοικονόμιση ενέργειας" στο φωτισμό της οθόνης??

 

Αυτή η επιλογή σβήνει τελείως την οθόνη όταν δεν χρησιμοποιείται , και αυξάνει την διάρκεια της μπαταρίας κατακόρυφα!!

 

:up: :rotfl:

 

 

Εντάξυ είπαμε, δεν είμαι και άσχετος! Αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που έλεγξα!!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UserX (27 Οκτ. 2004 , 22:41)

 

Αν απευθύνεσε σε εμένα: σε πληροφορώ ότι διάβασα όλα τα ποστσ απο την αρχή και φυσικά το ήξερα οτι θέλει κάποιο καιρό για να στρώσει η μπαταρία. Απλά δεν περίμενα να κρατάει ΤΟΣΟ λίγο τις πρώτες μέρες, σε ΄σχέση με το τ610 που είχα το οποίο από την πρώτη φόρτιση κιολας μου κρατούσε άνετα 3 μέρες με συχνή χρήση.

 

Αμφιβάλλω λοιπόν αν, σε 2 ή και σε 3 μήνες στρώσει σε τέτοιο βαθμό η μπαταρία ώστε να μου δίνει άλλη μια ολόκληρη μέρα αυτονομία!

 

Χτές πάντως το πρω ί που ήταν πλήρες φορτισμένο, πάλι σήμερα το απ΄'ογευμα μου τελείωσε με ελάχιστη μάλιστα χρήση.

 

Δεν ξέρω ρε παιδιά, μακάρι να είναι όπως τα λέτε τα πράγματα και να στρώσει η αυτονομία. Προς το παρόν έφαγα μια κρυάδα.

 

 

 

 

Aπευθυνομαι σε ολους οσους συνεχιζουν να ισχυριζονται οτι το κ700 δεν εχει ικανοποιοητικη αυτονομια.Οχι ειδικα σε εσενα...

Σκεφτειται οτι ...το τ610 ειναι λογικοτατο να εχει καλυτερη αυτονομια μια stn οθονη ειναι λιγοτερο ενεργοβορα απο μια tft της κλασης του Κ700.

Μην συγκρινεται ανομοια πραγματα γιατι περι αυτου προκειτε...

παντως εμενα και το τ68 και το τ610 και το ζ600 στις πρωτες φορτισεις μουτ εδιναν αυτονομια πολυ χειροτερη απο την 3ημερη που εδινε σε εσενα το τ610..τυχερακια!

επισης ειναι λογικο η οθονη του 6230 με το μεγεθος της και μετα χαρακτηριστικα της να ειναι λιγοτερο ενεργοβορα επισης αλλα και χειροτερη απο αυτη του κ700..

Ολα τα κινητα με αναλογων απαιτησεων και δυνατοτητων οθονη με αυτη του κ700 εχουν μικροτερη η περιπου ιδια αυτονομια ...οποιος πει το αντιθετο απλα εχει λαθος.

Το κ700 αφου "στρωσει" η μπαταρια του μετα απο καποιον αριθμο φορτισεων θα σου δωσει ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΑΝΤΑ, ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ "ΚΙΝΗΤΑΙ" ΚΑΙ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΩΡΩΝ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ.

Ο αριθμος αυτο μπορει να ποικοιλει αλλα σε καμμια περιπτωση με νορμαλ χρηση ας πουμε 20 λ ομιλιας με 5 sms λογικη χρηση του ΒΤ(οχι συνεχεια ανοιχτο) κτλπ να ειναι για τον πρωτο μηνα κατω απο 1,5 μερα περιπου ...τοτε υπαρχει καποιο αλλο προβλημα( λαθος ρυθμισεις της οθονης κτλπ).

Οποιος μιλαει 1-2 ωρες η το ξεσκιζει σε παιχνιδια τοτε ειναι λογικοτατο να περνει αυτονομια που αγγιζει ωρες..οχι μερες.

Οπως εχει αναφερθει πλλακις εδω και χρονια οι μπαταριες Λιθιου εχουν συτο το χαρακτηριστικο της βελτιωσης αναλογικα με τον αριθμο φορτισεων..ναι φιλε μετα απο ενα 2μηνο πανω κατω ειναι δυνατον να παρεις και μια μερα παραπανω...

