Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να βγάλουν και το Knox μπας και αναβαθμίσω..

Τι να βγάλουν???? χαχαχαχα

Την κλειδώνουν κι αλλο!!!!

Οσο για το πότε, καντε μεγαλη υπομονη.Σε καποια branded στην αμερικη την εδωσαν, ευρωπη δεν την πηρε κανεις και δεν αναμενεται τοσο σύντομα.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Η Samsung - δεν ξέρω για τις άλλες εταιρίες - όταν δίνει νέα Rom, δεν περιορίζεται στις αλλαγές του Android π.χ από 4.4.2 σε 4.4.4 αλλά βάζει και πολλά δικά της (και features και bug fixes).

 

Μπορεί η 4.4.4 να λύνει π.χ το θέμα της εμβέλειας και του θορύβου που έχουμε οι περισσότεροι με ακουστικά bluetooth με την 4.4.2

Alldocube - iPlay40 5G - Android 11

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για Tempered Glass τι προτείνεται;

Έχει βάλει κανείς;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Πεταμένα λεφτά. Το έχω 1,5 χρόνο χωρίς τίποτα και δεν έχει γρατζουνιά. Θέλει να προσέχεις και λίγο βέβαια αλλά εγώ το έχω ευχαριστηθεί όπως βγήκε από το εργοστάσιο χωρίς γαλότσες και θήκες.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Από ebay tempered glass screenknight. Δεν κάνει σημάδι με τίποτα. Έπεσε κάτω και πατήθηκε σε άσφαλτο και ούτε γραμμή. Η πένα και το δάχτυλο γλιστράει πολύ ευχάριστα. .

Το μόνο μείον είναι ότι δεν κλείνει καλά η θήκη flip case.

Link to comment
Share on other sites

Από ebay tempered glass screenknight. Δεν κάνει σημάδι με τίποτα. Έπεσε κάτω και πατήθηκε σε άσφαλτο και ούτε γραμμή. Η πένα και το δάχτυλο γλιστράει πολύ ευχάριστα. .

Το μόνο μείον είναι ότι δεν κλείνει καλά η θήκη flip case.

 

Ωραίος.

Σε ευχαριστώ.

Αλλά δεν την βρίσκω. Μήπως έχεις κάποιο εύκαιρο λινκ;

Edited by akilleas
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

 

Ενώ την έβλεπα στην εφαρμογή, δεν την άνοιγα γιατί δεν γράφει Screenknight στον τίτλο....

Σε ευχαριστώ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα, δεν μπορω να βαλω γενεθλια στις επαφες μου , ολες τις αποθηκευω στο gmail. Μεσω του κινητου, δεν βλεπω πουθενα κανενα πεδιο για να βαλω τα γενεθλια σε επαφη, κανω επεξεργασια, προσθηκη πεδιου αλλα δεν εχει επιλογη , καμια για γενεθλια. Αντιθετως, μεσω υπολογιστη, παω στο gmail,απο εκει στις επαφες-επεξεργασια και βρισκω την επιλογη να βαλω τα γενεθλια.

Τουλαχιστον , μπορω να βαλω τα γενεθλια απο το facebook, στις επαφες του gmail μου ?

Τι κανω λαθος ?

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεμα, δεν μπορω να βαλω γενεθλια στις επαφες μου , ολες τις αποθηκευω στο gmail. Μεσω του κινητου, δεν βλεπω πουθενα κανενα πεδιο για να βαλω τα γενεθλια σε επαφη, κανω επεξεργασια, προσθηκη πεδιου αλλα δεν εχει επιλογη , καμια για γενεθλια. Αντιθετως, μεσω υπολογιστη, παω στο gmail,απο εκει στις επαφες-επεξεργασια και βρισκω την επιλογη να βαλω τα γενεθλια.

Τουλαχιστον , μπορω να βαλω τα γενεθλια απο το facebook, στις επαφες του gmail μου ?

Τι κανω λαθος ?

