Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το κινητό ξαφνικά σέρνεται. Το μόνο που έκανα ήταν να τραβήξω ένα βίντεο 20 λεπτά. Είναι δυνατόν να επηρέασε τόσο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυο ερωτησουλες....

 

Πως αποθηκευουμε φωτο απο την καμερα σε καποιο ηδη υπαρχοντα φακελο στον χωρο αποθηκευσης ?

 

Πληκτρολογιο με πιο μεγαλα γραμματα μπορουμε να βαλλουμε και ποιο ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησουλες....

 

Πως αποθηκευουμε φωτο απο την καμερα σε καποιο ηδη υπαρχοντα φακελο στον χωρο αποθηκευσης ?

 

Πληκτρολογιο με πιο μεγαλα γραμματα μπορουμε να βαλλουμε και ποιο ?

 

Ευχαριστω.

 

στην καρτα θες να τις αποθηκευεις? εαν ναι μπορεις να το διαλεξεις με το που πας να βγαλεις φωτογραφια.

 

πληκτρολογια υπαρχουν πολλα στο android ψαξου...

Link to comment
Share on other sites

στην καρτα θες να τις αποθηκευεις? εαν ναι μπορεις να το διαλεξεις με το που πας να βγαλεις φωτογραφια.

 

πληκτρολογια υπαρχουν πολλα στο android ψαξου...

 

Ναι στην καρτα μνημης.Πως το κανουμε

 

ποιο θεωρεις πιο καλο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην καρτα μνημης.Πως το κανουμε

 

ποιο θεωρεις πιο καλο ?

 

Ανοιγεις την φωτογραφική, ρυθμίσεις, "χώρος αποθήκευσης" κλικαρεις την κάρτα

 

Τέλος ! :)

 

 

ΥΓ οι παλιές φωτο θα μείνουν στο παλιο φάκελο του τηλεφώνου σου

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγεις την φωτογραφική, ρυθμίσεις, "χώρος αποθήκευσης" κλικαρεις την κάρτα

 

Τέλος ! :)

 

 

ΥΓ οι παλιές φωτο θα μείνουν στο παλιο φάκελο του τηλεφώνου σου

 

Ευχαριστω.Μπορω να επιλεγξω ηδη διαφορετικο υπαρχοντα φακελο στην καρτα μνημης για καθε φωτο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει νοημα ανοίγει εναν που λεγετε camera, μην παιδεύεσαι άδικα.
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει νοημα ανοίγει εναν που λεγετε camera, μην παιδεύεσαι άδικα.

 

Δεν ειναι θεμα παιδεματος αλλα θελω να τις ταξινομω οπως εγω θελω σε διαφορετικους φακελους αναλογα το περιεχομενο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως αυτο δεν γινετε "ανάλογα με το περιεχόμενο" ολες η φωτο ειτε ετσι ειτε αλλιώς σε ενα φάκελο θα αποθηκεύονται.

 

Κατοπιν μπορεις να μαρκάρεις συγκεκριμένες φωτο και να τις μεταφερεις σε αλλο φάκελο οπως πχ "Γάμος" "Βαφτίσια" κλπ , οι οποίοι φακελοι και εμφανίζονται αυτόματα στην εφαρμογή "Συλλογή"

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην καρτα μνημης.Πως το κανουμε

 

ποιο θεωρεις πιο καλο ?

 

σε μενα εχει την επιλογη με το που ανοιγεις την καμερα να διαλεξεις. ψαξε στο μενου της καμερας και θα το βρεις.

 

απο πληκτρολογιο προσωπικα χρησιμοποιω το swiftkey

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως αυτο δεν γινετε "ανάλογα με το περιεχόμενο" ολες η φωτο ειτε ετσι ειτε αλλιώς σε ενα φάκελο θα αποθηκεύονται.

 

Κατοπιν μπορεις να μαρκάρεις συγκεκριμένες φωτο και να τις μεταφερεις σε αλλο φάκελο οπως πχ "Γάμος" "Βαφτίσια" κλπ , οι οποίοι φακελοι και εμφανίζονται αυτόματα στην εφαρμογή "Συλλογή"

 

Αν καταλαβα καλα μια φωτο οταν την ανοιγουμε δεν μπορομε να την αποθηκευσουμε σε υπαρχοντα φακελο.

