Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε επανεκκίνηση με τον adaptor συνδεδεμένο.

 

Εφτιαξε φιλε δεν εκανε επαφη καλη το καλωδιο στο note και δεν επαιρνε ρευμα! Ευχαριστω

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Μην λέτε ανακρίβειες ρε αδέρφια. Ο φορτιστής δουλεύει από 110V, επομένως χρειάζεται μόνο έναν ανταπτορα όπως ανέφερε ο φίλος πιο πάνω.

 

εχεις δικιο λαθος μου, εχει input απο 100 volt, δεν χρειαζεται αλλον φορτιστη ο φιλος;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και σε σένα φιλε! Ακριβώς για τον ιδιο λογο πηρα το 2 και δεν το μετανοιωσα καθολου!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ερωτηση τωρα αν γνωριζει κάποιος. Πως μπορω να το συνδεσω με τηλεόραση ώστε να δειχνει εκει οτι βλεπω? Πηρα ένα καλωδιο που το κανει υποτιθεται αφου συνδεδεις το note και στη διπλα θεση τον φορτιστη του για να παιρνει ρευμα αλλα δεν δειχνει οσες hdmi κι αν δοκιμασα!

 

Αν επιτρεπεται ποιο μαραφετι πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Αν επιτρεπεται ποιο μαραφετι πηρες?

 

Καλημερα. Πηρα ενα καλωδιο που λεει οτι ειναι για galaxy s4 s3 και note 2 αυτο απο μοναστηρακι [ATTACH]44239[/ATTACH]

 

Αν θες περισοτερες πληροφοριες ρωτα. Εχει και θηκες μπαταριες επισης και γενικα πολλα καλουδια.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους 4.4.2 και επίσημα

 

Καλημερα. Για ποιο κινητο αναφερεσαι?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Δόθηκε το 4.4.2 για το Note II, ξεκινάει η διάθεση με το Γαλλικό firmware.

 

Περισσότερα εδώ:

http://www.sammobile.com/2014/04/25/samsung-rolling-out-android-4-4-kitkat-update-for-galaxy-note-ii/

 

Δεν περίμενα τόσο γρήγορα το νέο firmware, με δεδομένη την καθυστέρηση από το 4.1.2 στο 4.3 (κάνοντας skip την 4.2)

Alldocube - iPlay40 5G - Android 11

Link to comment
Share on other sites

Καλως να ορισει η αναβαθμιση, α ρε νοτελαρα δεν πεθαινεις με τιποτα, τα XEF πρώτα πριν 3 ωρες http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-N7100

 

EDIT: Οταν την περασει καποιος συνφορουμιτης να μας πει 2 λογια

Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και το link το δικό μου από το Sammobile και το link του φίλου από πάνω, σέρνονται.

 

Δεν υποστηρίζουν resume, δεν επιτρέπουν πάνω από μια σύνδεση ταυτόχρονα μέσω download manager και κολλάνε σε κάποιο ποσοστό του download.

 

Αν έχει βρει κάποιος άλλο link με ταχύτερο download, ας το δώσει μπας και δοκιμάσουμε σήμερα το 4.4.2

Alldocube - iPlay40 5G - Android 11

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισε η νεα εκδοση!!!!Εγω με ελληνικη ρομ λογικα περιμενω κανα 2 βδομαδες σιγουρα ακομα.....Περιμενω εντυπωσεις απο τους πρωτους τυχερους!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισε η νεα εκδοση!!!!Εγω με ελληνικη ρομ λογικα περιμενω κανα 2 βδομαδες σιγουρα ακομα.....Περιμενω εντυπωσεις απο τους πρωτους τυχερους!!

 

Αισιοδοξος μου ακουγεσαι. Μολις κατεβασα στο note 2 (Γαλλικο) την 4.2.2 ενω στο Ελληνικο μου note 3 ακομα περιμενω. Τοσο που αμφιβάλλω αν θα ερθει ποτε...

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Αισιοδοξος μου ακουγεσαι. Μολις κατεβασα στο note 2 (Γαλλικο) την 4.2.2 ενω στο Ελληνικο μου note 3 ακομα περιμενω. Τοσο που αμφιβάλλω αν θα ερθει ποτε...

