Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε καλοριζικο για πες μας τις πρωτες εντυπωσεις σου απο το κινητο. Εγω θα περιμενω μεχρι την Πεμπτη δυστυχως που θα μου το φερουν σπιτι.

Και μια ερωτηση το κινητο δουλευει με κανονικη sim ή θελει κοψιμο?

Βασικα η συσκευη φαινεται εκπληκτικη. η οθονη του με εχει αφησει αφωνο.

τωρα μενει να το γνωρισω λιγο κατι που απο αυριο τωρα θα γινει σιγα σιγα!!

για οτι νεο βλεπω θα ενημερωνω. sim θελει καινουργια δυστυχως!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς την πατησες

 

Κι ομως οχι τοσο. Σημερα τα 16GB εχουν 569 παλι στο Πλαισιο, αρα προλαβα την αντιστοιχη πρσφορα κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

σαν νεος κατοχος παιδια και οσο το κραταω στο χερι μου εχω την αισθηση οτι το κινητο ειναι τρομερα λεπτο!!!

εντυπωσιακα λεπτο θα ελεγα (μαλλον βγηκα offtopic λιγο).

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι εμαθα η προσφορα θα ισχυει και αυριο στα 499.βεβαια παιδια ειναι της vodafone.αρα θα εχει καποια κοκκινα σημεια στο εσωτερικο του :-)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι εμαθα η προσφορα θα ισχυει και αυριο στα 499.βεβαια παιδια ειναι της vodafone.αρα θα εχει καποια κοκκινα σημεια στο εσωτερικο του :-)

 

Tι ευκολα που φευγουν ομως ;)

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο παντως που τα media markt δεν εκαναν αντιστοιχη προσφορα για το s iii. Λετε να ετοιμαζουν καμμια σουπερ ντουπερ?
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά αγόρασα προχτές το S3 479 ευρώ από το Public @ the Mall. 529 με κουπόνι 50 ευρώ έκπτωσης. Η καλύτερη τιμή που βρήκα σε μαγαζί, χωρίς κόλπα τύπου πλαίσιο 569 με κουπόνι 50 ευρώ και δώρο χάρτες που κάνουν 30 ευρώ και πάλι σου βγαίνει ακριβότερο ή τύπου Γερμανός που το δίνει 669 με 150 έκπτωση μόνο αν ρωτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 ωρες παρελαβα και εγω το καινουριο S3 και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι φοβερες. Η οθονη ειναι φανταστικη πολυ λεπτο και ελαφρυ , στο ιντερνετ παει σα τρελο φορτωνει τις σελιδες αστραπιαια , φωτογραφιες παρα πολυ καλες βγαζει δεν το χορταινω θα το δουλευψω μεχρι να ξεφορτισει και μετα φορτισμα καλο μεχρι το πρωι.

Το τηλεφωνο που το εψαξα λιγο πρεπει να ειναι ελληνικο.

ΑP: I9300BUALFI

CP: I9300BULFI

CSC: I9300VFGALF1

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 ωρες παρελαβα και εγω το καινουριο S3 και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι φοβερες. Η οθονη ειναι φανταστικη πολυ λεπτο και ελαφρυ , στο ιντερνετ παει σα τρελο φορτωνει τις σελιδες αστραπιαια , φωτογραφιες παρα πολυ καλες βγαζει δεν το χορταινω θα το δουλευψω μεχρι να ξεφορτισει και μετα φορτισμα καλο μεχρι το πρωι.

Το τηλεφωνο που το εψαξα λιγο πρεπει να ειναι ελληνικο.

ΑP: I9300BUALFI

CP: I9300BULFI

CSC: I9300VFGALF1

 

ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΙΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ

 

Πρώτο πρώτο είναι το πως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι κ εγώ να αγοράσω το S3 προσεχώς. Όποιος έχει πληροφορίες, ως προς τι να προτιμήσω ή να αποφύγω από καταστήματα, να μου στείλει πμ. Με μια αναδρομή σε προηγούμενα μηνύματα μάλλον στο extreme-mobile έχω καταλήξει (στα 520). Τι να ρωτήσω/προσέξω; Φχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρεις από εκεί δε χρειαζετε να προσέξεις τπτ.....

 

Παρεμπίπτοντος έτυχε να δω το κόκκινο,μου αρεσει παρά πολύ.... Καμιά σχέση με τις φώτο.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ροδο το αγορασα απο τον Γερμανο χτες και ειχε 150euro ποιο κατω!!!το πηρα 482euro.Πηρα το 16αρι και δωρο ειχε αλλη μια 16αρα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ροδο το αγορασα απο τον Γερμανο χτες και ειχε 150euro ποιο κατω!!!το πηρα 482euro.Πηρα το 16αρι και δωρο ειχε αλλη μια 16αρα.

