Jump to content

Rooting στην έκδοση 4.0.4 ICS


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε εδώ

 

αυτό μάλιστα! είναι ftf...το περασα στα firmwares και τωρα θα δοκιμασω την διαδικασια... ναι αλλα δεν θα επρεπε να βαλεις το .431;; μιας και είπες για παλιοτερο;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 381
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτό μάλιστα! είναι ftf...το περασα στα firmwares και τωρα θα δοκιμασω την διαδικασια... ναι αλλα δεν θα επρεπε να βαλεις το .431;; μιας και είπες για παλιοτερο;;

 

Ορίστε αφού το ζήτησες.

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μετά από 4,5 μέρες γεμάτες προσπάθειας ειμαι ROOOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απίστευτη ικανοποίησηηη!!!!

Α ρε αυτά τα adb drivers μας βγάλαν την πίστη !!!!! ΑΑΑχχ!!!! Ευχαριστώ και τον MAGOS_MERLIN!!!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μετά από 4,5 μέρες γεμάτες προσπάθειας ειμαι ROOOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απίστευτη ικανοποίησηηη!!!!

Α ρε αυτά τα adb drivers μας βγάλαν την πίστη !!!!! ΑΑΑχχ!!!! Ευχαριστώ και τον MAGOS_MERLIN!!!!

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!:D

 

Ευχαριστώ! :) Στην πορεία θα φλασάρω και κάμια custom rom!

 

ΥΓ. Αν λέμε... αν διαγράψω κάτι χρήσιμο καταλάθος... μετά για να επανέλθει (αφού δεν θα έχω κάνει backup) θα πρέπει να flashαρω το λογισμικό και όλα κομπλέ;;

 

ΥΓ2 Έχω εγκαταστήσει το Uninstaller pro και όταν πάω να κάνω απεγκατάσταση το Hangouts δεν φεύγει... κανείς καμιά ιδέα;;

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! :) Στην πορεία θα φλασάρω και κάμια custom rom!

 

ΥΓ. Αν λέμε... αν διαγράψω κάτι χρήσιμο καταλάθος... μετά για να επανέλθει (αφού δεν θα έχω κάνει backup) θα πρέπει να flashαρω το λογισμικό και όλα κομπλέ;;

 

ΥΓ2 Έχω εγκαταστήσει το Uninstaller pro και όταν πάω να κάνω απεγκατάσταση το Hangouts δεν φεύγει... κανείς καμιά ιδέα;;

 

Συγχαρητήρια και από εμενα. Το καλύτερο είναι να κάνεις ενα backup μέσω recovery ώστε να μη χρειαστεί να

ξαναφλασάρεις λογισμικό. Όσο για το hangouts δοκίμασε το Titanium Backup ή το Link2sd.

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Εχω το κινητο sony xperia lt18i με το android 4.0.4 8x55a-aaabqoazm-203028g-77 υπαρχει ευκολος τροπος για ρουτ του κινητου για να απεγκαταστησω καποιες εφαρμογες που δεν χρησιμοποιει καθολου η μητερα μου και επιβαρυνουν το κινητο οπως π.χ. η εφαρμογη του facebook. Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...