Το δηθεν "προβλημα" αυτονομιας του Κ700 εχει αλλου την "βαση' του αν διαβασεις ολα οσα γραφτει θα καταλαβεις...απο που ξεκινησε απο ποιους διαδοθηκε ..ξερουν οι κυριοι ... :whistle: (γιατι αραγε δεν υπαρχει τωρα αυτη η σπουδη απο καποιους να βγουν να φωναζουν για την αυτονομια αλλων κινητων πχ του s65 που εχουν ακουστει και για την δικια του αυτονομια διαφορα-λαθος και αυτα βεβαια-οπως εκαναν επι μηνες μεχρι προσφατως με το κ700??) :whistle:

Α και για να μην λεμε οτι τα παντα ηταν ροδινα..εκανε και την μ... η ΣΕ με το γνωστο bug το οποιο αφηνε το τηλεφωνο ουσιαστικα μισο- φορτισμενο με το αρχικο f/w.

τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, μακάρι να είναι όπως τα λέτε και να βελτιωθεί η αυτονομία. ΄

 

Λοιπόν ακούστε κάτι άλλο που ανακάλυψα σήμερα σχετικά με τους τριγμούς, όσοι έχετε:

 

Αν ανοίξετε το πορτάκι της μπαταρίας, θα προσέξετε ότι το πλαστικό περίβλημα που βγαίνει, έχει από κάτω 4 στρόγγυλα "μαξιλαράκια" για να κάθεται καλύτερα πάνω στην μπαταρία και να μήν υπάρχει άμεση επαφή του πλαστικού με την μπαταρία. Από ότι παρατήρησα στο δικό μου κινητό 2 από τα 4 μαξιλαράκια λείπουν!! Και από ότι θυμάμαι, όταν πρωτοπήρα το κινητό, έσειρα λάθος το καπάκι της μπαταρίας, με αποτέλεσμα να φύγουν 1 ή και τα 2 μαξιλαράκια χωρίς να το καταλάβω. Και τα 2 μαξιλαράκια φύγαν από την δεξιά πλευρά με αποτέλεσμα το καπάκι να μην εφάπτεται με την μπαταρία από την δεξιά πλευρά του κινητού. Λογίκο και επόμενο λοιπόν να μην κάθεται καλά και να τρίζει όταν το κρατούσα στο χέρι μου.

 

Τι έκανα: Έκοψα σε πολύ μικρά κομματάκια μαύρο αφρολέξ, και το κόλλησα πάνω στο καπάκι στην δεξιά πλευρά και στο σημείο που λείπουν τα μαξιλαράκια. Αποτέλεσμα; οι τριγμοί εξαφανίστηκαν και το κινητό είναι "ΣΥΜΠΑΓΕΣΤΑΤΟ"!!

 

Να ξέρετε ότι τα μαξιλαράκια αυτά δεν είναι κολλημένα, και αν πιέσεις λίγο παραπάνω το καπάκι φεύγουν πολύ εύκολα από την θέση τους. Εϊναι λοιπόν πολύ πιθανό σε κάποιους από εσάς που τρίζει το πίσω μέρος να έχουν φύγει τα μαξιλαράκια αυτά. Δοκιμάστε το δεν έχετε να χάσετε τίποτα!

 

Ελπίζω να μην έχει ξανααναφερθεί.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Προς laios23: δεν μου λες ρε φίλε, εσύ βρίσκεις σωστό να ποστάρεις σε τέτοιο topic από τη στιγμή που ούτε το έχεις το κινητό, ούτε σκοπεύεις να το πάρεις και ούτε καν διερευνητική ερώτηση κάνεις; Δεν λέω, δημοκρατία έχουμε εδώ μέσα και ο καθένας λέει ότι θέλει. Το να ποστάρεις όμως σε αυτό το topic με αυτό το ύφος και να πετάς κάτι χιλιοειπωμένο μόνο σε σκέψεις με βάζει για τις προθέσεις σου. Αυτά να τα λες στους διαξιφισμούς όπου και είναι η κατάλληλη περιοχή για να ‘’πλακωνόμαστε’’. Κατά τα άλλα με γεια σου το 6230.

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

mirage : Σωστός , μπράβο . Πέστα να τ'ακούν μερικοί - μερικοί !