 

Θα πρεπει μετα με astro να την παμε εκει που θελουμε ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλη σας μερα παιδια ενας φιλος προσπαθωντας να περασει ενα 23toggles χαλασε την notification bar κ βγαζει ενδειξει συχνα πυκνα systemui stoped υπαρχει περιπτωση να φτιαχτει αυτο με καποιον τροπο η πρεπει να κανουμε εγκατασταση την ρομ απ την αρχη?αν μπορει καποιος να βοηθησει.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλη σας μερα παιδια ενας φιλος προσπαθωντας να περασει ενα 23toggles χαλασε την notification bar κ βγαζει ενδειξει συχνα πυκνα systemui stoped υπαρχει περιπτωση να φτιαχτει αυτο με καποιον τροπο η πρεπει να κανουμε εγκατασταση την ρομ απ την αρχη?αν μπορει καποιος να βοηθησει.ευχαριστω

Ή περνάει κάποιο αλλο toggles το οποίο να είναι συμβατό με την rom που έχει ή φλασαρετε ξανά την rom .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Απο το ιστορικο κλισεων μπορω να διαγραψω μαζικα ολλες τις κλισεις απο μια μονο επαφη ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ή περνάει κάποιο αλλο toggles το οποίο να είναι συμβατό με την rom που έχει ή φλασαρετε ξανά την rom .

 

ok θα προσπαθησω να βρω το πρωτο...κ αν δεν τοτε ρομ.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Απο το ιστορικο κλισεων μπορω να διαγραψω μαζικα ολλες τις κλισεις απο μια μονο επαφη ?

 

Ναι μπορείς.

Κρατά παρατεταμένα πάνω σε οποιαδήποτε θέλεις να αλλάξεις και θα σου βγάλει μια λίστα με επιλογές.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ο αδερφός μου μόλις πηρε το s4 και ειδα μια εφαρμογή την οποια εψαξα αλλα δεν βρηκα ουτε στο play market αλλα ουτε και στο samsung apps.Η εφαρμογή είναι η s health.Οποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος με ποστ ή με pm.

Ευχαριστώ

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς.

Κρατά παρατεταμένα πάνω σε οποιαδήποτε θέλεις να αλλάξεις και θα σου βγάλει μια λίστα με επιλογές.

 

Βγαζει για διαγραφη κλισης αλλα οχι ολων των κλισεων της ιδιας επαφης απο οτι ειδα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα μια φωτο οταν την ανοιγουμε δεν μπορομε να την αποθηκευσουμε σε υπαρχοντα φακελο.

 

Θα πρεπει μετα με astro να την παμε εκει που θελουμε ?

 

δοκιμασε το camera ace,νομιζω ειναι αυτο που θες

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε το camera ace,νομιζω ειναι αυτο που θες

 

Ευχαριστω αλλα αποθυκευει σε δικο του φακελο....Εγω θελω να μετακινω απο το κινητο μια φωτο απο την καμερα σε ηδη φτιαγμενο φακελο στην καρτα

 

Edit:

 

Πολυ απλο τελικα...Ανοιγουμε την φωτο παταμε επανω αριστερα το εικονιδιο της συλλογης μας παει δεξια τις φωτο απο την καμερα και κανοντας κλικ σε οποια θελουμε την επιλεγουμε μετα παμε ρυθμισεις μεταφορα...και την παμε οπου θελουμε

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ο αδερφός μου μόλις πηρε το s4 και ειδα μια εφαρμογή την οποια εψαξα αλλα δεν βρηκα ουτε στο play market αλλα ουτε και στο samsung apps.Η εφαρμογή είναι η s health.Οποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτος με ποστ ή με pm.

Ευχαριστώ

 

Δεν θα το βρεις προς το παρον τουλαχιστον.Ειναι μονο για το s4.Εκτος αν στο ριξει η samsung με την επομενη αναβαθμιση την 4.3

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε μου . γνωρίζεις μήπως αν υπάρχει κάποιο παραπλήσιο πρόγραμμα που να κάνει περίπου την ίδια δουλειά δλδ να δουλεύει και σαν βηματοδοτης (μετρητής βημάτων) χωρίς την χρήση gps όπως τον runkeeper πού έχω αλλά θέλει το gps ανοικτό;

 

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Σημερα προσπαθησα να συνδεσω το κινητο μου με Kies. Εχω το lte και οταν το εβαλα ενω εχω τελευταια εκδοση κιες - οδηγων δεν μου εμφανιζει τις πληροφοριες firmware και μου βγαζει το μυνημα "Gt I9305 is not initialising" . Τι σημαινει αυτο και πως μπορω να το διορθωσω;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιο σημείο που αναρτώνται αγγελίες επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω κινητό αυτή την περίοδο. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιο σημείο που αναρτώνται αγγελίες επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω κινητό αυτή την περίοδο. Ευχαριστώ

 

Υπαρχει αλλα πρεπει να εχεις καποιο αριθμο απο post για να το δεις αν δεν το βλεπεις...Δεν θυμαμαι ποσσα...

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...