Jump to content

GooPhone Y5/ V75


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενταξη ρε φιλε εχει Α8 μεγαλη διαφορα.. η οθονη 3.5 που ειναι σχεδον ιδιο με 3.7

 

Εντάξει το ένα, σιγά το άλλο, το ίδιο κάνει, έλα βρε το ίδιο ακριβώς είναι!

 

Ε όχι ρε φίλε

Να τα λέμε όπως είναι τα πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια μου δεν θα αγοραζα ποτε κατι που να ''φερνει'' σε i.

Δεν ξερω αν ειμαι off-topic η ερωτηση: ποια ειναι η καλυτερη Cpu? MTK6577, MTK6588, MTK6573, MTK6575

edit βρηκα την απαντηση.

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια μου δεν θα αγοραζα ποτε κατι που να ''φερνει'' σε i.

Δεν ξερω αν ειμαι off-topic η ερωτηση: ποια ειναι η καλυτερη Cpu? MTK6577, MTK6588, MTK6573, MTK6575

edit βρηκα την απαντηση.

ποια είναι η απάντηση?:p

Link to comment
Share on other sites

ποια είναι η απάντηση?:p

Δες τα ποστ #425 και #426 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493&page=29 :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν το εχει πια στο σιτε που εδωσες! επισης στον κινεζο του ειπεσ εσυ να στο στειλει μειωμενο και να στο στειλε με ενδειξη δωρο? η το εκανε απο μονος του?? σιγουρα δεν πληρωσες τελωνειο\?
Link to comment
Share on other sites

Τελωνείο υπάρχει πάντα πιθανότητα να πληρώσετε.

Όπως και να το στείλουν (courier , ταχυδρομείο ) ότι και να γράφει το κουτί, ότι τιμή και να γράφει

αν θέλει ο τελωνειακός ανοίγει την συσκευασία , εκτιμά την τιμή του προιόντος και επιβάλλει δασμούς.

Η πιθανότητα να γίνει αυτό είναι μικρή αλλά πάντα υπάρχει.

Το να γράφει η συσκευασία ότι είναι δώρο ή μικρότερη τιμή ή να το στέλνετε με ταχυδρομείο αντι για courier δεν σας διασφαλίζει 100%.

Και για αυτούς που θα πουν ότι αγόρασαν και δεν πλήρωσαν τελωνείο,

και εγώ έχω αγοράσει από εξωτερικό δεν πλήρωσα δασμούς αλλά είμαι στο μεγάλο κομμάτι των τυχερών που δεν μας έπιασε ο τελωνειακός.

Είπαμε η πιθανότητα είναι μικρή αλλά πάντα υπάρχει.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά παρακολουθησα στο youtube αρκετα βιντεο και ειδα και απο πολλους αρκετο ενδιαφερον για το συγκεκριμενο κινητο , αξιζει να το αγορασω ? η θα το πεταξω μετα απο 1-2 μηνες?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
φιλε δεν το εχει πια στο σιτε που εδωσες! επισης στον κινεζο του ειπεσ εσυ να στο στειλει μειωμενο και να στο στειλε με ενδειξη δωρο? η το εκανε απο μονος του?? σιγουρα δεν πληρωσες τελωνειο\?

 