 

οι τραγωδιες της σαμυ:p παντως λογικο ειναι να σερνονται τα λινκ αφου θα κατεβαζει πολυς λαος το firmware και οχι μονο οι γαλλοι, αλλά και πολλοι βιαστικοι ανά την ευρωπη και θα χουν τιλταρει οι servers

Link to comment
Share on other sites

Γαλλικό έχω, θα το βάλω σήμερα :)
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Πηρα ενα καλωδιο που λεει οτι ειναι για galaxy s4 s3 και note 2 αυτο απο μοναστηρακι [ATTACH]44239[/ATTACH]

 

Αν θες περισοτερες πληροφοριες ρωτα. Εχει και θηκες μπαταριες επισης και γενικα πολλα καλουδια.

 

Εχεις δοκιμασει να μεταφερεις βιντεο απο stream? Εχω το nova go στο κινητο και θελω να βλεπω κανα αγωνα αμα ειμαι σε κανα φιλο.

Link to comment
Share on other sites

Αισιοδοξος μου ακουγεσαι. Μολις κατεβασα στο note 2 (Γαλλικο) την 4.2.2 ενω στο Ελληνικο μου note 3 ακομα περιμενω. Τοσο που αμφιβάλλω αν θα ερθει ποτε...
η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!! Χαχαχα. Λογικά πάντως κανα 3 βδομάδες θα κάνει αντε μήνα. Τόσο είχε κάνει να έρθει στη 4.3
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την 4.4.2 δε θα μπορούμε πλέον να αποθηκεύουμε τους χάρτες του GPS στην κάρτα μνήμης?:confused:

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιάτικα, μου έπεσε το Noteλι μου πάνω σε μαρμαρινο σκαλί και υπο γωνία, και τελικά έσπασε το gorilla glass.

Θα το πάω Τρίτη (ευτυχώς πήρα άδεια) για επισκευή, έχει κανένας ιδέα τι να περιμένω;

Τωρα το ειδα και σου γραφω.

Αφου σου εκφρασω τη συμπαθεια μου,βαλε θηκη φιλε μου,γιατι ναι μεν το τηλεφωνο που εχουμε ειναι ασυλληπτα ομορφο ΧΩΡΙΣ θηκη,αλλα αμα μας πεσει θα πικραθουμε και ειναι κριμα.

Εγω,του εχω δυο,τη μια πανω στην αλλη.Και την Ισπανικη,ή καποια αλλη διπλη,με λαστιχο μεσα,και μεταλλοειδες εξω,και ακομη μια θηκη τυπου τσεπης,με καπακι,που κλεινει και δεν καταλαβαινει τιποτα,και ας πεσει απο οπου θελει.

Σκεψου το,οταν παρεις το τραυματισμενο σου.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα και σου γραφω.

Αφου σου εκφρασω τη συμπαθεια μου,βαλε θηκη φιλε μου,γιατι ναι μεν το τηλεφωνο που εχουμε ειναι ασυλληπτα ομορφο ΧΩΡΙΣ θηκη,αλλα αμα μας πεσει θα πικραθουμε και ειναι κριμα.

Εγω,του εχω δυο,τη μια πανω στην αλλη.Και την Ισπανικη,ή καποια αλλη διπλη,με λαστιχο μεσα,και μεταλλοειδες εξω,και ακομη μια θηκη τυπου τσεπης,με καπακι,που κλεινει και δεν καταλαβαινει τιποτα,και ας πεσει απο οπου θελει.

Σκεψου το,οταν παρεις το τραυματισμενο σου.

 

Συνφορουμιτη με ολα αυτα που του βαλες μοιαζει με τηλεφωνο? Γιατι ετσι οπως το περιγραφεις για σαντουιτς με απ΄ολα χωρις μουσταρδα μου κανει :lol: (χιουμορ κανω βεβαια, χωρις παρεξηγηση ε?)

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτη με ολα αυτα που του βαλες μοιαζει με τηλεφωνο? Γιατι ετσι οπως το περιγραφεις για σαντουιτς με απ΄ολα χωρις μουσταρδα μου κανει :lol: (χιουμορ κανω βεβαια, χωρις παρεξηγηση ε?)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nα εισαι καλα,μ'εφτιαξες.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει να μεταφερεις βιντεο απο stream? Εχω το nova go στο κινητο και θελω να βλεπω κανα αγωνα αμα ειμαι σε κανα φιλο.

 

Εξηγησε το λιγο καλυτερα σε παρακαλω. Αν ενοεις βιντεο απο you tube ναι το χω κανει. Βασικα οτι μπορεις να κανεις με το note τα δειχνει και στη τηλεοραση. Παιζω τα παιχνιδια αν θελω. Δοκιμασα streaming με την εφαρμογη του ant1 και εδειχνε κανονικα στη τηλεόρασή. Οπως σου ειπα οτι κανει το νοτε το δειχνει και στη τηλεοραση.

Edited by winer
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...