Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω το S3 και μενω λιγο εξω απο πατρα.μεχρι την παρασκευη που ημουν στην vodafone το internet στην αυτοματη λειτουργια(GSM/WCDMA) πηγαινε σφαιρα ολα μια χαρα.

απο το μεσηεμρι της παρασκευης που αλλαξα δικτυο και ηρθα στην cosmote αρχισαν τα προβληματα.συγκεκριμενα παλι στη ναυτοματη λειτουργια το internet σερνετε!με το ζορι να ανοιξει μια σελιδα!

πηρα την cosmote και μου ειπαν πως δεν βλεπουν να φταιει κατι!ισως εχει προβλημα η καρτα sim η η συκσευη μου ειπαν!τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι αυτο που λεει το σποτ της κοσμοτε,σημα καμπανα:lol:

φυσικα και δεν φταιει το κινητο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Απο το ιστορικο κλισεων μπορω να διαγραψω μαζικα ολλες τις κλισεις απο μια μονο επαφη ?

 

Συγνωμη για την επαναληψη αλλα αν το κινητο πεσει ...σε ξενα χερια και δει το ιστορικο μπορει να ειναι πολυ κακο απο το πληθος κλισεων καποιας επαφης.

 

Και κατι αλλο:

 

Ρωταω εδω γιατι μονο σε αυτο το κινητο κανει το μικρο προβληματακι...

 

Στην εφαρμογη του facebook στο εικονιδιο στην οθονη ενω εχω απενεργοποιημενες τις ειδοποιησεις απο την εφαρμογη παντα μου εχει καποιο αριθμο ειδοποιησεων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την επαναληψη αλλα αν το κινητο πεσει ...σε ξενα χερια και δει το ιστορικο μπορει να ειναι πολυ κακο απο το πληθος κλισεων καποιας επαφης.

 

Και κατι αλλο:

 

Ρωταω εδω γιατι μονο σε αυτο το κινητο κανει το μικρο προβληματακι...

 

Στην εφαρμογη του facebook στο εικονιδιο στην οθονη ενω εχω απενεργοποιημενες τις ειδοποιησεις απο την εφαρμογη παντα μου εχει καποιο αριθμο ειδοποιησεων.

 

Βάλε το exdialer&contact και θα έχεις αυτό που θες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου φίλε μου . γνωρίζεις μήπως αν υπάρχει κάποιο παραπλήσιο πρόγραμμα που να κάνει περίπου την ίδια δουλειά δλδ να δουλεύει και σαν βηματοδοτης (μετρητής βημάτων) χωρίς την χρήση gps όπως τον runkeeper πού έχω αλλά θέλει το gps ανοικτό;

 

Ευχαριστώ και πάλι

 

Για βηματομετρητη δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά το Nike running έχει μετρητή απόστασης χωρίς GPS, μετρώντας την κινηση του χεριού, συνήθως με χρηση armband. Ίσως το κανει κ χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το exdialer&contact και θα έχεις αυτό που θες

 

Ευχαριστω.Μπορω με το εικονιδιο "ταμπλω κλισεων" να αντικαταστησω αυτο του τηλεφωνου και να εχω και τις παλιες επιλογες που ειχε το κανονικο ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε,

Θελω να γυρισω πισω σε στοκ,εχω omega rom αλλα θελω να κρατησω ρυθμισεις+εφαρμογες.

Εκτος απο triangle away και factory reset τι αλλο πρεπει να κανω (εχω κατεβασει το στοκ φιρμβαρε απο σαμμοβιλε )

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε,

Θελω να γυρισω πισω σε στοκ,εχω omega rom αλλα θελω να κρατησω ρυθμισεις+εφαρμογες.

Εκτος απο triangle away και factory reset τι αλλο πρεπει να κανω (εχω κατεβασει το στοκ φιρμβαρε απο σαμμοβιλε )

 

Κανε backup με titanium ή κάποιο άλλο πρόγραμμα αυτά που θελεις . Όλα τα άλλα που ανέφερες είναι σωστά .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για βηματομετρητη δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά το Nike running έχει μετρητή απόστασης χωρίς GPS, μετρώντας την κινηση του χεριού, συνήθως με χρηση armband. Ίσως το κανει κ χωρίς.

 

οκ το δοκιμαζω και τα ξαναλεμε

ευχαριστω παντως

 

Το δοκιμασα το Nike και οντως δεν χρειαζεται την χρηση gps τουλαχιστον με χρηση Wifi που ειμαι μεσα.

Θα το δοκιμασω και εξω χωρις wifi να δω και ποσα mb θα μου φαει και ξαναενημερωνω

 

ευχαριστω Jimmy

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Μπορω με το εικονιδιο "ταμπλω κλισεων" να αντικαταστησω αυτο του τηλεφωνου και να εχω και τις παλιες επιλογες που ειχε το κανονικο ?

