Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε μια σιγκριση που εκανα με το One s απο την σελιδα του Πλαισιου βγαζει οτι το III δεν εχει bluetooth...

Επισης επεξεργαστη 1,4 ενω το HTC 1.7

Μαλλον λαθος τους εεε ???

 

Ε ναι καραλάθος...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε μια σιγκριση που εκανα με το One s απο την σελιδα του Πλαισιου βγαζει οτι το III δεν εχει bluetooth...

Επισης επεξεργαστη 1,4 ενω το HTC 1.7

Μαλλον λαθος τους εεε ???

 

Εννοείτε οτι έχει bluetooth .

To s3 εχει 1.4 GHz το htc one x 1.5GHz και το htc onex +(plus) 1.7 GHz

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2 εβδομάδες από το birdphone, όταν το είχε κάπου 448 Ε. Τώρα το έχει κάνα δεκάρι πιο πάνω.

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone το εχει 559 εδω και τρεις μερες..αλλα το κοβω να ξανανεβαινει μετα τις γιορτες

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

βρηκα το σ3 του κουτιου 16αρι ελληνικο στα 435ε να το παρω?σκεπτομουν για νοτε2 αλλα μεγαλο για τηλεφωνο και ετσι ακυρο, απο 2χ-κ σ2, το δουλεψα σαν τηλ μετα απο 1χρονο το 2χ,(αφου εφτασα στην σμ 135.4), με την 404μαμα το 2χ και μαρεσε,να παω στο σ3 η να περιμενω;περναει και απο το μυαλο μου το σ3λτε.
Link to comment
Share on other sites

παιδες στην ροδο εχει μειωμενο ΦΠΑ .γιαυτο μου κατεβηκε η τιμη.

 

Από ενδιαφέρον και εκτός θέματος :) , γιατί έχει μειωμένο φ.π.α. η Ρόδος ?

Link to comment
Share on other sites

τοδα σε κοκκινο πολυ δυσκολο να εδωσε το γιου σ3 στα 399(δεν υπαρχει πλεων),435 ελλ λευκο την καλυτερη που βρηκα και εως 5-1 μετα τελος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καλη χρονια σε ολους! Φτου ειδα κι εγω το 399 και πηγα να το τσιμπησω αλλα ματαια μαλλον εξαντληθηκε! Δεν πειραζει θα περιμενουμε μεθαυριο που θα ανοιξει μηπως το ξαναβαλει ή αλλο μαγαζι για προσφορα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλεπω οτι οι τιμές τσίμπησαν λίγο .

Από τα 450€ που ήταν πήγε στα 492€ ....στα ιντερνικα μαγαζιά .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Από ενδιαφέρον και εκτός θέματος :) , γιατί έχει μειωμένο φ.π.α. η Ρόδος ?

 

Έχω την εντύπωση οτι όλη η επαρχία έχει μειωμένο ΦΠΑ. Αν κάνω όμως λάθος, η μείωση ισχύει σίγουρα για τα νησιά (φαντάζομαι λόγω του οτι πληρώνουν παραπάνω για μεταφορικά κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι όλη η επαρχία έχει μειωμένο ΦΠΑ. Αν κάνω όμως λάθος, η μείωση ισχύει σίγουρα για τα νησιά (φαντάζομαι λόγω του οτι πληρώνουν παραπάνω για μεταφορικά κτλ).

 

Δεν έχει όλη η επαρχία μειωμένο ΦΠΑ..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τοδα σε κοκκινο πολυ δυσκολο να εδωσε το γιου σ3 στα 399(δεν υπαρχει πλεων),435 ελλ λευκο την καλυτερη που βρηκα και εως 5-1 μετα τελος

 

Μπορείς να δώσεις ένα Link για το λευκό στα 435? Γιατί θέλω να το αγοράσω αυτές τις μέρες. Ευχαριστώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

τοδα σε κοκκινο πολυ δυσκολο να εδωσε το γιου σ3 στα 399(δεν υπαρχει πλεων),435 ελλ λευκο την καλυτερη που βρηκα και εως 5-1 μετα τελος

 

Καλή χρoνιά ! Θα ήθελα σε παρακαλώ να δώσεις το link καταστήματος γιατί με ενδιαφέρει η αγορά του. ευχαριστώ!