 

UserX : Μεγάλεεεε !!! ... χαλασμένες TV , φτιάχνεις ; ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Για όποια παρατήρηση έχουν κάποιοι χρήστες σχετικά με το post ενός άλλου χρήστη, ή στέλνουν ένα pm σε κάποιον Mod του φόρουμ ή πατάνε το "report".

 

Σε καμμία περίπτωση δεν απαντούν επιθετικά σε άλλον χρήστη για κάτι που έγραψε.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

pwwwww exasa skinika edw mesa kali fasi ta diabasa k eliwsa eleos ;P ok michpan x8es parelaba ta plastika anigo vlepw akribos ta idia aythentika ola ok, eixe mesa k to aytokolitaki to quickshare fresko to lew epidi kapios me eixe rotisi.. e xalara ta evala, kolisa kala me logo to quickshare mi mou ksanafigi kai ola ok to mono pou me pira3e htane oti den eixe online aytokolito... k eixe to quickshare eleos.. k anagastika k 3ekolisa to palio k to ebala sta kainouria plastika ala psilogamithike tespa simasia exei petaksa ta paliatzouria ta gratzounismena... ta matia mou katharisan epitelous exo othoni xoris gratzounies kai pleon einai san na exo ena kainourio k700i. thimitika tis palies kales stigmes otan to eixa protoparh :) :P tora mou menei na paro kamia thikoula ... aytaaaa
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UserX (28 Οκτ. 2004 , 23:45)

 

Τέλος πάντων, μακάρι να είναι όπως τα λέτε και να βελτιωθεί η αυτονομία. ΄

 

Λοιπόν ακούστε κάτι άλλο που ανακάλυψα σήμερα σχετικά με τους τριγμούς, όσοι έχετε:

 

Αν ανοίξετε το πορτάκι της μπαταρίας, θα προσέξετε ότι το πλαστικό περίβλημα που βγαίνει, έχει από κάτω 4 στρόγγυλα "μαξιλαράκια" για να κάθεται καλύτερα πάνω στην μπαταρία και να μήν υπάρχει άμεση επαφή του πλαστικού με την μπαταρία. Από ότι παρατήρησα στο δικό μου κινητό 2 από τα 4 μαξιλαράκια λείπουν!! Και από ότι θυμάμαι, όταν πρωτοπήρα το κινητό, έσειρα λάθος το καπάκι της μπαταρίας, με αποτέλεσμα να φύγουν 1 ή και τα 2 μαξιλαράκια χωρίς να το καταλάβω. Και τα 2 μαξιλαράκια φύγαν από την δεξιά πλευρά με αποτέλεσμα το καπάκι να μην εφάπτεται με την μπαταρία από την δεξιά πλευρά του κινητού. Λογίκο και επόμενο λοιπόν να μην κάθεται καλά και να τρίζει όταν το κρατούσα στο χέρι μου.

 

Τι έκανα: Έκοψα σε πολύ μικρά κομματάκια μαύρο αφρολέξ, και το κόλλησα πάνω στο καπάκι στην δεξιά πλευρά και στο σημείο που λείπουν τα μαξιλαράκια. Αποτέλεσμα; οι τριγμοί εξαφανίστηκαν και το κινητό είναι "ΣΥΜΠΑΓΕΣΤΑΤΟ"!!

 

Να ξέρετε ότι τα μαξιλαράκια αυτά δεν είναι κολλημένα, και αν πιέσεις λίγο παραπάνω το καπάκι φεύγουν πολύ εύκολα από την θέση τους. Εϊναι λοιπόν πολύ πιθανό σε κάποιους από εσάς που τρίζει το πίσω μέρος να έχουν φύγει τα μαξιλαράκια αυτά. Δοκιμάστε το δεν έχετε να χάσετε τίποτα!

 

Ελπίζω να μην έχει ξανααναφερθεί.

 

 

Nομιζω οτι εχει αναφερθει και αυτο :p καπου...

