Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν κάνα δίμηνο που το χρησιμοποιούσα με την εφαρμογή strava δούλευε υποδειγματικά.Γρήγορο κλείδωμα και συνεχής καταγραφή.

 

Same Sh1t...Different Day

 

Γεια σου φιλαρακι..δεν την ξερω την εφαρμογη αλλα θα την δοκιμασω. Δοκιμασα και καποιες αλλες αλλα δεν ειδα τρελη διαφορα.

Ευχαριστω πολυ.:)

edit:Τωρα ειδα τι εφαρμογη ειναι το strava!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι για καταγραφή δραστηριοτήτων και όχι για πλοήγηση.Έχω δουλέψει όμως πολλάκις navigon χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αυτές είναι προσφορές... 023ca49884df52b43fb0573dac38d675.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδιά καλημέρα, βρήκα το Note II μου σε ένα συρτάρι και είπα να το σκαλίσω λίγο. Προσπάθησα να το ανοίξω αλλά μένει μόνιμα στην οθόνη της Samsung. Του είχα βάλει TWRP (2.7.0.2) οπότε σκέφτηκα ότι εύκολα θα το επαναφέρω, αλλά παίρνω σφάλματα ότι δεν βρίσκει partition size for /boot /recovery /modem και δε μπορεί να κάνει mount τίποτα. Τι κάνω σε τέτοια περίπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο ΝΕΤ να βρεις αυθεντική ρόμ που ειναι χωρισμένη σε τρία ή τέσσερα κομμάτια και δοκίμασε με Οντιν.

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προχτές το δικό μου τα έπαιξε τελείως. Ούτε ανάβει, ούτε φορτίζεται. Μπαταρία δεν είναι, γιατί δοκίμασα και την backup που είχα. Δοκίμασα όλα τα κόλπα που μπορεί να γίνουν, αλλά δεν γίνεται τίποτε. Μάλλον είναι - κλασσικά - η emmc, οπότε το κινητό πάει για πέταμα. Δεν αντέχω και πάλι να μπω σε διαδικασία αλλαγής μητρικής, όπως στο παρελθόν (να μην δουλεύει το WiFi, να αλλάζω πλακέτα, να μην δουλεύει η sim κ.ο.κ.), οπότε ο μικρός θα μείνει χωρίς παιχνίδι για μερικούς μήνες, μέχρι να του πασάρω το Note 8 (μετά τα Χριστούγεννα, αν όλα πάνε καλά και είμαστε ακόμη ζωντανοί, θα πάρω το 10άρι).

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια, το χρησιμοποιει κανεις ακομη;

 

Ελεγα να το βγαλω απο το συρταρι να δω τι κανει.

 

Εχετε να προτεινεται καμια καλη rom, γιατι την τελευταια φορα το ειχα αφησει stock και αμα το δουλεψω ετσι τωρα θα παθω νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το άφησα στο συρτάρι με την τελευταία 7.1.2 που είχα βρει και δούλευε ικανοποιητικά.Καμία σχέση με τα σημερινά αλλά σε καμία περίπτωση βασανιστικά.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το χρησιμοποιει κανεις ακομη;

 

Ελεγα να το βγαλω απο το συρταρι να δω τι κανει.

 

Εχετε να προτεινεται καμια καλη rom, γιατι την τελευταια φορα το ειχα αφησει stock και αμα το δουλεψω ετσι τωρα θα παθω νομιζω

 

Βάλε πάλι το sfos στο xa2 ρε και άσε τα απολιθώματα εν έτει 2020 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε πάλι το sfos στο xa2 ρε και άσε τα απολιθώματα εν έτει 2020 :cool:

 

ειπε εκεινος με το vanilla droid στο xc

 

ασε μας κουκλιτσα μου

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...