Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει υποθεί αλλά πείρα την SE τηλέφωνο σήμερα το πρωί και μου είπαν ότι υπάρχει δυνατότητα αναβάθμισης του Κ700i στις εκδόσεις LIVE. R2N νομίζω λέγετε... κάπως έτσι δεν θυμάμαι
GATE13
Link to comment
Share on other sites

An diavaseis liga post pio prin to exw anaferei oti uparxei pleon diathesimh anavathmisi gia VF live! k700i kai einai h R2N (kala thimase.... :) )

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

δειτε αυτο φιλοι μου...... http://www.sonyericsson.com/updateservice/K700/frameset.htm
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (16 Σεπ. 2004 , 14:49)

 

δειτε αυτο φιλοι μου...... http://www.sonyericsson.com/updateservice/K700/frameset.htm

 

 

Καλός τα μας!!!!! :happy: Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Το δοκίμασες καθόλου να δεις αν παίζει?!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MaIdeN (16 Σεπ. 2004 , 01:51)

 

ti 4 lepta se enan filo mou tou to dosane se 2 lepta :D sto germano me ti mia mpam mpoum tou to dosane, mazi eixame paei sthn kalamaria :) ;) :o

 

girw sta 2 lepta pernei to flasharisma re c mexri na bgaleis kai tin sim klp ... apo pote kanei o germanos flasharismata?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (16 Σεπ. 2004 , 14:57)

 

Καλός τα μας!!!!! :happy: Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Το δοκίμασες καθόλου να δεις αν παίζει?!

 

 

Εγώ πάντως τα φοβάμαι αυτά. Άντε και έχεις το SynchStation και ξεκινάς,

Άν γίνει κάτι κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης; (πέσει το ρεύμα ή χαθεί η σύνδεση)

 

Μετά;

Με την εγγύηση τί γίνεται; Γιατί εγώ είχα κάνει μόνος μου επιτυχημένα upgrade στο firmware του S45 siemens από το επίσημο site και μετά έμαθα ότι ακυρώθηκε η εγγύηση.

Προσοχή!!!

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

εχω ξαναρωτησει αλλα δε πηρα καποια απαντηση με τι προγραμμα μπορω να φτιαξω μια εικονα μου συμφωνα με το μεγεθος της οθονης του κινητου γιατι το δικο του προγραμμα τη κανει χαλια τη φωτο που του περναω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (16 Σεπ. 2004 , 14:57)

 

Καλός τα μας!!!!! :happy: Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

Το δοκίμασες καθόλου να δεις αν παίζει?!

 

 

 

Τζίφος... :

 

"there is currently no service for devices belonging to your operator

 

Your operator does not approve the usage of this service for this device.

 

We look forward to assist you again soon.

 

Thank you for using Sony Ericsson Update Service!"

 

Φυσικά έχω την live έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (16 Σεπ. 2004 , 16:40)

 

εχω ξαναρωτησει αλλα δε πηρα καποια απαντηση με τι προγραμμα μπορω να φτιαξω μια εικονα μου συμφωνα με το μεγεθος της οθονης του κινητου γιατι το δικο του προγραμμα τη κανει χαλια τη φωτο που του περναω

 

 

Me opoiodhpote programma epexergasias eikonas, arkei na exei epilogh "resize"....logika ola diathetoun...

Egw xrhsimopoiw to iPhoto Plus 4, programma pou eixe mesa to scanner...an kai einai polu palio kanei mia xara thn douleia tou... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: αύριο μάλλον παραλαμβάνω το κ700 μου που είχε σβηστεί (πρόβλημα συσκευής ή μ@λ@κία του τεχνικού που πήγε να κάνει αναβάθμιση). Θα μου δώσουν πίσω άλλο κ700. Να δεχτώ κάποιο που θα μου δώσουν ή να απαιτήσω ολοκαίνουριο με το κουτί του; :confused:

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος acidburn (16 Σεπ. 2004 , 15:52)

 

Εγώ πάντως τα φοβάμαι αυτά. Άντε και έχεις το SynchStation και ξεκινάς,

Άν γίνει κάτι κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης; (πέσει το ρεύμα ή χαθεί η σύνδεση)

Προσοχή!!!

 

You are recommended to be connected to the Internet throughout the complete update process. However, if your Internet connection goes down, the actual update of your device will not be affected.

 

Ετσι λέει στο overview

 

Επίσης στα FAQ

What happens if the internet connection goes down during the actual update of the device software? This is not a problem. Before the actual update process begins the service makes sure that everything needed is downloaded to the PC.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stefangsm (16 Σεπ. 2004 , 18:55)

 

Ερώτηση: αύριο μάλλον παραλαμβάνω το κ700 μου που είχε σβηστεί (πρόβλημα συσκευής ή μ@λ@κία του τεχνικού που πήγε να κάνει αναβάθμιση). Θα μου δώσουν πίσω άλλο κ700. Να δεχτώ κάποιο που θα μου δώσουν ή να απαιτήσω ολοκαίνουριο με το κουτί του; :confused:

 

 

Αν γίνεται με το κουτί του δεν το συζητώ ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κατι; Τι γίνεται με τα Κ700 που έχουν αγοραστεί από το εξωτερικό και δεν έχουν Ελληνικά; Υπάρχει η δυνατότητα σαν το Ρ900 να προστεθούν με την online αναβάθμιση;

Ευχαριστώ.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sverver (16 Σεπ. 2004 , 17:03)

 

Τζίφος... :

 

"there is currently no service for devices belonging to your operator

 

Your operator does not approve the usage of this service for this device.