τεσπα ηρεμισε θα δεις οτι θα φτασεις πανω κατω τις 3 ημερες αυτονομιας ... ;)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις απο που μπορω να κατεβασω τους drivers της widcomm 1.4.2.21 γιατι με αυτους που ειχε μεσα το usb dongle δεν μπορω να συνδεσω το κ700 με τον υπολογιστη.ξερω οτι με αυτους γινεται αλλα δεν ξερω που να τους βρω στο ιντερνετ.ξερει κανεις?ευχαριστω λιγο off topic βεβαια σορυ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 (29 Οκτ. 2004 , 01:19)

ξερει κανεις απο που μπορω να κατεβασω τους drivers της widcomm 1.4.2.21 γιατι με αυτους που ειχε μεσα το usb dongle δεν μπορω να συνδεσω το κ700 με τον υπολογιστη.ξερω οτι με αυτους γινεται αλλα δεν ξερω που να τους βρω στο ιντερνετ.ξερει κανεις?ευχαριστω λιγο off topic βεβαια σορυ

 

Δεν νομίζω ότι είσαι off-topic μιας κι αυτό είναι το thread του Κ700! :) Πες μας τι ακριβώς πρόβλημα έχεις για να σε βοηθήσουμε. Αν ο driver που είχε μέσα το CD ήταν 1.4.x δεν θα δεις διαφορά με τους καινούργιους..

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 0N3 (29 Οκτ. 2004 , 05:45)

 

Pantws sth zwh panta prepei na kaneis kapoious symbibasmous.An eixe megalyterh mpataria tha tan toublo.An eixe STN othonh tha to krazan oloi etc

 

 

Telika kaneis den einai sigouros gia tin mpataria autou tou kinitou???

Pantws se ola ta revies pou exw diavasei mexri twra den lene kati gia provlima me tin mpataria... isa-isa vevaia lene oti krataei 3 meres sigoura kai se merikes periptwseis kai 4 meres... (fisika an paizoume paixnidia 2-3 wres den tha anteksei oute mia mera... kai auto isxuei gia ola ta kinita...)

:blink:

Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

Sxetika me to thema ths mpatarias, gia rikste mia matia edo .

To proion onomazete "SONY ERICSSON Z200/T230/K700i HIGH CAPACITY BATTERY" (Time left: 2 hours 16 mins

, opios prolave na dei prolave :p ) , apo tin perigrafi pou kanoune den katalabeno ti akrivos paizei alla me tin timi pou exei (£3.99 + ta metaforika) ego thn parigila kai perimeno... :worry: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stefangsm (28 Οκτ. 2004 , 23:58)

 

Προς laios23: δεν μου λες ρε φίλε, εσύ βρίσκεις σωστό να ποστάρεις σε τέτοιο topic από τη στιγμή που ούτε το έχεις το κινητό, ούτε σκοπεύεις να το πάρεις και ούτε καν διερευνητική ερώτηση κάνεις; Δεν λέω, δημοκρατία έχουμε εδώ μέσα και ο καθένας λέει ότι θέλει. Το να ποστάρεις όμως σε αυτό το topic με αυτό το ύφος και να πετάς κάτι χιλιοειπωμένο μόνο σε σκέψεις με βάζει για τις προθέσεις σου. Αυτά να τα λες στους διαξιφισμούς όπου και είναι η κατάλληλη περιοχή για να ‘’πλακωνόμαστε’’. Κατά τα άλλα με γεια σου το 6230.

 

dld opoios den exei k700 den mborei na milaei se auto to forum????????to thewreis logiko??kai lamborgini diablo den exw alla ama me rwtisoun tha pw oti einai kai **** ta autokinita!!anyway as iremisoume ta pneumata..koubentoula kanoume :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thermastis (29 Οκτ. 2004 , 01:16)

kai gia osous 8eloun megaliteri aytonomia as paroun tin mpataria tis NOKIA BLD-3. teriazi apolita me pliris simvatotita. ;)

Nokia mpataria se SE kinito??! :eek: Psilodyskolo to vlepw..

Mallon humour kaneis,e? :o

 

P.S. Elpizw to "me pliris symvatotita " na to egrapses epitides :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 (28 Οκτ. 2004 , 13:38)

 

koita "filarako" mathe na milas kalitera .den me xereis kai den se xerw.........

kai mathe na diabazeis kalitera giati ektos apo @...@s eisai kai strabos.......

mathe loipon na min eisai ereistikos kai isws sto mellon mboresoume na sizitisoume pio sobara!.......

.......alla thewrw aparadekto kapoioi na prospathoun na epibaloun tis apopseis tous kai malista me tetoio tropo!!!