 

Κάτω κάτω γράφει πρόσθεσε νέο πεδίο

 

[ATTACH]49778[/ATTACH]

 

Διαλέγεις γεγονότα και το κάνεις γενέθλια.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Παω στην επαφη, πατω επεξεργασια, μετα προσθηκη αλλου πεδιου και ανοιγει ενα παραθυρο με τις εξης επιλογες

Φωνητικο ονομα

Εταιρια

ΙΜ

Διευθυνση

Σημειωσεις

Υποκοριστικο

Ιστοσελιδα

Κληση Internet

Συμβαντα και

Σχεση.

 

Διπλα εχουν ολα ενα τετραγωνο για να τα επιλεξω.

 

Πρεπει να επιλεξω το Συμβαντα και μετα μου δινει την επιλογη για τα γενεθλια.

 

οκ, σε ευχαριστω πολυ.

 

Παντως να περασουν τα γενεθλια απο το facebook, αμεσως στις επαγες σε αυτο το πεδιο δεν το εχω βρει ακομα, αν ξερει κανενας, ας με βοηθησει και σε αυτο.

 

Ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ewheather HD και και κατά την εγκατάσταση μου βγάζει αυτό το σφάλμα . Ποτέ δεν είχα αυτή την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόβλημα με το συγκεκριμένο apk;

Στο κάνει και σε άλλα;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καληαπερα στο φορουμ. Εχω το εξης προβλημα, οταν συνδεω το τηλ στο pc φορτιζει κανονικα αλλα ο υπολογιστης δεν κανει τον χαρακτιριστικο ηχο οταν συνδεεται καποια συσκευη. Επισης ουτε το τηλ μου βγαζει στο notification bar οτι συνδεθηκε καπου (usb connected) Αν καποιος γνωριζει κατι θα ηθελα να με βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να θυμίσω ότι στο παρόν forum απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση για παράνομο λογισμικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Από προχτές αντιμετωπίζω πρόβλημα με την φόρτιση του κινητού, χτες το επιβεβαίωσα. Το έβαλα για ένα 8ωρο να φορτίζει κλειστό και είχε φτάσει μέχρι την μέση. Είχα δει στο φόρουμ ένα apk με το οποίο μετράς τα πόσα mA δίνει το usb καλώδιο. Έριξα μια ματιά και στο note II και στο note 3 αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Μήπως κάποιος μπορεί να μου το πει. Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Από προχτές αντιμετωπίζω πρόβλημα με την φόρτιση του κινητού, χτες το επιβεβαίωσα. Το έβαλα για ένα 8ωρο να φορτίζει κλειστό και είχε φτάσει μέχρι την μέση. Είχα δει στο φόρουμ ένα apk με το οποίο μετράς τα πόσα mA δίνει το usb καλώδιο. Έριξα μια ματιά και στο note II και στο note 3 αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Μήπως κάποιος μπορεί να μου το πει. Ευχαριστώ!!

Galaxy charging current lite και pro. Αναζήτησε το στο play kai θα το βρεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Το βρήκα, το εγκατεστησα και μάλλον έχουμε πρόβλημα. Reference 1698, Maximum 700 και Average 700. Άρα ή καλώδιο ή φορτιστής αλλά τουλάχιστον έχουμε όντως πρόβλημα!!!!!
Link to comment
Share on other sites

100% καλώδιο έχω αλλάξει 2 φορές την πρώτη ξαναπήρα original που κράτησε 2 μήνες την δεύτερη ένα από τον Γερμανό που έχει πέσει βέβαια αλλά μετά από ένα 5μηνο δίνει τουλάχιστον 1000 στην φόρτιση.

ΔΕν το καταλαβαίνω τόσο μάπα υλικά χρησιμοποιεί η Samsung στα καλώδια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κάτι 2μετρα καλώδια το E-shop πολύ ποιοτικά. Δοκιμάστε τα και θα με θυμηθείτε.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...