 

We look forward to assist you again soon.

 

Thank you for using Sony Ericsson Update Service!"

 

Φυσικά έχω την live έκδοση...

 

re sy de mou les,xreiazomai kalwdio gia na kanw to update?me bluetooth device den mporw na to kanw?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Papp0us (16 Σεπ. 2004 , 14:19)

 

re sy de mou les,xreiazomai kalwdio gia na kanw to update?me bluetooth device den mporw na to kanw?

 

 

Όχι μόνο με καλώδιο γίνεται γιατι κατα την αναβάθμιση αναβαθμίζεται και το bluetooth λογισμικό και πολλές φορές το κινητό ανοιγοκλείνει, οπότε δεν γίνεται ούτε με bluetooth ούτε με IR.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stefangsm (16 Σεπ. 2004 , 18:55)

 

Ερώτηση: αύριο μάλλον παραλαμβάνω το κ700 μου που είχε σβηστεί (πρόβλημα συσκευής ή μ@λ@κία του τεχνικού που πήγε να κάνει αναβάθμιση). Θα μου δώσουν πίσω άλλο κ700. Να δεχτώ κάποιο που θα μου δώσουν ή να απαιτήσω ολοκαίνουριο με το κουτί του; :confused:

 

kai emena mou edwsan olokainourgio me to autokolito stin othoni kolimeno kai tin r2l perasmeni apo to ergostasio malista alla mou to edwsan sketo xwris kouti opws tous piga to diko mou kai me tin diki mou mpataria kai to pisw kapaki

Link to comment
Share on other sites

δεν μου λετε βρε παιδες,οποιοι εχουν την R2L.εσας στις εικονες οταν πατε να τις δειτε,αργει να τις ανοιξει και στην αρχη δειχνει μαυριλα σκετη και μετα τις δειχνει?οταν τις βλεπεις 4-4?

επισης εμενα μου φαινεται οτι το μενου παει πιο αργα απο οτι πριν που ειχα την R2A

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gusS (16 Σεπ. 2004 , 23:25)

 

kai emena mou edwsan olokainourgio me to autokolito stin othoni kolimeno kai tin r2l perasmeni apo to ergostasio malista alla mou to edwsan sketo xwris kouti opws tous piga to diko mou kai me tin diki mou mpataria kai to pisw kapaki

 

 

Από ότι μου είπαν στις επιστροφές δίνουν συσκευές που είχαν παρουσιάσει πρόβλημα και τις έστειλαν Σουηδία για φτιάξιμο. Ξέρει κανείς τίποτα σίγουρο;

Επίσης δίνουν και κανένα χαρτί μαζί; Ρωτάω γιατί εάν δεν έχεις το κουτί του με το ΙΜΕΙ γραμμένο επάνω, πως αποδεικνύεις ότι δεν το έκλεψες;

:confused:

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (16 Σεπ. 2004 , 23:30)

 

δεν μου λετε βρε παιδες,οποιοι εχουν την R2L.εσας στις εικονες οταν πατε να τις δειτε,αργει να τις ανοιξει και στην αρχη δειχνει μαυριλα σκετη και μετα τις δειχνει?οταν τις βλεπεις 4-4?

επισης εμενα μου φαινεται οτι το μενου παει πιο αργα απο οτι πριν που ειχα την R2A

 

 

Εμενα μου το κάνει μόνο με μερικές φωτογραφίες, απλά αργεί να τις διαβάσει λίγο, δεν ξέρω όμως αν έχει να κάνει με το φορμά της φωτογραφίας γιατί έχω μέσα και jpg και bmp... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sverver (16 Σεπ. 2004 , 17:03)

 

Τζίφος... :

...Φυσικά έχω την live έκδοση...

 

 

Πίκραααααααααααααααααα :blink: :cry:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανείς που να έκανε update την live έκδοση με το R2N? Αν ναι,

1ον) βγαίνει πλέον η ώρα στις αναπάντητες?

2ον) υπάρχει ακόμα το δευτερόλεπτο αναμονής από τη στιγμή που απαντάμε μια κλήση μέχρ να ακουστεί η φωνή μας? ("ΝΑΙ? ΝΑΙ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ? ΝΑΙ? ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?" - πολλα χρονια πίσω με γυρνάει αυτό το bug, στην εποχή που τα κινητά ζύγιζαν κιλό)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...