 

 

καλά μετά από τέτοιο post μου λες να μιλάω και καλύτερα? Για πρόσεξε λίγο γιατί όντως ούτε σε ξέρω, ούτε με ξέρεις

 

sorry που δεν απάντησα νωρίτερα στην κουβεντούλα που κάναμε αλλά έλειπα

λοιπόν εμένα το K700 με Cosmote, με καλό σήμα, με 15-20 λεπτά ομιλίας και αρκετές photos και λίγο radio κρατάει από 2 ως και 3 μέρες χωρίς να το κλείνω το βράδυ (δεν παίζω παιχνίδια στο κινητό)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

τον φωτισμό τον έχω στο αυτόματο όχι στο εξοικονόμηση γατί θέλω να βλέπω την ώρα και τις αναπάντητες

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (29 Οκτ. 2004 , 10:24)

To proion onomazete "SONY ERICSSON Z200/T230/K700i HIGH CAPACITY BATTERY" (Time left: 2 hours 16 mins

, opios prolave na dei prolave :p ) , apo tin perigrafi pou kanoune den katalabeno ti akrivos paizei alla me tin timi pou exei (£3.99 + ta metaforika) ego thn parigila kai perimeno... :worry: :happy:

 

Φυσικά πρόκειται για imitation μπαταρία και με τέτοια τιμή μάλλον θα είναι από τις χειρότερες. Με αυτά που έχουμε ακούσει για μπαταρίες που σκάνε και τέτοια ωραία, δεν θα την χρησιμοποιούσα στην θέση σου..

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (29 Οκτ. 2004 , 17:35)

 

Φυσικά πρόκειται για imitation μπαταρία και με τέτοια τιμή μάλλον θα είναι από τις χειρότερες. Με αυτά που έχουμε ακούσει για μπαταρίες που σκάνε και τέτοια ωραία, δεν θα την χρησιμοποιούσα στην θέση σου..

 

 

Μιχάλης :alien:

 

 

Στα feedback του τύπου πάντος είχαν αρκετές θετικές εντυπώσεις.

Τι να πω...αν ακούσετε ξαφνικά καμία μέρα κανένα μπαμ ...θα ξέρετε...!!!!!!! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (29 Οκτ. 2004 , 17:55)

 

Τι να πω...αν ακούσετε ξαφνικά καμία μέρα κανένα μπαμ ...θα ξέρετε...!!!!!!! :p :lol:

 

 

:up:

 

ούτε εγώ θα έβαζα άλλου κατασκευαστή... ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να γίνει...

 

:ninja: :luck:

Link to comment
Share on other sites

Το Κ700 μπορει να παρει προγραμματα ???

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nos 55 (29 Οκτ. 2004 , 19:34)

 

Το Κ700 μπορει να παρει προγραμματα ???

 

 

Μπορεί να πάρει προγράμματα java, είτε είναι εφαρμογές ή παιχνίδια, το θέμα είναι να βρεις συμβατές εφαρμογές για την συσκευή!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος michpan (29 Οκτ. 2004 , 01:35)

 

Δεν νομίζω ότι είσαι off-topic μιας κι αυτό είναι το thread του Κ700! :) Πες μας τι ακριβώς πρόβλημα έχεις για να σε βοηθήσουμε. Αν ο driver που είχε μέσα το CD ήταν 1.4.x δεν θα δεις διαφορά με τους καινούργιους..

 

 

Μιχάλης :alien:

 

oxi στο cd ηταν μεταγενεστεροι.ολα δουλευαν μια χαρα για τουλαχιστον 6 μηνες μεχρι που προχτες μου πεταξε ο norton ενα παραθυρο alert που ελεγε οτι η programfiles...btwidcomm...exe και κατι αλλα διευθυνση του WINDOWS EXPLORER is trying to access the internet, you want to permit or block?και εγω φοβηθηκα για κανενα ιο και πατησα block.ε απο τοτε ενω κανω ξανα και ξανα pairing δεν "βρισκει " το λαπτοπ τα διαφορα services(file tranfer,bluetooth com port κλπ) του κινητου.δεν ξερω τι σκατα εγινε και λεω να μου πειτε μια διευθυνση που μποτω να κατεβασω παλι τους drivers για να τα κανω απο την αρχη μπας και φτιαξει!
Link to comment
Share on other sites

Η μαμά SE δεν έχει βγάλει τίποτα ακόμα ε ???? :o (όσον αφορά την μπαταρία πάντα) :confused:
Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...