 

Η 16άρα είναι μια Emtec 60x class 4;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ροδο το αγορασα απο τον Γερμανο χτες και ειχε 150euro ποιο κατω!!!το πηρα 482euro.Πηρα το 16αρι και δωρο ειχε αλλη μια 16αρα.

 

Η 16άρα είναι μια Emtec 60x class 4;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ροδο το αγορασα απο τον Γερμανο χτες και ειχε 150euro ποιο κατω!!!το πηρα 482euro.Πηρα το 16αρι και δωρο ειχε αλλη μια 16αρα.

 

πάντως στο επίσημο site το έχει 669 με δωροεπιταγή 150 Ευρώ, οπότε ακόμα και αν επιτρέπει την εξαργύρωσή της κατά την αγορά του κινητού, αυτό πάει 519, δηλαδή τιμή που το βρίσκεις σε όλα τα "επώνυμα" μαγαζιά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα...Σκεφτομαι αυτο το κινητο σε αντικατασταση του HTC One S που εχω

 

Πρεπει να προσεξω κατι κατα την αγορα του για θεματα εγγυησης κλπ ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα...Σκεφτομαι αυτο το κινητο σε αντικατασταση του HTC One S που εχω

 

Πρεπει να προσεξω κατι κατα την αγορα του για θεματα εγγυησης κλπ ?

 

Ευχαριστω.

Χρόνια πολλά .

Τίποτα ιδιαίτερο που να μην το γνωρίζεις .

Να είναι από Ευρωπαϊκή χωρά και καλό είναι η απόδειξη να αναγράφει το imei .

Τα συνηθισμένα δηλαδη .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά .

Τίποτα ιδιαίτερο που να μην το γνωρίζεις .

Να είναι από Ευρωπαϊκή χωρά και καλό είναι η απόδειξη να αναγράφει το imei .

Τα συνηθισμένα δηλαδη .

 

Αυτο απο που το καταλαβαινουμε ??? Απο Ηλεκτρονικη Αθηνων για ειδικους λογους λεω να το παρω.

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο απο που το καταλαβαινουμε ??? Απο Ηλεκτρονικη Αθηνων για ειδικους λογους λεω να το παρω.

 

Ευχαριστω.

 

Συνήθως αυτα τα μαγαζιά τα τηλεφώνα που πουλάνε ειναι Ελληνικά .

Πάντως μπορείς να τους ρωτήσεις πριν το αγοράσεις αν είναι Ελληνικό ή κάποιας άλλης χωράς ....και συγκεκριμένα ποιας .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτα τα μαγαζιά τα τηλεφώνα που πουλάνε ειναι Ελληνικά .

Πάντως μπορείς να τους ρωτήσεις πριν το αγοράσεις αν είναι Ελληνικό ή κάποιας άλλης χωράς ....και συγκεκριμένα ποιας .

 

Οι πωλητες αυτοι σε τετοια μαγαζια δεν εχουν ιδεα σιγουρα......

 

Αν δεν κανω λαθος μολις συνδεθω με googleplay οι αγορασμενες εφαρμογες κατεβαινουν μονες τους στο κινητο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οι πωλητες αυτοι σε τετοια μαγαζια δεν εχουν ιδεα σιγουρα......

 

Αν δεν κανω λαθος μολις συνδεθω με googleplay οι αγορασμενες εφαρμογες κατεβαινουν μονες τους στο κινητο ?

 

Έμενα πάντως δεν κατεβαίνουν αυτόματα .

Ευτυχώς είμαι πάντα root και χρησιμοποιώ titanium ;)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

πάντως στο επίσημο site το έχει 669 με δωροεπιταγή 150 Ευρώ, οπότε ακόμα και αν επιτρέπει την εξαργύρωσή της κατά την αγορά του κινητού, αυτό πάει 519, δηλαδή τιμή που το βρίσκεις σε όλα τα "επώνυμα" μαγαζιά...

παιδες στην ροδο εχει μειωμενο ΦΠΑ .γιαυτο μου κατεβηκε η τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια σιγκριση που εκανα με το One s απο την σελιδα του Πλαισιου βγαζει οτι το III δεν εχει bluetooth...

Επισης επεξεργαστη 1,4 ενω το HTC 1.7

Μαλλον λαθος τους εεε ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...