http://android-sale.com/

http://www.androidforcheap.com/

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπέρα ! Μόλις απέκτησα και εγώ ένα Goophone y5 retina screen mtk 6575 διπύρηνο, αλλά μάλλον αντιμετωπίζω πρόβλημα και για αυτό ζητάω την βοήθεια όσον έχουν γνώση και ίσως κάποια πιθανή λύση στα προβλήματα που αντιμετωπίζω.Δεν λειτουργεί το google play και γενικότερα για να περάσω apps , ορισμένα από αυτά τα πέρασα μέσα από το pc.Δεν έχω σχεδόν καθόλου γνώσεις από τέτοια θέματα για αυτό και θα ήθελα μια βοήθεια σχετικά με το αν υπάρχει περίπτωση να επιδιορθωθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα ή μας πιάσανε κότσους...???Εάν κάποιος από όλους εσάς έχει την δυνατότητα και φυσικά μπορεί και θέλει να με βοηθήσει τον ευχαριστώ πολύ.Το τηλέφωνο εμφανισιακά τα σπάει αλλά με το πρόβλημα που έχω δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο παρά μόνο πολύ ελάχιστα πράγματα.Να σημείωσε δε ότι ούτε εμένα είχε καν πληκτρολόγιο και κατέβασα το iflytek και μετά μέσο αυτού εγκατέστησα ένα αγγλοελληνικό πληκτρολόγιο και ξεκίνησε και δουλεύει κανονικά.επίσης κατέβασα και το hotmail όμως 2-3 φορές μετά την εγκατάστασή του και το σετάρισμα δύο λογαριασμών που έχω μόλις το άνοιγα ήθελε και πάλι να ξαναπεράσεις τους λογαριασμούς από την αρχή. Ασε που δεν βρίσκω τρόπο να δω άλλους φακέλους πλην του inbox.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Μόλις απέκτησα και εγώ ένα Goophone y5 retina screen mtk 6575 διπύρηνο, αλλά μάλλον αντιμετωπίζω πρόβλημα και για αυτό ζητάω την βοήθεια όσον έχουν γνώση και ίσως κάποια πιθανή λύση στα προβλήματα που αντιμετωπίζω.Δεν λειτουργεί το google play και γενικότερα για να περάσω apps , ορισμένα από αυτά τα πέρασα μέσα από το pc.Δεν έχω σχεδόν καθόλου γνώσεις από τέτοια θέματα για αυτό και θα ήθελα μια βοήθεια σχετικά με το αν υπάρχει περίπτωση να επιδιορθωθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα ή μας πιάσανε κότσους...???Εάν κάποιος από όλους εσάς έχει την δυνατότητα και φυσικά μπορεί και θέλει να με βοηθήσει τον ευχαριστώ πολύ.Το τηλέφωνο εμφανισιακά τα σπάει αλλά με το πρόβλημα που έχω δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο παρά μόνο πολύ ελάχιστα πράγματα.Να σημείωσε δε ότι ούτε εμένα είχε καν πληκτρολόγιο και κατέβασα το iflytek και μετά μέσο αυτού εγκατέστησα ένα αγγλοελληνικό πληκτρολόγιο και ξεκίνησε και δουλεύει κανονικά.επίσης κατέβασα και το hotmail όμως 2-3 φορές μετά την εγκατάστασή του και το σετάρισμα δύο λογαριασμών που έχω μόλις το άνοιγα ήθελε και πάλι να ξαναπεράσεις τους λογαριασμούς από την αρχή. Ασε που δεν βρίσκω τρόπο να δω άλλους φακέλους πλην του inbox.

Ποια ρομ έχεις; Η εργοστασιακή δεν έχει Google play. Λογικά το καταστημα όπου τ αγορασες θα χε περάσει, αλλά ίσως έχει ξεχάσει να περάσει όλα τα απαραίτητα αρχεία για τα google services. Για το πληκτρολόγιο, πήγες ρυθμίσεις πληκτρολογίου και δεν είχε τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
εγώ το απέκτησα τον νοέμβριο. Η εργοστασιακή ρομ ήταν φανταστική. Επειδή δεν ήξερα πως να κάνω μπακ απ την άφησα για να βάλω την whitetiger dk η οποία κάθε φορά που ανοίγω την κάμερα κρασάρει η εφαρμογή και με πετάει στην αρχική οθόνη. το έχει αντιμετωπίσει κανείς;;;
Link to comment
Share on other sites

εγώ το απέκτησα τον νοέμβριο. Η εργοστασιακή ρομ ήταν φανταστική. Επειδή δεν ήξερα πως να κάνω μπακ απ την άφησα για να βάλω την whitetiger dk η οποία κάθε φορά που ανοίγω την κάμερα κρασάρει η εφαρμογή και με πετάει στην αρχική οθόνη. το έχει αντιμετωπίσει κανείς;;;

ξαναεγκατέστησέ της με wipe data/factory reset πρώτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...