Edited by yiannnos
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια ! Θα ήθελα ι να δώσεις το link καταστήματος γιατί με ενδιαφέρει η αγορά του. ευχαριστώ!

 

δεν πρέπει να υπαρχει πλέον...οι τιμές αρχ'ιζουν απο 469 http://www.skroutz.gr/s/1828505/Samsung-Galaxy-S-III-I9300-16GB.html?from=catspan

Link to comment
Share on other sites

δεν πρέπει να υπαρχει πλέον...οι τιμές αρχ'ιζουν απο 469 http://www.skroutz.gr/s/1828505/Samsung-Galaxy-S-III-I9300-16GB.html?from=catspan

Έλεγα μπας και είναι κανένα μαγαζί εκτός skroutz π.χ

http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=4f3695ab-1c2a-47b5-90e1-bef0141b7e94

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις ένα Link για το λευκό στα 435? Γιατί θέλω να το αγοράσω αυτές τις μέρες. Ευχαριστώ. ;)

 

φιλε τζιμ το εχει ο γερμανος στην πολη που ειμαι αυριο θα το παρω και εγω διοτι η ντανμπαρτον μου εκανε επιστροφη χρηματων στο διπλο σημερα!τζαμπα θα μου βγει.αν εχει ευχαριστως να σου παρω 1 435 ελλ.

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα/καλημερα ενδιαφερομαι και εγω να το αγορασω...ειχα βαλει σκοπο απο birdphone αλλα ειδα ανεβηκε 30 ευρο σε 2 μερες...αν υπαρχει κανα καλο και εμπιστο καταστημα απο προσωπικη εμπειρια καποιου ας πει να βοηθησει ειτε ειδε ειτε με pm ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

θα σου προτεινα να περιμενεις λιγο.οπου να ναι τελειωνουν οι γιορτες και σε 2 βδομαδες θα εχει εκπτωσεις.πιστευω μεχρι τοτε οι τιμες να επανελθουν στο φυσιολογικο σε ολα τα μαγαζια.τωρα παιζει το καπελο των γιορτων.
Link to comment
Share on other sites

φιλε τζιμ το εχει ο γερμανος στην πολη που ειμαι αυριο θα το παρω και εγω διοτι η ντανμπαρτον μου εκανε επιστροφη χρηματων στο διπλο σημερα!τζαμπα θα μου βγει.αν εχει ευχαριστως να σου παρω 1 435 ελλ.θα σου στηλω το τηλ μου να σηνενοηθουμε.Γιανο αν μπορεσω να βοηθησω και σενα να το αποκτησεις

 

Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου αλλά θα είναι ταλαιπωρία και μπλέξιμο και για τους δυο μας.

 

Μίλησα με τον Γερμανό της περιοχής μου. Το έχουν 559Ε + δωροεπιταγή 100Ε οπότε κατεβαίνει στα 459 με φπα. Και επειδή μου επιστρέφεται το φπα απο τις αγορές, θα μου βγει γύρω στα 370 το κινητό! Όλα τέλεια θα το παραγγείλω το απόγευμα.

 

Όσοι θέλετε να το πάρετε ρωτήστε στον Γερμανό γιατί πρέπει να τελειώνει η προσφορά όπου να'ναι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου αλλά θα είναι ταλαιπωρία και μπλέξιμο και για τους δυο μας.

 

Μίλησα με τον Γερμανό της περιοχής μου. Το έχουν 559Ε + δωροεπιταγή 100Ε οπότε κατεβαίνει στα 459 με φπα. Και επειδή μου επιστρέφεται το φπα απο τις αγορές, θα μου βγει γύρω στα 370 το κινητό! Όλα τέλεια θα το παραγγείλω το απόγευμα.

 

Όσοι θέλετε να το πάρετε ρωτήστε στον Γερμανό γιατί πρέπει να τελειώνει η προσφορά όπου να'ναι

 

φιλε και εγω απο τον Γερμανο το πηρα.το κινητο απλα τα σπαειιι,ειναι ταχυτατο!!!το μονο μικρο μειον ειναι οτι κατα την εκκινηση βγαινει το λογοτυπο της Cosmote αλλα δεν με νοιαζει καθολου....ειναι κινηταρα και εχει ενα τελειο Gps το οποιο κλειδωνει σε 5 δευτερα !!!καλοριζικο φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...