 

Ναι αυτό έχω κάνει και εγώ

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας γνωριζει κανεις αν εχει ρυθμιση και τα κοκκινα ματια η καμερα του κινητου
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω δει να έχει έξτρα επιλογή. Εκτός και αν το κάνει έτσι κι'αλλιώς.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα !

Θα ήθελα να ρωτήσω πότε θα γίνει η αναβάθμιση του Galaxy s3 ? Αυτή που έχω τώρα ειναι η 4.1.2 . Αν ξέρει κανείς ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

και του αδερφου το s3 εχει ακομα την 4,1,2 εκδοση

απο οτι διαβασα τις προαλλες καποιος ανεφερε εδω(δεν θυμαμαι σε ποιο θεμα δυστυχως) αναμενεται να παρει την 4,3 τον οκτωμβριο μηνα

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.

Θα πάρουμε μέσα στον Οκτώβριο την 4.3.

Τώρα αν θα είναι όντως Οκτώβριος δεν ξέρω, πάντως έτσι ανακοίνωσαν για τα s4/s3/note 2

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιώντας στην κίνηση,το κιν.παλάμης για λήψ.εικ. και το άγγιγμα με παλάμη για σίγα. σας δουλεύουν αυτές οι επιλογές κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

 

Κατ'αρχας σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου αλλα αν διαβασεις παρακατω ολοι εχουν ενα προβλημα που το διαπιστωσα και εγω.Ενω κατεβαζεις την εφαρμογη και την εγκαθιστας δεν την εμφανιζει πουθενα σαν εφαρμογη.Δεν μπορεσα να καταλαβω παρακατω τι γινεται με ενα αρχειο Build.prof αλλα απ΄οτι καταλαβα κανενας δεν μπορεσε να το περασει στο s3 του.

 

Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον σου.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε,

Θελω να γυρισω πισω σε στοκ,εχω omega rom αλλα θελω να κρατησω ρυθμισεις+εφαρμογες.

Εκτος απο triangle away και factory reset τι αλλο πρεπει να κανω (εχω κατεβασει το στοκ φιρμβαρε απο σαμμοβιλε )

 

Έχεις omega και θα βάλεις stock? Γιατί?

 

Ενεργοποιώντας στην κίνηση,το κιν.παλάμης για λήψ.εικ. και το άγγιγμα με παλάμη για σίγα. σας δουλεύουν αυτές οι επιλογές κανονικά;

 

εμένα μια χαρά.

Edited by m7ixalis
συνενωση συνεχόμενων μυνηματων

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα μια ειδοποίηση για ενημέρωση λογισμικού.

Πάτησα να κάνει ενημέρωση, έκανε επανεκκίνηση, έκανε ενημέρωση, έκανε αναβάθμιση λειτουργικού συστήματος και βελτιστοποίηση εφαρμογών.

Και αφού ξεκίνησε κανονικά η συσκευή, δεν είδα κάτι διαφορετικό!

Υπάρχει τρόπος να δω από κάπου τί σόι ενημέρωση έκανε;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα μια ειδοποίηση για ενημέρωση λογισμικού.

Πάτησα να κάνει ενημέρωση, έκανε επανεκκίνηση, έκανε ενημέρωση, έκανε αναβάθμιση λειτουργικού συστήματος και βελτιστοποίηση εφαρμογών.

Και αφού ξεκίνησε κανονικά η συσκευή, δεν είδα κάτι διαφορετικό!

Υπάρχει τρόπος να δω από κάπου τί σόι ενημέρωση έκανε;

 

Τι έκδοση βασικού φάσματος σου βγάζει στις πληροφορίες συσκευής?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιώντας στην κίνηση,το κιν.παλάμης για λήψ.εικ. και το άγγιγμα με παλάμη για σίγα. σας δουλεύουν αυτές οι επιλογές κανονικά;

 

Πως ακριβως γινεται αυτο ? Δεν το εχω καταφερει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

οντως πως το εκανε,ουτε εγω τα εχω καταφερει αυτα τα 2 ακομα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Εδω εχει καποια video αν μιλαμε για το ιδιο πραγμα αλλα που τα αποθηκευει ?

 

http://www.youtube.com/results?search_query=s3+screenshot&oq=s3+scree&gs_l=youtube.1.2.0l10.88.3477.0.5726.8.6.0.2.2.0.292.1044.0j3j2.5.0...0.0...1ac.1.11.youtube.TVQL2SR3TFU

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ε τωρα το καταλαβα,πρεπει να ακουμπαει η παλαμη στην οθονη,αλλα οπως το λεει στις οδηγιες νομιζεις οτι απλα περνας την παλαμη απο πανω στον αερα ομως.τα αποθηκευει στο pictures/screenshot

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...